Jak udělat palačinku ve volejbalu

Naučit se dělat palačinku není tak důležité jako potápění a další základní dovednosti. Některé koule jsou však tak daleko před vámi, že je to vaše jediná možnost. Pro soutěžní hraní se vyplatí cvičit, ale pochopte, že obětujete téměř veškerou svou přesnost a sílu pro čistý dosah.

ptex loketní pouzdro

Kroky

 1. Obrázek s názvem Do palačinky ve volejbale Krok 1

  1 Palačinka jen jako poslední možnost. Palačinka je poslední příkop, protože je extrémně nespolehlivá. Budete mít mnohem lepší kontrolu, pokud se ponoříte, abyste se setkali s míčem ve vzduchu. Palačinku vyzkoušejte pouze tehdy, když neexistuje jiný způsob, jak dosáhnout míče.
 2. Obrázek s názvem Nastavení volejbalu Krok 4

  2 Začněte nízko na nohou. Buďte připraveni a pokud očekáváte spropitné, hrbte se dále.
  • Když cvičíte palačinku, postavte jiného hráče k síti a nakloňte se k sobě. Měli byste stát asi pět kroků za čárou deseti stop, nebo pokud se můžete rozumně potápět.


 3. Obrázek s názvem Nastavení volejbalu Krok 7

  3 Udělejte velký krok vpřed. Pokud jste pravák, vykročte levou nohou vpřed. Při tom se předkloňte do klesající polohy.
 4. Obrázek s názvem Palačinkový ponor

  4 Ponořte se dopředu co nejníže. Pokračujte v pádu, dokud nebude vaše tělo téměř rovnoběžné se zemí. Přední nohou tlačte dopředu tak silně, jak můžete. Představte si hráče baseballu, jak klouže dopředu a natáhne ruku, aby se dotkl základny, než bude označen. Jedná se o pohyb, kterého chcete dosáhnout maximální vzdálenosti v nejkratším čase.
  • To se liší od běžného ponoru, který může zahrnovat vyskočení do vzduchu.
 5. Obrázek s názvem Do a Pancake in Volleyball Step 5

  5 Přistát s jednou rukou nataženou dopředu. Při ponoření natáhněte jednu ruku tak daleko, jak jen můžete. Držte ruku naplocho s dlaní dolů, jako byste byli vysoko na zemi. Zaměřte se na přistání s touto rukou přitisknutou k podlaze, přesně tam, kde se míč chystá přistát.
 6. Obrázek s názvem Do palačinky ve volejbale, krok 6

  6 V případě potřeby posuňte. Přistávejte s dostatečným pohybem vpřed, abyste se mohli sklouznout po podlaze, pokud potřebujete pár palců navíc. Pokuste se nejprve sklouznout na chrániče kolen, pak na trička a šortky. V ideálním případě by vaše ruka měla přistát pouze na konci skluzu, aby nedošlo ke sundání kůže.
 7. Obrázek s názvem Hrát volejbal Krok 9

  7 Nechte míč odrazit se od vaší ruky. Doslova se nesnažíte poslat míč nahoru nebo poskytnout lepší platformu. Tato technika 'Hail Mary' vrátí míč zpět do hry, ale pouze spravedlivě. Pokud vaše ruka není zcela plochá proti zemi, míč se pravděpodobně nemotorně odrazí nebo spadne na stranu. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud uspějete, zakřičte 'Ball's up'. Míč bude stále nízko nad zemí, takže si váš spoluhráč může myslet, že je mimo hru.
 • Toto zvládnutí je nesmírně obtížné a ne vždy to funguje. Měla by být použita pouze v případě, že neexistuje jiný způsob, jak vykopat míč.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Může to bolet, ale mělo by to být omezeno na modřiny a bolestivost kyčle. Pokud si poraníte klouby, pracujte na práci nohou a vyhněte se jejich nadměrnému prodloužení.
reklama

Populární Problémy

Jak zlepšit držení těla pomocí veslování. S lehkou činkou a protahovacím cvičením nebo dvěma lze velmi snadno opravit zaoblená ramena. Vše, co potřebujete, je pár minut každé relace dvakrát měsíčně. Oprava ...

Vše, co potřebujete vědět o BMW Open v Mnichově, které se bude konat tento týden, kde je Alexander Zverev nejlepším semenem.

Hledáte přímý přenos Manchester City vs Tottenham? Zde je návod, jak sledovat první zápas Ligy mistrů online v USA.

Stefanos Tsitsipas a Stan Wawrinka se dnes utkají na French Open.

Dnes večer se koná finále 7. sezóny seriálu Masterchef Junior. Získejte přehled o tom, jak sledovat epizodu edice Jr. 2019 online prostřednictvím živého přenosu.

Jak interpretovat sen zahrnující dveře. Měl jsi někdy sen o dveřích? Opakovalo se to? Přemýšleli jste, jestli ten sen něco znamená, nebo se vám pokouší předat zprávu? Dveře mohou být silným snem ...