Jak chytit Moltres v Pokémon Fire Red

V Pokémon Fire Red jsou 3 legendární ptáci, které můžete chytit. Jedním z těch legendárních ptáků je Moltres, mocný ohnivý/létající pokémon, který může být cenným přínosem při cestě do Pokémon League. Viz krok 1 níže, kde se dozvíte, jak udělat Moltres vaším.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Catch Moltres in Pokemon Fire Red Krok 1

  1 Dokončete Cinnabar Gym. Abyste našli Moltrese, budete muset porazit Blaina v Cinnabar Gym a získat odznak Volcano. Obdržíte lístek na trajekt, který vám otevře přístup k ostrovům One Island a Mt. Ember, kde sídlí Moltres.
 2. Obrázek s názvem Catch Moltres in Pokemon Fire Red Krok 2

  2 Sestavte svůj tým. Boj s Moltres bude těžký boj, takže se ujistěte, že váš tým tuto výzvu zvládne. Moltres je pokémon úrovně 50 Fire/Flying. Budete chtít Pokémony, kteří dokážou porazit a doufejme, že budou účinní proti Pokémonům typu Fire. Přivedení Pokémona se schopností Flash Fire je učiní imunními vůči pouhým dvěma útočným tahům Moltres, což znamená, že jim nikdy nemůže způsobit poškození. Ponytu lze chytit v trávě mimo horu Ember, kde se nachází Moltres.
  • Jedním z nejúčinnějších způsobů, jak chytit Moltres, je mít Pokémona s False Swipe, který může Moltres dostat až na 1 HP, aniž by ho vyřadil.
  • Měli byste také mít Pokémona, který dokáže Moltrese paralyzovat nebo uspat. Díky tomu bude chytání mnohem snazší.
  • Budete potřebovat Pokémona s pevností nebo Rock Smash. Rock Smash obdržíte na jednom ostrově.


 3. Obrázek s názvem Catch Moltres in Pokemon Fire Red Krok 3

  3 Zásobte se základními položkami. Pokud chcete být naprosto v bezpečí, naskladněte si alespoň 40–50 Ultra míčků. Moltres může zabrat hodně Poké Balls. Přiveďte také spoustu Revivů a Hyper lektvarů, abyste uzdravili svůj tým.
 4. Obrázek s názvem Catch Moltres in Pokemon Fire Red Krok 4

  4 Vydejte se na sever po dosažení jednoho ostrova. Jakmile se dostanete na ostrov, vydejte se na sever. Cestou budete muset bojovat s mnoha trenéry, ale váš tým by už měl být docela silný. Setkáte se s divokou Ponytou a Rapidashem, což je jediné místo, kde je lze najít, takže naberte jednu nebo dvě, pokud máte chuť.
 5. Obrázek s názvem Catch Moltres in Pokemon Fire Red Krok 5

  5 Šplhat Mt. Člověk. Poté, co dosáhnete vrcholu Kindle Road, budete muset Surfovat přes malou vodní hladinu, abyste se dostali na Mt. Ember. Před přechodem můžete vyléčit svého Pokémona v lázních Ember Spa.
  • Abyste dosáhli vrcholu, budete muset projít bludištěm balvanů uvnitř i vně hory Mt. Ember.
 6. Obrázek s názvem Catch Moltres in Pokemon Fire Red Krok 6

  6 Přistupte k Moltresovi. Na vrcholu hory najdete Moltres hnízdící. Uložte si hru, než začnete bojovat. Pokud omylem vyřadíte Moltrese nebo je vaše družina zničena, můžete rychle nabít a zkusit boj znovu. Toto je jediné místo ve hře, kde lze získat Moltrese, takže je to bezpečnější než lítost.
 7. Obrázek s názvem Catch Moltres in Pokemon Fire Red Krok 7

  7 Začněte bojovat. Začněte se svými silovými odpalovači a pokuste se vysát co nejvíce Moltresova HP. Jakmile začne klesat, přepněte na svého Pokémona pomocí False Swipes. Používejte False Swipes, dokud Moltresovi nezbude jen 1 HP.
  • Jakmile bude Moltresův HP vyčerpán, použijte spánek nebo paralyzaci k navázání Moltres. Díky tomu bude chytání mnohem snazší. Přepněte se zpět na svého Pokémona Flash Fire, pokud jste si jej přivezli.
 8. Obrázek s názvem Catch Moltres in Pokemon Fire Red Krok 8

  8 Začněte házet Poké míčky. Nyní, když máte Moltres tam, kde ho chcete, začněte na něm upínat své Ultra Balls. Bitva se nyní stává zkouškou trpělivosti. Než dokážete chytit Moltres, můžete vypálit téměř všechny své Poké Balls, ale je to možné. Pokud se Moltres probudí nebo se stane paralyzovaným, znovu jej zasáhněte speciálním tahem a pokračujte v házení Poké Balls. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co se stane, když ho zabijete? Najdete ho znovu? Pokud zabijete Moltrese, zabijete Molters. Už ho nikdy nebude možné najít. Je to tedy jen jedna šance a stejné je to i s dalšími dvěma a Deoxys.
 • Otázka Měl jsem to udělat dvakrát, ale zabilo je to. Nějaké nápady? Získejte False Swipe a použijte to. Pokémona to nezabije, jen mu to nechá 1 HP.
 • Otázka Co když jsem ho omylem porazil? Pokud jste předem neuložili, nemůžete Moltrese dostat na tuto hru. Pokud jste uložili před hadem, načtěte ho znovu a zkuste jej znovu zachytit. Tento postup opakujte (je -li to nutné), dokud jej nezachytíte.
 • Otázka Může být Moltres chycen ve skvělé kouli? Můžete chytit všechny Pokémony v jakékoli formě pokeball, great, ultraball atd.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Moltres je Fire/Flying a je skvělým partnerem, pokud jste si vybrali Squirtle. Doporučuje se však, abyste ho tolik nepoužívali, pokud jste si jako předkrmového Pokémona vybrali Charmandera. Pro Bulbasaura je průměrným partnerem, ale využijte ho, protože v Fire Red může být jediným pokémonem ohnivého typu, kterého můžete získat kromě Charmandera.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

band-it loketní ortéza

Populární Problémy

Jak vyrobit auto v Minecraftu. Tento wikiHow vás naučí, jak vytvořit pohyblivé auto v Minecraftu. I když nemůžete změnit směr auta, můžete vytvořit vozidlo, které se samo pohybuje vpřed. To je možné ve všech verzích ...

Jak zjistit, zda pád zlomil kosti bez rentgenu. Přerušení nebo prasknutí kosti se nazývá zlomenina. K tomu může dojít poté, co na kost působí značné množství síly z něčeho tak malého, jako je pád ze sady houpaček nebo zakopnutí ...

„Intervence“ společnosti A & E je v sezóně 21 zpět v pondělí. Zde je návod, jak streamovat nové epizody online, pokud nemáte kabel.

Jak opravit roztrhané semišové boty. Některé semišové boty jsou tak pohodlné, že vás láká je nosit každý den. Na tkanině to vyžaduje daň. Jednoho dne se mohou vaše boty něčeho zachytit a roztrhnout, ale zatím je nevyhazujte! Semiš, ...

Pokud jste zapálení pro jógu, oceňujete její přínosy pro zdraví a chcete se o tyto výhody podělit s ostatními lidmi, pak jste možná ideálním kandidátem na výuku jógy. Získáním certifikace a efektivním učitelem získáte ...

S alespoň podílem na titulu Ivy League na trati se Yale vydává na Harvardskou sobotu. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.