Daily Pro Diaries: Co to znamená být na jeden den Johnem Isnerem

Pokusil jsem se napodobit každodenní rutinu tyčícího se Američana. jak to dopadlo?Milý deníčku,

Víte stejně dobře jako já, že v tuto chvíli jsem v podstatě John Isner 2.0. Mám ve svém trenérském koutku Granta Chena, žaludek, který zvládal masovou a mléčnou dietu, a produkční tým s 24hodinovým důkazem veškerého šílenství.Stanovil jsem si pro sebe několik cílů, které půjdu do dne, a je čas, abych se zamyslel nad tím, jak jsem to udělal.

1. Nebraňte se jídlu, nechte ho napájet

Největší proměnou dne bylo jídlo. John je Texasan, který stojí vzpřímeně, což znamená, že jsem se alespoň připravoval na pořádné jídlo.Snídaně mě překvapila, protože jsem očekával bufet s ovocem a jogurty a snídaňovým masem a chlebem a všemi druhy vajec. Představte si bezplatný snídaňový koutek Best Western a zdvojnásobte nebo ztrojnásobte ho. Místo toho to byl „jen“ bagel a vejce – pořád hodně na 7 ráno. Ale věděl jsem, že mě čeká dlouhý den, a viděl jsem to jako šanci načerpat energii pro první trénink dne.

Když se oběd rozkutálel, cítil jsem jen hlad, takže mě to ani tak nezatížilo, jako spíš trefilo to správné místo. Večeře se steakem mi ale zvedla žaludek víc než cokoli jiného. Řekněme, že je dobře, že to byl konec mého beznaděje.obrázky tenisek converse

'Předpokládám, že chlápek v 18:11 si potřebuje doplnit palivo po namáhavém tréninku.'2. Pasivně-agresivně varovat Johna před nejnovějším Isnerem

Není zde nic, co by bylo potřeba rozvádět, je třeba poznamenat pouze 100% míru dokončení.

3. Berte cvičení vážně a cvičte s vysokou intenzitou

Kromě stacionárního kola, které nenávidělo moje vnitřnosti, bylo cvičení tak jednoduché, jak se zdálo. Poté, co se motorka podrobila mé vůli, abych se na ní zahřála, přešel jsem na standardní vysoká kolena, kopy na zadek, výpady, Frankensteiny, RDL, pohyby dolních končetin a protahování paží a šel jsem rovnou do práce.'To, co nevidíte za kamerou, je opravdu neuvěřitelné.'Většina tréninků zahrnovala závaží; moje série výpadů a dřepů byly náročné na váhu. Na trávníku bylo také trochu kardia a oblíbenou částí posádky bylo sledování burpees. A burpees myslím pomalou smrt.

10minutovou jízdu na kurty jsem si užil víc než cokoli jiného, ​​protože jsem velmi potřeboval přestávku, abych se fyzicky zotavil a psychicky se připravil na skutečný tenis. Když jsem odpoledne mluvil s Johnem, zmínil se o lehké svačině mezi tréninky a tenisovými tréninky, ale protože jsem se už cítil tížený novou dietou, neměl jsem hlad – spíš žízeň.

'Vítejte v mém domě. Dělám si srandu, jsme na tenisovém kurtu.'

jak barvit tenisky

Jakmile jsme byli u soudů, dali jsme se do práce. Odložil jsem tašku, uspořádal jsem si prostor tak, jak to dělám normálně (ano, mám na kurtu své vlastní vrtochy) a cítil jsem se připravený na trénink.

Mějte na paměti, že jsem zjišťoval specifika všeho v reálném čase. Až do předchozího dne jsem ani nevěděl, že musím nasměrovat svého vnitřního Johna Isnera.

John si užívá prodloužené, vysoce intenzivní zahřívání. Po troše mini tenisu jsme šli přímo do odpalu uprostřed, nakonec jsme ho otevřeli na body na zem. Postupem odtamtud je odpal křížem, udělat si čas na forhendy naruby, a pak jsem se dostal k síti. Zahříval jsem voleje uprostřed a po obou stranách kurtu a posouval jsem se dopředu, abych simuloval podmínky zápasu.

jak nasadit tenisovou rukojeť

„Měl jsem sen, že jsem byl na tenisovém kurtu a díval jsem se na síť z opravdu vysokého úhlu, takže jsem připraven. Myslím, že zaútočím na nějaké zabijácké podání.'

Teď, když se všechno zahřálo – a jestli se mě ptáte, tak ve skutečnosti byly v plamenech —Byli jsme připraveni na základní cvičení, ale ne před nezbytnou vodní přestávkou.

Podle mých vlasů jste poznali, že to nebyl jen intenzivní trénink, ale i velmi horký den na kurtu.

4. Vyhrajte cvičnou sadu na konci tenisového sezení

Po nácviku základní čáry následovalo rychlé zahřátí na podání a návrat před hrou o body. Teď vím, že jsem dnes John Isner, ale mým partnerem byl fyzicky víc John, než jsem kdy mohl být. Mluvím o 6'4' závodníkovi divize I, který stále trénuje denně.

„John zjevně nemá rád jen zahřívání, posouvá to na další úroveň. Takže jsme tady, další úroveň.'

Takže když jsem se dříve zmínil, že jsem se psychicky připravoval na tenis, bylo to proto, že jsem věděl, že to se mnou nebude mít lehké. Naopak přišel porazit bývalou světovou osmičku. Ostatně Isnera očekával.

Bylo to v tomto okamžiku dne, kdy jsem skutečně musel nasměrovat vše, co ve mně bylo, abych prošel praxí. Tady jsem se opravdu tlačil na limit a ten den se ke mně dostával.

Bohužel mi cvičná sestava vyklouzla z prstů a celý produkční tým si všiml, jak jsem unavený. Únava byla opravdová, lidé, a oběd, který následoval, byl velmi potřebný.

  'Já'm coming for you, John."

'Jdu pro tebe, Johne.'

5. Udělejte to na 6'11'

Pokud jsem měl být nejnovějším Isnerem, musel jsem nejen splnit jeho 6'10' výšku, ale zvednout ho o jeden palec. I když moje výška vestoje zůstává nezměněna, můj stín v určitých hodinách dne tam nahoře určitě je.

pravidla venkovního raketbalu

Ach, deníčku, z koho si dělám srandu! Všechny úvahy stranou, nemůžu se dočkat dalšího!

S pozdravem,

The Daily Pro

Populární Problémy

Jak se zbavit gekonů obecných. Máte doma malé, nechtěné, gekončí hosty? Jedním znakem je jejich černohnědý trus s bílou špičkou. Ještě jasnějším znakem je, když uvidíte, jak se někdo plazí po zdi! Ačkoli spojenec proti ...

30. března 2016; Key Biscayne, FL, USA; Novak Djokovič (R) si podá ruku s Tomášem Berdychem (L) desátý den Miami Open v Crandon Park Tennis Cente.

Kriticky oslavovaný film „For Life“ se ve středu vrací na 2. sezónu. Zde je návod, jak sledovat online streamování nových epizod.