Deník US Open 2019: Slavné tváře se zaplňují, protože běh 'McCoco' končí

Ořezané tygřím dřevem

Tiger Woods sleduje Rafaela Nadala na US Open

Začátek druhého týdne na US Open byl poznamenán návratem deště, ale nikomu to ve Flushing Meadows neubralo na náladě.

Hra na venkovních kurtech byla značně zpožděna, protože závodníci dlouho čekali, až se počasí umoudří.

Déšť však přivítal jeden hráč, který postupoval do poslední osmičky ohromující výhrou.

Omnisportův muž na zemi, Nicholas McGee, poskytuje podrobnosti v našem denním deníku z New Yorku.

RAIN, RAIN HOORAY?

porce badmintonu

Přestože nevlídné počasí fanoušci nebo hráči, kteří neměli to štěstí hrát na výstavních kurtech, rozhodně nevítali, Belinda Bencic byla nadšená, když viděla otevřená nebesa.

Bencic vyrazil obhájce titulu Naomi Osaka 7-5 6-4 pod střechu na stadionu Arthura Ashe.

Švýcarka uvedla, že pocit z haly poskytovaný hrou se zavřenou střechou byl významným faktorem toho, že se dokázala lépe prosadit na světové jedničce.

„Přála jsem si, aby začalo pršet, a tak pršelo,“ žertovala Bencic na své mediální konferenci. 'Očividně bych neměl problém hrát i venku, protože velké stadiony jsou téměř uvnitř.' Hrál jsem na venkovních kurtech a je to úplně jiné.

'Očividně dávám přednost hraní uvnitř.' Nevím proč. Je to pro mě prostě pohodlnější a lepší. Ale rozhodně je to tak velký stadion a tak blízko, že se cítím téměř jako uvnitř.``

SPUŠTĚNÍ „MCCOCO“ SE NACHÁZÍ NA KONCI

Caty McNally a Coco Gauff si užily nezapomenutelné US Open. McNally ve druhém kole vyrazila na cestu Sereně Williamsové, zatímco 15letá Gauffová byla příběhem prvního týdne, kdy vyběhla do třetího kola a dotkla se společného rozhovoru s Osakou na hřišti po porážce Japonců.

Tato dvojice také v neděli rozzářila Louisa Armstronga vítězstvím ve čtyřhře ve druhém kole nad Kvetou Peschkeovou a Nicole Melicharovou, ale její běh skončil důrazně Victorií Azarenkovou a Ashleigh Bartyovou.

Azarenková a Bartyová zvítězily 6: 0 6: 1 za pouhých 48 minut, což znamenalo první porážku McNallyho a Gauffa jako dvojice dvojic poté, co vyhrály 22 po sobě jdoucích sad.

Ačkoli pro McNallyho a Gauffa pro letošní rok zkušenost s Flushing Meadows skončila, hodlají hrát čtyřhru, dokud to půjde.

'Je to teprve náš třetí společný turnaj.' Hrajeme spolu tak dobře. Není důvod, proč bychom se měli zastavovat, “řekl McNally. „Opravdu se těším, až si s ní zase zahraji. Doufejme, že naše plány turnajů brzy vyjdou. Kdykoli budeme hrát stejný turnaj, budeme hrát. '

Ať žije McCoco.

značky raket na stolní tenis

JAKÝ JE ZÁPAD Z WESTERŮ? (SPOILER HRY O TRŮNY PŘED)

To byla otázka, kterou si kladla postava Maisie Williamsové Arya Stark, když se na konci epické fantasy série vydala na cestu za novým dobrodružstvím.

Soudě podle dnešního Williamsova vystoupení v Queensu může být odpověď Flushing Meadows.

Williamsová byla v pondělí jednou z mnoha známých tváří. Rafael Nadal několikrát vysadil Tigera Woodse, zatímco jeho vítězství nad Marinem Cilicem se ujal také herec Alec Baldwin a The Big Bang Theory Jim Parsons.

Ať už to bylo na hřišti nebo mimo něj, všude byla osmá hvězdná síla.

Populární Problémy

Oba v sezóně 5: 3, Western Kentucky a Florida Atlantic se setkají v sobotu na důležitém zápase Conference USA. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Podívejte se, jak sledovat online MTV Europe Music Awards, alias MTV EMA, online prostřednictvím živého streamování bez kabelů.

Ragettli je freestylový lyžař a snowboardista ze Švýcarska, který je velkým fanouškem Rogera Federera. Federer nedávno získal zpět práva k používání loga RF a poslal Ragettlimu spoustu RF víček.

Podívejte se na dnešní epizodu seriálu '90 Day Fiancé: Happily Ever After' online, bez kabelu. Epizoda s názvem „Semena nespokojenosti“ se vysílá ve 20 hodin. ET.

Jak se naučit anatomii pro kresbu. Lidské tělo je pro umělce jedním z nejsložitějších námětů k ilustraci. Pokud se chcete zlepšit v kreslení nebo portrétu, pravděpodobně jste narazili na návrhy, které ...

Po sérii her proti Pac-12 a SEC se BYU vydává na cestu, aby v sobotu nastoupil proti MAC soupeři Toledu. Zde je návod, jak sledovat hru online.