Přímý přenos Nik Wallendy na Times Square: Jak se dívat na procházku po Highwire online

GettyNik Wallenda je známý svou smrtí vzdorující procházkou po ikonických památkách a dnes večer se pokusí projít po laně na Times Square v New Yorku. Za svůj čin na Times Square se k němu připojí jeho sestra Lijana, která je také profesionální odvážlivec. Velká událost Wallendy se jmenuje Highwire Live in Times Square s Nikem Wallendou a vysílá se od 8 do 22 hodin. ET, 7 - 9 hodin CT, v síti ABC. Pro ty, kteří by chtěli sledovat smrtící senzaci, ale nemají kabelové předplatné nebo přihlašovací údaje, budete mít možnost sledovat vysílaný speciál.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ABC na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují ABC (žijí na vybraných trzích).

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos ABC na svém počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje ABC (živě na vybraných trzích).Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos ABC na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Zobrazit nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s živou televizí přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

DirecTV nyní

DirecTV Now nabízí několik různých balíčků kanálů, z nichž všechny obsahují ABC (živé na vybraných trzích).

Můžeš spusťte bezplatnou zkušební verzi právě zde , a poté můžete sledovat živý přenos ABC na vašem počítači prostřednictvím webové stránky DirecTV Now nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DirecTV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, DirecTV Now přichází s integrovaným cloudovým DVR.


Oficiální souhrn Xfinity dnešní velké události Wallendy to popisuje takto: Highwire artist Nik Wallenda a jeho sestra Lijana vyzkoušejí dosud nikdy nezkoušenou procházku přibližně 1300 stop dlouhou a 25 příběhů nad úrovní ulice, přes ikonické newyorské náměstí Times Square . Podle Wallendy začne on a jeho sestra na obou koncích lana a setkají se uprostřed. Poté se navzájem překříží. Vysvětlil Fox News , Posadí se na drát. A já ji přešlápnu a změníme místa. Poté, co jsem ji přešel, vstala a pokračovala v chůzi.

badmintonový bekhend jasný

Přestože nebude existovat žádná bezpečnostní síť, oba sourozenci budou v případě pádu vybaveni bezpečnostními pásy.

Wallenda a jeho rodina se po staletí pokoušeli o kousky vzpírající se smrti. A ve 40 letech Wallenda nezpomaluje, ale prozradil, kdy plánuje odejít do důchodu. Wallenda prozradil New York Post „Do 55 let budu hotový. Mé matce bylo 70 let a řekla: „Očekávám, že se s tebou projdu.“ Myslím, že půjdu do důchodu, než se dostanu do toho věku kvůli obavám o bezpečnost. Za 10 let budu připraven předat pochodeň. Moji synové jsou skvělí chodci po drátu, ale nejstarší, Yanni, je v námořní pěchotě. Je mu 21. Amadeosovi je 18, ale 5. července jde do armády.

Wallenda i jeho sestra měli během své kariéry téměř smrtelné nehody, ale ani ty děsivé incidenty jim nezabránily pokračovat v plnění svých snů vzdorujících smrti.

Nalaďte si tuto noc a uvidíte Wallendy v akci. Dostanou se přes Times Square bez pádu? Dokončí další legendární kousek? Fanoušci se budou muset dívat a vidět.


Populární Problémy

Jak používat stetoskop. Stetoskop je lékařský nástroj, který slouží ke slyšení zvuků vydávaných srdcem, plícemi a střevy. Používání stetoskopu k poslechu zvuků se nazývá auskultacehttp: //www.surgeryencyclopedia.com/St-Wr/Stethoscope.h ...

Jednoduchý styl je ten, ve kterém se budete cítit sebevědomě a přitažlivě bez velkého úsilí nebo stresu. Toho může dosáhnout každý, kdo je ochoten provést správné změny. Zkuste si zjednodušit šatník, zredukovat rutinu líčení a zvolit ...