Jak volat do USA z Francie

Ať už jste Američan cestující do zahraničí nebo francouzský státní příslušník obchodující s kolegou ze Spojených států, volání do USA z Francie vyžaduje, abyste vytočili konkrétní řadu čísel v pořadí. Pokud voláte přímo, zahrnují kód ukončení, kód země, směrové číslo oblasti a telefonní číslo. Pokud však používáte telefonní kartu, budete muset zadat přístupové číslo, PIN a potom telefonní číslo. Pokud znáte čísla, která potřebujete, a pořadí, v jakém jdou, volání z Francie do USA je jednoduché a snadné.

Metoda 1 ze 3: Přímé volání

 1. Obrázek s názvem Volejte USA z Francie Krok 1

  1 O ceně mezinárodního hovoru se informujte u svého místního poskytovatele. V závislosti na tom, odkud voláte, vám může být účtován poplatek nebo vám může být účtována částka za minutu.
  • Pokud pobýváte v hotelu, zeptejte se někoho na recepci na cenu mezinárodních hovorů.


 2. Obrázek s názvem Volejte USA z Francie Krok 2

  2 Pokud používáte telefonní automat, vložte platbu. Pokud voláte na placeném telefonu, budete muset za zahájení hovoru zaplatit stanovenou sazbu. Tato cena bude uvedena v telefonu a obvykle pokrývá pouze prvních několik minut hovoru.
  • Jak váš hovor postupuje, můžete být vyzváni k vložení dalších peněz, nebo pokud používáte kreditní kartu, můžete být upozorněni na další náklady, které se hromadí.
 3. Obrázek s názvem Volejte USA z Francie Krok 3

  3 Vytočit 00. Toto je výstupní kód, který vašemu poskytovateli telefonních služeb signalizuje, že se chystáte uskutečnit mezinárodní hovor. Tento kód sděluje poskytovateli služeb, že následující číslo by mělo být směrováno mimo zemi.
  • Ne všechny země mají stejný výstupní kód, ale 00 platí ve většině Evropy a také v několika dalších zemích. Pokud například voláte ze Spojených států, Kanady nebo jakékoli jiné země, která se účastní Severoamerického číslovacího plánu, bude místo toho kód ukončení 011.
 4. Obrázek s názvem Volejte USA z Francie Krok 4

  4 Vytočit 1. Toto je kód země USA. Toto číslo je univerzální, což znamená, že byste toto číslo vytočili pro volání do USA z jakékoli jiné země na světě.
  • Kód země 1 platí také pro jakoukoli zemi v Severoamerickém plánu číslování.
 5. Obrázek s názvem Volejte Spojené státy z Francie Krok 5

  5 Vytočte 3místný kód oblasti. Všechny předvolby v USA jsou tři číslice a jsou pravděpodobně zahrnuty při zobrazení nebo zadání telefonních čísel. Pokud předčíslí není zadáno, budete muset vyhledat PSČ osoby, které voláte.
  • Existuje mnoho online zdrojů, které vám pomohou vypočítat možné předvolby pro každé PSČ v USA.
  • Americkým mobilním telefonům lze přiřadit libovolnou předvolbu. Předčíslí mobilního telefonu obvykle označuje oblast, ve které byla služba poprvé zavedena. Jednotlivec si však při přemístění může ponechat stejné číslo mobilního telefonu včetně předčíslí, takže předčíslí mobilního telefonu nemusí vždy odpovídat geografické poloze uživatele.
  • Pokud je 3místná předvolba 800, 877, 866 nebo 888, znamená to, že voláte bezplatné číslo. Telefon přijímající bezplatný hovor může být kdekoli v zemi nebo může být hovor dokonce směrován do call centra v jiné zemi.
 6. Obrázek s názvem Volejte USA z Francie Krok 6

  6 Vytočte zbývajících 7 číslic. Celkově mají všechna telefonní čísla v USA přesně 10 číslic včetně předčíslí. Po dokončení zadávání těchto čísel by měl váš hovor začít vyzvánět a připojit se.
  • Zkontrolujte světový čas a ujistěte se, že kdokoli voláte ve Spojených státech, je k dispozici pro přijetí vašeho hovoru.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Pomocí vizitky

 1. Obrázek s názvem Volejte Spojené státy z Francie Krok 7

  1 Najdi vizitka které lze použít ve Francii. Můžete si zakoupit telefonní karty, které vám umožňují uskutečňovat mezinárodní hovory za paušální sazbu online nebo v obchodech. Musíte si však dát pozor, abyste získali kartu, kterou lze použít z Francie do USA. Abyste to zajistili, možná si budete chtít koupit kartu, když jste ve Francii.
  • Mnoho mezinárodních telefonních karet prodávaných v USA lze použít pouze pro mezinárodní hovory začínající v USA.
 2. Obrázek s názvem Volejte Spojené státy z Francie Krok 8

  2 Přečtěte si podmínky a poplatky za telefonní kartu. Podmínky a poplatky za telefonní kartu se velmi liší. Obecně mají paušální poplatek za každý hovor a poté další poplatek za každou minutu, po kterou hovor trvá. Výše těchto poplatků se liší, proto zkontrolujte drobné písmo.
 3. Obrázek s názvem Volejte USA z Francie Krok 9

  3 Zavolejte na přístupové číslo na kartě. Každá telefonní karta bude mít základní číslo, které vás připojí k síti společnosti volající karty. Jakmile vytočíte toto číslo, měli byste slyšet nahrávku, která vás vyzve k pokračování v procesu.
  • Toto přístupové číslo se obvykle nachází na zadní straně telefonní karty.
 4. Obrázek s názvem Volejte Spojené státy z Francie Krok 10

  4 Na požádání zadejte své číslo PIN. Toto číslo je pro vaši kartu jedinečné. Počet čísel, která budete mít ve svém pinu, se liší. Toto číslo umožňuje společnosti volající karty účtovat na váš konkrétní účet.
  • Na mnoha telefonních kartách bude nutné toto číslo odhalit otřením o část na zadní straně karty mincí.
 5. Obrázek s názvem Volejte USA z Francie Krok 11

  5 Vytočte číslo svého cíle. Při volání z Francie do USA to bude zahrnovat kód země, směrové číslo oblasti a místní telefonní číslo. Jakmile bude číslo přijato, telefon by měl začít vyzvánět. reklama

Metoda 3 ze 3: Volání přes Skype

 1. Obrázek s názvem Volejte USA z Francie Krok 12

  1 Stáhněte si aplikaci Skype do svého smartphonu. Po vložení aplikace do mobilního telefonu budete moci mluvit přirozeně, jako byste mluvili běžnou funkcí telefonu. Ke stažení aplikace a uskutečnění hovoru však budete potřebovat připojení k internetu.
  • Aplikace Skype je k dispozici pro iPhone, Windows 10 Mobile a Android.
 2. Obrázek s názvem Volejte USA z Francie Krok 13

  2 Vytvořte si Skype účet. Při vytváření účtu vás požádá o jméno, datum narození, kraj a e -mailovou adresu. Poté, co zadáte tyto informace, budete požádáni o vytvoření uživatelského jména a hesla. Jakmile je tento proces dokončen, budete přihlášeni ke svému účtu.
 3. Obrázek s názvem Volejte USA z Francie Krok 14

  3 Zadejte své platební údaje. Používání Skypu k mezinárodním hovorům je zpoplatněno. Buď si můžete zakoupit kredity na volání, které vám umožní volat kamkoli do zahraničí, nebo můžete zaplatit měsíční paušální poplatek, abyste mohli volat do konkrétní země.
 4. Obrázek s názvem Volejte USA z Francie Krok 15

  4 Zadejte telefonní číslo, na které chcete volat. Když je aplikace otevřená, na obrazovce by měla být oblast, na kterou klepnete, aby se vysunula klávesnice. Zadejte číslo, kterému chcete zavolat, nebo uživatelské jméno osoby, které chcete volat, která má také plán Skype.
  • Počkejte na připojení k vašemu číslu. Může trvat několik minut, než vás Skype spojí s číslem, které voláte.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak vytočím USA z Paříže na americkém mobilním telefonu? Vytočte 00 nebo ' +', poté 1 + předčíslí a číslo. Pokud používáte francouzskou SIM kartu nebo roamingujete ve Francii, je tento způsob vytáčení vyžadován.
 • Otázka Jak mohu volat na mezinárodní mobilní telefon ve Spojených státech z mobilního telefonu ve Francii? Chcete-li uskutečnit hovor na místo mimo USA, které nelze vytočit přímo pomocí 10místné volby, musíte začít číslem 011. Dále musíte zadat kód země a poté číslo, na které chcete dosáhnout. Pokud například chcete vytočit číslo ve Francii, vytočte 011, kód země 33 a poté telefonní číslo.
 • Otázka Jaký je nejlevnější způsob volání z mobilu na mobil z Francie do USA (pomocí smartphonu USA)? Pokud je váš mobilní telefon odemčený, nejlepší způsob, jak to udělat, je získat francouzskou SIM kartu a odtud volat. Většina francouzských dopravců má mezinárodní hovory pro volání do většiny zemí zahrnutých v jejich předplacených tarifech.
 • Otázka Jak mohu volat z USA do Francie? Vytočte 011 nebo '+', pokud voláte z mobilu. Poté 33 a telefonní číslo, přičemž první 0 před číslem bylo vynecháno.
 • Otázka Mohu se řídit pokyny tohoto článku, pokud volám z mobilního připojení podporovaného WiFi, jako je Viber? Ano, neměl by to být problém.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Všechny veřejné telefonní budky ve Francii by měly mít značku, která vysvětluje, jak telefonovat. Toto označení však může být ve francouzštině.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Váš průvodce sledováním filmu The Suite Life of Zack & Cody online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav, nejlepších sezón a epizod.Vložky do bot se mohou časem zašpinit, zvláště pokud boty nosíte často. Můžete si všimnout, že vložky ve vašich botách mají nepříjemný zápach nebo skvrny a skvrny. Vložky můžete čistit teplou vodou, mýdlem nebo octem a ...Jak zacházet s okřídlenou lopatkou. Stav známý jako okřídlená lopatka (WS) způsobuje zřetelně vyčnívající lopatku, která vypadá trochu jako pahýl křídla, a může také způsobit lokalizovanou bolest a omezený pohyb horní části těla. Existují...

Jak ošetřit vyvrtnutý kotník u psa. Vyvrtnutý kotník je poranění šlach, vazů a/nebo svalů souvisejících s tímto kloubem. K tomu může dojít v důsledku namáhavé hry nebo drobných nehod. Rychle rozpoznává známky ...Někdy se můžete dostat do situací, kdy se nemůžete vyhnout fyzickým hádkám. Obecně platí, že „tvrdý“ člověk jako každý, kdo je větší a/nebo silnější než vy. Mnoho lidí, kteří si chtějí vybrat boj, cílí na kohokoli, koho vnímají ...Rafael Nadal ve čtvrtek ve třetím kole Monte Carlo Masters zaznamenal drtivou výhru nad Grigorem Dimitrovem.