Mnoho šťastných návratů - ohlédnutí se za Agassiho hlavními triumfy k jeho 50. narozeninám

Agassicropped

Osminásobný hlavní šampion Andre Agassi

Andre Agassi dosáhl ve své slavné tenisové kariéře spousty milníků a osminásobný grandslamový šampion měl ve středu další oslavu.

Legendárnímu Američanovi bylo 50 let, což je těžké uvěřit, protože se to nezdá dlouho, protože zdobil kurty jako jeden z velkých příjemců davu.

Agassi během 21leté profesionální kariéry získal 60 titulů na turnaji ATP Tour a vydělal neuvěřitelných 31 152 975 $.

Okázalé bývalé světové číslo získalo všechny čtyři hlavní obory, než odešlo do důchodu na US Open 2006.

Přemýšlíme o grandslamových triumfech bývalé světové jedničky a přejeme mu mnoho šťastných návratů.

Wimbledon, 1992

Bylo to nepravděpodobné prostředí Centrálního dvora, kde došlo k zásadnímu průlomu rodáka z Las Vegas.

Agassiho rané úspěchy byly na tvrdých a antukových kurtech, ale přišel zezadu, aby porazil Gorana Ivaniševiče v pěti setech a ve 22 letech byl korunován na wimbledonského šampiona.

US Open, 1994

Agassiho první grandslamový titul na domácí půdě přišel na úkor Michaela Sticha.

Stále sportovní dlouhé tekoucí zámky, které později odhalil jako paruku, se Agassi stal prvním nenasazeným šampionem od Freda Stolleho v roce 1966 s přímým vítězstvím nad Němcem.

jak sledovat superbowl na ps4

Australian Open, 1995

Sezónu 1995 zahájil na vysoké úrovni, od dokončení kariérního grandslamu v Melbourne Parku se pohyboval jen o jeden titul.

Mínus jeho příčesek, Agassi přidal další kousek do skládačky tím, že viděl starého nepřítele Pete Samprase 4–6 6–1 7–6 (8–6) 6–4, aby vyhrál Australian Open.

French Open, 1999

Zranění a osobní problémy vedly k pádu z milosti sportovní ikony, která se propadla na 141. místo v žebříčku.

Dobrého muže však nemůžete udržet na uzdě a stal se teprve pátým z osmi mužů, kteří dokončili čistou sérii velkých společností tím, že přišli ze dvou setů a porazili Andriye Medveděva ve finále na Roland Garros před 21 lety.

US Open, 1999

pravidla pro stolní tenis čtyřhry

Druhý závěrečný titul US Open následoval v závěrečném major 1999, zlatý rok pro Agassiho, ve kterém začal chodit se Steffi Grafovou - kterou si vzal o dva roky později.

Krajan Todd Martin byl posledním hráčem, který trpěl rukou Agassiho, který byl znovu ujetý na vzdálenost, než utěsnil 6–4, 6–7 (5–7) 6–7 (2–7) 6–3 6–2 vyhrát.

Australian Open, 2000

Agassi dostal podruhé do rukou trofej na Australian Open pět let po svém prvním triumfu v úvodním majoru sezóny.

Nejlepší nasazený závodník sesadil obhájce titulu Jevgenije Kafelnikova ve čtyřech setech v mistrovském zápase. Agassi by držel všechny čtyři grandslamové tituly současně, kdyby ve finále Wimbledonu 1999 neprohrál se Samprasem.

Australian Open, 2001

Byl také pánem v Melbourne o 12 měsíců později, což se ukázalo být nářez nad Arnaudem Clementem.

Francouz Clement nedokázal žít s neúprosným Agassim, který byl v sedmém nebi poté, co se uvolnil na vítězství 6-4 6-2 6-2.

Australian Open, 2003

Agassi odstoupil z Australian Open 2002 kvůli zranění zápěstí, ale byl zpět, aby získal titul o rok později.

V jednostranném finále proti Raineru Schuttlerovi prohrál pouhých pět zápasů, když ve 32 letech vyhrál, což se ukázalo jako jeho konečný grandslamový titul.

Populární Problémy

Kachní prsa jsou snadné a chutné jídlo! Příprava prsou trvá asi 10 minut a vaření 15 minut. Jezte prsa samotná jako chutnou svačinku nebo je podávejte s ovocnou omáčkou a vaší oblíbenou zeleninou. Tato metoda je ...

Zenga TV streamuje US Open na mobilních zařízeních

Je čas na hru, protože OSU se ujímá Michiganu v jedné z nejlepších rivalit univerzitního fotbalu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jednání s patrovým expandérem-ať už je to vaše nebo vaše dítě-lze usnadnit jemnými úpravami stravy, ústní hygieny a rozvrhu. Tato malá zařízení, která se technicky nazývají Rapid Palatal Expander, jsou vybavena proti ...

Dobrý pár sluchátek by měl poskytovat skvělou kvalitu zvuku, aniž by vás bolely uši nebo bolest v horní části hlavy. Pokud se setkáváte s nepohodlím, vyzkoušejte jednoduché hackování sluchátek, které mohou problém vyřešit, aniž byste obětovali ...