Tenisové hvězdy to vypotily v sauně v Sydney

SYDNEY (AFP) -Polsko

Polská Agnieszka Radwanska během svého zápasu proti japonské Kimiko Date-Krummové v Sydney International 8. ledna 2013. Radwanska uvedla, že na hraní tenisu bylo příliš horko, protože Sydney International byla v úterý zasažena prudkými horkými vlnami.Světová čtyřka Agnieszka Radwanska uvedla, že je příliš horké na tenis a čínská Li Na řekla, že je to jako v sauně, protože Sydney International byla v úterý zasažena palčivou vlnou veder.Polská Radwanská, která dosáhla loňského finále Wimbledonu, bojovala s hrůzostrašnými teplotami přesahujícími 40 stupňů Celsia (104 stupňů Fahrenheita) v areálu olympijského parku, aby překonala japonskou veteránku Kimiko Date-Krummovou 6-4, 6-3.

Zatímco Radwanska dosáhla osmičky, hlavním bodem rozhovoru nebyla standardní hra, ale prudké vedro před první týdenní první grandslamovou akcí roku na Australian Open v Melbourne.Myslím, že je příliš horké hrát tenis, řekla Radwanská. I pro hráče, pro děti s míčem a pro lidi, kteří tam sedí, si myslím, že je prostě příliš horko.Myslím, že bych raději šel na hřiště ve 23:00 a odehrál zápas.

Čína

Čínská Li Na během svého zápasu proti Christině McHaleové z USA na Sydney International 7. ledna 2013. Li, která porazila japonskou kvalifikaci Ayumi Moritu 6-1, 6-0, uvedla, že při každém přechodu sahá po ledových ručnících.koupit badmintonovou raketu

Teplota se v odpoledních hodinách na turnaji vyšplhala na 41,4 Celsia (106,5 Fahrenheita), přičemž se očekávalo, že hodnoty dále porostou.Radwanska řekla, že se snažila nezměnit svoji hru v podmínkách, ale připustila, že s vedrem bojovala víc než její soupeř.

Myslím, že první hlavní věcí je zůstat v klidu a snažit se přežít, řekla.

Li, která porazila japonskou kvalifikaci Ayumi Moritu 6-1, 6-0, řekla, že sáhla po ledových ručnících při každém střídání.

Cítil jsem se jako v sauně. Při prvním přechodu jsem nepoužil ledový ručník. Cítil jsem, že se blíží vedro, a říkal jsem si: „Co se děje“? Řekl Li.

Při příštím střídání jsem řekl: „Dobře, potřebuji ledový ručník při každém přechodu, jinak nevím, jak hrát na hřišti“.

jak podávat rychlý míč ve wii tenis

Je příliš horko, ale jsem stále v turnaji, takže je to dobrá zpráva.

Turnaj má politiku extrémního tepla, ale vstupuje v platnost pouze na základě rozhodnutí rozhodčího turnaje.

Tenističtí činovníci používají komplexní vzorec zohledňující teplo, vlhkost a vítr, aby zjistili, kdy jsou podmínky na hřišti pro hráče příliš stresující.

Populární Problémy

Všechny oči budou upřeny na Novaka Djokoviče na letošním US Open, vzhledem k tomu, že Srb je na prahu historie.

Světoví nejlepší jsou v Severním Irsku na Open Championship 2019. Zde je návod, jak sledovat turnaj online bez kabelu, pokud jste v USA.

Dnes večer je neoficiální finále The Walking Dead, dokud se finále nebude moci vysílat někdy v budoucnosti. Zde je návod, jak to sledovat online.

Zápas v Iowě trvá v neděli odpoledne v Illinois. Zde je návod, jak můžete sledovat zápas živě online, pokud nemáte kabel.

Caroline Wozniacki nedávno zvážila debatu o KOZE a vybrala si Rogera Federera jako svého č. 1 kandidáta na titul. Třicetiletý hráč také tvrdil, že tenisu budou po odchodu do důchodu chybět Federer, Rafael Nadal a Novak Djokovič.

Strýc Toni vzpomínal na fyzické boje Rafaela Nadala před finále Australian Open 2009 proti Rogeru Federerovi. Toni Nadal také Federerovi složil bohaté komplimenty s tím, že mu bylo z plačtivé pozápasové prezentace špatně.