Jak se rozhodnout, jakou loď koupit

Jednou z úžasných věcí na plavbě je, že existují lodě určené pro různé činnosti. Rekreační plavba lodí je běžnou volbou pro mnoho vodáků. V tomto případě si jachtaři chtějí koupit loď, která bude sloužit jako rybářská, lyžařská a pikniková loď. Při rozhodování o tom, jaký typ lodi koupit, postupujte podle těchto kroků:

Kroky

 1. Obrázek s názvem Rozhodněte se, jakou loď si koupit Krok 1

  1 Porovnávejte a porovnávejte různé typy lodí. Porovnání lodí vám může zúžit vyhledávání. Máte rádi rybaření na místních vodních cestách? Hledáte loď pro vodní lyžování, wakeboarding a vzrušující vodní sporty? Hledáte plavidlo určené pro rodinné plavby? Nebo motorová loď na závodění? Chcete loď na trochu všeho? Existuje loď, která je pro vás to pravé. Poraďte se s nástrojem pro výběr lodi a vyberte loď, která je pro vás to pravé. Průvodce kupujícím lodi vám může pomoci vybrat ideální loď pro vaše konkrétní potřeby.
 2. Obrázek s názvem Rozhodněte se, jakou loď si koupit Krok 2

  2 Zúžte velikost lodi, kterou potřebujete. Velikost lodi, kterou si vyberete, závisí na tom, kolik lidí se s vámi bude plavit a kde plánujete plavbu. Ujistěte se, že tyto věci přesně předvídáte, abyste zajistili bezpečnost vodáků pokaždé, když jste na cestě. Každá nová loď má národní námořní výrobní assoc. „Kapacita desky NMMA“, která vám řekne, kolik lidí můžete bezpečně mít na palubě. Pokud se vaše volba týká otázky o velikosti 2–4 stopy (0,6–1,2 m), kupte si další, pokud to váš rozpočet dovolí. To vám umožní udržet si loď déle, jak se mění vaše potřeby. Vyberte si loď, která není delší než 26 stop, pokud plánujete plavbu lodí na různé vodní cesty a přístavy lodí.
 3. Obrázek s názvem Rozhodněte se, jakou loď si koupit Krok 3

  3 Rozhodněte se, jaký typ motoru vám bude nejlépe sloužit. Při rozhodování, jaký motor budete na své lodi potřebovat, je nejlepší zvážit, k čemu budete svoji loď používat. Vodní lyžaři budou potřebovat více energie, kde rybářští kamarádi pravděpodobně využívají méně. Dnešní kupující si také může vybrat z nových technologických motorů, které jsou úspornější z hlediska spotřeby paliva a šetrnější k životnímu prostředí. Nejlepší volbou je porovnat lodě s různými velikostmi motoru a poradit se se zdrojem nákupu lodí.
 4. Obrázek s názvem Rozhodněte se, jakou loď si koupit Krok 4

  4 Určete si rozpočet. Nákup lodi nemusí být bolestivý - pro každý rozpočet existuje loď. Majitelé lodí jsou často překvapeni, že jejich vysněná loď stála méně, než očekávali! Nové lodě a použité lodě zakoupené u renomovaného prodejce lze financovat, takže můžete využít měsíční platby. Stejně jako u automobilů platí, že použité lodě obvykle stojí méně než podobný nový model.
 5. Obrázek s názvem Rozhodněte se, jakou loď si koupit Krok 5

  5 Nakupujte nejprve nový bez ohledu na to, zda si chcete koupit nový nebo použitý člun. Získáte přehled o tom, který typ lodi je pro vás nejlepší, a o tržní ceně. Poté můžete provést srovnání lodí na podobných použitých modelech. S těmito informacemi se můžete vynořit na své dokonalé lodi!
 6. Obrázek s názvem Rozhodněte se, jakou loď si koupit Krok 6

  6 Vyberte datum nákupu. Nejlepší čas na nákup je, když jste připraveni! V každém ročním období můžete na lodi najít mnoho. Lodní show jsou skvělá místa pro nakupování - můžete porovnávat lodě různých značek a prodejců a často můžete využít speciální nabídky cen a financování. Před nákupem se ujistěte, že jste udělali nějaké domácí úkoly a určili správný typ lodi pro vaše potřeby.
 7. Obrázek s názvem Rozhodněte se, jakou loď si koupit Krok 7

  7 Získejte nějaké vodácké vzdělání. Vzdělávací kurzy pro vodáky jsou k dispozici prostřednictvím Pomocná pobřežní stráž USA , Americké energetické letky , Loď USA , Boat-Ed a BoatSafe . reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud koupím použité, jak poznáte, že je loď v dobrém stavu? Získejte kontrolu kvalifikovaného námořního inspektora. Inspektoři zkontrolují všechny systémy a také konstrukci trupu a mohou zajistit, aby byla udržována údržba lodi. Zavolejte několik pojišťoven ve vaší oblasti, abyste získali doporučené inspektory.
 • Jak najít dobrého prodejce? Trochu nakupujte ... přehlídky lodí jsou také ideální pro nalezení prodejce, který vám nejlépe vyhovuje. Vyberte si prodejce, který má certifikaci Marine Industry a je vhodný tam, kde budete svoji loď používat. Dealer, který vám vyjde vstříc, aby vás dostal na vodu, protože ví, že jste kvalifikovaní a připraveni k nákupu, by měl získat vysoké známky.
 • Jak chodíte na plavbu s malými dětmi? Budete potřebovat pomoc dalšího kvalifikovaného dospělého. Pokud jste kormidlo, budete potřebovat někoho, kdo bude hlídat děti. Je to skvělá příležitost pro každého spolupracovat jako posádka. Zvažte nácvik nácviku „přes palubu dítěte“. Přiveďte na loď panenku, dejte na ni záchrannou vestu, jako na dítě, přehoďte ji přes palubu a cvičte její záchranu, dokud se s postupem všichni necítí dobře. Ujistěte se, že vždy s dětmi stanovíte pravidla pro plavbu, než vyrazíte do vody!reklama

Populární Problémy

Vytváření dredů je dlouhý, přirozený proces, který začíná rozdělením vlasů na stejné části a pomáhá vlasům „zafixovat“ se na místě. Jakmile se dredy vytvoří, vytvoří univerzální účes s nízkou údržbou. Přečtěte si o ...

Zjistěte, jak na speciální akci CW Crisis on Infinite Earths.

Takto můžete sledovat film „Legendární Vánoce s Johnem a Chrissy“ online, bez kabelu.

Jak získat magické brnění v Zelda Twilight Princess. Získat Magic Armor, také známé jako 'neviditelné brnění' v Legend of Zelda: Twilight Princess, není snadné. Je to komplikovaný vedlejší úkol, který začíná v chrámu u jezera a končí ...

Zde je váš úplný průvodce sledováním online her Vikingů bez kabelu v roce 2019, včetně možnosti streamování a nahrávání her v rozlišení 4K.

Tai Chi je cvičení s nízkým dopadem, ideální pro seniory. V průběhu času mohou jemné pohyby pravidelného cvičení Tai Chi zlepšit vaši sílu, flexibilitu a rozsah pohybu a také snížit účinky běžných degenerativních onemocnění ...