Kubánci uložili pokutu 600 tisíc dolarů za komentáře k tankování

Majitel Mavericks Mark CubanMajitel Dallasu Mavericks Mark Cuban dostal pokutu 600 000 dolarů za komentáře k tankování.

Cuban tento týden řekl podcastu „House Call with Dr. J“, že by bylo nejlepší, aby Mavericks stále prohrávali, a tato poznámka bude jeho tým stát pěknou korunu.„Majitel Dallasu Mavericks Mark Cuban dostal pokutu 600 000 dolarů za veřejná prohlášení poškozující NBA, oznámil to dnes komisař NBA Adam Silver,“ stojí v prohlášení ligy.

'Kubánské komentáře, které se týkaly jeho pohledu na konkurenční úspěch týmu v této sezóně, byly podány během podcastu, který byl zveřejněn 18. února.'

Podle Finances Online se jedná o druhou největší pokutu NBA udělenou v historii ligy.Větší pokutu byla udělena pouze Timberwolves, když jim byla v roce 2000 udělena pokuta 3,5 milionu dolarů za manipulaci s platovým stropem.

Před sezónou NBA vydala nová pravidla, aby zabránila tankování v lize, protože týmy, které skončily s horšími výsledky, by neměly tak dobrou šanci získat jedničku, jako tomu bylo v minulých letech.

Pravidla však vstupují v platnost až v draftu 2019, takže Maverickům, kterým je 18–40, může lépe posloužit prohra v této sezóně.Jedná se také o největší pokutu v kubánské historii. V roce 2001 mu byly vydány dvě samostatné pokuty ve výši 250 000 USD za přílišnou kritiku výkonu funkce.

Populární Problémy

Chcete sledovat CuriosityStream na Fire Stick nebo Fire TV? Zde je velmi snadný průvodce, jak streamovat zařízení CuriosityStream on Fire.

Kazachstanka Julia Putincevová se v pátek ve třetím kole US Open 2020 utká s Běloruskou Aliaksandrou Sasnovičovou. Putintseva má zatím snadný týden, zatímco Sasnovich památně vyhnal vyšší Vondrousovou.

Novak Djokovic a Ashleigh Barty nadále dominují zájezdům mužů a žen. ATP a WTA zveřejnily v pondělí své nejnovější žebříčky, přičemž Djokovič a Barty se pohodlně umístili na vrcholu.

Zde je vše, co potřebujete vědět o ceně Canelo vs Jacobs, harmonogramu akcí DAZN a jaké hodnotě můžete při registraci získat.

Federer překonal svůj vlastní rekord 17 grandslamů a dnes vyhrál #18.

Jedním z nejslavnějších pokroků v moderním bowlingovém vybavení je 'reaktivní' bowlingový míč. Na rozdíl od běžných bowlingových koulí potažených polyuretanem nebo hustým plastem jsou reaktivní koule potaženy vrstvou přilnavé pryskyřice ...