Přímý přenos LSU vs Clemson: Jak se dívat online bez kabelu

Sázení na národní mistrovství play -off na univerzitní fotbal

Getty Joe Burrow z LSU Tigers.

Všechno k tomu vede. Vítěz Heisman Trophy Joe Burrow a č. 1 LSU Tigers (14-0) se v pondělí večer utkají v národním mistrovství s Trevorem Lawrencem a č. 3 Clemson Tigers v Mercedes-Benz Superdome v New Orleans.

Začátek hry je naplánován na 20:00. ET a budou vysílány na ESPN, zatímco ESPN2 (Field Pass), ESPNU (Coaches Film Room) a ESPNEWS (Command Center) budou mít také pokrytí. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos některého z těchto kanálů na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hulu s živou televizí

Součástí jsou ESPN, ESPN2, ESPNU a ESPNEWS Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

zahrajte si tenis

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s Live TV, můžete sledovat živý přenos LSU vs Clemson na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

domácí odpalovač tenisových míčků

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

AT&T TV nyní

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Všechny obsahují ESPN a ESPN2, zatímco ESPNU a ESPNEWS jsou součástí balíčků Max, Choice, Xtra a Ultimate. Balíček Max je dodáván se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

AT&T TV nyní zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV Now, můžete sledovat živý přenos LSU vs Clemson na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiné kompatibilní streamovací zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů AT&T TV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na zvolený balíček kanálů - přichází s cloudovým DVR.

Sling TV

Balíček Sling Orange Sling TV (32 kanálů) má ESPN a ESPN2, zatímco doplněk Sports Extra (17 kanálů) má ESPNU a ESPNEWS. Sling Orange stojí první měsíc 20 $ (poté 30 $ měsíčně) a Sports Extra stojí 10 $ měsíčně, což z něj činí Sling nejlevnější streamovací službu s kanály ESPN, pokud plánujete dlouhodobé udržení:

Získejte Sling TV

Nebo jako součást speciální nabídky, kterou Sling aktuálně nabízí, můžete získat zdarma Amazon Fire TV Stick, pokud předplatíte dva měsíce:

shromáždění v badmintonu

Balíček Sling TV + Fire Stick

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete LSU vs Clemson sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV. Hru můžete také sledovat v aplikaci ESPN, pokud se přihlásíte pomocí svých přihlašovacích údajů Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodáván s 10 hodinami cloudového úložiště DVR.


Náhled LSU vs Clemson

Clemson se bude snažit vyhrát své druhé národní mistrovství v řadě. Tigers vedeni quarterbackem Trevorem Lawrencem loni vyhráli 15: 0 a chtějí to udělat i letos. Ve svém posledním zápase čelil Clemson neporaženému týmu Ohio State Buckeyes v play -off a předal jim jedinou ztrátu sezóny na hrdinství na poslední chvíli od Lawrence, který hodil touchdown, který vyhrál 34 yardů, aby hvězda utekla zpět Travis Etienne zbývá 1:48.

holenní dlahy tenis

Etienne je v letošním školním roce stále jedním z nejlepších běžců. Má 1 536 yardů, 18 přistání a jeho mohutný průměr 8,0 yardů na nosnost vede zemi. Sada dovedností Etienna pochválila Lawrence dobře a tato dvojice je úderem jedna-dvě, který žádný tým dosud nedokázal zastavit.

LSU porazil šest týmů, které byly zařazeny v top 10 této sezóny a vedl je dynamický a nadaný vítěz Heisman Doupě , který byl v této sezóně nezastavitelný. Jeho 5 208 yardů, které prošly, je druhý v národě a jeho 55 touchdownů je první. Burrow byl neuvěřitelně přesný, v sezóně hodil jen šest zákroků a jeho schopnost hrát nohama spojená s jeho přesností hlubokého míče posunula tento přestupek LSU na další úroveň.

LSU má nejlépe hodnocený trestný čin v národě, v průměru 48,9 bodů na zápas, a také se mohou pochlubit druhým nejlepším přestupkem národa. Budou čelit obraně Clemsona, která je v obraně na špičce v zemi, a vzdá se jen tak 151,5 yardů za hru nepřátelským týmům vzduchem. Clemson letos ještě nezaznamenal přestupek kalibru LSU, ale udrželi Buckeyes na pouhých 23 bodech, takže v poslední době hráli dobře proti týmu s dynamickým útokem.

Oba týmy jsou v tomto ohledu relativně zdravé, přičemž Clemsonův počáteční obranný postup Nyles Pinckney je sporným startérem v obou týmech.

Clemson dá své Série 29 výher v řadě, ale míří na stadion, který k nim v poslední době nebyl laskavý. Naposledy Clemson prohrál v mistrovském zápase 2018 proti Alabamě - hře, která se také hrálo v Superdome Mercedes-Benz v New Orleans.


Populární Problémy

„Big Brother“ 2018 začíná živé vysílání 24/7. Zjistěte, jak sledovat živé přenosy 20. sezóny online.

Není nic víc frustrujícího, než se snažit pracovat na kole, když sedí na stojanu nebo u zdi. Je těžké soustředit se na to, co děláte, když motocyklu neustále hrozí převrácení, a je těžké ...

Jak vylepšit dřep. Dřep je dynamické cvičení, které může posílit vaše nohy, boky, hýždě, břišní svaly, záda a ramena. Toto cvičení celého těla se často používá jako součást režimu vzpírání a aerobní rutiny. Zkontrolujte, zda vaše ...

'Instinct' se vrací pro 2. sezónu v neděli. Zde je návod, jak sledovat nové epizody pořadu online bez kabelu.

Jak zvládnout zlomenou paži. Zlomené paže jsou běžným zraněním, které se může stát mladým i starým. Pauza zahrnuje jednu ze tří kostí, které tvoří paži: buď pažní kost, ulna nebo poloměr. Http://www.mayoclinic.org/diseas ...