West Indies vs Bangladesh Cricket Live Stream: Jak se dívat v USA

Přímý přenos ze Západní Indie proti Bangladéši

Getty Shai Hope ze Západní Indie předvedla v prvním zápase turnaje rekordní výkon.

Kriketový tým West Indies bude v úterý hrát Bangladéš ve druhém ODI série Irsko Tri-Nation Series v Clontarf Cricket Club Ground.Ve Spojených státech začne zápas v 5:45 ET. Ačkoli to nebude vysíláno celonárodně v televizi kdekoli v USA, přímý přenos ze zápasu můžete sledovat na ESPN+ “, streamovací služba od ESPN, která zahrnuje mnoho různých živých sportů, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah.Bezplatnou zkušební verzi ESPN+ můžete zahájit právě zde , a poté můžete sledovat živý přenos West Indies vs Bangladesh (stejně jako každý zápas 2019 Tri-Nation Series 2019) na vašem počítači přes ESPN.com nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, zápas je možné sledovat na vyžádání prostřednictvím ESPN+.Náhled Západní Indie vs Bangladéš

Západní Indie zahájila sérii Tri-Nation demolicí hostitelské země o 196 běhů v rekordním výkonu.Irský kapitán William Porterfield zvolen do pole jako první, rozhodnutí, které se okamžitě vymstilo - otvírači Windies John Campbell a Shai Hope vymazali rekord ODI v nejvyšším partnerství v úvodní brance, kombinujíc na pozici 365. Jejich strana nakonec nashromáždila 381 běhů.

nejlepší tenisová raketa pro ženy

Ze svého dnešního výkonu mám opravdu skvělý pocit, řekl Campbell KriketSvět . Měli jsme pomalý start, ze začátku to nebyla hladká plavba, na hřišti se nedávalo nejsnadněji ... ale jakmile jsme se dostali dovnitř a začali budovat slušné partnerství, věděl jsem, že to musím počítat.Shai byl skvělý. Pořád na mě mluvil a já si užíval každý okamžik v brankovišti. Byl to skvělý způsob, jak zahájit turnaj ... velmi dobrá výhra pro tým ... nadhazovači odvedli vynikající práci, když je omezili na méně než 200… a budeme se snažit s touto dynamikou pokračovat i v dalších zápasech.Na rozdíl od Hope není Campbell na soupisce Windies pro nadcházející mistrovství světa.

Slova nedokážou vysvětlit, jak se právě teď cítím, řekl Campbell, podle CricketWorld. V posledních týdnech, několika měsících už to bylo dlouho, tvrdě jsem pracoval a myslím, že mohu říci, že sklízím úspěchy.

A dodal: Dívám se na to jen jako na další příležitost. Rád bych byl v týmu Světového poháru, ale když jsem to řekl, zkušení kluci se vracejí, takže se těším, až tuto příležitost využiji oběma rukama.

Hope a Campbell překonali rekord ODI v úvodní brance, který stanovili Imam-ul-Haq a Fakhar Zaman z Pákistánu, kteří v červenci 2018 kombinovali 304 proti Zimbabwe.

Campbell řekl, že se během zápasu nestaral o vytvoření rekordu.

Vůbec ne. Jen jsem přemýšlel o týmu a snažil se dostat týmy co nejvíce běhů.

Bangladéš bude mít stejný tým, který bude reprezentovat národ na mistrovství světa, plus dvojici talentovaných mladíků v pravákovém pálkaři Yasir Ali a off-spinnerovi Nayeem Hasanovi.

Tým přichází na odrazující ztrátu série 0-3 ODI na Novém Zélandu.

má roku espn plus

Tito kluci jsou kvalitní hráči, pokud jim dáte dostatek času na brankoviště, budou si je formulovat sami (plány), řekl bangladéšský odpalovací trenér Neil McKenzie o Windies, podle CricBuzz . Snažíme se to jen urychlit. Právě jsme přijeli z Nového Zélandu, máme tři série a některé zahřívací hry, abychom se připravili, takže se během následujících tří týdnů připravíme na maximum.


Populární Problémy

Pro Martic to bylo druhé top-20 vítězství v sezóně.

Severní Dakota a Severní Dakota se setkají v sobotu v rané rivalitě. Zde je návod, jak sledovat hru online.

Jak si vyrobit horký uklidňující citronový nápoj. Horké citronové nápoje mohou být velmi uklidňující, zvláště když se necítíte dobře. Horká voda a pára mohou uvolnit a uklidnit bolest v krku. Citron má vysoký obsah vitamínu C, který může pomoci zvýšit ...

Lov

Jak lovit veverky. Mnoho mladých lovců začíná tím, že loví veverky s lépe ovladatelnými palnými zbraněmi ráže .22. Mnoho lidí si může myslet, že lov veverky by měl být snadný, ale vzhledem k důrazu na tiché pohyby a přesnost ...

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Colts vs Dolphins online bez kabelu, ať už jste v Indianapolis, Miami nebo mimo trh.

Jak získat Nexplanon. Nexplanon, antikoncepční implantát, může být pro vás ideální antikoncepční volbou! Nexplanon se zavádí pod kůži na vnitřní straně horní části paže. Je více než 99% účinný, relativně bez rizika a funguje ...