Jak se obléknout na konkurz

Ať už zkoušíte divadelní hru, televizní pořad nebo film, správné oblečení je důležitou součástí dobrého prvního dojmu. Výběr oblečení může být skličující úkol, zvláště pokud vám castingová posádka neposkytla žádné pokyny. Když si vyberete oblečení, ve kterém se budete cítit pohodlně a profesionálně, můžete s jistotou konkurzovat a svou roli zvládnout.Metoda 1 ze 2: Výběr stylu

 1. Obrázek s názvem Šaty na konkurz Krok 1

  1 Přečtěte si popis konkurzu, abyste zjistili, zda existuje dress code. Některé konkurzy vyžadují, abyste nosili určité oblečení nebo typy oblečení, abyste se mohli podívat na součást. Ujistěte se, že jste si přečetli drobný tisk svého konkurzu, abyste zjistili, zda se při vstupu potřebujete určitým způsobem obléknout.
  • Například taneční konkurz může vyžadovat, abyste nosili celou černou.
  • Nebo by herecký konkurz mohl chtít, abyste si oblékli efektní šaty, které budou vypadat jako vaše postava.


 2. Obrázek s názvem Šaty na konkurz Krok 2

  2 Udržujte svůj outfit profesionální. Konkurz je skoro jako pracovní pohovor, ale není tak formální. Vyberte si oblečení, které byste si mohli vzít na oběd s rodiči, a necítit se kvůli tomu sebevědomě.
  • Můžete si například obléknout pruhované tričko, sako a tmavé džíny.
  • Příliš odhalené oblečení, jako jsou horké kalhoty nebo tenké tílka, může odvést pozornost od vašeho konkurzu.
 3. Obrázek s názvem Šaty na konkurz Krok 3

  3 Vyberte si oblečení, ve kterém se cítíte dobře. Nejdůležitějším aspektem vašeho oblečení by mělo být vaše vlastní pohodlí. Vyberte si oblečení, ve kterém budete vypadat a cítit se dobře, abyste na zkoušku mohli přinést své nejlepší já.
  • Pokud se ve svém oblečení cítíte nepříjemně, pravděpodobně budete během konkurzu vypadat nepříjemně.
  • Zkuste si dát dobře padnoucí džíny nebo kalhoty, přiléhavou košili s výstřihem do V a silný pásek.
  • Přestože jsou pohodlné, držte se dál od tepláků nebo legín. Na konkurz jsou příliš neformální.
 4. Obrázek s názvem Šaty pro konkurz Krok 4

  4 Vyberte neutrální barvy, které neruší. Vyberte si zemité tóny, jako je hnědá, bílá, tmavě modrá a šedá. Držte se dál od odvážných, jasných vzorů, které by mohly odvádět castingovou posádku od vašeho výkonu.
  • Zkuste je ohromit svým výkonem, ne oblečením.
  • Pro pohodlný a roztomilý vzhled byste mohli nosit opálené šaty, černé punčocháče a nějaké hnědé boty.
  • Vyzkoušejte tmavé džíny, tmavě modrou košili a černé boty pro neutrální oblečení.
 5. Obrázek s názvem Šaty pro konkurz Krok 5

  5 Noste oblečení, které vám nebrání v pohybu. Váš konkurz může vyžadovat, abyste chodili po jevišti nebo tempu a přitom říkali své verše. Ujistěte se, že nosíte dobře padnoucí oblečení, které nebrání vaší schopnosti chodit nebo se pohybovat.
  • Zkuste místo krátké sukně nosit džíny nebo kalhoty.
  • Místo nízkého střihu si oblečte tričko s výstřihem do V nebo tričko.
  • Pokud se chystáte na taneční konkurz, oblékněte si cvičební oblečení, ve kterém můžete tančit.
 6. Obrázek s názvem Šaty pro konkurz Krok 6

  6 Vyberte si neformální obuv, ve které můžete chodit. Běžecké boty a žabky jsou trochu příliš ležérní, ale jehlové podpatky nebo boty po kolena se mohou zdát příliš mnoho. Vyberte si boty nebo ležérní tenisky, které doplní váš outfit.
  • Pokud se vám na nich pohodlně chodí, můžete nosit pár podpatků, ale zkuste jít na klínky nebo kotě, aby vypadaly uvolněněji.
 7. Obrázek s názvem Šaty na konkurz Krok 7

  7 Oblečte se tak, aby odpovídaly vaší postavě, ale neoblékněte si kostým. Můžete se obléknout do role, do které se chystáte, oblečením oblečení, které odpovídá stylu a časovému období vaší části. Držte se však dál od oblékání celého kostýmu, jinak by to mohlo odvádět pozornost od vašeho výkonu.
  • Pokud se například ucházíte o roli teenagera v současnosti, zkuste si vzít džíny a mikinu.
  • Pokud se snažíte získat roli právníka, oblékněte si košili s knoflíky a nějaké kalhoty.

  Spropitné: Pokud se snažíte o roli stanovenou v minulosti, nebojte se, že by vaše oblečení bylo po tuto dobu realistické. Díky středověkému nebo koloniálnímu oblečení bude váš outfit vypadat až příliš jako kostým.  reklama

Metoda 2 ze 2: Dokončení vzhledu

 1. Obrázek s názvem Šaty na konkurz Krok 8

  1 Ujistěte se, že vaše oblečení je čisté a bez vrásek. Na prvních dojmech během konkurzů záleží a vaše oblečení o vás může hodně říci. Vyberte si svěží oblečení, které nemá žádné díry ani skvrny. Pokud je vaše košile pomačkaná, přejeďte po ní žehličkou, než si ji obléknete.

  Spropitné: Zkontrolujte také zadní část oděvu, zda neobsahuje skvrny a skvrny. To, že košile vypadá skvěle zepředu, neznamená, že nemůže mít slzu v zádech. 2. Obrázek s názvem Šaty na konkurz Krok 9

  2 Zkuste si před konkurzem obléknout svůj outfit doma. Stejně jako byste mohli nacvičit své repliky, můžete si také procvičit kontrolu svého oblečení. Nasaďte si ho před zrcadlo a podívejte se, jestli se vám líbí, jak vypadáte. Řekněte své řádky, pohybujte se a snažte se při tom neupravovat svůj outfit.
  • Můžete také nechat přítele nebo člena rodiny, aby se na vás podíval, aby zjistil, zda vypadáte dohromady a profesionálně.
 3. Obrázek s názvem Šaty na konkurz Krok 10

  3 Pokud chcete, použijte lehký make -up. Stejně jako vaše oblečení, make -up může odvádět pozornost od vašeho konkurzu, pokud používáte příliš mnoho. Udržujte svůj make -up přirozený s lehkým podkladem, řasenkou a tvářenkou, pokud ji vůbec nosíte.
  • Lehký make -up vás omladí, zatímco těžký make -up vám může zestárnout.
 4. Obrázek s názvem Šaty na konkurz Krok 11

  4 Vyčešte si vlasy a držte je mimo obličej. Nemusíte nosit efektní updo, ale vaše vlasy by měly vypadat upraveně a upraveně. Než se vydáte na konkurz, dejte mu štětec a ujistěte se, že ho nebudete mít v obličeji, aby castingová posádka viděla, kdo jste.
  • Pokud máte krátké vlasy, zvažte přidání nějakého stylingového gelu pro uhlazený vzhled.
  • Pokud máte dlouhé ofiny, připněte je pomocí bobby pin nebo barrette.
 5. Obrázek s názvem Šaty pro konkurz Krok 12

  5 Pokud chcete, doplňte svůj outfit jemnými šperky. Pokud máte pocit, že vám oblečení chybí, nahoďte si napichovací náušnice, tenký náhrdelník nebo pár náramků. Snažte se vyhýbat velkým výrazným šperkům, které by mohly odvádět pozornost od vašeho konkurzu nebo mimiky.
  • U tanečních konkurzů může být vyžadováno, abyste nenosili vůbec žádné šperky. Zkontrolujte popis konkurzu a zjistěte, zda potřebujete odstranit své šperky.
  • Dlouhé, visací náušnice mohou lidi přimět věnovat pozornost spíše vašim šperkům než vaší tváři.
  • Držte se dál od šperků, které mohou vydávat hluk, jako jsou náramky.
 6. Obrázek s názvem Šaty na konkurz Krok 13

  6 Vyhněte se nošení rekvizit z domova. Neměli byste potřebovat žádné hmatatelné položky, které by zvýšily váš výkon a učinily jej skvělým. I když si myslíte, že by vaše postava měla v ruce stetoskop, schránku nebo hrnek s kávou, zdržte se podávání rekvizit. Mohou odvádět pozornost od vašeho výkonu a dokonce mohou vypadat jako berle.
  • Pokud chce castingová posádka použít rekvizitu, poskytne vám ji.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Mohu si dát vlasy dolů, aniž bych s nimi něco dělal? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. Zaměstnanci wikiHow Zaměstnanci Redakce Odpověď Pokud vaše vlasy nejsou v obličeji a nepotřebujete je neustále upravovat, můžete je nechat. Projděte jím štětec nebo přidejte gel těsně před zkouškou, abyste vypadali upraveně a upraveně.
 • Otázka Mohu nosit ve vlasech 2 vesmírné drdoly? Redaktor zaměstnanců wikiHow
  Odpověď zaměstnanců Tuto odpověď napsal jeden z našeho vyškoleného týmu výzkumníků, který ji ověřil z hlediska přesnosti a komplexnosti. wikiHow Zaměstnanci Redakce Zaměstnanci Odpověď Vesmírné buchty mohou způsobit, že budete vypadat trochu mladí, a mohou odvádět pozornost od vašeho celkového výkonu. Pokud si chcete dát vlasy nahoru, zkuste si je naopak stáhnout do culíku nebo jednoho úhledného drdolu vzadu na hlavě.
 • Otázka Pokud jsem chudá žena, mám šanci být jednou K pop idolem? Samozřejmě, že ano!
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Nejdůležitější součástí vašeho oblečení je, abyste se cítili pohodlně.
 • Vyberte si svůj oděv den před konkurzem, abyste měli čas jej v případě potřeby upravit.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Oblečení, které nosíte, je součástí vašeho prvního dojmu, takže je důležité, abyste vypadali vhodně a profesionálně.
reklama

Populární Problémy

Zde je pět nejzábavnějších napodobenin jednoho tenisty druhým.

Zde je návod, jak sledovat nedělní hru Heat vs Timberwolves online bez kabelu, ať už jste na trhu nebo mimo trh.V neděli se bude vysílat MTV Europe Music Awards 2020. Zde je návod, jak sledovat živý přenos EMA online zdarma.Zde je návod, jak streamovat Survivor: Island of the Idols finále a speciální setkání ve středu 18. prosince ve 20 hodin. ET/PT na CBS.

Jak hrát golf v GTA V. Jednou z mnoha miniher, které si ve světě Grand Theft Auto 5 můžete zahrát, je golf. Umožňuje vám a vaší postavě zúčastnit se krátké sportovní hry ve 3-D kurzu přímo v Los Santos. Hraní golfu v ...Zde je návod, jak sledovat Jaguars vs Bills online bez kabelu