Jak kousnout něčí rty

Rychlé kousnutí do spodního rtu někoho může udělat z líčení ještě napínavější, než už bylo, ale musíte si dávat pozor, jak tuto techniku ​​používáte. Pokud to použijete špatně, můžete svému partnerovi líbání nakonec ublížit a vypnout ho. Tady je to, co byste měli udělat, pokud chcete někomu kousnout do rtu sexy, vášnivým způsobem.Část 1 ze 3: Nastavení nálady

 1. 1 Změřte náladu svého líbajícího se partnera. Počkejte, až dostanete docela jasný náznak, že je připraven na trochu vášnivého mazlení. Pokud se váš líbající partner zdá ambivalentní vašim pokrokům nebo je trochu stydlivý, teď není čas vyzkoušet něco tak divokého, jako je kousnutí do rtů. Koneckonců, i ten nejjemnější kousek je pořád kousnutí.
  • Přesné narážky se budou lišit podle osoby, ale obecně hledejte znaky, které naznačují otevřenost a touhu po intimitě. Pokud se váš partner k vám tulí, hledí vám hluboko do očí nebo svůdně olizuje rty, pravděpodobně máte zelenou.
 2. 2 Uzavřete mezeru. Jakmile získáte zelené světlo, zvyšte úroveň tepla mezi vámi a vaším líbajícím se partnerem snížením fyzické vzdálenosti mezi vámi dvěma. Tato technika bude fungovat pouze tehdy, pokud nejprve vytvoříte zapařenou atmosféru, a nebudete toho schopni, pokud vy dva stojíte od sebe na délku paže.
  • Aby to fungovalo, nemusíte být úplně propletení, ale měli byste se alespoň dotýkat na více místech, než jen na vašich rtech.
  • Myslete také na to, že s tím, jak polibek zesílí, můžete ještě více zúžit prostor mezi vámi.
 3. 3 Nakloňte se na polibek. Váš počáteční zámek rtů může být sladký nebo zapařený, v závislosti na tom, jak intenzivní je nálada mezi vámi. Obecně však platí, že je lepší začít s polibky trochu mírněji, než se začnete kousat.
 4. 4 Zintenzivněte polibek. Polibky mezi vámi a vaším líbajícím se partnerem je třeba vybudovat na vysoce smyslné úrovni. Zde je však klíčové slovo „stavět“. Nejefektivnější polibek zesiluje do vášnivého, zapařeného stavu postupně, než aby byl spěchán do tohoto bodu.
  • Pokud opravdu chcete věci přetáhnout, můžete začít polibkem se zavřenými ústy, než přejdete na polibek s otevřenými ústy. Můžete také udělat malé francouzské líbání, nebo můžete partnerovi jemně nasát spodní ret jako první náznak, že by mohlo následovat kousnutí.
Skóre
0 / 0

Část 1 Kvíz

Jaká znamení naznačují otevřenost a touhu po intimitě?jak sušit přikrývku bez tenisových míčků
Mazlení.

Téměř! Fyzický dotek rozhodně naznačuje otevřenost a touhu po intimitě. Pokud se s vámi váš partner mazlí nebo vás drží za ruku, pravděpodobně máte zelenou, abyste se mohli opřít o polibek. Přesto existují další příznaky, které je třeba hledat, abyste se ujistili, že je váš partner připraven na hladkou relaci. Kliknutím na jinou odpověď najdete tu správnou ...

Při pohledu do tvých očí

Ne nutně! Je pravda, že oční kontakt naznačuje otevřenost a touhu po intimitě. Znamená to, že se váš partner zajímá o to, co říkáte nebo děláte. Měli byste však hledat další známky toho, že váš partner chce věci posunout na další úroveň. Existuje lepší možnost!

Svůdně si olízl rty.

Zavřít! Pokud si váš partner svůdně olizuje rty, je to dobré znamení, že vás chtějí políbit. Zvažte použití nějakého balzámu na rty, který vaše rty zjemní a bude je líbat líp! Nezapomeňte však, že byste měli hledat další známky toho, že je váš partner připraven na schůzku s líčením. Existuje lepší možnost!Flirtující.

Nepřesně! Je pravda, že pokud s vámi partner flirtuje, pravděpodobně jsou otevření intimitě. Hledejte pozitivní řeč těla: Jejich paže by měly být uvolněné a nezkřížené a jejich tělo by mělo směřovat k vám. Existují však i další příznaky, které je třeba hledat, aby se zajistilo, že se váš partner bude líbat. Zkuste jinou odpověď ...

Vše výše uvedené!

Pěkný! Pokud s vámi váš partner flirtuje a mazlí se, dívá se vám do očí a svůdně si olizuje rty, je s největší pravděpodobností otevřený poznávání. Ale pamatujte si, že pokud se váš líbající partner zdá ambivalentní vašim pokrokům nebo je trochu stydlivý, teď není čas vyzkoušet něco tak divokého, jako je kousnutí do rtů. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Chcete další kvízy?Část 2 ze 3: Kousání do rtu vašeho partnera

 1. 1 Nechte zuby pasovat rty vašeho partnera. Jakmile jste připraveni zahájit kousnutí, mírně rozevřete rty a nechte zuby jemně sevřít spodní ret vašeho líbajícího se partnera. Vaše zuby by se v tomto okamžiku měly pouze pást a neměly by se ještě hýbat.
  • Pastva zubů o ret partnera předznamenává samotné sousto. Pokud vašemu líbajícímu se partnerovi není příjemné kousnutí, tento signál mu dá vědět, že nyní je čas přesměrovat vaše úsilí nebo se stáhnout.
 2. 2 Jemně ho chytněte zuby za rty. Vezměte spodní ret svého líbajícího se partnera mezi horní a dolní zuby. Lehkým tlakem uchopte rty a trochu za ně zatáhněte.
  • Obvykle byste se měli zaměřit na spodní ret. Můžete experimentovat také okusováním horního rtu, ale lehké kousnutí a tahání za spodní ret je obvykle považováno za smyslnější.
 3. 3 Jen stručně. Myšlenkou kousat někoho do rtu během polibku je dát mu trochu vzrušení, aby se zvýšila vášně a intimita polibku. Nedělejte z kousnutí samotný hlavní rys polibku; místo toho byste to měli považovat za malou ozdobu, aby byla prezentace o to přitažlivější.
 4. 4 Střídejte líbání a okusování. Tímto způsobem můžete dát svému líbajícímu se partnerovi několik jemných kousnutí, ale i když používáte jemné kousky, příliš mnoho může rychle způsobit, že se jeho rty změní na syrové a krvavé. To samozřejmě bude pravděpodobně hlavní vypínání a možná se vám bude líbat váš partner o něco méně dychtivý naklonit se příště k dalšímu uhlazení - pokud ten čas vůbec přijde.
  • Pokud to uděláte správně, vašemu líbajícímu se partnerovi přejde mráz po zádech, ne štípnutí nebo bodnutí bolesti.
  • Představte si ten zážitek jako sladkou a pikantní nabídku. Líbání je sladší, zatímco kousnutí je trochu na pikantnější straně. Kombinace těchto dvou „příchutí“ může vést k nezapomenutelnějšímu zážitku.
 5. 5 Věnujte pozornost reakci svého líbajícího se partnera. Dobrý polibek bude dobrý pro oba zúčastněné lidi. Možná si užíváte, ale musíte se ujistit, že si člověk, kterého políbíte, užije také sám sebe.
  • Negativní reakce by mohla znamenat, že kousáte více, než jste si uvědomovali, nebo že váš líbající se partner má citlivé rty, které jsou malým kousáním snadno zranitelné. I když tomu tak není, je také možné, že se on nebo ona prostě necítí pohodlně s kousáním nebo to nepovažuje za velké zapnutí. Bez ohledu na to, co je příčinou, je důležité si uvědomit, že byste měli přestat, jakmile dostanete negativní reakci na kousání (nebo na jakýkoli jiný trik, který byste mohli zkusit při rozeznání, pokud jde o to).
  • Negativní reakce jsou obvykle docela zřejmé. Pokud se váš partner odstrčí, pokusí se přesměrovat polibek, odstrčí vás nebo vydá verbální „ow“ zvuk, pravděpodobně si kousání neužívá. Na druhou stranu, pokud vás partner přitáhne blíž, spokojeně sténá nebo blaženě vzdychá, děláte něco správně.
Skóre
0 / 0

Část 2 Kvíz

Pravda nebo nepravda: Při kousání se zaměřte na horní ret.

Skutečný

Nepřesně! Horní ret je hůře dosažitelný, takže je nepříjemné kousat. Můžete experimentovat s okusováním horního rtu, ale lehké kousnutí a tahání za spodní ret je obvykle považováno za smyslnější. Zkus to znovu...

Nepravdivé

To je správně! Jemně vezměte spodní ret svého partnera mezi zuby. Lehkým tlakem uchopte pysk a trochu ho zatáhněte. Jen stručně! Hlavní myšlenkou kousání něčího rtu během polibku je dát trochu vzrušení, aby se zvýšila vášně a intimita polibku. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Chcete další kvízy?

Část 3 ze 3: Zpříjemnění zážitku

 1. 1 Stiskněte boky k sobě. I když jste se před polibkem pohnuli blízko, stále mezi vámi může být prostor „A“, což znamená, že vaše prsa jsou blízko sebe, ale vaše boky jsou na míle daleko. Kousnutí do rtu můžete udělat ještě smyslnější současným přitisknutím boků k boku svého líbajícího se partnera, když se kousnete do jeho spodního rtu.
  • Sexuálně nejintimnější části vašeho těla jsou pod pasem. I když neplánujete jít dál než k líbání, přitlačení těl k sobě pod pas může vyvolat vyšší úroveň fyziologické touhy, díky níž bude vaše líčení ještě lepší, než už bylo.
 2. 2 Nechte své ruce toulat se. Místo toho, abyste drželi ruce na jednom místě, například v zadní části hlavy nebo krku vašeho líbajícího se partnera, byste je měli nechat trochu toulat po jeho těle. Přesně to, kde necháte své ruce toulat, bude záviset na tom, jak intimní jste vy a váš partner v tuto chvíli ochotni se dostat, takže na to myslete, až zjistíte, kam ruce položit.
  • Pokud jste se svým líbajícím se partnerem již na docela vášnivé úrovni intimity, můžete začlenit další jemné aplikace agresivity. Například můžete prsty prohrabat vlasy svého partnera nebo po krku a zádech. Mějte na paměti, že myšlenkou je posílit pocit spojení mezi vámi, ne způsobit bolest nebo čerpat krev.
 3. 3 Než políbíte, zvažte použití balzámu na rty. Balzám na rty nabízí dvě výhody. První výhodou je, že dlouhodobě zjemňuje vaše rty, a tím je líbat líp. Druhou výhodou je, že ochucený nebo vonný balzám na rty může zintenzivnit polibek pro vašeho partnera tím, že zapojí více jeho smyslů, zvláště pokud zvolíte správnou příchuť.
  • Sladké a mátové příchutě jsou nejlepší na výběr. Sladké příchutě, jako jahody, mohou aktivovat chuťové pohárky směrem k přední části jazyka, které reagují na sladkost. Výsledkem je, že když se líbáte mezi kousky, vkus vašeho líbajícího se partnera se opravdu rozběhne.
  • Podobně mentol v mátových příchutích může způsobit nakopnutí chladných receptorů těla. Když to zkombinujete s pocitem teplých rtů a teplého dechu, můžete vytvořit pocit brnění, který může oba zintenzivnit zážitek.
 4. 4 Pečujte o rty a ústa. Uprostřed polibku o tom možná moc nepřemýšlíte, ale dobrá ústní hygiena je důležitá, pokud chcete, aby vás někdo považoval za opravdu dobrého líbajícího se. Vaše ústa musí být čistá a vaše rty musí být měkké a vlhké.
  • Na nejzákladnější úrovni, čištění zubů dvakrát až třikrát denně je udrží čisté a pomůže vašemu dechu zůstat svěží. Pro extra svěžest můžete také použít trochu ústní vody.
  • Aby byly vaše rty jemnější, proveďte peeling jednou týdně peelingem nebo netoxickým tělovým peelingem. Aplikujte balzám na rty s SPF poté, co vyjdete ze sprchy a kdykoli se vaše rty budou cítit suché. U dívek byste také měli nanést na rty vrstvu balzámu na rty před nanesením na lesk na rty nebo rtěnku.
Skóre
0 / 0

Část 3 Kvíz

Jak můžete vylepšit své líčení?

Kouřte cigaretu předem.

Určitě ne! Kouření vám vysuší ústa a vaše cigareta bude první, co partner ochutná - nemluvě o negativních zdravotních důsledcích! Zkuste místo toho použít balzám na rty. Sladké příchutě, jako jahody, mohou aktivovat chuťové pohárky směrem k přední části jazyka, které reagují na sladkost. Zkuste jinou odpověď ...

Ruce držte za hlavou partnera.

Nepřesně! Místo toho, abyste drželi ruce na jednom místě, měli byste je nechat trochu se toulat po těle. Kam přesně dáte ruce, závisí na tom, jak intimní jste vy a váš partner na úrovni pohodlí. Kliknutím na jinou odpověď najdete tu správnou ...

Vytvořte více prostoru mezi vámi a partnerem.

Ne tak docela! Sexuálně nejintimnější části vašeho těla jsou pod pasem. Lisování těl k sobě, zvláště pod pas, může vyvolat vyšší úroveň fyziologické touhy, což může vaše líčení ještě vylepšit! Kliknutím na jinou odpověď najdete tu správnou ...

Jemně hrabejte prsty po jejich těle.

Ano! Pokud jste se svým líbajícím se partnerem již na docela vášnivé úrovni intimity, můžete začlenit jemné aplikace agrese. Například můžete prsty prohrabat vlasy svého partnera nebo po krku a zádech. Přečtěte si další kvízovou otázku.

Chcete další kvízy?

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Chcete sledovat živý přenos Khabib vs. Ferguson, Woodley vs. Thompson 2 a všechny hlavní karty UFC 209? Zde je úplný přehled toho, jak to udělat.

Ve věku 54 let zemřel šéf ATP Brad Drewett

Přechod z divošky na dívčí dívku není tak těžký, jak se zdá. Budete muset začít věnovat více pozornosti svému vzhledu a chování, stejně jako hygieně, abyste vypadali a působili více žensky. Změna vyžaduje čas, ale můžete začít být více ...

Jak používat cestovní polštář. Dobrý cestovní polštář může znamenat rozdíl na dlouhých cestách. V ideálním případě polštář poskytne oporu vašemu krku nebo tělu, abyste mohli spát v uvolněné poloze, a to i ve stísněném, nepohodlném letadle ...

The Browns jsou jedním z nejzajímavějších týmů NFL roku 2019. Zde je návod, jak sledovat všechny jejich hry online bez kabelu.

Filip DeWulf věří, že Velká 3 Rogera Federera, Rafaela Nadala a Novaka Djokoviče ještě nekončí. Belgičan se však zmínil, že Federer by mohl v příštím roce bojovat s návratem na turné.