Jak se stát profesionálním pejskařem

Venčení psů na živobytí je víc než jen tahat za vodítko a cvičit. Musíte být milovníkem psů, který je v souladu s psími způsoby a připraven podnikat. Přesto to může být obohacující práce pro oddanou osobu, která je dobře organizovaná, profesionální a lidská a chlupatá, orientovaná na klienta. Zde je několik návrhů, jak začít s profesionální kariérou venčení psů.Část 1 ze 3: Dostanete nohu do dveří

 1. 1 Začněte venčit psa nebo domácího mazlíčka pro přátele a sousedy. Kromě toho, že je to fantastický způsob, jak vydělat nějaké peníze navíc, budete také pokračovat ve stavbě! Zeptejte se těch ve svém okolí nebo rodinných přátel při sebemenší zmínce o dovolené nebo o příliš zaneprázdněnosti na venčení psa. A když to uděláte jednou úspěšně, budete pravděpodobně požádáni, abyste to udělali znovu.
  • Uveďte ve své nové síti, že zvažujete, že se z toho stane kariéra, takže pokud by mohli opustit některého ze svých blízkých přátel, kteří brzy odejdou nebo budou vlastnit psy, bylo by to skvělé! Právě teď je čas na nestoudnou reklamu. Časem to nebudete muset dělat vůbec.
  • Tato fáze je o budování pověsti. Ať děláte cokoli, neriskujte jeho poškození zneužitím svých pravomocí. Mít klíč od něčího domova je vážné gesto důvěry - buďte vůči svým novým klientům stejně zodpovědní jako vy, vaše babička nebo prezident. To znamená žádné házení večírků, nezapomínání krmit psa a žádné přepadávání lednice (pokud to samozřejmě nedovolí).
 2. 2 Zvažte připojení k agentuře. Point blank, nejjednodušší způsob, jak začít vydělávat peníze venčením psů, je připojit se k agentuře. Jistě, vezmou část peněz, které jsou účtovány, ale získáte zkušenosti a oni zvládnou legální mumbo-jumbo. Ať už je agentura pro sezení nebo procházky se zvířaty, přidejte se. Je to jednoduché vyhledávání Google.
  • Jediným pádem je, že nejste svým vlastním šéfem. Relax - to může přijít s časem. Ale právě teď se setkáváte s lidmi, navazujete kontakty, učíte se lana a cítíte trh s venčením psů, nemluvě o posílení svého životopisu.
  • Vstup do agentury není absolutní, 100% nutnost. Můžete to obejít tak, že si sami vybudujete síť pro venčení psů. Pokud se však připojíte k agentuře, je mnohem snazší získat zkušenosti a klienty (a setkat se s jinými lidmi s prozíravostí v oblasti venčení psů).
 3. 3 Zvažte licencování nebo certifikaci. Získání osvědčení o zacházení se psem by u klientů zvýšilo vážnost. Některé školy, například Canine Club Academy, nabízejí stipendia s plným školným. A nejlepší agentury mohou dokonce požadovat, abyste jej získali, a to buď před tím, než se stanete zaměstnancem na plný úvazek, nebo po přijetí.
  • Některé akademie, jako je DogTec, vám kromě manipulace se psem a protokolu pomohou i při zahájení vlastního podnikání (pokud vás to zajímá). Jejich hodiny trvají 4 dny a jsou v místech po celé USA a Britské Kolumbii.
  • Ověřte si u péče o zvířata a kontroly, zda nepotřebujete osvědčení pro venčení určitého počtu psů. Pokud například žijete v San Francisku, musíte získat certifikát na venčení 4 a více psů.
 4. 4 Znáte vstupy a výstupy svého města. Nejprve musíte vědět, jaké jsou zákony vašeho města, pokud jde o špičáky a jejich chodci. Některá města vyžadují, aby byli pejskaři pojištěni; pokud pracujete s agenturou, doufejme, že se o to postarali za vás. Pokud ale přemýšlíte o tom, že to uděláte ve svém volném čase, není to nic, co byste neměli brát na lehkou váhu.
  • Poznejte také rozložení svého města. Čím méně budete jezdit a plýtvat penězi za plyn, tím lépe. Poznejte parky, skrytá skrytá místa, psí parky a stezky na zádech, které si můžete dopřát se svým novým chlupatým přítelem. Chcete strávit co nejméně času dojížděním a co nejvíce času „prací“.
 5. 5 Vycházejte dobře se svými lidskými klienty. Může se to zdát jako venčení psů je perfektní kariéra pro jistého introverta, ale lidé jsou tam, kde je váš chléb a máslo. Udělejte si malý rozhovor s vrátnými, chlápkem, který pracuje z domova, se svými spolupracovníky a šéfy. Čím lepší zástupce budete mít, tím více profesionálních kontaktů budete mít v budoucnu.
  • Kromě toho si uvědomte, že vaši lidští klienti budou mít všelijaká očekávání, založená na jejich vlastním přesvědčení v péči o psy a často s dávkou viny, že si nemohou ušetřit čas dělat to, co pro ně děláte. Buďte velkorysí ve svém soucitu s jejich obavami (koneckonců, oni nejlépe znají své vlastní pooch) a tolerujte obtížnější požadavky. Jemné přesvědčování a vyjednávání si často získá lidského klienta!
 6. 6 Milujte a rozumějte svým psím klientům. Abyste mohli mít úspěšnou kariéru se psy, musíte psy milovat. Je to tak jednoduché. Psi cítí lidi, kteří nejsou psy, a nebude to plynulá jízda, pokud vám v nich není opravdu dobře. Existuje několik důležitých úvah, o kterých je třeba přemýšlet:
  • Víte o psech co nejvíce? Vězte, co můžete, nejen z vlastní zkušenosti s nimi, ale také ze čtení a mluvení s majiteli a místním veterinářem.
  • Kolik psů budete venčit najednou? Někteří pejskaři mohou venčit až deset psů najednou, všech tvarů a velikostí. Zvažte, zda si myslíte, že je to pro vás dobrá věc nebo dokonce dosažitelná!
  • Víte, která plemena psů nemusí být kompatibilní nebo budou navzájem kompatibilní? Uvědomte si to, než je spojíte na procházku.
  • Víte, co dělat, když je psovi vedro? Přiláká to víc, než jen poctivý podíl pozornosti, a budete muset být připraveni.
  • Víte, jak najednou zacházet se psemse vůči vám stává agresivní? Nebo na kolemjdoucí kolem vás?
  • Víšjak kakat-nabrat? Znáte místní stanovy venčení psů v určitých oblastech atd.? Prostudovat! Vaše dobrá informovanost zapůsobí na klienty a uklidní je, že nejste amatér, a pomůže jim cítit, že budete mít na srdci nejlepší zájmy jejich psa.
 7. 7 Dokážete odolat nepříliš okouzlující stránce venčení psů. I když to může znít jako splněný sen (a velmi dobře by to mohlo být), ne všechny procházky se psem jsou pompézní a placené způsoby, jak rozdmýchávat chodníky. Kromě majitelů ornery, ornery psů a ornery chodců se budete potýkat s hovnem v jeho doslovném smyslu. Jsi připraven?
  • Musíte také zvážit své klima. Pokud to bude váš hlavní zdroj příjmů, můžete v zimních měsících venčit psa? Jaký máš pocit z deště? Pokud jste připraveni zvládnout méně než hvězdné podnebí, buďte připraveni! Boty, bunda do deště, výbava do sněhu - a možná nějaké i pro poocha.
 8. 8 Dostat se do formy. Být relativně fit je očividně nutností pro život na venčení psů. Pokud zjistíte, že jste po jednom nebo dvou psech unavení, využijte svůj volný čas k získání kondice.Přidání kardia(plavání, chůze, tenis) na váš seznam aktivit vám hodiny strávené klusem spolu s Fidem mnohem zpříjemní.
  • Pořiďte si dobrý pár bot. Když jste v práci, pravděpodobně budete na nohou celé hodiny. Nemusíte chodit běhat triatlon, abyste si na to zvykli, ale je dobré si pořídit hezké boty, abyste se nemuseli každý večer plazit po čtyřech jako FrouFrou. Slušný pár učiní nové fyzické stresory mnohem lépe zvládnutelnými.
  reklama
Skóre
0 / 0

Část 1 Kvíz

tenisová raketa pro ženy

Co potřebujete vědět, než začnete svou kariéru profesionálního chodce?Která plemena spolu vycházejí.

Částečně máš pravdu! Pokud budete venčit několik psů najednou, musíte vědět, která plemena jsou kompatibilní. Pokud potřebujete udržet určité psy od sebe, můžete to zapracovat do svého plánu. Mějte však na paměti, že než se stanete profesionálním pejskařem, musíte vědět i další věci. Vyberte jinou odpověď!

Jak zacházet s agresivním psem.

Zavřít! Jinak jemný pes může být vůči vám nebo ostatním agresivní. Musíte se naučit, co v této situaci dělat. Než se ale stanete profesionálním pejskařem, musíte vědět i další věci. Existuje lepší možnost!

Místní zákony o venčení psů.

Téměř! Před procházkami musíte rozhodně zkontrolovat zákony o venčení psů ve vaší oblasti. Některá města například vyžadují, aby měli pejskaři pojištění. Přesto jsou další věci, které musíte vědět, než se stanete profesionálním pejskařem. Vyberte jinou odpověď!Rozložení vašeho města.

Nemýlíte se, ale existuje lepší odpověď! Budete absolutně potřebovat vědět, kde se nacházejí vaše místní psí parky, stejně jako běžné parky nebo stezky, které můžete použít. Naučit se místa nejblíže vaší klientele vám pomůže maximalizovat efektivitu venčení psů! Pamatujte však, že než se stanete profesionálním pejskařem, musíte vědět i další věci. Existuje lepší možnost!

Vše výše uvedené.

Přesně! Před zahájením své kariéry profesionálního chodce se psy musíte vědět, která plemena spolu vycházejí, jak zacházet s agresivním psem, místní zákony o venčení psů a uspořádání vašeho města. Pomůže také vědět, jak používat pooperační naběračku! Přečtěte si další kvízovou otázku.

Chcete další kvízy?Část 2 ze 3: Zahájení vlastního podnikání

 1. 1 Zvažte, jak velkou chcete, aby vaše kariéra venčení psů byla. Buďte realističtí - pravděpodobně budete muset začít v malém a dopřát si čas na růst. Chcete, aby to byla kariéra na částečný nebo plný úvazek? Kolik času můžete věnovat venčení psů? Pokud jste mladí a chcete si vydělat peníze venčením psů, dělejte letáky a nabídky ve svém okolí nebo vyvěste oznámení na nástěnky nebo do výloh. Zvažte například tyto scénáře:
  • Pokud jste student, který potřebuje během studia příjem, budete mít kolem zkoušek a termínů esejí skrápěcí časy, ale po zbytek času budete pravděpodobně docela flexibilní. Buďte k potenciálnímu klientovi upřímní a vysvětlete svou dostupnost, včetně možnosti, že mohou existovat určité doby, kdy budete velmi zaneprázdněni, a v takových časech možná budete muset dočasně přeplánovat. Vždy jim dejte vědět, že si to vynahradíte o prázdninách atd.
  • Pokud chcete začít s trvalým podnikáním, zvažte, zda je to něco, co chcete dělat 9 - 5 (nebo prodloužené hodiny) 5 - 7 dní v týdnu, nebo vás to zajímá jen na částečný úvazek, řekněme 2 - 3 dny týden pár hodin sem a tam? Toto jsou důležité úvahy, které buď rozšíří nebo omezí vaše možnosti a dostupnost. Více hodin znamená více klientů a pravděpodobnost doporučení. Méně hodin bude znamenat větší oddanost malému sboru klientů a potřebu dát jim jasně najevo, že vaše dostupnost je omezena na ně.
 2. 2 Naučit se jak rozjet malou firmu. Pokud nemáte žádnou obchodní minulost, je víc než jen dobré udělat si pár hodin a namočit si nohy. Požádejte o pomoc ostatní, kteří mají dobré znalosti o vašem úsilí, mohou vás dostat přes byrokracii a vytvořit si solidní obchodní plán. Pokud chcete velkou firmu, jste připraveni řídit zaměstnance a pokrýt větší část města, než byste dokázali sami? Místo vás se budete starat o celý tým. Budete potřebovat:
  • Získejte pojištění a staňte se lepenými.
  • Rozhovor s hlídajícími zvířaty, ověřte si jejich spolehlivost, vycvičte je a zaplaťte jim.
  • Věřte jim, že mohou venčit psy podle vašich pokynů.
  • Uchovávejte dobré finanční záznamy, spravujte mzdový systém, plaťte daně z příjmů z podnikání a spravujte požadavky ostatních pracovníků.
  • Držte na vodítku těsné vodítko (není určena žádná slovní hříčka). Jako vlastník firmy byste měli provést veškerá opatření pro venčení psů přímo s klienty a poté poskytnout svým zaměstnancům pokyny, klíče atd. Tímto způsobem, pokud to s vaším zaměstnancem venčíka nevyjde, klienta si necháte a nahradíte novým zaměstnancem.
 3. 3 Nastavte částku, kterou chcete účtovat. Jak naceníte své služby, bude záviset na kvalitě vašich služeb a na době, po kterou se profesionálně venčíte. Bude obtížné účtovat vyšší částky, dokud vám vaše podnikání nezačne říkat ústa a nebudete mít spolehlivé reference.
  • Nejprve prozkoumejte obor. Jaké další pejskaři nabíjejí ve vaší oblasti? Zeptejte se jich, zda jsou ochotni sdělit informace potenciálnímu konkurentovi. Soutěžte s nimi spravedlivě - nejprve byste mohli mírně podrazit, abyste získali v podnikání náskok. Nepodkopávejte zlomyslně; koneckonců chcete zůstat v tomto odvětví, nenechat se chladit rameny svými kolegy-pejskaři. Pokud nikdo nesoutěží, použijte internet, abyste získali představu o nákladech ve vašem regionu.
  • Nenabíjejte ani příliš nenabíjejte. Nedostatečné vybíjení vede některé k tomu, že si myslí, že jste amatér, možná dokonce i místní školní děti, které hledají zvláštní práce. Účtujte přiměřenou částku za dobré, spolehlivé a profesionální služby.
 4. 4 Vytiskněte si stylové vizitky. Zajistěte, aby představovaly profesionální obrázek a poskytly vaše kontaktní údaje. Zahrňte několik krátkých, hutných řádků nebo slov o tom, co nabízíte v rámci služby venčení psů. Například:
  • Řekněte, kde budou psi venčeni - například do parků, na zelenou trávu, v klidnějších částech města - cokoli, co si myslíte, že by majitelé psů ocenili a kterému by důvěřovali.
  • Vysvětlete, co budete se psy dělat, aby je to bavilo a dobře cvičilo - například, že jste připraveni běhat se psy na cvičení, že budete hrát se psy míč/remorkér/aport atd.
  • Způsoby, kterými budete věnovat pozornost výživovým a zdravotním požadavkům vašich psích poplatků.
 5. 5 Inzerovat. Předávejte kolem sebe letáky nebo vizitky, abyste o své firmě věděli. Zastavte obyvatele venčení jejich psů, když jdete kolem, představte se a nabídněte jim svou vizitku. Začněte komunikovat s rodinou a přáteli ohledně svého podnikání. Začněte v malém a nechte své dobré podnikání šířit ústně.
  • Ujistěte se, že neumisťujete letáky na značky, vlajkové stožáry atd.
  • Není na škodu požádat první skupinu klientů, aby vás doporučila svým přátelům, kolegům atd. Pokud jsou s vaší prací spokojeni, mnozí to rádi udělají. Pokud jste si vybudovali vztahy s lidmi z minulých klientů (ochranka, vrátní, služky), mohou být také potenciálním horkým ložem podnikání.
  • Nabídky na klíčová slova v programu Google Adwords a nákup placených seznamů adresářů v adresářích psích procházek a dalších webových stránkách. Objevte Craigslist, Facebook a dokonce i veterinární nástěnky.
 6. 6 Získejte dobrý web. Internet se stále častěji stává prvním přístavem volání lidí a pomáhá jim při rozhodování. Při výběru názvu domény udržujte jednoduchost výběrem domény s příslušnými klíčovými slovy (aby se váš web zobrazil na první stránce Google).
  • Zvažte rozložení a design. Počítají se první dojmy, a pokud je váš web odrazem vaší služby, měl by zobrazovat vaše základní hodnoty (jako přívětivost a profesionalita) a to, co můžete nabídnout. Vylepšete to pomocí obrázků nebo dokonce videa, aby lidé mohli pro vás a vaše služby cítit skutečný pocit.
  • Zvažte web, který umožňuje uživatelům rezervovat časový úsek a služby online. Někteří zákazníci dávají přednost online rezervaci, nikoli po telefonu.
   • Pokud nevíte první věc o vytváření webových stránek, je pravděpodobné, že znáte půl tuctu lidí, kteří to dělají. Tak se ptejte!
  reklama
Skóre
0 / 0

Část 2 Kvíz

Jak můžete určit, co účtovat svým klientům?

Zeptejte se klienta, kolik by chtěl zaplatit.

Ne tak docela! Přestože klient může poskytnout vyšší číslo, než jste očekávali, mohl by také poskytnout mnohem nižší. Nejlepší je začít tím, že uvedete hodinovou sazbu, a poté vyjednávat (pokud je to nutné). Hádej znovu!

Zjistěte, co ostatní chodci účtují.

Absolutně! Můžete se podívat na jejich inzeráty nebo se jich jednoduše zeptat. Nezapomeňte být spravedliví-pokud své konkurenty příliš podbízíte, můžete v komunitě venčení psů vytvořit špatnou krev. Přečtěte si další kvízovou otázku.

rick and morty sezóna 4 epizoda 2 celá epizoda online zdarma
Promluvte si s rodiči.

Ne nutně! Pokud vaši rodiče nejsou v kariéře související s psem, pravděpodobně neznají sazbu pro chodce. Zvažte vyhledávání na internetu a zjistěte průměrné náklady ve vaší oblasti. Existuje lepší možnost!

Zjistěte, kolik vaši přátelé vydělávají za hodinu.

Nepřesně! Pokud se vaši přátelé nevěnují chovu psů, jejich hodinová sazba se může velmi lišit od té vaší. Sazby platů se liší od zaměstnání k zaměstnání a od podniku k podnikání. Hádej znovu!

Chcete další kvízy?

Část 3 ze 3: Přejít na extra míli

 1. 1 Poskytněte svým (potenciálním) klientům informační zdroje. Lidé, kteří hledají pejskaře, si často pořídili štěně a hledají tipy na výcvik. Noví majitelé psů se také zajímají o zdraví psů, místní parky a organizace zvířat. Pokud pro ně můžete být životně důležitým zdrojem informací (jako Lori Beth Denberg), pravděpodobně vás udrží.
  • Připojte se k jedné nebo dvěma profesionálním organizacím, které vás udrží v péči o pejsky. International Association of Canine Professionals a National Association of Professional Pet Sitters are two good places to start. Když se zeptají, odkud jste se dozvěděli ten kousek informací, odpovíte: „Ach, víte. Už nějakou dobu jsem členem IACP. '
 2. 2 U ostatních služeb zvažte přidanou hodnotu. Možná by stálo za to přidat do své sady dovedností další služby pro psy. I když tyto dodatečné služby také zvýší náklady a některé mohou dokonce vyžadovat prostor ve stylu podnikání nebo domácí kanceláře, pokud vážně uvažujete o tom, že se budete celou dobu věnovat psům a jejich péči, může to být klíč k lukrativní kariéře. Zvažte doplňkové služby, jako například:
  • Koupání psů apéče o psa
  • Posezení se psem (buď v prostorách klienta, nebo u vás, pokud máte prostor pro nástup do chovatelských stanic)
  • Výcvik psa a/nebo naslouchání psům (pouze pokud jste řádně kvalifikovaní)
  • Trávit více času po procházce u klienta doma se psem, prostě s ním být, hrát si s ním, krmit ho atd .; a
  • Psí lékařská péče- někteří majitelé nemohou zůstat doma z práce, aby mohli léčit své psy; mohl bys být odpověď.
 3. 3 Naučte se základní psí první pomoc. Zeptejte se na místní veterinární klinice na nějaké školení v základní psí první pomoci (očekávejte, že za tuto radu zaplatíte veterináři). Pomůže vám vyřešit některé malé problémy, se kterými se můžete setkat. A když už jste u toho, znáte první pomoc při kousnutí psem?
  • Dalším zdrojem, na který se můžete obrátit, může být vaše místní Humane Society. Pokud se zdá, že je pro veterináře těžké se s ním začít pracovat, může zde být užitečnou alternativou personál. A mohli byste pomoci štěňatům, která potřebují lásku.
  reklama
Skóre
0 / 0

Část 3 Kvíz

kde můžu hrát badminton

Kde se můžete naučit základní psí první pomoc?

Na práci.

Ne nutně! Než začnete venčit psy, měli byste se naučit psí první pomoci. Tyto informace se mohou hodit při nemoci nebo úrazu! Hádej znovu!

Experimentováním na vlastním mazlíčku.

Ne tak docela! „Experimentováním“ byste mohli nechtěně poškodit svého mazlíčka. Místo toho navštivte místní humánní společnost. Nejen, že můžete navštívit roztomilé psy, ale můžete se naučit něco nebo 2! Vyberte jinou odpověď!

Od místního veterináře.

To je správně! Zeptejte se svého místního veterináře na tipy a triky, jak se vypořádat s lehkými nemocemi a zraněními a co dělat v případě nouze. Za tyto informace budete s největší pravděpodobností muset zaplatit veterináři. Přečtěte si další kvízovou otázku.

V ordinaci vašeho rodinného lékaře.

Nepřesně! Lidské potřeby a potřeby psů se mohou velmi lišit. Místo konzultace s lidským lékařem si promluvte s někým, kdo pravidelně pracuje se psy. Hádej znovu!

Chcete další kvízy?

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Budou lidé najímat jedenáctileté? Pokud jste spolehliví a dokážete svou práci dělat dobře, samozřejmě. K budování důvěry a důvěry majitelů psů, kteří by vás najali, může stačit trochu více praxe.
 • Otázka Je možné stát se pejskařem, když mi je dvanáct? Jistě, někteří lidé zaplatí 12letému dítěti za venčení psa.
 • Otázka Co mohu dělat s reaktivním psem? Udržujte si odstup, zůstaňte v klidu, snažte se vyhýbat ostatním psům/lidem a na psa nekřičte ani se na něj netahejte. Můžete si s sebou vzít náhubek, ale ujistěte se, že majitelům vyhovuje, když ho pes nosí.
 • Otázka Jsem teenager. Jak mohu inzerovat své služby venčení psů? Zkuste do místního parku umístit letáky s kontaktními informacemi. Požádejte své přátele a rodinu, aby dali vědět ostatním, protože ústní podání je skvělý reklamní nástroj. Pomocí sociálních médií se propagujte. Pokud je na Facebooku skupina domácích mazlíčků, je to skvělé místo pro zveřejnění vašich služeb a sazeb. Existují také weby sociálních médií specifické pro sousedství, jako je Nextdoor.com, což je skvělý způsob, jak inzerovat na místní klientelu.
 • Otázka V současné době je mi 13 let. Musím použít agenturu, abych se stal profesionálním hlídačem psů? angela Foster Můžete použít agenturu, ale pravděpodobně budete mít nějaký úspěch, jen nejprve inzerovat své služby přátelům a rodině a odtud budovat své podnikání.
 • Otázka Kolik bych měl účtovat za 20 minut venčení psa? To závisí na vašem okolí, takže je dobré zjistit si ceny pejskařů ve vašem okolí. Nebuďte nerozumní, ale ujistěte se, že nebudete podbíjet, abyste si udrželi svou profesionální image a aby to stálo za váš čas.
 • Otázka Jak najdu lidi, kteří by měli venčit psy? Vydejte se ke svým přátelům a sousedům a pokud to nepotřebují, dejte jim alespoň své kontaktní údaje a požádejte je, aby to šířili dál. Po nějaké době se slovo dostane kolem vás a začnete získávat klienty.
 • Otázka Jaké jsou tipy pro chůzi do domu bez majitelů a pozdrav volně se pohybujícího psa? V minulosti jsem s tím měl problémy. Pokud víte, že si za takových okolností pořídíte psa, promluvte si s majitelem a domluvte se na datu před vaší první procházkou, kde budou doma, aby s vámi dal svému psovi signál „do toho“. Zvažte, že je ten den vezmete na krátkou procházku. Můžete také zvážit souhlas s pamlskem, který můžete psovi poskytnout (ať už si koupíte vlastní, nebo použijete ten jejich, o tom rozhodnete vy a váš klient).
 • Otázka Je možné venčit psa ve věku 10 let? Samozřejmě. Pokud je to možné, můžete venčit psa po okolí sami, ale vždy to řekněte rodičům, když jdete ven, a nikdy nechoďte po podivných silnicích. Na první procházku se psem projděte místa, kde budete psa venčit s rodiči, aby věděli, kde budete - nebo mohou jít s vámi. Pokud je ale vaše sousedství někde velmi komplikovaném, jako je obrovské město, jděte pro jistotu s rodiči.
 • Otázka Mohu pro svou firmu používat stejný název jako někdo jiný? Pokud je vaše přesné obchodní jméno převzato jinou společností, státní tajemník vašeho státu nepovolí duplikáty, aby nedošlo k záměně. Rovněž se můžete setkat s problémy s ochrannou známkou, pokud vaše firma a jiná spadají do stejné kategorie nebo jsou si v zásadě podobné.

Populární Problémy

Maria Šarapovová přiznala, že minulý večer neuspěla v testu na drogy, a byla pozitivní na zakázanou látku meldonium.

První sezóna jedinečného dramatu BBC „Rellik“ přichází do USA na Cinemax. Zde je návod, jak sledovat epizody online, buď naživo, nebo na vyžádání.

Roger Federer prohrál návrat na antuku, když jej v úterý ve druhém kole Ženevského Open porazil Španěl Pablo Andujar.

Jak se zbavit tesařských včel. Včely tesařské jsou benigní stvoření, která jsou pro člověka většinou neškodná, ale která mohou dřevěným konstrukcím velmi uškodit. Včely tesařské jsou tak pojmenovány, protože vrtají do dřeva a kladou vajíčka a ...