Jak se zlomit v novém páru obuvi

Už jste si někdy koupili nové boty, abyste zjistili, že zabíjejí vaše chodidla ? Neber je zpět. Lze je opravit jednoduše tak, že je rozbijete. Ve skutečnosti je neporušíte, ale zvyknete si na své | nohy. Zde je několik tipů, které by vám měly pomoci zformovat novou obuv tak, aby odpovídala vašim nohám.

kde mohu sledovat chi

Metoda 1 ze 4: Nošení kolem domu

 1. Obrázek s názvem Choose Men

  1 Noste nové boty po celém domě . Než v nich vyjdete, zkuste jít po schodech, postávat (vařit večeři, hrát si s dětmi atd.), Sednout si a dokonce běh .
  • Toto je nejdůvěryhodnější metoda pro snadné a lehké lámání vašich nových bot. Pokud máte pěkné kožené nebo společenské boty - boty, které by vás frustrovaly vidět odřené, změněné nebo dokonce odbarvené - tuto metodu je nejbezpečnější vyzkoušet.


 2. Obrázek s názvem Stretch semišové boty Krok 4

  2 Nejprve noste boty málo a často. Když zkoušíte nové boty, než jste si je koupili, málokdy odcházíte s bolavými nohami, že? Je to proto, že jste si boty neoblékli dostatečně dlouho, aby vám způsobily bolest (nebo změnili rám boty tak, aby odpovídal vaší noze). Když tedy doma obujete boty, noste je brzy, noste je často a nemáte pocit, že byste si museli obout celé hodiny, abyste si všimli rozdílu.
  • Ve skutečnosti začněte tím, že na začátku budete mít boty 10 minut v kuse. Zkuste to na pár dní. Postupně noste své boty po dobu dalších 10 minut, každých pár dní, dokud nebudete mít boty hodinu po sobě. Do této doby by měla být obuv zkrocená!
 3. Obrázek s názvem Choose Men

  3 Přineste si boty do práce. Do práce si vezměte nějaké staré boty, ale když sedíte u stolu, vytáhněte své nové a jednoduše si zvykněte mít je na nohou. Jedná se o jednoduchý způsob, jak zlomit nové boty a přitom ušetřit čas.
 4. Obrázek s názvem Break in Patent Leather Shoes Step 6

  4 Noste je s ponožky . Tímto způsobem můžete zjistit, zda potřebujete ponožky, když je nosíte. To může také zabránit tvorbě puchýřů, když si zvyknete na nové boty.
  • Noste boty s ponožkami, které jsou o něco větší, než byste normálně používali. Zkuste silné bavlněné ponožky a vmáčkněte se do bot. Nedělejte těžkou chůzi, jinak si uděláte puchýře. Jen držte nohy v botě. Velikost ponožky pomůže natáhnout rám.
  reklama

Metoda 2 ze 4: Mrazící boty

 1. Obrázek s názvem Stretch Shoes Krok 7

  1 Naplňte dva sendvičové sáčky do poloviny vodou. Ujistěte se, že jsou sáčky dostatečně velké, aby při rozpínání v mrazáku na botu tlačily.
  • Když uzavřete plastový sáček, odstraňte veškerý vzduch zevnitř vaku. To usnadní tvarování vody uvnitř sáčku k obrysu vaší boty.
  • Tato metoda bude zahrnovat vložení obuvi na delší dobu do mrazničky, během které může zvlhnout. Ujistěte se, že boty, které používáte touto metodou, nejsou nenahraditelné ani náchylné k poškození vodou.
 2. Obrázek s názvem Odstranění zápachu z páchnoucích bot Krok 6

  2 Do každé boty vložte jednu z pytlů. Ujistěte se, že je těsnění pevně zajištěno. Nechcete, aby vaše boty byly pokryté ledem, když je vyjmete z mrazáku.
 3. Obrázek s názvem Odstranění zápachu z páchnoucích bot Krok 7

  3 Vložte boty do většího uzavřeného plastového sáčku a vložte do mrazničky. Vaše boty by měly uvnitř dutiny obsahovat menší plastový sáček a větší jej chránit před vnější vlhkostí.
 4. Obrázek s názvem Tell Time Krok 1

  4 Počkejte 3 až 4 hodiny. Když voda uvnitř boty zmrzne, expanduje, vyvíjí tlak na dutinu v botě a láme je dovnitř. Výhodou použití vody na rozdíl od nosítka obuvi je, že se voda přizpůsobí obrysům vnitřku boty. dokonale.
 5. Obrázek s názvem Rozšíření kožených bot krok 21

  5 Vyndejte boty z mrazáku. Pytle naplněné vodou by nyní měly být z pevného ledu.
 6. Obrázek s názvem Rozšíření kožených bot Krok 17

  6 Vyjměte pytle z boty. Na jejich snazší vysunutí budete možná muset několik minut počkat.
 7. Obrázek s názvem Odstraňte zápach z obuvi jedlou sodou, krok 19

  7 Vyzkoušejte si boty. Jakmile se boty trochu zahřejí, zkuste v nich chodit a dokonce v nich běhat a běhat, pokud jde o sportovní boty. reklama

Metoda 3 ze 4: Topné boty nahoru

 1. Obrázek s názvem Break in Patent Leather Shoes Krok 13

  1 Noste boty po dobu 10 minut. Boty si vezměte na nohy, nejlépe s ponožkami, a procházejte se po nich maximálně 10 minut. Jde jen o to, aby byli připraveni.
 2. Obrázek s názvem Koupit nepromokavé boty Krok 7

  2 Sundejte si boty a natáhněte se ručně. Pokud to bota dovolí, několikrát ji ohněte nahoru a dolů.
 3. Obrázek s názvem Break in Patent Leather Shoes Step 8

  3 Otryskejte botu žárem. Zahřátím boty se materiál rozšíří, zvláště pokud je to kůže, takže bude pružnější.
  • Použijte vysoušeč vlasů, zapnutý na horké (ale možná ne nejteplejší) nastavení a botu zahřívejte 2 až 3 minuty.
  • Pokud nemáte vysoušeč vlasů, zkuste boty položit k vnitřnímu topení nebo dokonce přímo na slunce. Některé teplo je lepší než žádné teplo.
 4. Obrázek s názvem Break in Patent Leather Shoes Krok 7

  4 Ihned po zahřátí si obujte boty. Noste je dalších 10 minut, procházejte se, sedejte nebo dokonce běhejte.
 5. Obrázek s názvem Break in Patent Leather Shoes Krok 9

  5 Opakujte ještě alespoň jednou. Po několika tepelných úpravách budou vaše boty hmatatelně pohodlnější. reklama

Metoda 4 ze 4: Jiné metody

 1. Obrázek s názvem Stretch Suede Shoes Krok 6

  1 Pokud je to možné, kupte si nosítko na boty. Díky tomu mohou vaše boty být trochu méně těsné. Pokud si nechcete koupit nosítka (i když mohou být levné online), vzít botu za patu a špičku a ohnout ji dopředu a dozadu funguje dobře.
  • Po použití metody flex se ujistěte, že si boty obujete, jinak vaše boty ztratí tvar!
 2. Obrázek s názvem Jíst pečené brambory Krok 10

  2 Použijte brambor. Oloupejte velký brambor a trochu vlhkosti zbavte papírového ručníku. Umístěte brambory do dutiny boty a nechte přes noc. Ráno odstranit.
  • Ujistěte se, že jsou brambory o něco větší než otvor boty, ale nejsou tak velké, aby deformovaly špičku. Možná budete muset opatrně vyjmout část brambor tak, aby odpovídala tvaru boty, a přitom materiál trochu natáhnout.
 3. Obrázek s názvem Stretch semišové boty Krok 3

  3 Kupte si strečink ve spreji. Obuv postříkejte roztokem pro roztahování podle pokynů na obalu. Pokyny většinou doporučují, abyste mezi stříkáním ručně natáhli botu tam a zpět.
 4. Obrázek s názvem Stretch Suede Shoes Step 14

  4 Pořiďte si švec do strojově natahovacích bot. Američané utratí za protahování obuvi téměř 2 miliony dolarů ročně. Ševec postříká botu napínacím roztokem a poté botu natáhne na stroj na několik hodin, zatímco schne. To by nemělo stát víc než 20 $.
 5. Obrázek s názvem Koupit nepromokavé boty, krok 14

  5 Vyhněte se těmto trikům. Některé techniky protahování obuvi nefungují nebo jsou pro vaše boty špatné, zvláště pěkné kožené. Vyhněte se následujícím technikám vloupání:
  • Nanesení třecího alkoholu na boty. Alkohol může zanechat nevzhledné stopy na pěkných kožených botách a také může okrást kůži o její přírodní oleje.
  • Bít boty kladivem nebo jiným tvrdým předmětem. Zatloukání zad do bot by mohlo fungovat, ale za jakou cenu? Stojí to za to mít zlomené boty, které jsou skutečně zlomené?
  • Pokud vám někdo s většími nohami rozbije boty, je nemorální a neúčinné, aby vám do něj někdo zlámal boty. Nejenže přenášíte břemeno bolesti na jinou osobu (chudák, chudák!), Ale také necháváte boty odpovídat jeho nebo jejím nohám, ne vašim vlastním! Vyhýbat se.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Proč v nich musím chodit deset minut, než je ohřeju fénem? Pomáhá roztáhnout materiál a začít ho formovat na nohy, než se zahřeje.
 • Otázka Co mám dělat, když mě boty bolí v zádech? Pokud se vaše boty otírají kolem paty, možná budete chtít investovat do některých gelových podložek, které umístíte do bot. Mezitím doporučuji na část, kde bota drhne, dát náplast.
Nezodpovězené otázky
 • Musím dělat další věci po 10 minutách chůze v nich?
 • Bude účinné dát na hodinu kožené boty na radiátor, když je rozbijete?
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud máte v úmyslu obout si nové boty, vezměte si náhradní starý pár pro případ, že by se vám na nohou začaly tvořit puchýře.
 • Udělejte vše pro to, abyste na prvním místě koupili správnou velikost.
 • Nenoste nové boty z domu! Mohly by se zašpinit a pak je nemůžete nosit po domě.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Tyto metody vám mohou zabránit v tom, abyste mohli v případě potřeby vrátit boty.
 • Voda může poškodit některé boty. Nejprve si přečtěte štítek!
reklama

Populární Problémy

Zde je návod, jak můžete online speciál shledání '30 Rock 'Upfront sledovat online, i když nemáte kabel.

Djokovičův postup bude Nadala znepokojovat v závodě o koncové světové místo č. 1.

Dnes v noci má premiéru celoživotní nejnovější film „Ripped from the Headlines“, „Girl in the Basement“. Zde je návod, jak můžete sledovat streamování online zdarma.

Zde je seznam největších hráčů, kteří kdy ozdobili travnaté hřiště ve Wimbledonu.

World No 3 Maria Sharapova bude letos v prosinci hostit sportovní a zábavní akci v Tenisovém centru na Kalifornské univerzitě v Los Angeles (UCLA).

Vedená Jonem Jonesem vs Thiagem Santosem, UFC 239 má naskládanou hlavní kartu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos bojů online.