Proč nikdo nemůže zabránit Sereně Williamsové vyhrát Serena Slam 2.0Serena Williamsová se usmívá, když pózuje se svým třetím titulem French Open před Eiffelovou věží

Stále se zlepšující Serena

Serena Williams je v podobě svého života. Vítězné tituly vlevo, vpravo a uprostřed se staly normou pro světovou jedničku.

Williamsová je na pokraji dalšího pozoruhodného počinu, když tento měsíc vstoupila na trávníky Wimbledonu. Američanka je jen jedna výhra ve Wimbledonu od vítězství v Serena Slam 2.0. Taková byla nadvláda dvacetinásobného grandslamového šampiona, že zbytek pole už přemýšlel o řešení, jak vytáhnout Williamse z vrcholu.

Williams znovu a znovu ukázal, že má duševní odhodlání se ze zdánlivě těžkých situací silně vrátit. K potvrzení této skutečnosti není třeba jít dále než na nedávno uzavřený French Open.

Williams bojoval statečně a v Paříži prošel tvrdými třemi settery pětkrát. Když její soupeři cítili, že mají šanci způsobit rozrušení, Williamsová dokázala, proč je nejlepší na světě, s vynikajícím protiútokem.Vyhrál všechno pod sluncemSerena Williamsová poté, co získala zlatou medaili ve dvouhře na olympijských hrách v Londýně 2012Její vrstevníci jsou vysoce hodnoceni a když se s ní setkáte na hřišti, je z ní cítit úžas.

Jednou z jejích největších předností je její služba. Možná je to něco, co ji zachránilo v mnoha zápasech, “řekla Maria Šarapovová po finále Australian Open 2015.

Nemohla být pravdivější. Viděli jsme, jak Williamsová využívá své podání k dobrému efektu, i když byla pod extrémním tlakem svých protivníků. To je znak skutečného šampiona. V krizových dobách kopou hluboko a trumfují všechny překážky.

Williams vyhrál vše, co tento sport může nabídnout, ale 33letý hráč má hlad po dalších. Na dvaadvacet grandslamových turnajů Steffi Grafové ji chybí jen dva a na 24 Margaret Courtové se stydí čtyři.

Dosáhla dokončené kariéry Grand Slam na Australian Open 2003 poté, co musela o rok dříve odstoupit ze stejného turnaje. Američanka se také stala teprve pátou ženou, která držela všechny čtyři grandslamy současně.

Evert podporuje Serenu ve WimbledonuSerena Williamsová ve společnosti bývalých velikánů Martiny Navratilové (vlevo) a Chris Evert (vpravo), když vyhrála 18 letthLoňský Grand Slam v New Yorku.

Když se vrátíme do roku 2015, kritici měli po jejím úspěchu v Melbourne a Miami pochybnosti o tom, že se Williamsovi na French Open daří. Před odchodem z Říma také prohrála svůj první zápas roku s Petrou Kvitovou v Madridu. Všechny otázky ohledně její formy byly položeny, když získala svůj třetí titul na French Open.

Williams měl ve Wimbledonu pozoruhodný úspěch, když zde vyhrál pětkrát, přičemž poslední titul přišel v roce 2012.Světová jednička však ve svých posledních vystoupeních neprošla čtvrtým kolem. V roce 2013 prohrála se Sabine Lisicki ve čtvrtém kole a loni ve třetím kole sestoupila proti Alize Cornetové.

Bývalý skvělý Chris Evert má stále pocit, že Williams může jet až v Londýně.

'Pro mě je její hra vhodnější pro travnaté hřiště než pro antuku.' Probojovala se Francouzi a pozoruhodně ji vyhrála, „Evert řekl .

„Když je v nejlepším, je lepší než kdokoli jiný. Ale zároveň jsme viděli nějaké škytavky a viděli jsme nějaké drama, jako na French Open. Nemůže si dovolit další drama jako na French Open, “dodal osmnáctinásobný grandslamový šampion.

V současné době pro Serenu neexistuje konkurence?Evertová nazvala Serenu Williamsovou největší ze všech.

Evertová cítí, že Serena je nejlepší ze všech kvůli jejímu rekordu 20-4 v grandslamových finále a absenci soupeřky, která by s ní mohla chodit pravidelně od špičky až k patě.

Poté, co sledovali její zápasy a pozorně ji sledovali, se tito hráči přiblížili, daří se jim to opravdu dobře a poté se dostane na další úroveň, kde plácne vítěze a začne obskakovat lidi, řekl Evert. Není to jedna úroveň. Najednou je o dvě nebo tři úrovně lepší než pole. Není to o ostatních ženách. Jde o to, jak dobrá je Serena.

Williams si klade za cíl zopakovat výkon Steffi Grafové z kalendárního grandslamu - vyhrát všechny čtyři Majory ve stejném roce. Po vítězství v této sezóně na Australian a French Open je v polovině.

Její rekord proti světové č. 2 Marii Šarapovové a zbytku pole je dobře známý. Od její oponentky vyžaduje zázračné úsilí nebo strašný den v kanceláři, aby světová jednička myslela na rozčilený Wimbledon.

Serena Williamsová se s věkem zlepšuje a v září by se mohla rovnat Grafově grandslamovému součtu. Dávej si pozor!

Populární Problémy

Partneři čtyřhry Misaki Doi a Nao Hibino se setkají ve finále dvouhry Japan Women Open.

Zde jsou všechny podrobnosti o sledování novoroční události NBC s Carson Daly online.

Jak se připravit na svatební cestu. Příprava na líbánky může být zdrcující, zvláště když plánování svatby vyžaduje většinu vašeho času a pozornosti. Špatně naplánované líbánky mohou vaší svatbě pořádně uškodit ...

Být snobem, nebo lépe řečeno elitářem, znamená pěstovat životní styl, který ukazuje, že víte, co je nejlepší. Jako snob potřebujete standardy, podle kterých budete žít: jaké je nejlepší auto k řízení, nejmódnější oblečení nebo ...

Třetí nasazený Stefanos Tsitsipas sestoupil v sobotu 6: 7 (2), 7: 6 (4) a 6: 4 proti Reilly Opelkovi v semifinále National Bank Open 2021.