Miami Open: Su-wei Hsieh zadrží Caroline Wozniacki v náročném 3-setteru

Su-wei Hsieh

Caroline Wozniacki dala do toho všechno, ale na pondělním večeru na Miami Open vyšla na špatnou stranu výsledku. Světová jednička 13 v tanku nestačila na to, aby zvládla Su-Wei Hsieh, která překonala špatný druhý set tiebreak a vyhrála 6-3, 6-7 (0), 6-2 na tribuně tribuny na Hard Rock Stadium .

Toto byla první výhra Hsieh nad Dánkou, která ukončila čtyřzápasový skluz a postoupila do svého prvního povinného čtvrtfinále WTA Premier.

Dánka vyhrála všechna čtyři předchozí setkání mezi těmito dvěma a ve třech z těchto zápasů nedovolila Hsieh více než dvě hry v sadě. 13. semeno se snažilo udržet si nadvládu nad Tchajwanci, kteří v předchozím kole sundali Naomi Osaka ve dvouhodinové bitvě.

co určuje vítěze tenisového zápasu

Poté, co Wozniacki držel otevření zápasu, Hsieh reagoval zadržením lásky, než si ve třetině vysloužil přestávku. Ale právě když se chystala dosáhnout druhé porce lásky, chyby z jejího forhendu a dvě dvojchyby přivedly hru ke snížení. Znovu chybovala, aby ztratila kontrolu a dala Wozniacki odpočinek.

Zadržení pro Dane ji dostalo zezadu dopředu v naději, že by mohla diktovat zbytek setu. Ale nemohla to udělat, protože Hsieh předvedla skvělé umístění míče, aby udržela podání. Poté vylezla zpět ze 40-0 dolů se solidními výnosy, které odrazily Dane a vynutily si dvojku.

Hsieh nosila Wozniacki, než jí jasný vítěz pomohl získat bod AD a brejk. Poté, co prohrály dvě servisní hry, 13. semeno zavolalo svého otce a trenéra a vedlo živý obousměrný rozhovor o tom, jak zpřísnit a dělat méně chyb.

Hsieh poté držel, aby donutil Wozniackiho podávat, aby zůstal na setu 3: 5. Dán měl jen malý odpor, který měl nabídnout, a znovu se zlomil a za 40 minut připustil set tchajwanské hvězdě.

Hsieh získal 67 procent bodů z prvního podání a od druhého dost na to, aby byl v zápase napřed. Její 14 vítězů a schopnost získat body za brejky byly klíčem k vítězství v první sadě proti bývalé světové jedničce.

Wozniacki vypálila dva zápasy za sebou, aby zahájila druhý set, když si vynutila problém proti třiatřicetileté hráčce. Dvojitá přestávka však v knihách nebyla, protože Hsieh zastavila Danu v tom, aby v další servisní hře donutila dvojku.

můžete tenisky mýt v myčce na nádobí

Wozniacki se ve čtvrtém držela, aby udržela podání a znovu získala vyrovnávací paměť dvou her. Další přestávka byla v nedohlednu, aby Wozniacki zvýšila své rozpětí, ale 27. semeno našlo způsob, jak se udržet v pátém.

Přestávka pro Hsieh v šestém zápase ji pak dostala zpět na úroveň. V sedmé hře upevnila brejk zadržením a přiblížila se k cílové čáře.

Wozniacki zaznamenal v osmém důležitou službu, která udržela věci na stejné úrovni, ale snažila se najít dostatečně silné odpovědi. Nechala Hsieh další servisní službu, která ji postavila na skvělé místo, aby se rozčílila.

Čistý bod crosscourt pomohl Hsiehovi vynutit si v 10. hře dvojku. 13. semeno ale využilo své zkušenosti k získání bodu AD a prodloužení setu.

pádlo na stolní tenis

Hsieh sloužila v 11. hře, kde zůstala trpělivá a soustředila se na skok na svého soupeře. Wozniacki zaútočil stejnou agresí, aby si vynutil dvojku. Právě když se napětí pro bod AD zvýšilo, 13. semeno dostalo špatný úder, když míč dopadl na síť a nemohl se dostat přes.

To dalo tchajwanské hvězdě druhou šanci na zápas a uspořádala konferenci se svým trenérem Fredericem Aniereem, aby se soustředila na cenu, která byla před ní. Propadla, když Wozniacki zaznamenal velké body z podání, aby dosáhl 40: 0, ale viděl, že lob ukončil shutout. Hsieh nedokázal vytáhnout věci ke snížení, což vedlo k tajbrejku, který by určoval, kam zápas dospěl.

Sledujte Born tímto způsobem online

Hsieh se rozpadl s četnými chybami, které Danovi zvýšily sebevědomí. Získala shutout 7: 0 nad Hsiehem, který si po 57 minutách vynutil třetí set.

Hsieh věděla, že její debakl na konci druhého setu musí být odložen. Udělala to právě ve formě přestávky v první hře, než se vydala do silného běhu. Následovala další tři utkání, takže Wozniacki neměl prostor získat převahu.

Dánka našla způsob, jak kopat do podání v pátém, kde se držela, aby se dostala na výsledkovou tabuli. Přestože se vyhnula shutoutu, Hsieh držel její podání pohromadě natolik, aby se ujal vedení 5: 1 a Wozniacki se tak dostal zpět pod tlak.

Držení v sedmé bylo pro Dane těžké zajistit, ale chyby od Hsieh pomohly při uzavření hry na dvojce, aby pokračovala ve stoupání zpět. Ve své první šanci podávat na zápas ukončila Hsieh řízení opaskem forhendové vítězky crosscourtové, aby rozrušení dokončila za 2 hodiny a 13 minut.

S další výhrou 15 nejlepších v turnaji se Hsieh pokusí udělat ještě více, když v boji o semifinále nastoupí s estonskou Anett Kontaveit.

Populární Problémy

S tolika nervovými buňkami, kolik je hvězd v Mléčné dráze (přibližně 100 miliard), tvoří váš mozek 2,5 procenta z celkové hmotnosti vašeho těla a využívá až 20 procent celkového energetického příjmu. Rosamond Richmond, Nová žena, ... .

Fotbal Notre Dame se připojí k ACC v roce 2020. Zde je návod, jak sledovat každý irský zápas online bez kabelu.

Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli ve čtvrtek sledovat online předsezónní hru Raiders vs Seahawks bez kabelu.

To slibuje, že se bude jednat o vysoce kvalitní zápas. V tuto chvíli může být Nadal považován za favorita, ale jen za spravedlivého.

Dva nejlepší týmy Ivy League, Harvard a Yale, se střetnou v neděli v obrovském zápase. Zde je návod, jak sledovat hru online zdarma.

Oba, kteří na svých konferencích pronásledují místa divokých karet, se Panthers a Titans setkávají na důležitém zápase. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online.