Kubánci uložili pokutu 600 tisíc dolarů za komentáře k tankování

cuban-mark-12315-usnews-getty-ftr

Majitel Mavericks Mark Cuban

Majitel Dallasu Mavericks Mark Cuban dostal pokutu 600 000 dolarů za komentáře k tankování.

Cuban tento týden řekl podcastu „House Call with Dr. J“, že by bylo nejlepší, aby Mavericks stále prohrávali, a tato poznámka bude jeho tým stát pěknou korunu.

„Majitel Dallasu Mavericks Mark Cuban dostal pokutu 600 000 dolarů za veřejná prohlášení poškozující NBA, oznámil to dnes komisař NBA Adam Silver,“ stojí v prohlášení ligy.

'Kubánské komentáře, které se týkaly jeho pohledu na konkurenční úspěch týmu v této sezóně, byly podány během podcastu, který byl zveřejněn 18. února.'

Podle Finances Online se jedná o druhou největší pokutu NBA udělenou v historii ligy.

Větší pokutu byla udělena pouze Timberwolves, když jim byla v roce 2000 udělena pokuta 3,5 milionu dolarů za manipulaci s platovým stropem.

Před sezónou NBA vydala nová pravidla, aby zabránila tankování v lize, protože týmy, které skončily s horšími výsledky, by neměly tak dobrou šanci získat jedničku, jako tomu bylo v minulých letech.

Pravidla však vstupují v platnost až v draftu 2019, takže Maverickům, kterým je 18–40, může lépe posloužit prohra v této sezóně.

Jedná se také o největší pokutu v kubánské historii. V roce 2001 mu byly vydány dvě samostatné pokuty ve výši 250 000 USD za přílišnou kritiku výkonu funkce.

Populární Problémy

Nájezdníci a náčelníci se setkají v důležité bitvě AFC West v neděli. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Jak vyrobit levnou kouřovou bombu. Tento článek vám ukáže, jak vyrobit kouřovou bombu. Pořiďte si pingpongový míček a zabalte ho do alobalu.

Bývalá světová jednička Sania Mirza se příští týden vrací do grandslamové akce ve Wimbledonu. Šestinásobný šampion Major bude partnerem dvojice Američanek Bethanie Mattekové-Sandsové.

Novak Djokovič-hrající poprvé od vítězství ve Wimbledonu-si v úterý připsal vítězství 7-5 6-1 nad Samem Querreyem.

Arizona ve středu večer otevírá basketbalovou sezónu 2019-20 proti NAU. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Hrdý uzbecký Nurudinov uvolňuje zlato v Riu