Jak zakrýt tetování na pásku

Tetování jsou neuvěřitelně osobní věci, ale nemusí být všude vítané. V určitých profesionálních podmínkách je možná budete muset zakrýt oblečením nebo make -upem. Nebo se vám tetování už nemusí líbit a rozhodnete se, že ho chcete zakrýt složitějším a aktuálnějším designem. Ať už zvolíte jakoukoli metodu, zakrytí tetování na pásku není příliš složité.

Část 1 ze 2: Zakrytí tetování make -upem

 1. Obrázek s názvem Zakryjte tetování na paži Krok 1

  1 Očistěte oblast alkoholem. To nejen vyčistí a dezinfikuje inkoust, ale také odstraní veškeré usazeniny oleje ve vašich pórech. Vytetovanou oblast otřete vatovým tamponem namočeným v alkoholu.
 2. Obrázek s názvem Zakryjte tetování na paži Krok 2

  2 Na tetování naneste vrstvu základního základního nátěru. Pomocí houbičky na make -up naneste primer na tetování. Díky tomu bude jakýkoli jiný make -up lépe přilnout k pokožce. Díky tomu bude krytí více neprůhledné.
  • Po zaschnutí bude podkladový nátěr transparentní, takže si nemusíte dělat starosti s tím, že byste ho zkusili sladit s odstínem pokožky.


 3. Obrázek s názvem Zakryjte tetování na paži Krok 3

  3 Houba na vrstvu korektoru. První vrstva korektoru by měla být krycí. Tento tmavší tón skryje většinu tetování. Pomocí houbičky na make -up naneste korektor na tetování.
 4. Obrázek s názvem Zakryjte tetování na paži Krok 4

  4 Přidejte vrstvu korektoru tónu pleti. Tato druhá vrstva korektoru pomůže zcela zakrýt tetování a první vrstvu korektoru (která obvykle neodpovídá vašemu odstínu pleti). Pomocí štětce ½ palce (1,3 cm) poklepejte korektor na kryté tetování. Určitě nekartáčujte ani nepřecházejte sem a tam přes korektor; v zásadě odhalíte tetování a ztěžujete si práci.
 5. Obrázek s názvem Zakryjte tetování na paži Krok 5

  5 Dokončete neviditelným sypkým práškem. To pomůže sadě make -upu. Neběží a je méně pravděpodobné, že se otře. Pomocí načechraného štětce na oční stíny naneste prášek na vrstvy korektoru. Opět nechcete práškovat, protože by to mohlo otřít část korektoru.
 6. Obrázek s názvem Zakryjte tetování na paži Krok 6

  6 Skryjte tetování oblečením. Druh oblečení, který použijete, bude záviset na tetování, jeho umístění a důvodu, proč jej potřebujete skrýt. Tmavší tetování se projeví čistým nebo lehkým oblečením, takže budete muset nosit tmavší oblečení. Nejlepší druh košile pro zakrytí tetování je tmavá košile s dlouhým rukávem.
  • Pokud tetování schováváte v profesionálním prostředí, budete pravděpodobně muset nosit košili s límečkem.
  • Pokud je vaše tetování na paži výše, můžete uniknout tričkem s krátkým rukávem. Ujistěte se, že má správnou velikost, aby rukávy nevyšly nahoru.
  reklama

Část 2 ze 2: Skrytí jiným tetováním

 1. Obrázek s názvem Zakryjte tetování na paži Krok 7

  1 Vyberte si smysluplný design. Pokud uvažujete o zakrytí tetování na pásku, chcete zajistit, aby zakrytí vydrželo. Je důležité vybrat správný design. Nejlepší tetování je něco, pro co se cítíte nadšení nebo pro vás má zvláštní význam. Vybírejte pečlivě a domluvte se s vybraným umělcem.
 2. Obrázek s názvem Zakryjte tetování na rukávu Krok 8

  2 Získejte temný a komplexní design. Čím více detailů nový design má, tím efektivněji zakryje vaše další tetování. Rybí šupiny, vegetace a vlasy jsou příklady těchto detailů. Navíc tetování s tmavými barvami je obzvláště dobré pro zakrytí tetování. Černé stínování, fialová a zelená jsou skvělé barvy pro zakrývání tetování.
  • Krycí tetování bude obvykle muset být větší než původní tetování. V některých případech bude krytí až dvakrát větší.
 3. Obrázek s názvem Zakryjte tetování na paži Krok 9

  3 Vyberte si zkušeného, ​​zkušeného umělce. Podobně jako při tetování existuje několik věcí, které je třeba zvážit před výběrem tetování. Musíte vidět ukázky jejich práce, abyste se ujistili, že jsou zruční s typem designu, který hledáte. Získejte také nějaké reference; to vám umožní lépe porozumět druhu člověka, se kterým budete jednat.
  • U krycích tetování je důležité najít tatéra, který je dělal dříve. Ke správnému vykreslení vyžadují trochu více dovedností.
  ODBORNÁ TIP

  Michelle Myles

  Tattoo Artist & spolumajitel, Daredevil Tattoo Michelle Myles je spolumajitelkou Daredevil Tattoo, tetovacího obchodu se sídlem v New Yorku na Lower East Side. Michelle má více než 20 let zkušeností s tetováním. Ona také provozuje Daredevil Tattoo Museum, spolumajitel Brad Fink osobní sbírku starožitných tetování memorabilia, které nashromáždil za posledních 27 let tetování. Michelle Myles
  Tattoo Artist & spolumajitel, Daredevil Tattoo

  Promluvte si se svým tetovacím umělcem, který vám pomůže vybrat nejlepší design: Obecně platí, že v případě jakéhokoli zakrývání chcete jít za umělcem na konzultaci. Přemýšlejte o tom, co byste chtěli na stávající tetování dát, ale mějte na paměti, že mnohokrát je zakrytí určeno tím, co je pod ním. Zkuste si vybrat design, se kterým můžete manipulovat tvarem, například květiny, drak nebo černý panter.

 4. Obrázek s názvem Zakryjte tetování na paži Krok 10

  4 Zkontrolujte kvalifikaci umělce. Měli byste zajistit, aby všechny licence nebo certifikace, které umělec vlastní, byly aktuální. Zjistěte, jaké mají zkušenosti, zda absolvovali učiliště a pokud ano, kde. Získáte tak lepší představu o jejich profesionalitě.
  • Kromě toho byste měli potvrdit, že je tetovací salon bezpečný a čistý. Přestože tetovací salony nejsou všude regulovány, existuje několik věcí, které můžete zkontrolovat, abyste potvrdili bezpečnost. Salon by například měl používat jednorázové jehly a kalamáře.
 5. Obrázek s názvem Zakrytí tetování na paži Krok 11

  5 Zeptejte se, zda byste měli absolvovat relace odstraňování laserem. Některé designy jsou prostě příliš tmavé na to, aby byly zakryté, a nemusí dobře ladit s novým designem, který jste plánovali. Nejlepší člověk, kterého se můžete zeptat, je tetování. Poskytnou vám několik rad, včetně toho, zda je to nutné a kolik sezení byste mohli potřebovat. ODBORNÁ TIP

  Michelle Myles

  Tattoo Artist & spolumajitel, Daredevil Tattoo Michelle Myles je spolumajitelkou Daredevil Tattoo, tetovacího obchodu se sídlem v New Yorku na Lower East Side. Michelle má více než 20 let zkušeností s tetováním. Ona také provozuje Daredevil Tattoo Museum, spolumajitel Brad Fink osobní sbírku starožitných tetování memorabilia, které nashromáždil za posledních 27 let tetování. Michelle Myles
  Tattoo Artist & spolumajitel, Daredevil Tattoo

  Náš odborník souhlasí: Krycí tetování musí být obecně větší a tmavší než to, co je pod ním. Pokud nechcete velikost příliš zvětšovat nebo se jedná o velmi tmavé tetování, můžete zvážit odstranění tetování laserem, aby se tetování zesvětlilo, takže je snazší jej zakrýt.

 6. Obrázek s názvem Zakrytí tetování na paži Krok 12

  6 Posaďte se do křesla. Jakmile strávíte čas výběrem svého umělce a svého designu, je čas to udělat. Uvědomte si, že dobrý design krytí bude trvat dlouho, než bude proveden správně. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Požádejte přítele, aby vám pomohl zakrýt tetování make -upem. Bude to mnohem snazší, než se o to pokusit sami.

reklama

Varování

 • Než začnete s inkoustem, vždy si prohlédněte reference a recenze tetovacího salonu.
reklama

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Přímý přenos ABC červený koberec ABC 2020 lze sledovat online dvěma způsoby: živým přenosem ABC prostřednictvím ABC.com nebo aplikací ABC.

Druhé místo ve finále Zlatého poháru patří USA a Jamajce, které se ve středu setkají v semifinále. Zde je návod, jak sledovat zápas online bez kabelu.

Zajímá vás, jak přesně sledovat Sling TV online? Připravili jsme pro vás tohoto snadného průvodce krok za krokem.

Sportovní lezení má tento týden olympijskou premiéru v Tokiu. Pokud žijete v USA, můžete sledovat každý výstup a každou událost naživo.

Jak pomoci dětem rozvodem. Rozvod není nikdy snadný a obzvláště těžký může být pro děti. Vaše děti se mohou cítit vyděšené změnami, které rozvod doprovázejí, nebo se mohou obávat, že to znamená, že jejich rodiče ...