Jak sledovat „nestydatou“ zimní premiéru sezóny 9 online

Showtime/YouTubePremiéra sezóny 9 Nestydatý navazuje na epizodu 8, 20. ledna 2019, ve 21 hodin ET/PT a 20:00 CT, v síti Showtime. Pro ty, kteří rádi sledují show, ale nemají kabelové předplatné nebo přihlašovací údaje, možná hledáte alternativní způsoby, jak sledovat show. Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu (nebo jej DVR nebo sledovat na vyžádání) na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení tak, že se přihlásíte k odběru následujících bezdrátových streamovacích služeb pro živé televizní vysílání.

Amazon PrimePokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah Showtime naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu Showtime , který je také dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

Jakmile jsi přihlásil se na kanál Amazon Prime i na Showtime , pak můžete show sledovat buď živě, jak se vysílá, nebo později na vyžádání. U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazon nebo můžete sledovat telefon (kompatibilní s Androidem a iPhone), tablet, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

nejlepší způsob, jak sušit tenisky

FuboTVŽivý přenos Showtime a obsah na vyžádání lze přidat k vašemu stávajícímu předplatnému FuboTV, nebo můžete zahrňte Showtime, když zahájíte bezplatnou 7denní zkušební verzi .

Jakmile se zaregistrujete, můžete buď sledovat show naživo, nebo ji můžete sledovat na vyžádání, jakmile budou epizody vysílány. S oběma možnostmi můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

HuluAť už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému „Showtime je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí.

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat show živě, jak se vysílá, nebo ji můžete sledovat kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.Hrát si

Shameless Season 9 'Shameless Returns in January' Featurette (HD) Obsazení Shameless diskutuje o tom, co se chystá pro všechny Gallaghers, když se Shameless Season 9 vrátí se zcela novými epizodami, v neděli 20. ledna v Showtime. Přihlaste se k odběru tvpromosdb na Youtube a získejte další promo akce Shameless season 9 v HD! Nestyda oficiální web: sho.com/shameless/ Sledovat více videí Shameless Season 9: youtube.com/playlist?list=PLfrisy2KXzkdoMOvMkUwSJVG0wy3m4B8j Like Shameless na Facebooku: facebook.com/ShamelessOnShowtime… 2018-12-17T02: 06: 58 000Z

Pro ty, kteří by chtěli vědět více informací o nadcházejících epizodách seriálu, další informace o živém přenosu a podrobnosti o obsazení, přečtěte si níže.

SHAMELESS SEASON 9 KANÁL: Přehlídka se vysílá v síti Showtime a epizody sezóny 9 jsou také k zakoupení na Amazonu . Pro ty, kteří mají kabelové předplatné, můžete sledovat epizody pořadu také v síti Showtime.

SHAMELESS SEASON 9 EPIZODA 8: Osmá epizoda má název Jablko nepadá daleko od alibi a její dějový popis zní, Fionina sestupná spirála pokračuje; Carl a Kelly pokračují v tajném vztahu; Ingrid přiměje Franka ke splnění jejího celoživotního snu; Tami ukazuje Lipovi jinou verzi dospělosti.

SHAMELESS SEASON 9 EPIZODA 9: BOOOOOOOOOOOONE! je název epizody 9 a odvysílá se 27. ledna 2019. Popis toho, co lze v epizodě očekávat, Frank hledá způsoby, jak financovat Ingridinu vizi jejich budoucnosti; Fioniny problémy s hněvem způsobují u Patsy problémy; Lip je nucen konfrontovat své skutečné city k Tami; Kellyin otec se pokouší dostat doprostřed jejího vztahu s Carlem.

SHAMELESS SEASON 9 EPIZODA 10: Epizoda 10 se jmenuje Los Diablos! a poběží 10. února 2019. Synopse epizody zní, Frank se setká se svým zápasem v spoluúčastníku soutěže Hobo Loco; Fiona se setká u Patsy s temným setkáním, které ji vyděsí, aby uklidila svůj čin; Debbie se vrhne do domácích vylepšení, když se sblíží s Kelly.

SHAMELESS SEASON 9 EPIZODA 11: Epizoda má název Hobo Games a odvysílá se 17. února 2019. Popis zápletky říká, že přišlo finále Hobo Games a Frank se postaví proti svému příteli a největšímu soupeři; Lip se chystá oficiálně adoptovat Xana, ale jeho plány se střetnou s Fioninou párty; Debbie rozvíjí pocity pro někoho překvapivého.

kam streamovat neuvěřitelné

SHAMELESS SEASON 9 EPIZODA 12: Poznáte dno, když narazíte Je to název epizody 12 a show je popsána jako: Když dojde k výpadku proudu na jižní straně, Kevin a Veronica vymyslí plán, jak spojit okolí; Carl začíná být podezřelý z Debbieho pokusů sblížit se s Kelly; Fiona dostává vedení od neočekávané osoby. Epizoda se koná 24. února 2019.


Populární Problémy

Novak Djokovič se ukázal jako jednomyslný tip na ukončení sezóny 2021 jako světová jednička v anketě, kterou mezi některými hráči provedlo turné ATP.

Jak hrát brankáře v hokeji. Hraní brankáře je jednou z nejnáročnějších pozic v hokeji. Brankář je nejen zodpovědný za blokování střel na bránu, ale v mnoha ohledech je vůdcem obrany týmu. Stát se...

Zde je návod, jak sledovat bezplatný přímý přenos Dmitry Bivol vs. Joe Smith Jr online ve Spojených státech.

LSU č. 17 startuje v sobotu v Missouri v 'domácím' zápase v Kolumbii. Pokud nemáte alternativní síť SEC, můžete hru sledovat online naživo.

Ukázka zápasů druhého kola ve skupině A finále ATP World Tour.