Atlanta Open 2021: Milos Raonic vs Brandon Nakashima náhled, souboj a předpověď

Miloš Raonic

Miloš Raonic

Podrobnosti zápasu

Svítidlo : (1) Milos Raonic vs Brandon Nakashima

datum : 28. července 2021

Turnaj : Truist Atlanta Open 2021

Kolo : Druhé kolo (16. kolo)

Místo : Atlanta, Spojené státy

nejlepší tenisová raketa pro seniory

Kategorie : ATP 250

Povrch : Venkovní tvrdé

Odměna : 555 995 dolarů

Načasování zápasu : Ne dříve než v 19:00 místního času, 4.30 IST, 23:00 GMT

Živé televizní vysílání : USA - ESPN a tenisový kanál

Náhled Milos Raonic vs Brandon Nakashima

Nejlepší nasazený Miloš Raonic zahájí ve středu svou kampaň Atlanta Open 2021 druhým kolem proti Američanovi Brandonovi Nakashimovi.

Raonic utrpěl na začátku sezóny zranění lýtka, které ho v posledních měsících odsunulo na vedlejší kolej. Kanaďan s velkými porcemi přijal divokou kartu na poslední chvíli do turnaje v Atlantě a bude doufat v hluboký běh. Proti finalistovi Los Cabos Nakashima ho však čeká záludný úvodní test.

Brandon Nakashima

Brandon Nakashima

jak si vybrat velikost tenisové rakety

Nakashima spojila minulý týden silný běh v mexickém městě a vyrazila po cestě ke summitu jako John Isner, Jordan Thompson a Sam Querrey.

A zatímco Američan ve finále proti Cameronovi Norrieovi přišel krátký, měl pro něj spoustu pozitiv, které si mohl z kampaně odnést.

kde koupit tenisové rakety

Milos Raonic vs Brandon Nakashima proti sobě

Toto bude první setkání kariéry mezi Milošem Raonicem a Brandonem Nakashimou, takže jejich současný vzájemný zápas stojí na mrtvém bodě 0: 0.

Předpověď Milos Raonic vs Brandon Nakashima

Raonic bude doufat ve vítězný návrat.

Raonic bude doufat ve vítězný návrat.

Milos Raonic bude papírovým favoritem mířícím do této soutěže druhého kola. Jeho silné podání a těžké údery země by měly dobře fungovat v rychlých podmínkách v Atlantě, ale i tak si bude muset dávat pozor na formu Nakashima.

Nakashima může jít s Kanaďanem od špičky až k patě ze zadní části kurtu. Pokud něco, jeho zápasová kondice a rychlost by mu měly dát náskok před nejlepším semenem.

Klíčem pro Nakashimu bude získat návraty zpět do hry a zapojit se do dlouhých základních shromáždění. Jeho porážka Isnera v Los Cabos ukazuje, že dokáže neutralizovat velké servery, a to ho bude držet v dobrém postavení proti Raonicovi.

Předpověď: Brandon Nakashima vyhraje ve třech setech

Populární Problémy

Váš průvodce streamováním Krásky a zvířete online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Oregon a Oregon State se setkávají v nejnovějším vydání Občanské války v sobotu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Denis Shapovalov se utká s Radu Albotem ve druhém kole Sofia Open 2020. Je to vůbec poprvé, kdy se Shapovalov a Albot postaví proti sobě na turné ATP.

Vyslovte slova - Australian Open a mnoho Nadalských fanoušků by se pravděpodobně šklebilo, nebo přinejlepším pokrčilo rameny pochybností, stejně jako Nadal. Happy Slam je pro Nadala a jeho legie fanoušků po celém světě jednou z nadějí, víry a inspirace, po níž následuje úzkost, bolest, zlomené srdce a agónie.

Zde je návod, jak streamovat Dark Girls 2, nový dokument, který má premiéru v úterý 30. června ve 22 hodin. ET/PT na VLASTNÍ.

Kolem světa je basketbalová hra, která prověří vaši přesnost a přesnost při střelbě. Každý hráč musí provést sérii výstřelů za sebou, aby mohl vyhrát. Chybí však dva výstřely a musíte začít znovu. Ať už je to na cvičení, nebo ...