Jak se dívat na Oklahoma State vs Oregon State Football Online

Sledujte Oklahoma State vs Oregon State Football online

Getty

V bitvě OSU budou Oregonští státní bobři v pátek večer hostit Oklahoma State Cowboys na Reser Stadium.

Začátek hry je naplánován na 22:30. ET a bude vysílán na Fox Sports 1. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových kanálů , služby streamování živého televizního vysílání:

FuboTV

Fox Sports 1 je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně Fox Sports 1.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Sling TV

nejlepší pádlo na stolní tenis

Balíček Sling TV Sling Blue je dodáván s 25 a více živými televizními kanály, včetně Fox Sports 1.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů pro Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.


Náhled státu Oklahoma vs Oregon

Beavers šli 2-10 v roce 2019; jedno vítězství přišlo proti jižnímu Utahu, druhé proti Coloradu.

Hlavní trenér Jonathan Smith veřejně neprozradil úvodního rozehrávače v této sezóně až 23. srpna, kdy novinářům řekl, že tuto práci vyhrál senior šestého ročníku Jake Luton.

Podle něj Luton začne, řekl Smith 247Sporty . Je to hodně, jak jsem celou dobu říkal. Skutečně to začalo v lednu prací, kterou vložil, a jeho tělem práce prostřednictvím jarních cvičení a podzimního tábora. Řeknu, že Tristan to minulý týden a půl opravdu zvládl tak, jak hrál, ale cítili jsme, že Jake si zaslouží být první.

V lednu byl Luton kvůli zraněním udělen šestý rok způsobilosti. Přihlásil se ke startovní roli nad Tristanem Gebbiem, červeným tričkem pro přenos druháků z Nebrasky.

Lutonovi spoluhráči jej také jmenovali kapitánem týmu.

To je obrovská pocta, řekl Luton, na 247Sports. Chci říct, že být jmenován startérem je opravdu skvělé a něco, co jsem evidentně něco, co jsem chtěl dělat a očekával, ale být jmenován kapitánem a vědět, že mě tak vnímají kluci, protože jsme o tom hlasovali jako tým, to je něco to je pro mě zvláštní a hodně to pro mě znamená.

Oklahoma State se v minulé sezóně rozehrálo 7: 6 a jejich kampaň tak skončilo vítězstvím 38: 33 nad Missouri v Liberty Bowl.

Před sezónou měli vlastní soutěž quarterbacků, ale ani nováček v redshirt Spencer Sanders, ani přestup absolventů Havaje Dru Brown nezískali práci na plný úvazek.

Očekává se, že oba budou hrát v sobotu Associated Press .

Nic se nezměnilo, řekl podle AP hlavní trenér Mike Gundy. Oba se každým dnem zlepšují. Máme opravdu dobrý plán, není to něco, o čem bych v tuto chvíli veřejně diskutoval.

Gundy dodal, že quarterbacks se navzájem podporovali navzdory své soutěži o roli na plný úvazek.

Netrávím s nimi mnoho osobního času na základě toho, co dělám, ale vidím je, jak diskutují o tom, co se děje na hřišti, což je podle AP pozitivní.

Není pochyb, že oba chtějí být startéry. Domnívám se, že oba by chtěli být startéry na plný úvazek, takže tam vždy bude nějaká výhoda a konkurence, ale to nepůsobilo rušivě a ve skutečnosti si myslím, že to bylo pozitivní v jejich studijních zkušenostech. To je ta část, které na nich oceňuji, že mohou soutěžit a společně pracovat na zlepšování.


Populární Problémy

Jak posílit šlachy. Šlachy jsou šlachy, které spojují svaly s kostmi a poté přenášejí sílu z vašich svalů na vaše kosti, což umožňuje pohyb těla. Je důležité posílit šlachy i svaly, protože ...

Victoria Azarenková bude v sobotu hledat svůj první US Open, zatímco Naomi Osaka bude usilovat o své druhé. Naomi Osaka vede Victoria Azarenkovou 2-1 v jejich vzájemném rekordu.

Běh Rogera Federera ve Wimbledonu 2021 dospěl k nepředvídatelnému konci, když ve středu ve čtvrtfinále porazil Hubera Hurkacze 6: 3, 7: 6 (4) a 6: 0.

Jak zacházet s džbánovou paží. Džbán je nejaktivnějším a nejvlivnějším hráčem na hřišti v baseballové hře, ale všechno to házení může způsobit bolest a bolest paží. Pro „džbánovou paži“ neexistuje jediná definice, ale obvykle ...

Kvůli zranění nohy spojenému s častým zpožděním deště bylo pro Rafaela Nadala velmi náročné hrát proti Rogeru Federerovi. Nadal řekl, že během jejich epického finále ve Wimbledonu 2008 nemohl proti Federerovi ovládat nohu.

Jak hledat sponzorství. Získání sponzorství vašeho podnikání, projektu nebo akce významnou společností může mít za následek větší expozici a větší příležitosti pro vás. Pro partnerství se společností však budete muset vytvořit ...