Jak se dívat na pojištění zemědělců, které bylo otevřeno online online bez kabelu

Pojištění farmářů otevřeno 2019

Getty

Od čtvrtka se Jason Day bude snažit obhájit titul Farmers Insurance Open v Torrey Pines.

Pokrytí Open Farmers Insurance Open 2019 bude vysíláno na Golf Channel (čtvrtek až neděle) a CBS (sobota až neděle). Můžete najít plán vysílání zde . Pokud nemáte kabel nebo se nemůžete dostat k televizi, můžete sledovat živý přenos z Golf Channel a CBS na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících kabelových bezplatných televizních stanic streamovací služby:

FuboTV

proč tenis boduje tak, jak je?

Golf Channel a CBS (dostupné na většině trhů, které najdete zde ) jsou dva ze 75 a více kanálů zahrnutých v hlavním balíčku Fubo, který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos z turnaje na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat pokrytí turnaje až tři dny poté, co se odvysílá, i když jste jej zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 50 živých televizních kanálů, včetně Golf Channel a CBS (dostupné na většině trhů, které najdete zde ).

Hulu můžete začít s předplatným Live TV právě zde , a poté můžete sledovat živý přenos z turnaje na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Amazon Prime

Poznámka: Tato možnost platí pouze pro pokrytí CBS v sobotu a v neděli

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS (živý i na vyžádání) prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který je dodáván se 7denní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile se zaregistrujete pro kanál Amazon Prime i CBS, můžete sledovat CBS živě na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu, nebo můžete sledovat telefon (kompatibilní s Androidem a iPhone), tablet, Roku, Amazon Fire TV , Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Sling TV

Golf Channel je součástí balíčku programů Sling Blue plus Sports Extra, ale CBS není na Sling TV k dispozici.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat pokrytí Golf Channel živě na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamování zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete jako další doplněk získat 50 hodin cloudového úložiště DVR.


Pojištění farmářů 2019 Náhled

Jason Day, který událost vyhrál loni a v roce 2015, řekl, že se nedávno inspiroval bývalou dominancí Tigera Woodse v Torrey Pines - kde Woods vyhrál v roce 2008 US Open a dalších sedm akcí PGA Tour.

hrát tenis ve francouzštině

Dnes ráno jsem sledoval Golf Channel a v letech 2005 až 2008 to Tiger vyhrál čtyřikrát za sebou, řekl Day podle Sydney Morning Herald .

Tiger je jiné zvíře, ale bylo by hezké, kdybychom se mohli alespoň jednou [bránit]; Nikdy jsem to nedokázal.

Zde jsem dosáhl určitého úspěchu a jsem nadšený vzpomínkami, které se vracejí.

Day vstupuje do turnaje s novou sadou žehliček.

Podle toho, jak jsem skončil mistrovství FedExCup, jsem tam neskončil dobře, skončil jsem 17. nebo 18., řekl Day podle Golfweek . I když jsem dvakrát vyhrál, nesoutěžil jsem tam, kde jsem opravdu chtěl, a to bylo ve velkých věcech.

Dodal: V loňském roce jsem bojoval s levou střelou, zejména se slečnou. Neustále by to šlo doleva a já s tím hodně bojoval. S šedesátými léty jsme přesunuli CG (těžiště) o kousek dále k patě s určitou hmotností wolframu v prstu.

Dayovým cílem je vrátit se do své formy roku 2015, kdy vyhrál mistrovství PGA a další čtyři akce PGA Tour.

V regulaci jsem měl v průměru asi 70 procent greenů, byl jsem č. 1 v sázení, řekl Day, za Golfweek. Myslím, že když to dokážu, měl bych mít slušný rok.

Woods vyhrál Tour Championship v září, což byl jeho poslední oficiální start. Byl schopen vychutnat si své první vítězství v turné po pěti letech, protože událost ukončila sezónu PGA Tour 2018.

Dostal jsem šanci být kolem svých přátel a své rodiny, vyslechnout si některé příběhy o tom, jak byli nervózní a jak byli emocionální, řekl Woods podle Web PGA Tour . Bylo to pro mě dojemné, protože jsem to opravdu nečekal, protože jsem uvnitř provazů. Vím, co to pro mě znamená, ale nevěděl jsem, že by to ovlivnilo někoho takového.

V loňském roce skončil ve dvou hlavních oborech mezi prvními šesti, na Open Championship se umístil na šestém místě a na PGA Championship skončil druhý.

Je skvělé ho vidět zpět, řekl Day o Woodsovi na webu PGA Tour. Je zajímavé sledovat, jak to letos půjde, protože v loňském roce se zjevně snažíte stavět a stavět a stavět. … Vrátí se a začne říkat, že soutěží a hraje a „budu vyhrávat každý týden“, protože to je ten typ starého Tygra, kterého jsem znal.


Populární Problémy

Nickelodeon v pondělí večer vysílá speciální koronavirovou radnici, kterou pořádá Kristen Bell. Zde je návod, jak sledovat speciální online bez kabelu.

Jak se dostat do národního parku Denali. Národní park Denali se nachází v aljašském vnitrozemí a skládá se ze šesti milionů akrů převážně nerušené divočiny, kterou protéká jediná hlavní silnice. Mnozí považují za vrchol parku ...

Ženský tenis NECC-ITF: Thombare postupuje do druhého kola

Pokud nemáte kabel, můžete se podívat na 12. sérii seriálu Archer naživo nebo na vyžádání ve svém počítači, telefonu nebo jiném streamovacím zařízení.

V dnešní době je rezervace letu dostatečně drahá, než se započítají další náklady související s cestováním, jako jsou zavazadla, parkování a jídlo. Cestování s méně prostředky je však možné, pokud znáte správné triky. Pokud nechcete utrácet ...

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o pojmu reklamní dvůr v tenise. Poskytujeme jasnou definici, příklady reklamního soudu ve větě a odpovědi na běžné otázky.