Jak nakreslit rostliny manga

Kresba ve stylu manga je zvláštní mezera v ilustraci. Možná už víte, jak na to nakreslit základy manga a tváře , ale co detaily pozadí? Pokud se chcete naučit kreslit rostliny manga, tento wikiHow vás seznámil.

Metoda 1 ze 3: Květiny

 1. Obrázek s názvem Nakreslete rostliny manga krok 10.png

  1 Získejte referenční obrázek. Toto je pravděpodobně nejdůležitější krok. Ačkoli manga styly rozhodně vypadají kresleně, mangaka, která ví, jak vzít věci ze skutečného světa a převést je na mangu, má oproti ostatním výhodu. Rychle vyhledejte jednu květinu (čím blíže, tím lépe) nebo kytici, pokud se potřebujete podívat na více úhlů.
 2. Obrázek s názvem Draw Manga Plants step 2.png

  2 Nakreslete si několik pokynů, ze kterých květinu postavíte. Tento tutoriál používá jako příklad lilii, takže zde zobrazené tvary se mohou lišit od těch, které potřebujete. Ukažte několik bodů pro stonek, pokud jej budete kreslit, místo, kde se lístky setkávají, samotné lístky a případné listy.
 3. Obrázek s názvem Draw Manga Plants step 3.png

  3 Poznamenejte si směr okvětních lístků několika světelnými čarami. Ty budou později vymazány, takže je udělejte jen dostatečně světlé, abyste je viděli. Účelem je poskytnout jakousi kostru, ze které byste mohli vycházet při kreslení květiny v dalších krocích.
 4. Obrázek s názvem Draw Manga Plants step 4.png

  4 Kolem těchto čar nakreslete podlouhlé tvary, aby měly okvětní lístky určitou tloušťku. Věnujte při tom pozornost svému odkazu a zobrazte překrývání.
 5. Obrázek s názvem Draw Manga Plants step 5.png

  5 Vytvořte několik řádků, které ukazují pestík a tyčinku. Laicky řečeno, jsou to dlouhé věci trčící ze středu květiny.
  • Nakreslete na ně několik zakřivených čar, které vám pomohou získat tvar prašníků (věci s pylem) přímo v dalších krocích.
  • Poté vymažte původní pokyny. Už máte tvary mapující okvětní lístky, takže jejich ponechání tam by vám jen překáželo.


 6. Obrázek s názvem Nakreslete rostliny manga krok 6.png

  6 Vše upřesněte. Zadejte tloušťku a směr pestíku a tyčinky. Překreslete okvětní lístky tak, aby byly křivější a přirozenější. Mapujte obecná místa a vkládejte detaily, například různé barvy.
  • Poté vymažte pokyny, které nepotřebujete.
 7. Obrázek s názvem Draw Manga Plants step 7.png

  7 Pokračujte v úpravě své květiny, dokud s ní nebudete opravdu spokojeni. Jakmile něco namalujete, není cesty zpět, takže se ujistěte, že jste to nakreslili přesně tak, jak chcete.
 8. Obrázek s názvem Draw Manga Plants step 8.png

  8 Nakreslete detaily, ale ne příliš mnoho. Pokud má vaše květina skvrny, přidejte skvrny. Pokud má vaše květina čáry sahající od středu, nakreslete je. Jen nepřidávejte tolik detailů, aby to vypadalo, že byste mohli svoji květinu dát přes skutečnou květinu a nikdo by nebyl schopen rozeznat rozdíl. Všechno v manze (kromě lidských proporcí) má svůj základ ve skutečnosti, ale je zjednodušené.
 9. Obrázek s názvem Nakreslete rostliny manga krok 9.png

  9 Namalujte kresbu. Jděte pomalu a udělejte si čas. Pokud uděláte chybu, možná budete muset začít znovu, a to trvá ještě déle. Ujistěte se, že inkoust není příliš tenký. Silnější čáry způsobí, že vaše kresby budou vypadat stylizovaněji. Koneckonců, téměř nic není v reálném světě načrtnuto černě.
  • Po zaschnutí inkoustu vymažte všechny značky tužky.
 10. Obrázek s názvem Nakreslete rostliny manga krok 10.png

  10 Barvete, stínujte nebo to nechte tak, jak to je. reklama

Metoda 2 ze 3: Tráva

 1. Obrázek s názvem Draw Manga Plants step 11.png

  1 Oddělte horizont od země. Možná se pokoušíte nakreslit trávu rostoucí z trhlin na chodníku, otevřeného pole, které je orámováno stromy, nebo něčí GMO experiment, který se pokazil. Ať tak či onak, je velmi nepravděpodobné, že by tráva byla jedinou věcí ve vašem panelu. Zablokujte oblasti, které se věnují čemukoli jinému.
 2. Obrázek s názvem Draw Manga Plants step 12.png

  2 Rozdělte kresbu na popředí, možnou střední cestu a pozadí. Tyto pokyny budete během kreslení mazat, ale je dobré vám pomoci zjistit kompozici panelu, zvláště pokud kreslíte celou krajinu trávy. Čím dále se dostanete, tím méně je kresba podrobná.
 3. Obrázek s názvem Draw Manga Plants step 13.png

  3 Namísto jednotlivých čar nakreslete hroty. Manga vlasy jsou vyrobeny z hrotů, manga peří jsou vyrobeny z hrotů, a tak je to i s manga trávou. Začněte zaplňovat popředí hroty směřujícími všemi různými směry.
 4. Obrázek s názvem Draw Manga Plants step 14.png

  4 Přidejte další rostliny. Když se podíváte ven, všimnete si, že na vašem dvorku neroste jen jedna rostlina. Spolu s trávou přicházejí mimo jiné keře, plevele a divoké květiny. Nakreslete je a vaše venkovní scéna bude vypadat mnohem realističtěji.
  • Mějte na paměti, že pokud právě kreslíte trochu trávy, například pokojovou rostlinu druhého stupně, možná to vůbec neuděláte.
 5. Obrázek s názvem Draw Manga Plants step 15.png

  5 Nakreslete střední cestu. Jak se dostanete dále do dálky, detaily budou méně patrné a věci budou vypadat menší. Zkuste nakreslit některé stejné rostliny, které jste dříve nakreslili, jen menší, a udělejte hroty trávy méně rozlišitelné od sebe.
 6. Obrázek s názvem Draw Manga Plants step 16.png

  6 Vytvořte pozadí. Zde začínají být okraje kolem věcí trochu fuzzy. Místo hrotů nakreslete čáry, abyste ukázali stébla trávy. Z květů se stávají drobné kruhy a stromy mohou vypadat jako keře.
 7. Obrázek s názvem Draw Manga Plants step 17.png

  7 Vymažte pokyny v popředí a ve středu. Jediné vodítko, které by mělo zůstat, je to, které odděluje veškerou zem od oblohy. Obdivujte, jak se zdá, že vaše kresba mizí do dálky.
 8. Obrázek s názvem Nakreslete rostliny manga krok 18.png

  8 Upravte své tvary. Pokud kresba vypadá trochu trhaně, je načase to napravit. Udělejte si čas a proměňte tento hrubý návrh na mistrovské dílo.
 9. Obrázek s názvem Draw Manga Plants step 19.png

  9 Dokončete svůj panel. Kromě trávy nakreslete vše, co jste chtěli nakreslit.
 10. Obrázek s názvem Nakreslete rostliny manga krok 20.png

  10 Inkoustujte panel. Poté jej vybarvěte, vystínujte nebo nechte tak, jak je. reklama

Metoda 3 ze 3: Stromy

 1. 1 Získejte referenční obrázek. Jděte ven a vyfoťte se sami, nebo vyhledejte na Googlu své oblíbené druhy stromů. Pokuste se najít obrázek, který je jasný a jednoduchý a který lze snadno rozdělit na základní tvary.
 2. Obrázek s názvem Nakreslete rostliny manga krok 21.png

  2 Rozlomte strom na jeho základní tvary. Nakreslete tvar, který bude představovat kmen, a jiný, který ukáže listy. Udělejte to zlehka, abyste to mohli vymazat, až přijde čas.
 3. Obrázek s názvem Draw Manga Plants step 22.png

  3 Oddělte strom na shluky listů.
  • Pokud kreslíte strom s několika obřími listy, jako je palma, můžete pro každý z nich nakreslit kulatý tvar.
  • Pokud kreslíte strom s několika malými listy, jako je dub, rozlomte ho na kousky listů.
  • Pokud kreslíte strom s dlouhými, pružnými tyčinkami nebo prameny květin, jako jsou vistárie, ukažte je křivkami, které zhruba ukazují, odkud pocházejí a kam směřují.
 4. Obrázek s názvem Draw Manga Plants step 23.png

  4 Pokračujte v rozbíjení listů. Zobrazit jednotlivé listy a přesahy. Nakreslete menší a menší tvary, jak budou konkrétnější.
 5. Obrázek s názvem Draw Manga Plants step 24.png

  5 Upravte kufr. Pokud jste na začátku nakreslili čtverec nebo obdélník, nyní je na čase z toho vycházet. Přeměňte kufr na řadu oblých tvarů, které ukazují, kde je stále silnější a tenčí, stejně jako jakékoli uzly. Poté původní směrnici vymažte.
 6. Obrázek s názvem Draw Manga Plants step 25.png

  6 Pomocí tvarů, které jste právě nakreslili, nakreslete přesnější tvar kufru. Vymažte a překreslete, dokud nebude vypadat jako konečný produkt. Vymažte tvary uvnitř. Vrátíte se a přidáte detaily povrchu později.
 7. Obrázek s názvem Nakreslete rostliny manga krok 26.png

  7 Přidejte detaily k listům. Nemusí být úplně realističtí, protože tohle je manga. Nakreslete několik čar, abyste odlišili jeden list od druhého v příkladu palmy nebo spoustu malých křivek pro strom s mnoha dalšími listy.
 8. Obrázek s názvem Draw Manga Plants step 27.png

  8 Upřesněte svou kresbu, dokud nebudete s hotovým výrobkem spokojeni. Přidejte všechny prvky panelu kromě stromu.
 9. Obrázek s názvem Draw Manga Plants step 28.png

  9 Namalujte kresbu. Poté vybarvěte, vystínujte nebo nechte tak, jak je. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Je to strom manga nebo strom manga? Jsem zmatený a nemohu přijít na to, který to je. Strom manga je nakreslen v určitém typu uměleckého stylu velmi podobného anime. Mangovník je druh ovocného stromu, na kterém je lahodné ovoce.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Věci, které budete potřebovat

 • Referenční obrázky
 • Tužka
 • Papír
 • Inkoustové pero


aplikace disney plus xbox one

Populární Problémy

UCLA a Oregon State se v sobotu sejdou v bitvě o gymnastiku nejlepších 20. Zde je návod, jak jej sledovat online, pokud nemáte kabel.

Státní soupeři Clemson a Jižní Karolína se v sobotu setkají v Palmetto Bowl 2019. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Maxime Cressy debutuje na Grand Slamu proti Slovákovi Jozefu Kovalikovi v prvním kole US Open 2020. Kovalikovi se v osmi pokusech nepodařilo postoupit mimo první kolo grandslamu.

Dnes večer jsou Emmy 2019. Získejte přehled o tom, jak sledovat celou přehlídku cen online prostřednictvím možností živého streamování bez kabelů.

Jak změřit polévkovou lžíci. Nejjednodušší způsob, jak změřit polévkovou lžíci, je použít odměrku. Pokud žádnou nemáte, můžete stejnou částku získat pomocí jejího ekvivalentu v jiných měrných jednotkách. Pokud nemáte žádné měřicí nástroje ...

Naomi Osaka se nyní má tento měsíc objevit jako nová japonská komická postava. Šampionka US Open uznala čest na Twitteru a tvrdila, že ona i její sestra jsou „opravdu nadšené“.