Jak se vypořádat s tím, že se zamilujete do sestry svého přítele

Vy a váš přítel byste mohli trávit spoustu času doma a s rodinou toho druhého. Takže pro vás nemusí být překvapením, že se vyvíjíte zamilovaně do sestry svého přítele. Můžete se rozhodnout zachovat si odstup, abyste zjistili, zda vaše tlačenice zmizí. Můžete si promluvit se svým přítelem o tom, co byste měli udělat. A pokud vás přítel podporuje a vaše láska je po přestávce stále silná, můžete se dokonce rozhodnout pozvat sestru ven.

Metoda 1 ze 3: Udržování vzdálenosti

 1. Obrázek s názvem Vypořádat se s zamilovaností do svého přítele

  1 Nepospíchej. Nespěchejte do sledování svých pocitů. Pamatujte, že nárazy netrvají věčně. Několik týdnů můžete o této osobě intenzivně cítit, než se vaše pocity začnou zjemňovat.
  • Pokud po několika měsících zjistíte, že ke sestře svého přítele stále něco cítíte, možná budete chtít pokračovat. Do té doby si možná budete chtít udržet odstup a zjistit, jak se cítíte.
  • Překonání lásky se může téměř podobat překonání závislosti. Rozdrcení způsobuje, že mozek produkuje dopamin - stejnou chemickou látku, která pohání další vysokou dávku drogově závislého. Pokud je tedy těžké ustoupit, je to proto, že je!


 2. Obrázek s názvem Vypořádat se s zamilovaností do svého přítele

  2 Dát si pauzu. Přinutte se, abyste se na týden zhruba drželi dál od sestry své přítelkyně, a uvidíte, jestli k ní budete cítit něco jiného. Možná tě přitahuje, protože ji hodně vídáš. Přestaňte navštěvovat jejich dům a trávte čas se svým přítelem jinde.
  • Někdy se u lidí zalíbí ostatním jen proto, že jsou kolem těchto lidí často. Říká se tomu expoziční efekt (nebo princip známosti): čím více jste kolem nebo něčemu/někomu vystaveni, tím více se vám to bude líbit. Pokud trávíte hodně času v domě své kamarádky a jejich sestra se například pořád motá kolem, můžete k ní začít něco cítit.
  • Když si od sestry dáte pauzu, pomůže vám to rozeznat, zda jsou vaše pocity skutečné.
  • Nechte svého přítele místo toho přijít k vám domů, promluvte si s ním po telefonu nebo si povykládejte někde jinde.
 3. Obrázek s názvem Vypořádat se s zamilovaností do svého přítele

  3 Buďte zaneprázdněni. Najděte si něco jiného, ​​čím byste zaměstnali své myšlenky a čas, ať už se jedná o osvojení nové dovednosti, přijetí nového koníčku nebo vydělávání peněz. Obklopte se dalšími přáteli, aby se vaše mysl nemusela tlačit a udržujte aktivní společenský život.
  • Jděte cvičit do posilovny. Jděte do knihovny a čtěte. Spusťte program hlídání dětí. Dostat práci. Dělejte věci pro své vlastní zlepšení.
  • Mít aktivní společenský život. Navštivte další přátele a vyplňte víkendy aktivitami a společenskými akcemi. Naplánujte si velkou párty nebo výlet pro své přátele.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Mluvit se svým přítelem

 1. Obrázek s názvem Vypořádat se s zamilovaností do svého přítele

  1 Promluvte si se svým přítelem. Ano, může to být nepříjemná konverzace. Možná budete chtít být upřímní a říct svému příteli o svém rozdrcení, zvláště pokud máte i nadále silné pocity. Váš přítel může být schopen poskytnout určitou perspektivu a radu.
  • Dalo by se říci: „Je to trochu trapné, ale já mám Emily opravdu rád. Mám ji rád už několik měsíců. Myslel jsem, že ti to řeknu, protože si nejsem jistý, co mám dělat, a rád bych slyšel, co si myslíš. '
  • Mějte na paměti, že vaše kamarádka může mít silnou reakci, jako „Ew, ne, je to moje sestra!“ nebo „Jsem z toho úplně vyděšený.“ Můžete odpovědět: „Vím, jak divné to pro tebe pravděpodobně je. Hodně jsem přemýšlel, jestli ti to mám říct nebo ne. Ale rozhodl jsem se být k tobě upřímný, protože moje pocity se nezměnily. '
 2. Obrázek s názvem Vypořádat se s zamilovaností do svého přítele

  2 Poslechněte si reakci svého přítele. Váš přítel může být naštvaný, znechucený nebo si dokonce může myslet, že je to skvělý nápad. Zeptejte se svého přítele, co si myslí, že byste měli udělat. Mohou vidět něco o situaci, ke které jste slepí.
  • Dalo by se říci: „Přemýšlel jsem, jestli si myslíš, že bych ji měl pozvat ven. Ale nechci, aby to mezi námi bylo a zničilo to naše přátelství. Nechci to dělat, pokud to pro tebe bude příliš divné. '
  • V případě potřeby poskytněte svému příteli čas na rozmyšlenou.
 3. Obrázek s názvem Vypořádat se s zamilovaností do svého přítele

  3 Pamatujte, že přátelství obvykle přežívá romantiku. Pokud váš přítel nechce, abyste chodili s jejich sestrou, přijměte jejich odpověď a udělejte vše pro to, abyste šli dál. Pokud půjdete proti vůli svého přítele pronásledovat jeho sestru, pravděpodobně poškodíte své přátelství.
  • Mějte na paměti, že později v životě budete pravděpodobně více litovat ztráty přátelství, než když se nebudete snažit.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Pronásledování vaší zamilovanosti

 1. Obrázek s názvem Vypořádat se s zamilovaností do svého přítele

  1 Zjistěte, zda to stojí za to riziko. Zvažte možnost, že by romantický vztah mezi vámi a sestrou mohl mít dopad na váš vztah s přítelem. Rodinná loajalita je hluboká a můžete se ocitnout v problémech s oběma sourozenci.
  • Pokud se se sestrou rozejdete, váš přítel se může postavit na její stranu a zlobit se na vás.
  • Sestra s vámi možná nebude chtít navázat vztah, pokud vidí, jak je to pro jejího sourozence rozrušující.
 2. Obrázek s názvem Vypořádat se s zamilovaností do svého přítele

  2 Zjistěte, jestli má zájem. Sledujte její chování a rozhodněte se, jestli myslíte mohla by se ti líbit . Kvůli potenciálu poškození vašeho přátelství byste ji možná nechtěli sledovat, pokud nevíte, že máte dobrou šanci být úspěšní.
  • Například na vás možná hodně mluví, navazuje oční kontakt a usmívá se. Mohlo by to být znamení, že o vás má zájem.
 3. Obrázek s názvem Vypořádat se s zamilovaností do svého přítele

  3 Seznamte se se sestrou. Pokud o ní víš jen to, že je roztomilá a souvisí s tvým přítelem, věnuj nějaký čas tomu, aby ses o ní dozvěděl více. Její osobnost ji pro vás může učinit více či méně atraktivní.
  • Promluvte si s ní, když jste u svého přítele. Zeptejte se jí na její zájmy a oblíbené věci. Zjistěte, co máte společného kromě svého přítele.
  • Můžete se například zeptat „Chystáte se příští rok znovu pro plavecký tým? Jaké akce jste letos dělali? “ nebo „Slyšel jsem, že máte pana Wintersa pro geometrii. Jak se ti v té třídě vede? To pro mě nebylo možné. “
  • Pokuste se ji poznat bez přítomnosti svého přítele, ale nepokoušejte se svého přítele zahodit. Počkejte, až váš přítel například opustí místnost.
  • Možná zjistíte, že zatímco si užíváte setkání se sestrou v přítomnosti svého přítele, možná zjistíte, že dynamika se mění, když jste se sestrou sami. Můžete si například užít, jak se váš přítel a jejich sestra ve vaší přítomnosti navzájem škádlí, ale vy a sestra nemáte ve svém vztahu stejnou součást.
 4. Obrázek s názvem Vypořádat se s zamilovaností do svého přítele

  4 Pozvi ji někam. Pokud je váš přítel v pořádku a pokud sestra vypadá, že má zájem, můžete se rozhodnout sestru pozvat ven. Najděte si okamžik, kdy můžete být dva sami bez přítomnosti své přítelkyně a dejte jí vědět, jak se cítíte.
  • Uvědomte si, že situace je zvláštní. Sestře by ten nápad mohl být zpočátku nepříjemný. Možná cítí loajalitu ke svému sourozenci a nechce ublížit jejich pocitům. Dejte jí trochu času na přemýšlení.
  • Dalo by se říci: „Vím, že je to divné, protože jsem Brianův přítel. Ale letos v létě jsme spolu tolik chodili a já jsem vás lépe poznal a užíval si vaší společnosti. Tak mě napadlo, jestli bys někdy nechtěl jít ven. “
  • Dejte jí vědět, že jste o tom mluvil s jejím sourozencem. Dalo by se říci: „Řekl jsem Tině, jak se cítím, a ona je v pořádku, když tě pozvu ven. Mluvili jsme o tom dlouho. Nechtěl jsem ve vaší rodině způsobit žádné problémy. '
  • Pokud ji to nezajímá, nech to být a pokračuj dál. Nestojí za to ji pronásledovat, aby riskoval váš vztah s vaším přítelem.
 5. Obrázek s názvem Vypořádat se s zamilovaností do svého přítele

  5 Vydejte se na pár schůzek. Podívejte se, jak to chodí se sestrou. Podívejte se, jestli máte nějaké romantické spojení, nebo je to jen někdo, na kom vám záleží jako přítel nebo „jako sestra“.
  • Pokud se zdá, že vás má také ráda, berte věci velmi pomalu. Na vztah nespěchejte. Nechcete se pohybovat příliš rychle a způsobit zraněné pocity, které by mohly poškodit váš vztah s přítelem.
  • Pokud se vám nezdá, že byste měli vztah přesahující pouhé přátelství, přestaňte s ní chodit. Nenuťte vztah ke vzniku. Mohlo by to zkomplikovat váš vztah s přítelem a jejich rodinou.
  • Můžete například říci: „Opravdu se mi líbíš, ale myslím, že jsme lepší jako přátelé. Nechci ublížit vašim pocitům, ale také nechci skončit tím, že ubližuji také pocitům vaší rodiny. Opravdu se mi líbí tvůj sourozenec a myslím si, že pokus o provedení této práce jen vytvoří mezi námi všemi zlou krev. “
 6. Obrázek s názvem Vypořádat se s zamilovaností do svého přítele

  6 Buďte citliví na pocity svého přítele. Pochopte, že vztah s jejich sestrou mění dynamiku vašeho přátelství. Váš přítel by mohl žárlit, že trávíte více času s jejich sestrou než s nimi.
  • Vyvažte svůj čas mezi sestrou a svým přítelem. Možná budete chtít trávit veškerý čas se sestrou, ale mějte na paměti, že jste se nejprve přátelili s jejím sourozencem.
  • Udělejte zvláštní úsilí, abyste dělali věci jen se svým přítelem. Pozvěte svého přítele do svého domu, bez sestry, aby udělal něco, co vás oba baví.
  • Udržujte svůj vztah se sestrou svého přítele odděleně. Nepozvěte svého přítele například s sebou a se sestrou.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co uděláte, když vás má sestra vašeho přítele ráda? Záleží na mnoha faktorech, včetně vašeho zájmu, vašeho věku a toho, jak to váš přítel cítí. Pokud vás nezajímá, možná si budete chtít udržet odstup, dokud její tlačenice neutichne. Nápovědu pravděpodobně dostane po nějaké době. Můžete také nechat svého přítele, aby s ní promluvil, aby věděl, že vás to nezajímá. Pokud vás zajímá, můžete si také promluvit se svým přítelem o tom, co si myslí.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Jak líbat v mladém věku. Pokud je vám 12–15 let a velmi se obáváte líbání s jiným teenagerem, je to v pořádku! Tyto pocity jsou naprosto normální a na váš první polibek není žádný tlak. Políbit někoho, když se cítíte připraveni a ...

„Manifest“ se vrací pro sezónu 3 ve čtvrtek večer. Zde je návod, jak můžete sledovat nové epizody online, pokud nemáte kabelové předplatné.

Petra Kvitová letos foukala horká i studená. Získala 28. titul v kariéře v Dauhá, který byl kompenzován výstupy v prvním kole ve Wimbledonu a Praze.

Jak provést Pick and Roll. Strategie pick and roll v basketbalu je jedním z nejjednodušších způsobů, jak dosáhnout rozložení. Pokud zde oba hráči dodrží metodu, je téměř nemožné bránit. Nechť velký muž stanoví výběr. Za výběr a ...

Podívejte se na některé z nejlepších výkonů indických mužských singlů ve Wimbledonu.