Jak se dostat na ostrov Nami ze Soulu

Nami Island, také známý jako Namiseom nebo Namiseom Island, je turistickým místem severovýchodně od Soulu, hlavního města Jižní Koreje. Malý ostrov ve tvaru půlměsíce se nachází v řece North Han a má průměr pouze 2,5 míle (4,0 km). Navzdory své malé velikosti se ostrov Nami stal oblíbeným místem návštěvníků díky malebným stromům, zahradám a architektuře ovlivněné Evropou. Jakmile v první části cesty cestujete na nádraží Gapyeong, můžete jet autobusem, jet taxíkem nebo se vydat na ostrov Nami. Nebo můžete cestovat přímo na ostrov Nami ze Soulu jinými způsoby cestování.Metoda 1 ze 3: Příjezd na stanici Gapyeong

 1. Obrázek s názvem Přejít na ostrov Nami ze Soulu, krok 1

  1 Jeďte metrem Gyeongchun z Yongsanu a získejte levnou možnost. Pokud jedete metrem (také nazývaným metrem) na ostrov Nami, budete se muset nejprve dostat na stanici Gapyeong. Linka Gyeongchun trvá 90 až 120 minut, než se dostanete na stanici Gapyeong, a stojí 2 350 korejských wonů (2,08 USD).
  • Pokud letíte na mezinárodní letiště Incheon nebo na mezinárodní letiště Gimpo, můžete jet metrem z letiště na stanici Yongsan.
  • Dobíjecí čipové karty, nazývané T-peníze, se často používají k platbě za dopravu v Soulu a okolí. Tyto karty lze zakoupit a nabít kreditem na letišti, ve stanicích metra a v obchodech se smíšeným zbožím za 4 000 wonů (3,53 $).
 2. Obrázek s názvem Přejít na ostrov Nami ze Soulu, krok 2

  2 Pokud spěcháte, jeďte vlakem ITX ze stanice Yongsan. Cesta vlakem na stanice Gapyeong trvá přibližně 1 hodinu. Obvykle stojí kolem 5 200 wonů (4,60 $) za rezervované lístky na sezení a 4 900 (4,33 $) za lístky na stání/nepřidělené lístky.
  • Zkontrolujte časy odjezdů ze stanice Yongsan do stanice Gapyeong na webových stránkách Korail. Do pole Odlet zadejte „Yongsan“ a do pole Přílet „Gapyeong“. Uvidíte seznam jízdních dob vlaku ITX-Cheongchun.
  • Můžete použít Korail pas, který zahrnuje bezplatné rezervace míst, nebo koupit lístky Korail na webu KTX: http://www.letskorail.com/ebizbf/EbizBfTicketSearch.do .
 3. Obrázek s názvem Přejít na ostrov Nami ze Soulu, krok 3

  3 Pro větší svobodu jeďte na stanici Gapyeong vlastním vozidlem. Ze Soulu je cesta na nádraží Gapyeong asi 64 kilometrů. V závislosti na zvolené trase a objemu provozu může vaše dojíždění trvat 1 až 2 hodiny.
  • Mapy Google neposkytují pokyny k cestě ze Soulu na Gapyeong nebo ostrov Nami. Pokud pobýváte v Soulu a nevíte, jakou cestou se vydat, mohlo by být užitečné zeptat se zaměstnance hotelu nebo hostitele, jestli nejste v něčím domě.
 4. Obrázek s názvem Přejít na ostrov Nami ze Soulu, krok 4

  4 Najměte si taxi na kratší dobu cesty na ostrov Nami. Taxíky obvykle parkují poblíž informačního centra na stanici Gapyeong. Jízda taxíkem se pohybuje od 4000 wonů (3,53 $) do 5000 wonů (4,42 $) a zabere 2 až 3 minuty. Taxíky jsou skvělou volbou, pokud se chcete na ostrov Nami dostat rychleji.
 5. Obrázek s názvem Přejít na ostrov Nami ze Soulu, krok 5

  5 Jeďte městským autobusem na ostrov Nami za levnější variantu. Městský autobus jezdí ze stanice Gapyeong na ostrov Nami zhruba každou půl hodinu. Můžete jet městským autobusem 33-5 nebo 33-36. Cesta autobusem stojí 1250 korejských wonů (1,10 USD) a na ostrov Nami Island trvá 5 až 10 minut.
  • Jízdenky na autobus si můžete zakoupit na stanici Gapyeong pomocí vyhrané nebo dobíjecí karty T-money.
 6. Obrázek s názvem Jděte na ostrov Nami ze Soulu, krok 6

  6 Místo toho se vydejte pěšky ze stanice Gapyeong na ostrov Nami. Cesta z Gapyeongu na ostrov Nami trvá přibližně 20 až 25 minut. Vzdálenost je o něco menší než 1,6 km. V případě špatného počasí můžete raději jet taxíkem nebo autobusem nebo cestujete ve skupině s dětmi nebo staršími turisty. reklama

Metoda 2 ze 3: Cestování přímo ze Soulu

 1. Obrázek s názvem Přejít na ostrov Nami ze Soulu, krok 7

  1 Využijte výhodnou možnost přímého kyvadlového autobusu Nami Island ze Soulu. Nami Island provozuje kyvadlovou autobusovou dopravu, která jezdí ze 3 různých míst vyzvednutí v Soulu: Insadong, Namdaemun a Myeongdong. Zpáteční jízdenka pro dospělého stojí 15 000 wonů (13,25 $) a 7 500 wonů (6,62 $) za jednosměrný lístek.
 2. Obrázek s názvem Jděte na ostrov Nami ze Soulu, krok 8

  2 Pokud chcete větší soukromí, najměte si pro sebe nebo svou cestovní skupinu řidičskou službu. Pokud dáváte přednost soukromé službě před veřejnou dopravou, můžete si pronajmout auto nebo dodávku, která vás z Soulu dopraví na ostrov Nami. Malé auto může být pohodlnou volbou pro skupiny 4 nebo méně lidí. Dodávka může poskytnout dostatek prostoru pro skupiny větší než 4 osoby.
  • Náklady na řidičskou službu se budou lišit podle toho, kolik lidí je ve vaší skupině a jaké typy aut jsou k dispozici. 7místná dodávka například od společnosti jako Indiway může stát asi 120 000 wonů (137,90 $).
 3. Obrázek s názvem Jděte na ostrov Nami ze Soulu, krok 9

  3 Kupte si zájezdový balíček a naplánujte si dopravu a itinerář předem. Některé cestovní kanceláře nabízejí balíčky na ostrov Nami, které zahrnují dopravu kyvadlovým autobusem a prohlídky památek. Ceny zájezdů se liší podle toho, jaké aktivity si vyberete, ale mohou se pohybovat od 40 000 wonů (35,33 $) do 50 000 wonů (44,16 $).reklama

Metoda 3 ze 3: Užijte si ostrov Nami

 1. Obrázek s názvem Jděte na ostrov Nami ze Soulu, krok 10

  1 Navštivte Garden of Morning Calm pro malebné olistění. Arboretum Garden of Morning Calm je jedním z nejoblíbenějších turistických míst na ostrově Nami. V každém ročním období se konají různé festivaly a rostliny a květiny vypadají krásně bez ohledu na roční dobu, kterou navštívíte.
  • Běžné vstupenky pro dospělé stojí 9 500 wonů (8,39 $). Vstupenky pro mládež na střední školu a mládež na střední školu stály 7 000 výher (6,18 $). Děti ve věku základní školy a pod cenou 6 000 vyhrály (5,30 $).
  • Web Garden of Morning Calm neurčuje věkové rozpětí pro lístky na mládež nebo děti, takže při nákupu vstupenek můžete požádat o objasnění.
 2. Obrázek s názvem Přejít na ostrov Nami ze Soulu, krok 11

  2 Zažijte evropskou kulturu v Petite France. Petite France má bleší trhy, loutková představení, možnosti fotografování a další. Bylo zde natočeno mnoho korejských telenovel neboli „K-dramat“. Vstupenky pro dospělé stály 10 000 wonů (8,83 USD), lístky pro teenagery stály 8 000 wonů (7,07 USD) a dětské lístky 6 000 wonů (5,30 USD).
  • Petite France nabízí určité slevy pro určité skupiny, jako jsou občané Gapyeong a starší občané.
  • Stejně jako Garden of Morning Calm, Petite France odděluje dospívající od dětí na základě jejich vzdělání, nikoli věku. V případě potřeby požádejte o další informace při nákupu jízdenek.
 3. Obrázek s názvem Jděte na ostrov Nami ze Soulu, krok 12

  3 Vychutnejte si pikantní korejské jídlo jako tteok-bokki a dakgalbi. Tteok-bokki je pikantní rýžový koláč a běžné korejské pouliční jídlo. Tteok-bokki najdete v Yeongajiga Lunch Box. Dalším oblíbeným pokrmem na ostrově Nami je dakgalbi, pikantní kuřecí a zeleninová praženice. Je k dispozici na Seomhyanggi.
  • Nami Island má spoustu dalších možností jídla a pití, jako je pizza, sendviče a káva.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Pokud chcete v systému Windows XP použít jiný jazyk, můžete to provést několika různými způsoby. Změna jazyka zobrazení může být trochu komplikovaná, protože po instalaci systému Windows může být obtížné ji změnit. Vy...Světovou jedničku Novaka Djokoviče čeká v Londýně těžká remíza, kde se utkají s Alexandrem Zverevem, Marinem Cilicem a Johnem Isnerem.Tým č. 3 FCS Jižní Dakota se v sobotu utká s jižním Utahem. Zde je návod, jak hru sledovat.

Zde jsou všechny podrobnosti o tom, jak se dnes večer dívat na pátý díl Euphorie online, a to i bez kabelu. K dispozici jsou také bezplatné možnosti.Jak umýt hod. Praní špinavých přikrývek nesprávným způsobem by je mohlo zničit nebo omezit jejich používání, ale pokud je budete prát správným způsobem, budou čisté, čerstvé a použitelné delší dobu! Pokud je to možné, zkuste prát přikrývku samostatně ....