Jak sledovat dokumentární film BTK Killer online

Přiznaný sériový vrah Dennis Rader, známý jako BTK, poslouchá svědectví ve fázi odsouzení před soudem v Sedgwick County Court 17. srpna 2005 ve Wichitě v Kansasu. Rader z Park City v Kansasu přiznal 10 vražd za vraždy, které trvaly tři desetiletí.

Objev vyšetřování Přiznaný sériový vrah Dennis Rader, známý jako BTK, poslouchá svědectví ve fázi odsouzení před soudem v Sedgwick County Court 17. srpna 2005 ve Wichitě v Kansasu. Rader z Park City v Kansasu přiznal 10 vražd za vraždy, které trvaly tři desetiletí.

Dennis Rader byl jedním z nejnepochopitelnějších sériových vrahů v historii USA a posílal policii a novinám posměšné dopisy o svých zločinech. Tento nový dokument Investigation Discovery o Raderových vraždách se jmenuje BTK: Pronásledování sériového vraha a má premiéru v pátek 4. září ve 21 hodin. ET/PT na ID.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto BTK: Pronásledování sériového vraha na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte ID na televizi Philo

Investigation Discovery (ID) je součástí hlavního 61kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Dodává se také s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí a k registraci není nutná žádná kreditní karta:

Bezplatná zkušební verze Philo

nastavuje tenis

Jakmile se zaregistrujete do Phila, můžete sledovat BTK: Pronásledování sériového vraha žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo ve svém telefonu (podporováno zařízení iPhone a Android), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilním telefonem Android) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

rozdíl ve stolním tenisu na ping pongu

Pokud se nemůžete dívat naživo, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.

Sledujte ID na FuboTV

Investigation Discovery (ID) je jedním z Více než 105 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat BTK: Pronásledování sériového vraha žijte na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

podpůrný pásek

Sledujte ID na Sling TV

Investigation Discovery (ID) je jedním ze 47 kanálů zahrnutých v balíčku Sling Blue. Pokud obejdete třídenní bezplatnou zkušební verzi, stojí první měsíc 20 $ (obvykle 30 $) a zahrnuje Showtime, Starz a Epix zdarma:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat BTK: Pronásledování sériového vraha živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.

Sledujte ID na Hulu pomocí živé televize

Investigation Discovery (ID) je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat BTK: Pronásledování sériového vraha žít na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má téměř všechny pořady a speciální nabídky k dispozici do druhého dne) a 50 hodin úložiště Cloud DVR.

stream se bojíš tmy

Náhled „BTK: Chasing a Serial Killer“Hrát si

Kdo byl sériový vrah BTK? Desítky let terorizoval komunitu v Kansasu. Sériový vrah si říkal BTK pro svazování, mučení a zabíjení, protože přesně to udělal svým obětem. Jeho řádění trvalo od roku 1974 do roku 1991, kde si vyžádal 10 životů, z toho 2 děti. Trvalo dalších 14 let, než bude odhalen, ale… 2019-01-31T17: 29: 43Z

Dennis Rader je sériový vrah, který zavraždil 10 lidí ve Wichitě a Park City v Kansasu v letech 1974 až 1991. Daboval se jako BTK Killer kvůli tomu, jak by svázal, mučil a zabíjel své oběti. Během svého řádění poslal Rader posměšné dopisy strážcům zákona a místním novinám s podrobnostmi o jeho zločinech.

V tomto novém tříhodinovém speciálu se ID ponoří do Raderovy psychiky a sdílí intimní detaily za jeho zdánlivě normálním životem.

Dokumentární film se točí kolem Kerri Rawsonové, Raderovy dcery, která netušila, že muž, který ji vychoval, je maskovaná příšera. Prostřednictvím dalších rozhovorů s těmi, kteří byli k případu nejblíže, podrobných záznamů o vyšetřování a dalšího vysvětlení Radarovy brutální a posměšné taktiky tento dokument odhaluje, co se Dennis Rader tak usilovně snažil utajit, a to po zvrácené cestě, která nakonec vedla k jeho přesvědčení.Hrát si

Ozve se dcera sériového vraha BTK Co říkáte svým dětem o dědečkovi, když je sériovým vrahem? Kerri Rawson otevírá emoce a trauma, s nimiž se potýká jako dcera sériového vraha Dennise Radera (aka BTK) a matka malých dětí. Podívejte se na celou epizodu BTK: A Killer Among Us zde: bit.ly/2SrcNeb Přihlásit se k odběru… 2019-03-06T15: 00: 03Z

Rader byl nakonec dopaden v roce 2005 a obviněn z 10 případů vraždy prvního stupně. Rader nakonec přiznal svou vinu, nedal najevo žádnou lítost a velmi podrobně popisoval vraždy. Byl odsouzen k 10 po sobě jdoucím doživotním trestům, protože Kansas v době svého procesu neměl trest smrti. Je uvězněn v nápravném zařízení El Dorado v Prospect Township v Kansasu.

Je vypuštěn ze své cely na hodinu denně, pět dní v týdnu, aby se osprchoval a zacvičil. Ale v rozhovoru pro rok 2019 jeho dcera řekla, že začíná mít zdravotní problémy. Řekla to Novinky z Detroitu že jí napsal a řekl, že si myslí, že mohl mít mozkovou mrtvici, takže u něj došlo ke ztrátě krátkodobé paměti a možné demenci.

sportstime ohio live stream zdarma

BTK: Pronásledování sériového vraha premiéra v pátek 4. září ve 21 hodin ET/PT na Investigation Discovery.


Populární Problémy

Pohled na 3 nejúspěšnější hráče na prvním turnaji Masters 1000 v kalendáři.

Pokud nemáte kabel, zde je několik dalších způsobů, jak sledovat nedělní zápas Capitals vs Penguins online naživo.

Jak udržet jídlo teplé na večírku. Když pořádáte večírek, dohlížet na jídlo je náročný, ale důležitý úkol. Potraviny ponechané vychladnout nejen nepříjemně chutnají, ale kvůli růstu bakterií se stávají nebezpečnými. Naštěstí,...

Jak pomoci morčátku cítit se méně úzkostlivě. Morčata jsou roztomilá malá zvířata, která dělají skvělá domácí zvířata. Je zábavné se s nimi mazlit a jsou velmi společenští. Https://petguineapigcare.com/ Morčata však mohou v různých situacích cítit ...

Jak přimět manželku, aby zhubla. Nadváha může vést k cukrovce typu 2, zvýšenému krevnímu tlaku, náchylnosti k artritidě a srdečním chorobám, spánkové apnoe a dokonce i k mrtvici. Http://www.webmd.com/diet/obesity/obesity-overview ...

Pohled na 5 nejlepších umělců na turnaji WTA Tour 2017.