Jak se stát iluzionistou

Ačkoli všichni kouzelníci vytvářejí iluze, ti, kdo vytvářejí iluze ve velkém měřítku, aby ohromili a zmátli diváky, jsou často označováni jako iluzionisté. Existuje mnoho různých stupňů iluze. Někteří se spoléhají na chytrou manipulaci s rekvizitami, jiní na obratnost svých rukou a další předvádějí smrtí vzdorující výkony tím, že unikají zdánlivě nevyhnutelným situacím.

Aby se kouzelník stal iluzionistou, musí mít vynalézavou mysl, která předčí vnímací schopnosti svého publika. Vytvořením nových a mystifikujících triků, zvládnutím svého výkonu a provedení a využitím iluzionistické osobnosti vytvořené významnými předchůdci, jako je Harry Houdini nebo Herrmann Veliký, se vaše sny stát se iluzionistou mohou stát realitou.Část 1 ze 3: Začátek jako noviciát

 1. 1 Trénujte své tělo. Ať už se rozhodnete specializovat na magii zblízka nebo grandiózní jevištní iluze, k dobrému provedení a provedení triku budete muset být ve špičkové fyzické kondici. Provozování rekvizit, vytahování řetězů nebo rychlá výměna za saténovou oponou jsou fyzicky namáhavé. Vaše publikum, které vás vidí bez dechu, by je mohlo nechat myslet si, že jste méně než kouzelní.
  • Proslulý kouzelník a iluzionista Harry Houdini byl údajně v tak dobré kondici a tak pozoruhodné houževnatosti, že by tvrdil, že vydrží jakýkoli úder do žaludku.
  • Zvažte aerobní cvičení, jako je jízda na kole, běhání nebo plavání. Zákulisí představení může být docela hektické a nějaká aerobní síla vám pomůže se z toho dostat.
  • Některé silové tréninky, jako je mírné zvedání závaží, mohou být také přínosem. Některá vaše zařízení musí být těžká, a pokud je důležitou součástí vaší iluze, možná nebudete chtít, aby ji nastavoval někdo jiný. V takovém případě by pomohlo trochu svalů.
 2. 2 Kultivujte své reflexy. Když se stanete slavným iluzionistou, lidé se vás budou neustále snažit zaskočit a prozradit, že jste obyčejný muž. Výjimečné reflexy nejen pomohou ochránit vaši pověst, ale mohou vám také zachránit život. Některé kouzla, zvláště odvážnější triky s espologií, mohou být velmi nebezpečné.
  • Vyzvedněte si raketbal
  • Hraj stolní tenis
  • Cvičte s reakční koulí
 3. 3 Rozvíjejte svoji obratnost. Velká část magie, zejména magie zblízka, vyžaduje obratnou manipulaci s předměty rukama. Obratnost může být také rozdílem mezi vaším umným provedením s rekvizitou a mumláním před publikem.
  • Procvičte si triky s mincemi. Ty obvykle vyžadují a trénují výjimečnou obratnost ve vašich rukou a často je lze přeložit do jiných malých předmětů.
 4. 4 Disciplinujte svou mysl. Velký iluzionista se během svého vystoupení bude muset potýkat s mnoha rušivými vlivy. Můžete mít jásající fanoušky, světla blikající z blesků mobilních telefonů a fotoaparátů nebo strop hrotů, které se pomalu snižují blíže k vaší hlavě. Schopnost soustředit se, udržovat přítomnost a zůstat v klidu je známkou mistra.
  • Budujte své soustředění pomocí koncentračních cvičení.
  • Vizualizujte si provedení své iluze. Studie ukázaly, že to zlepšuje provádění a soustředění.
 5. 5 Prostudujte si iluzi. Existuje mnoho knih, které rozebírají jednoduché triky a vysvětlují různé techniky k dosažení společné magie. I když nemůžete provést určitou iluzi, znalost metody za tím vám může být užitečná po silnici.
 6. 6 Vyberte osobu. Některé jevištní osobnosti se mohou ve vašem soukromém životě radikálně lišit od toho, kým jste. Neexistuje nic dobrého ani špatného, ​​pokud jde o výběr přítomnosti na jevišti, ale musíte být schopni se do této postavy ponořit jako druhá kůže, aby vám vaše publikum uvěřilo, když řeknete: „Zmizím“, a tak se každý nakloní vpřed v očekávání, když řeknete: „A teď, pro moji další iluzi ...“ Reklama

Část 2 ze 3: Rozvoj vašeho repertoáru

 1. 1 Aplikujte se na jevištní iluze. Mezi významné jevištní iluzionisty patří Siegfried a Roy, David Copperfield, Harry Houdini a Penn a Teller. Jevištní iluze často využívají vzdálenosti mezi sedícím publikem a iluzionistou na jevišti, aby zachovaly svůj vzhled reality. Chcete -li si vymyslet vlastní jevištní iluze, budete potřebovat porozumění psychologii vnímání, kreativní mysl a potenciálně důvěryhodný tesař.
  • Místo toho, abyste se zabředli do složitých mechanismů a Rube-Goldbergových esejí, začněte nejprve s efektem, kterého chcete dosáhnout. Chcete, aby si vaše publikum myslelo, že ovládáte ohnivou kouli? Chcete, aby to vypadalo, jako byste mohli manipulovat s prostorem a časem? Začněte s efektem a pracujte pozpátku.
  • Představení jevištních iluzí může trvat dlouhou dobu, delší dobu k návrhu a ještě delší dobu k přizpůsobení výkonovým standardům. Pokud chcete být zkušeným iluzionistou, budete muset být trpěliví.
 2. 2 Ovládněte magii zblízka. Tato značka magie se obvykle provádí asi 10 stop nebo méně od vašeho publika, přičemž přednastavitel obvykle sedí u stolu. Tyto triky často využívají jednoduché rekvizity, jako jsou karty, mince a další ozdoby, a manipulují s nimi snadno a jemně, takže se zdá, že se předmět zdá, mizí a pohybuje se prostorem zvláštními a překvapivými způsoby.
  • Trénujte se tím, že budete mít neustále zapojené ruce. Noste balíček karet nebo speciální minci, kamkoli jdete, a neustále vrtejte dlaněmi, pády a mícháním, dokud vaše ruce nezachytí téměř žádný předmět a obratně ho nezmizí.
  • Magie na blízko, vysoce přenosná na jakýkoli malý předmět, by měla být silnou stránkou repertoáru iluzionistů.
 3. 3 Rozšiřte svou mysl na území mentalismu. I když nechcete získat pověst psychika nebo telepata, psychologie, kterou se naučíte studiem techniky mentalisty, vám pomůže lépe porozumět a manipulovat s vnímáním publika. Mentalismus je tradice magie, která využívá řeč těla, chladné čtení a sugesci k navození dojmu, že máte psychické schopnosti, jako je telepatie nebo předvídání.
  • Jednou z nejdůležitějších zbraní v arzenálu mentalistů je schopnost třídit pravdu od lží.
 4. 4 Získejte znalosti o espologii. Ačkoli tento aspekt magie může být docela trýznivý, hraní mimo časové limity a nebezpečné situace budovat napětí a zapůsobit na publikum, základní porozumění tomuto umění vám může pomoci kultivovat vaši osobnost a mystiku.
  • Vaše schopnost deaktivovat zámek nebo jiné omezení nebo past může nechat lidi zmatené, jak jste to udělali a zda opravdu jsou kouzlo.
  reklama

Část 3 ze 3: Vytvoření vaší dobré pověsti

 1. 1 Rozlišujte se mezi iluzionisty. To neznamená, že musíte vyzvat další pozoruhodné kouzelníky, i když pokud se vám podaří dostat se na vrchol této soutěže, určitě by vám to dalo důvěryhodnost. Je stejně dobré najít si své vlastní místo a stát se odborníkem v této konkrétní kategorii.
  • Pokuste se vylepšit trik provedený iluzionistou, který vás inspiroval, nebo jej přidejte překvapivě. Čím je trik pozoruhodnější, tím je pravděpodobnější, že se na vás ostatní profesionální iluzionisté budou dívat jako na mistra.
 2. 2 Udělejte si jméno mezi veřejností. Je nemožné být mistrem iluzionistů, pokud nikdo nevidí vaši iluzi, alespoň ne ve světě výkonné magie! Možná budete muset vzít jednu ze svých inovativních jevištních iluzí na turné a uspořádat živá vystoupení, nebo se v blízkosti města nachází místo, kde můžete začít budovat své následovníky.
  • Některé kouzelnické společnosti pracují na propojení umělců s místy konání. Existuje mnoho městských, venkovských a mezinárodních společností, které by vám mohly najít pódium.
  • Některá místa využívají živé umělce než jiná. Jakmile budete mít rutinu, o které jste si jisti, že vás ohromí, můžete se zeptat a vyzkoušet si v kasinech nebo restauracích, které propagují živá vystoupení.
  • Nezapomeňte, že internet je skvělým místem k získání uznání. Díky webové stránce s vašimi kontaktními informacemi a seznamem vašich specializací vás mohou zájemci kontaktovat.
 3. 3 Splňte něco velkého. Jakmile zdokonalíte své základní dovednosti, vyvinete nějaké vlastní triky a získáte pověst iluzionisty pověsti, nyní je čas provést svůj opus magnum. To bude jedinečné pro každého mistra iluzionisty, ale korunní klenot vaší kariéry by měl nechat i ty nejoslnivější mysli v magické komunitě škrábat si hlavy.
  • David Copperfield ohromil svět, když nechal zmizet Sochu svobody v jedné ze svých nejslavnějších iluzí.
 4. 4 Získejte dlouhodobý koncert. Schopnost iluzionistů světové třídy důsledně zapůsobit a ohromit publikum se může proměnit v celoživotní kariéru. Města zaměřená na zábavu, jako je Las Vegas, jsou proslulá najímáním mistrů, včetně iluzionistů.
 5. 5 Jděte do ústraní. To není nezbytně nutné pro mistra iluzionisty. Mnoho mainstreamových interpretů, jako Pen a Teller, kouzlí už desítky let. Nicméně, na vrcholu své kariéry, po dosažení svého skvělá práce , tvůj nejlepší trik, kdybys zmizel ze scény magie ... no, nebylo by to tajemné? reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak zajistím, aby objekty zmizely jako iluzionista? Chcete -li skrýt předměty, jednoduše něco odhalíte ve své ruce a poté rychle - ale ne zjevně - sklouznete z rukávu. Ukažte publiku svou prázdnou ruku, pak k někomu přistupte a rychle vysuňte předmět z rukávu, aby vypadal, jako by ho osoba v publiku, ke kterému jste přišli, měla za uchem, v kapse, v jejich klobouk (tento je o něco tvrdší) atd. Po nějakém tréninku s přítelem budete za chvíli vystupovat!
 • Otázka Jak vytvořím něco, co bude plavat bez provázku? James Allen Většina z nich používá neviditelné vlákno. Nejlépe kevlarovou nití, která je těžší, ale někdy to závisí na vašem prostředí nebo pozadí, ve kterém vystupujete. Také používají tyče a kovové tyče, které jsou citlivé na úhel vůči publiku (většinou jevištní produkce).
 • Otázka Jak je přimím věřit, že magie je skutečná? Nemůžete lidi přimět věřit, že magie je skutečná. Musíte jim ukázat nějaké triky a zajistit, aby tyto triky nemohly být odhaleny.
Nezodpovězené otázky
 • Jak přimím objekty vznášet se ve vzduchu?
 • Jak mohu odpálit žárovku jako v pořadu „Mozkové hry“?
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Vždy vystupujte před živým publikem, i když se vaše iluze budou nahrávat nebo vysílat v televizi. Živé publikum uklidňuje diváky, že k dosažení iluze nebyly použity žádné speciální efekty.
 • Pokud pracujete jako profesionální kouzelník, můžete se připojit k profesní organizaci, jako je Mezinárodní bratrstvo kouzelníků nebo Společnost amerických kouzelníků. Tyto a podobné organizace poskytují podporu, pomoc, vzdělávání a reklamu kouzelníkům všeho druhu.
 • Cvičte, dokud svou iluzi zdokonalíte. Stačí jen jedna chyba, než se slovo dostane ven a váš pečlivě navržený trik je všem znám. Udělejte si na cvičení čas.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat dnešní zápas Mavericks vs Celtics online bez kabelu, ať už jste v Dallasu, Bostonu nebo mimo trh.

Luka Doncic a Mavs se ve středu ve středu otvírají sezónu s Devinem Bookerem a Suns. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.

Rafael Nadal je známý jako hliněný král a existuje za tím několik technických důvodů. Kromě Nadalovy obranné převahy a rychlosti nohou jsou některé aspekty jeho hry neobvykle vhodné pro červenou špínu.US Open Classics: Andre Agassi vs Marcos Baghdatis, druhé kolo, 2006