Jak dělat závady na Super Mario 64

Chcete zapůsobit na své přátele - nebo - chcete vyzkoušet něco nového? Toto je místo. Poznámka: tyto závady jsou pouze pro SM64. (ne verze DS)

Kroky

 1. Obrázek s názvem Do Glitches on Super Mario 64 Krok 1

  1 Tato závada funguje pouze s N64: (omlouváme se majitelům Wii a Wii U) zkuste pomalu zvednout herní balíček na straně, která má ESRB. Mario se zblázní!
 2. 2 Mrtvý létající Mario: Chcete -li tuto závadu provést, přejděte do Shifting Sand Land a vybavte víko křídla vedle děla. Potom skočte do děla a namiřte se nahoru a doleva, dokud to nejde, dokud se dělo nepřestane pohybovat tímto směrem, poté vystřelte. Mario narazí na neviditelnou zeď a půjde do děla, přičemž mu chybí polovina zdraví. Udělejte to znovu a veškeré jeho zdraví zmizí. Poté střílejte jakýmkoli směrem, kterým chcete střílet. dělat: přidat obrázek nemrtvého Maria létajícího v Shifting Sand Land.
 3. Obrázek s názvem Do Glitches on Super Mario 64 Krok 3

  3 Závada zpětného dlouhého skoku: Chcete -li tuto závadu provést, musíte mít druhý klíč k druhému šéfovi Bowsera. Poté uberte určitou rychlost běhu, stiskněte tlačítko Z a poté ihned stiskněte A, abyste provedli skok do dálky vzad a přitom otočili směr držený na joysticku. Poté, co jste ho odstartovali při dlouhém skoku vzad, nebo budete BLJing zastavovat, budete muset pokračovat v rmutování. Zkuste to na nekonečném schodišti! Zastavíte se za nekonečností a dorazíte do konečného Bowserova doupěte.
 4. Obrázek s názvem Do Glitches on Super Mario 64 Krok 4

  4 Porazte Koopu Rychlého za nula sekund: Chcete -li tuto závadu provést, musíte získat víčko křídla. Poté proveďte trojitý skok, ale když se chystáte udělat třetí skok, musíte přistát u Koopy Rychlého. Leťte a dělejte svou cestou (pozemní bušení do kanónů opravdu pomáhá) ke stožáru na vrcholu hory krále Boba-omba a odtud s vámi bude mluvit Koopa Rychlý. P.S. Koopa nikdy nezačne běhat, protože se zoufal. To znamená, že nedostanete hvězdu, kterou by vám dal. Jeho hitbox je stále tam ...
 5. Obrázek s názvem Do Glitches on Super Mario 64 Krok 5

  5 Duplicitní závada klobouku: Přejděte do Sněhulákovy země, nasedněte do děla a střílejte tam, kde se můžete dostat k sněhulákovi nahoře a sundat si klobouk. Když klobouk fouká, nevracej to . Jděte ke stromu a teleportujte se tam a zpět a pak se vraťte tam, kde byl váš klobouk. Na zemi budou ležet dva stejné klobouky.
 6. Obrázek s názvem Do Glitches on Super Mario 64 Step 6

  6 Závada ve výtahu: Přejděte do jeskyně Hazy Maze a jděte do výtahu, abyste provedli skok do dálky dozadu na zadní straně výtahu. Mario se vrátí do černé oblasti a pak buď zemře, nebo přistane ve druhém patře.
 7. Obrázek s názvem Do Glitches on Super Mario 64 Krok 7

  7 Černá místnost smrti: Tato závada vyžaduje 120 hvězd pro přístup k dělu mimo hrad. Zastřelte Maria na vrchol hradu, získejte létající klobouk a poté slétněte dolů k dělu a střílejte na střední část hradu. pak pokračujte pěšky uprostřed hradu, dokud nespadnete dovnitř ven ze dveří. Chcete -li se dostat ven zevnitř ven, projděte grafiku.
 8. Obrázek s názvem Do Glitches on Super Mario 64 Step 8

  8 Vyjděte na hrad bez 120 hvězdiček: Jděte k hradu napravo a uvidíte malou šikmou horu. Trojnásobně na to skočte a dostaňte se na okraj hradu.
 9. Obrázek s názvem Do Glitches on Super Mario 64 Krok 9

  9 Castle Corner of Death Glitch: Jděte na okraj střechy hradu, zavěste se na něj a vylezte zpět nahoru. Pokud je to provedeno správně, Mario tam bude stát bez víček, zdánlivě bez důvodu, zatímco v pozadí se ozve Bowserův smích.
 10. Obrázek s názvem Do Glitches on Super Mario 64 Step 10

  10 Tajný způsob, jak jít dovnitř hradu: Naskočte do děla zámeckého areálu a namiřte si to na vrchol hradu, vezměte si Křídlovou čepici a vyleťte na pravou zeď hradu a poté vlétněte do černé místnosti se dveřmi a vstupte do dveří. Budete v černé místnosti těsně mimo interiér hradu. Projděte stěnou interiéru a vraťte se dovnitř. Reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mohu hrát jako Luigi v Super Mario 64? Acyklista Top Answerer Není ve verzi N64, ale ve verzi DS můžete.
 • Otázka Je teorie L je skutečná 2041 mýtus? Elias diaz L is Real 2401 je ve skutečnosti mýtus. V Super Mario 64 nelze Luigi odemknout. Můžete to udělat na DS.
 • Otázka Můžete dělat tyto závady na přepínači? Elias diaz Ve verzi 3D All-Stars jsou možné všechny závady kromě 3 a 6. Rychlost zpět byla omezena a některé z těchto triků jsem provedl.
 • Otázka Jaká je nejlepší závada? Elias diaz Byl by to The Backwards Long Jump. Je to opravdu slavné. Hodně se také používá v rychlostních bězích 0, 1 a 120 hvězd.


Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Do černé místnosti smrti lze vstoupit bez 120 hvězd. Ve skutečnosti s chybou můžete jít do černé místnosti bez hvězd!
 • Některé z těchto závad mohou vyžadovat určitou praxi, takže se nemusíte cítit špatně, pokud to nepochopíte poprvé. Jen to zkoušej a dostaneš to!
 • Ujistěte se, že máte dostatek bodů na nákup této hry pro virtuální konzoli.
 • Klobouk, který získáte při závadě v kroku 4, lze použít k uchopení bez pohybu HOLP. To znamená, že bez klobouku v ruce můžete házet jakýkoli předmět odkudkoli, kam jste naposledy něco hodili.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Některé z těchto závad by mohly vaši hru pokazit. Buď opatrný. Mohlo by to poškodit herní balíček nebo vaši konzolu!
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Hra Super Mario 64 (k dispozici také na Virtual Console, pokud máte Wii)
 • N64 (pokud konzoli nemáte, zvažte koupi Wii)
 • 120 hvězdiček (volitelně)
 • Klasický ovladač. (pro Wii)
 • Wii body card. (koupit tuto hru na kanálu Virtual Console)
 • Super Mario 64 ROM + emulátor N64

Populární Problémy

Mirza a Hingis porazily Garbine Muguruzaovou a Carlu Suarezovou-Navarrovou 6: 0 6: 3, zatímco Radwanská porazila dnes 4. nasazenou Petru Kvitovou 6: 2, 4: 6, 6: 3.

„The American Game“ je nový dokumentární seriál od ESPN o historii školního fotbalu. Zde je návod, jak sledovat epizody online bez kabelu.

Stát UNLV a San Diego se v sobotu střetnou na fotbalovém otvíráku 2020. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Výzva rozhodčího jako „out“ byla zrušena poté, co Sock požádal Hewitta, aby ji napadl, i když to bylo proti jeho vlastním zásluhám ve hře.

Rubíny mohou být tím nejcennějším barevným drahokamem na základě ceny za karát. nemovitý. Nakonec nejjistější způsob, jak to zjistit, je vzít ...

Tenisky a džíny jsou velmi univerzální šatní skříně, ale jejich vzájemné párování může být matoucí! Skvělý pár úzkých džín může vypadat úžasně s vintage nízkými topy, ale nešikovně s retro vysokými topy. Když se snažíte zjistit, jak ...