Jak sledovat hry New York Giants online bez kabelu 2019

Sledujte fotbalové hry Giants bez kabelu

Getty Rozehrávač Giants Eli Manning

Nejlevnější streamovací služba, která zahrnuje každý kanál, který bude mít hry Giants, je Hulu s živou televizí . Další informace o Hulu With Live TV a dalších možnostech živého přenosu najdete níže.Po odeslání některých klíčových skladeb v offseason a vypracování jejich QB budoucnosti s celkovým výběrem č. 6 v draftu NFL bude mít New York Giants spoustu otázek, na které bude muset odpovědět, protože se snaží soutěžit v konkurenčním NFC Východní.Hry Giants budou letos buď na Foxu (12 her - vysílaných na vybraných trzích), CBS (2 hry - vysílané na vybraných trzích), nebo na ESPN (2 hry - celonárodně vysílané), zatímco jedna z her Fox (10. října vs. New England) Amazon Prime .

Pokud nemáte kabel, můžete hry Giants sledovat naživo na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Hry s pravděpodobným zájmem o koupi a televize vysílané na národní úrovni: Hulu s živou televizí

Kanály Giants v ceně : Fox, CBS, ESPN (Fox a CBS jsou k dispozici naživo v New Yorku a na dalších vybraných trzích)Cena : 44,99 $ za měsíc

Nejen, že je to nejlevnější streamovací služba, která zahrnuje každý kanál, který bude mít v této sezóně hru Giants, ale Hulu s živou televizí přichází také s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání podobnou Netflixu.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a hry Giants pak můžete sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.Pokud nemůžete sledovat hru naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed reklamy.


Trhy a hry vysílané na národní úrovni: FuboTV

Kanály Giants v ceně : Fox, CBS (oba k dispozici naživo v New Yorku a na dalších vybraných trzích), NFL Network, NFL RedZone (doplněk Sports Plus)

Cena : 54,99 $ za měsíc; 10,99 $ měsíčně za Sports Plus

ESPN není zahrnuto, ale na ESPN jsou jen dvě hry Giants během sezóny a jinak FuboTV je fantastická možnost. To je dodáván s více než 100 kanály v hlavním balíčku , zahrnuje NFL Network a NFL RedZone (doplněk Sports Plus), má několik her Fox ve 4K a je z velké části přizpůsoben sportu.

sledujte hru na rozloučenou madea online zdarma

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a hry Giants pak můžete sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV je dodáván s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když nezaznamenáte je.


Hry s pravděpodobným zájmem o koupi a hry vysílané na národní úrovni: Sling TV & CBS Naplno

Kanály Giants v ceně : Fox (Sling Blue), NBC (Sling Blue), ESPN (Sling Orange), CBS ( Kanál CBS Amazonu Prime nebo CBS All-Access )

Cena : 40 $ měsíčně za Sling Blue + Orange (25 $ měsíčně za každý balíček zvlášť); 5,99 $ měsíčně za CBS kanál Prime nebo CBS All-Access

Tato možnost je dohromady 46 $ za měsíc, ale rychle se prodraží, pokud chcete to, co některé z výše uvedených streamovacích služeb nabízejí, například DVR (5 $ za měsíc) nebo NFL RedZone (10 $ za měsíc). CBS navíc není zahrnuto, takže je zde další potíže s používáním druhé streamovací služby pro tyto hry. Pokud ale chcete hry Fox (12 her Giants bude na Foxu), Sling Blue je na to skvělá a levná volba.

Zde se můžete zaregistrovat do Sling TV , a hry Giants pak můžete sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím Aplikace Sling TV.

U her CBS můžete sledovat buď kanál CBS Amazon Prime, nebo CBS All-Access:

Kanál CBS Amazonu Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který stojí 5,99 $ měsíčně a je dodáván se 7denní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistroval se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos her CBS na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

CBS Naplno

To je nakonec stejné jako u možnosti Amazon Prime, pouze se díváte spíše na digitální platformu CBS než na Amazon.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos her CBS na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.

jak cvičit tenis

Hry mimo trh

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelit (byty, byty atd.), Stejně jako obyvatelům San Franciska, Philadelphie a New Yorku. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků přes SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, kterou si můžete zdarma stáhnout na mnoho různých zařízení .


Sledujte na svém telefonu: NFL Mobile

Streamování her na trhu a her v hlavním vysílacím čase lze na telefonu sledovat prostřednictvím mobilní aplikace NFL.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a hru NFL po sezóně živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos her Giants a všech ostatních her NFL na počítači prostřednictvím DAZN.com nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN.


Sledujte Games on Demand: NFL Game Pass

Pokud dobře sledujete hry na vyžádání, další možností je Domácí průkaz hry NFL , což vám umožní sledovat opakování každé hry NFL za poplatek 99,99 $ za sezónu. V rámci této služby nejsou k dispozici žádné živé hry, ale budete je moci sledovat později během dne.

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry na vyžádání na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .

co je volejbal v tenise

Pokud jste mimo Spojené státy a Mexiko

Pokud nejste ve Spojených státech, okolních oblastech nebo Mexiku, můžete sledovat zápasy NFL naživo prostřednictvím NFL Game Pass International . Cena balíčku závisí na tom, ve které zemi se nacházíte.

Po registraci můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webové stránky NFL Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .


Náhled sezóny Giants 2019

Po propastné sezóně 5–11 se skupina Giants rozhodla, že je načase provést nějaké velké změny. Začalo to odesláním hvězdného přijímače Odell Beckham Jr. do Cleveland Browns - jen jedna offseason byla odstraněna z jeho barvení na největší širokou nabídku přijímačů v historii NFL.

Obři dostali na oplátku bezpečnost Jabrill Peppers a výběr draftu v prvním a třetím kole. Z těchto výběrů se stal obránce Oshane Ximines a defenzivní souboj Dexter Lawrence.

Jak se na to dívám, je to, co na oplátku dostaneme, aby byl náš klub dlouhodobě lepší? Řekl majitel obrů John Mara krátce po obchodu. Myslím, že ano, pokud se rozhodneme správně. Nebylo to snadné, proto to trvalo tak dlouho. Trvalo dlouho, než jsme se vyrovnali s tím, že jsme ho přesouvali do jiného týmu. Jen jsem si nemyslel, že se to stane celou zimu. Myslím, že to, co dostáváme na oplátku, nás zlepší, pokud se rozhodneme správně.

Giants učinili pravděpodobně nejkontroverznější rozhodnutí v horní části draftu, přičemž celkovým výběrem č. 6 si vybrali zadáka Duka Daniela Jonese. Bylo to rozhodnutí, se kterým se setkalo téměř konsensuální škrábání hlavy-a prásk.

V Jonesovi však v předsezóně utišilo mnoho těch pochybovačů. Ve třech přípravných zápasech dokončil 29 z 34 přihrávek na 416 yardů, dvě přistání a žádné přestávky.

Jones zahájí rok za dvojnásobným Super Bowl MVP Eli Manningem.

38letý Manning před rokem absolvoval 4 299 yardů, 21 přistání a 11 zachycení a ve své kariéře končí. Ale - prozatím - zůstane startérem s Jonesem čekajícím v křídlech.

Je to změna. Je to trochu jiné, řekl Jones. Ale snažím se přijít na to, kde mohu být Eli pro ten útok nejužitečnější. … Cokoli mohu udělat, abych pomohl - pomohl Eli připravit se, pomoci útoku, pomoci obraně připravit se skautským týmem - je moje role. Určitě tomu rozumím.

Kurz Shark má celkový počet vítězství Giants pro rok 2019 v seznamu šest - jen o jednu hru lepší než před rokem. Soupeři newyorské divize - Dallas a Philadelphia - získali celkem 9, respektive 10,5.

The Giants se za posledních 10 sezón probojovali do play-off jen dvakrát, naposledy očichali playoffs v roce 2016-divoká karta, ve které tým propadl 38-13.


Populární Problémy

The Sherman's Showcase 'Black History Month Spectacular' se koná v pátek večer na AMC a IFC. Pokud nemáte kabel, podívejte se, jak sledovat speciální online.

Marion Bartoli se nevrátí poté, co jí problém s ramenem znemožnil pokus o návrat na WTA Tour.

Jak se dostat do Jiufenu. Jiufen se nachází na Tchaj -wanu a stal se jednou z nejlepších turistických destinací ostrova. Díky robustní síti veřejné dopravy na Tchaj -wanu se snadno dostanete do Jiufenu a řady dalších atrakcí. Vezměte si průvodce ...

USA Madison Keys zneužívali následovníci na Twitteru, ale jejich účty byly nyní odstraněny webem sociálních médií.

Novak Djokovic a Rafael Nadal titulují finále Nitto ATP, protože sezóna 2020 končí předváděcí akcí. Pole pro 8 hráčů doplňují Daniil Medvedev, Alexander Zverev, Andrey Rublev, Dominic Thiem a Diego Schwartzman.

Ochranný kelímek je tvrdá skořápka, která je vložena do atletického popruhu nebo kompresních šortek k ochraně mužského reprodukčního systému při hraní fyzických sportů. Někteří muži se domnívají, že při hraní nemusí používat ochranný kelímek nebo ...