Jak koupit UFC 241: Cena PPV a nabídka balíčku ESPN Plus

UFC 241: Miocic v Cormier 2

Getty Stipe Miocic vrhá úder proti Danielu Cormierovi během jejich mistrovského boje v těžké váze.

UFC 241 PPV můžete zakoupit prostřednictvím ESPN+ právě zde . Podrobnosti o cenách a náhledu události si přečtěte níže.


UFC 241 s titulem v těžké váze a s některými z největších jmen na soupisce UFC, včetně Daniela Cormiera, Stipe Miocica, Anthonyho Pettise a očekávaného návratu Nate Diaze, má všechny předpoklady výbušné bojové karty.

prostěradlo na vybarvování tenisových bot

Pokud si chcete v sobotu večer objednat UFC 241 v očekávání, zde si jej můžete zakoupit výhradně prostřednictvím ESPN+ . Existuje několik různých cenových možností, takže zde je přehled o tom, jak koupit UFC 241 PPV, který je právě v prodeji:


Jak objednat UFC 241 PPV

K nákupu UFC 241 potřebujete předplatné ESPN+, takže vaše možnosti objednání závisí na tom, zda již jste předplatitelem ESPN+:

Pokud nemáte ESPN+ : Můžete získat speciální nabídku který zahrnuje roční předplatné ESPN+ (hodnota 49,99 $) a UFC 241 (hodnota 59,99 $) za pouhých 79,98 $.

Tento balíček můžete zakoupit přímo zde , a poté budete moci sledovat předčasné přípravné zápasy UFC 241 (ESPN+) a hlavní kartu (ESPN+ PPV) na jakékoli digitální platformě ESPN (více o tom níže)

sledujte alabama vs georgia online zdarma

Pokud již máte ESPN+ : UFC 241 můžete koupit přímo zde za 59,99 $ .

Pokud ještě nejste přihlášeni ke svému účtu ESPN+, může cena uvádět 79,98 $ (odrážející balíček pro nové předplatitele), ale po výběru možnosti Koupit se ke svému účtu přihlásíte a cena se poté změní na 59,99 $.


Kde sledovat UFC 241

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+ a zakoupíte PPV, existuje několik různých způsobů, jak můžete sledovat Cormier vs Miocic 2, Pettis vs Diaz a hlavní kartu UFC 241.

Souboje můžete sledovat na počítači přes ESPN.com nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

jak prorazit v nových teniskách

Ke sledování všech těchto možností se budete muset přihlásit pomocí svého účtu ESPN+.


Náhled UFC 241

Na kartě boje je hlavní zápas těžké váhy mezi šampionem Danielem Cormierem a mužem, kterého sesadil z trůnu, aby získal opasek, Stipe Miocic. Miocic si vybudoval silnou pozici jednoho z nejdominantnějších šampionů v těžké váze, než narazil na Cormier-široce považován za jednoho z nejlepších bojovníků za libru v historii tohoto sportu. První kolo skončilo vzrušujícím vyřazením Cormieru a nenechte se překvapit, že druhé zúčtování má své vlastní výbušné zakončení.

UFC 241 má také dlouho očekávaný návrat Nate Diaze. Od této epické války ve dvou bojích s Conorem McGregorem tento sport chybí, Diaz se střetne s bývalým šampionem Anthonym Pettisem-nejlépe známým díky virové kopačce proti Bensonovi Hendersonovi. Oba muži jsou více než šťastní, když drží věci na nohou a vzájemně se zapojují, což dává tomuto boji všechny předpoklady pálení pálenek. Prstencová rzi by mohla být pro Diaze faktorem vzhledem k tomu, jak dlouho byl mimo soutěž, nicméně o Nateovi a jeho bratrovi Nickovi bylo vždy známo, že svádějí zábavný boj, takže nečekejte nic menšího.

Yoel Romero a Paulo Costa staví jednu z nejjasnějších a nadcházejících hvězd UFC (Costa) proti jednomu z nejobávanějších puncherů tohoto sportu (Romero). Costa se většinou živil tím, že postavil soupeře na nohy, takže navigace v brutální síle Romera by měla být pro aspirujícího šampiona střední váhy velkou výzvou. Romero zastavil, kdo je kdo ze střední váhy a nepochybně bude lovit, aby do svého seznamu přidal další jméno.

Dvojice pernatých vah v Gabriel Benitez a Sodiq Yussuf nabízí trochu rozmanitosti na kartě plné obrů. Yussuf je jednou z nejzajímavějších vyhlídek divize muší váhy a získává solidní test ve hře Benitez vždy. Benitez má vynikající hru na zemi a Yussuf - který obvykle odvedl svou nejlepší práci ve stoje - se téměř jistě dostane na podložku.

Zaokrouhlení karty je další nadcházející vyhlídkou, která stojí před zavedeným strážcem divize. Derek Brunson dlouhodobě slouží jako měřítko pro uchazeče o titul ve střední váze a Ian Heinsich získává šanci na 241. Heinsich má od vstupu do UFC působivou show a vlastní neporažený rekord v zadní části některých dobře zaoblených vystoupení. Mezitím by ho výhra pro Brunsona konečně mohla posunout nahoru do diskuse o dlouho očekávaném titulu-ačkoli by pravděpodobně zůstal další výhrou.Populární Problémy

Rovnátka mohou být bolest, emocionálně i fyzicky. Pokud jste teenager a právě jste zjistili, že máte rovnátka, můžete z toho být nešťastní. Můžete však podniknout několik kroků, abyste se cítili lépe a abyste přešli na rovnátka ...

Staří rivalové Syracuse a Georgetown se setkají v sobotu ve Washingtonu, DC. Zde je návod, jak sledovat hru online, pokud nemáte kabel.

Je sladká a krásná a vy konečně klikáte. Je čas na polibek? Pokud jste ji nikdy předtím nelíbali, nebo jste nikdy nikoho nepolíbili, může to být trochu zastrašující. Ale nebojte se - není to tak obtížné, jak se zdá! Když...

Video: Goran Ivanisevic vs Patrick Rafter - epické finále Wimbledonu 2001

'Big Little Lies' je zpět pro svou nejnovější epizodu na HBO. Zjistěte, jak streamovat epizodu, pokud nemáte kabel.

Jak zmírnit bolest zápěstí při zvedání. Něžné a bolestivé zápěstí může ztěžovat používání rukou. Naštěstí většina bolesti zmizí, jakmile si opřete zápěstí a snížíte otoky. Úlevy od bolesti a balíčky ledu vytvoří ...