Jak se dostat na stadion Yankee

Stadion Yankee, domov baseballového klubu New York Yankees, je dominantou čtvrti Bronx v New Yorku (NYC). Ať už hrajete hru nebo jen navštěvujete, naplánujte si cestu, abyste porazili provoz. Protože je NYC tak zaneprázdněné, je nejlepší využít výhod rozsáhlého systému veřejné dopravy. Stadion Yankee má zastávku metra přímo před bránou. Dostat se tam dalo i autobusem nebo po železnici. Pokud vám nevadí provoz, můžete se tam přesto svézt sami. Vydejte se tam a nahlédněte na stadion a do historie, která ho obklopuje.

Metoda 1 ze 4: Jízda metrem

 1. Obrázek s názvem Get to Yankee Stadium Krok 1

  1 Přejděte na zastávku East 161. ulice, kde se dostanete přímo na stadion. Stanice metra je přímo před stadionem. K této stanici se připojuje mnoho různých linek metra, takže se k nim dostanete bez ohledu na to, odkud přicházíte. Vydejte se směrem k Bronxu, což je oblast New Yorku přímo nad Manhattanem. Přesuňte vlaky podle potřeby a vydejte se směrem ke stadionu.
  • Před cestou si naplánujte trasu. Zkuste použít mapu metra, jako je ta na http://web.mta.info/maps/submap.html .
  • Všechny stanice metra ve městě mají mapy zdarma. Vezměte si jeden s sebou, abyste se dostali tam, kam potřebujete.


 2. Obrázek s názvem Get to Yankee Stadium Krok 2

  2 Jeďte vlakem linky D, pokud cestujete ze západního Brooklynu nebo Manhattanu. Tato linka zastavuje na stanici 161. ulice, takže se na stadion určitě dostanete, pokud na něm pojedete. Většina zastávek na cestě funguje celý den. Podívejte se na velký oranžový obtisk s písmenem D na přední části vlaku, abyste věděli, že jste na správné cestě.
  • Vlaky linky D z Manhattanu nezastavují na stadionu Yankee od 6:15 do 9:00 a od 16:00 do 18:45, což jsou jejich nejrušnější hodiny. Pokud přijíždíte z Manhattanu během rušných hodin, budete muset jít na další stanici a jít pěšky, jet autobusem nebo přestoupit na vlak č. 4.
 3. Obrázek s názvem Get to Yankee Stadium Krok 3

  3 Nastupte do vlaku č. 4, pokud cestujete z východní strany města. Vlak č. 4 považujte za odpověď východní strany na vlak řady D. Mají podobné trasy, protože č. 4 také začíná v Brooklynu a prochází Manhattanem. Jezdí neustále a vždy zastaví na 161. pouliční stanici.
  • Hledejte zelený obtisk s číslem 4, abyste našli správný vlak. Je to skvělá volba, pokud přicházíte z jižní strany města nebo z horní části Bronxu.
 4. Obrázek s názvem Get to Yankee Stadium Krok 4

  4 Pokud cestujete ve všední den, jeďte vlakem linky B. Linka B je alternativou k trati D a vlaky č. 4, kterými byste se normálně mohli vydat na stadion. Je to vlak pouze ve všední den. Pohodlně jezdí během rušných hodin, kdy linka D přeskočí zastávku 161. ulice. Využijte toho pro večerní baseballové zápasy po celý týden.
  • Linka B sleduje podobnou trasu jako čára D. Rozkládá se na jižním konci Brooklynu a vede západním Manhattanem na severní konec Bronxu.
 5. Obrázek s názvem Get to Yankee Stadium Krok 5

  5 Přesuňte se na jinou linku metra, pokud přijíždíte z větší vzdálenosti. Stanicí metra Yankee Stadium nejezdí žádné další linky, takže během cesty budete muset přestoupit vlaky. To bude záviset na tom, odkud pocházíte. Dokud nastoupíte do vlaku D, B nebo #4, můžete se dostat na stadion. Další možností je naskočit na železniční vlak, autobus nebo jít pěšky z jiné stanice metra.
  • Pokud přijíždíte z Queensu, který je na jih, podívejte se na vlak č. 4 na zastávkách jako Grand Central a 59. ulice.
  • Long Island nemá žádné přímé linky, proto jeďte vlakem na nádraží Penn. Projděte se na náměstí 34 St-Herald a poté metrem B nebo D na stadion.
  • Chcete -li cestovat na východ z New Jersey, vydejte se na Penn Station. Jeďte linkou metra E na 7. třídu a poté přestupte na linku B nebo D.
 6. Obrázek s názvem Get to Yankee Stadium Krok 6

  6 Zaplaťte za lístky na metro při vstupu na stanici. Všechny stanice metra New York City mají bankomaty, které tisknou lístky. Když se dostanete na stanici, zadejte svůj cíl a poté zaplaťte jízdné. Cena je 2,75 USD za jednu cestu bez ohledu na to, kam máte namířeno. Pokud na cestě na stadion potřebujete přestoupit do jiného vlaku, nemusíte platit navíc.
  • Abyste si cestování usnadnili, zvažte nákup MetroCard v bankomatu nebo stánku na nádraží. Pomocí bankomatu můžete na kartu přidat peníze a poté je přejíždět prstenem na turniketu, abyste si nemuseli kupovat lístky, kdykoli cestujete.
  • Stanice metra jsou obsazeny lidmi, takže pokud máte nějaké dotazy, zeptejte se obsluhy. Přejděte ke stánku s lístky nebo stiskněte zelené tlačítko nápovědy na stánku a promluvte si s obsluhou. Požádejte je o cestu na stadion.
  reklama

Metoda 2 ze 4: Jízda autobusem

 1. Obrázek s názvem Get to Yankee Stadium Krok 7

  1 Pokud jste již v New Yorku, jeďte autobusem. Veřejné autobusy jsou skvělý způsob, jak porazit provoz kolem stadionu. Pokud neradi používáte metro, jeďte autobusem. Může to být rychlejší než se dostat na stanici metra, která navazuje na tu před stadionem. Autobusové trasy vedou po celém městě a několik z nich zastavuje poblíž stadionu Yankee.
 2. Obrázek s názvem Get to Yankee Stadium Step 8

  2 Nastupte do autobusu směřujícího na 161. ulici nebo jinou blízkou zastávku. V blízkosti stadionu je několik možných zastávek, takže zkontrolujte elektronickou značku na přední straně každého autobusu, abyste zjistili, kam jedete. Na ceduli bude číslo autobusu a stadion Yankee. Když dorazíte na zastávku, zatlačte pásku nebo jedno z tlačítek zastavení kolem oken a zábradlí uvnitř autobusu.
  • Autobusy Bx6 a Bx13 zastavují na ulici East 161st Street a River Avenue, která je přímo před stadionem.
  • Jeďte autobusy Bx1 a Bx2 na East 161st Street a Grand Concourse. Udělejte si krátkou procházku na západ a najděte stadion.
  • Pokud přijíždíte z jihu, jeďte autobusem BxM4 na Grand Concourse a East 161. ulici. Pokud cestujete ze severu, jeďte raději na East 158. ulici.
 3. Obrázek s názvem Get to Yankee Stadium Krok 9

  3 Zaplaťte jízdné při nástupu do autobusu. Pokud platíte v hotovosti, mějte na paměti, že automat na jízdné bere pouze mince. Jízda stojí 2,75 $ a v případě potřeby můžete přestoupit na jiný autobus, aniž byste museli platit navíc. Když vylezete na autobus, podívejte se vedle řidiče na mincovník. Můžete také platit městským digitálním cestovním lístkem MetroCard.
  • Chcete -li si koupit kartu MetroCard, zamiřte do blízké stanice metra. Metrocards jsou dobíjecí karty, které usnadňují cestování. Vložte nějaké peníze na kartu pomocí hotovosti, debetu nebo kreditu v bankomatu nebo stánku na lístky na metro.
  reklama

Metoda 3 ze 4: Cestování po železnici

 1. Obrázek s názvem Get to Yankee Stadium Krok 10

  1 Cestujte vlakem, pokud cestujete mimo město. Ačkoli New York City má docela rozsáhlý systém metra, není dokonalý. Stadion Yankee je z některých míst dosažitelnější než z jiných. Pokud jste mimo hlavní linky metra, které vedou na zastávku 161. ulice před stadionem, podívejte se na jízdní řád vlaku, kde najdete přímější trasu. Nezapomeňte zkontrolovat rozvrh herního dne, abyste se ujistili, že vlaky jezdí.
 2. Obrázek s názvem Get to Yankee Stadium Step 11

  2 Pokud jedete ze severu, jeďte po železnici Metro-sever. Vaším cílem je dostat se na zastávku Yankees-East 153. ulice. Vydejte se na nejbližší vlakové nádraží a poté na informačních tabulích najděte požadovaný vlak. Hledejte linky Hudson, Harlem nebo New Haven, podle toho, odkud pocházíte. Většina z nich jede přímo na zastávku 153. ulice přímo před stadionem.
  • Linka New Haven například vede z Bronxu do New Haven v Connecticutu na severovýchodě. Pokud jste venku, je to rychlý způsob, jak se dostat do města.
  • Harlemská linka vede z Harlemu, který je jižně od stadionu. Nejde přímo na stadion, takže určitě vystupte na zastávkách Harlem nebo Melrose.
  • Linka Hudson začíná poblíž stadionu Yankee a cestuje na severozápad podél řeky Hudson.
 3. Obrázek s názvem Get to Yankee Stadium Step 12

  3 Pokud vlaky nejsou aktivní, použijte kyvadlovou dopravu z hlavního nádraží. Kyvadlový vlak míří přímo na stadion Yankees, takže nemáte štěstí, pokud se pokoušíte zachytit všední míčovou hru. Stanice je na Manhattanu, takže se tam dostanete metrem nebo jinou metodou. Je to snadný způsob, jak se dostat na stadion, aniž byste museli řešit provoz během dne.
  • Nádraží Grand Central Station má parkování, takže toho využijte, pokud vám nevadí jízda na půl cesty.
 4. Obrázek s názvem Get to Yankee Stadium Krok 13

  4 Kupte si lístek na vlak v aplikaci nebo na nádraží. Všechna nádraží mají automaty na jízdenky a také obsluhující personál, u kterého si můžete lístky koupit. Vyberte si místo určení a poté plaťte v hotovosti, kreditem nebo bankovní kartou. Vydržte na lístku, dokud nedosáhnete cíle. Ukažte to obsluze lístku, když vystupujete z vlaku.
  • Vstupenky již nejsou k dispozici online, takže budete muset na svém mobilním telefonu použít aplikaci MTA eTix. Pokud cestujete vlakem každý měsíc, další možností je nechat si lístky zaslat poštou.
  reklama

Metoda 4 ze 4: Jízda na stadion

 1. Obrázek s názvem Get to Yankee Stadium Step 14

  1 Jeďte na stadion, pokud jste ochotni řešit provoz. Navigace po New Yorku může být docela složitá. Kromě obvyklého provozu ve velkém městě bojujete také s mnoha lidmi, kteří přecházejí ulice. Je to nepříjemné, pokud na to nejste zvyklí. Je to však možné, pokud jste ochotni přijet brzy.
  • Pro nejlepší šanci zvládnout provoz se na stadion dostanete 2 až 3 hodiny předem. Při výjezdu se nebudete moci vyhýbat provozu, ale budete mít snadnější parkování při vjezdu.
 2. Obrázek s názvem Get to Yankee Stadium Step 15

  2 Vydejte se na One East 161st Street pomocí Major Deegan Highway. Pokud k navigaci používáte GPS, napište One One 161st Street, Bronx, New York. Nachází se podél dálnice Major Deegan, známé také jako I-87. Rychlostní silnice vede na sever a na jih mezi stadionem a břehy řeky Harlem. Pokud jste na rychlostní silnici, stadion bude na východě, tak si to při jízdě hledejte.
  • Pokud jedete na sever, podívejte se na Exit 4 na East 149th Street a 145th Street Bridge. Můžete také pokračovat na Exit 5.
  • Pokud se pohybujete po dálnici na jih, sledujte východ 5 na východní 161. ulici a most Macombs Dam. Stadion je pár minut východně od dálnice. Vydejte se v opačném směru od mostu.
  • Rychlostní silnice není jedinou silnicí vedoucí ke stadionu, ale je nejjednodušší ji navigovat. Pokud máte v úmyslu projíždět ulicemi města, vyhledejte si plán cesty a naplánujte si trasu.
 3. Obrázek s názvem Get to Yankee Stadium Step 16

  3 Najděte si poblíž garáž, kde si můžete schovat auto. Vezměte si s sebou nějaké peníze na zaplacení parkovného. Město provozuje spoustu garáží hned vedle stadionu. Tyto oblasti jsou skvělé, pokud nechcete chodit příliš daleko, ale jsou trochu drahé. Pokud se chystáte na stadion na akci, počítejte s viditelností přes 25 až 30 $. Pokud hledáte něco levnějšího, zaparkujte dále.
  • Například garáž na 164. ulici a 2 další pozemky jsou hned za stadionem. Podívejte se také na garáže East 161. ulice a Ruppert Plaza na západě.
  • Pokud hledáte levnější pozemky, zkuste jít na západ přes most Macombs Dam. Šarže jsou často za poloviční cenu. Pěšky nebo autobusem se dostanete zpět na stadion.
  • Pokud máte obavy z nalezení volného místa, stáhněte si do telefonu parkovací aplikaci SpotHero. Využijte to k rezervaci parkovacího místa na jednom z parkovišť.
 4. Obrázek s názvem Get to Yankee Stadium Step 174 Pokud chcete ušetřit, najděte si místo na ulici na ulici. Neexistuje žádná záruka, že najdete místa na ulici, i když se tam dostanete brzy. Pokud budete mít štěstí, možná najdete místa v okolních čtvrtích. Zkuste jít na východ nebo na sever kolem stadionu a poté, co zaparkujete, se vraťte. V této oblasti je mnoho lidí, takže o bezpečnost nejde.
  • Parkování na ulici je v pořadí, kdo dřív přijde, ten dřív mele, takže nečekejte, že hned něco najdete. Projeďte se trochu. Pokud půjdete brzy, můžete se dostat do parkovací garáže, pokud nic nenajdete.
 5. Obrázek s názvem Get to Yankee Stadium Krok 18

  5 Pokud potřebujete pomoc se zdravotním postižením, zavolejte na Yankee Stadium. Stadion Yankee nemá venkovní parkování na ulici, ale umožňuje vyzvednutí a vyzvednutí, pokud zavoláte předem. Pokud používáte textový telefon, volejte (718) 579-4510 nebo (718) 579-4595. Představitelé stadionu vám rádi pomohou zajistit vše, co potřebujete, abyste si tam užili čas.
  • Nedaleké parkovací garáže mají všechna místa pro osoby se zdravotním postižením. NYC však nerespektuje parkovací lístky z jiných států. K zobrazení v okně auta potřebujete newyorský průkaz invalidity.
  • Pro další možnost usnadnění zavolejte taxi na invalidním vozíku na čísle 646-599-9999 nebo pomocí aplikace Accessible Dispatch NYC.
  • Autobusy pojmou i invalidní vozíky. Chcete -li cestovat touto cestou, využijte zastávky East 161. ulice mimo stadion.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Chůze je v New Yorku vždy možností. Zkuste cestovat blízko ke stadionu a pak jít po zbytku cesty místo toho, abyste šli přímo na něj.
 • Město nabízí vodní taxi, které jezdí během her Yankee. Je to užitečné pouze tehdy, když jste blízko řeky Harlem a jste ochotni dojít pěšky 10 minut na stadion.
 • Nezapomeňte rozpočet na akce na stadionu. Kromě parkování myslete také na jídlo, zboží a vše, co si chcete koupit.
 • Zkontrolujte svůj tiket, když jdete na hry Yankees. Podívejte se na číslo brány, které udává, kam musíte jít, abyste vstoupili na stadion.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Varování

 • Pokud se chystáte na akci na stadionu, podívejte se na podvodníky, kteří se snaží nalákat lidi na nákup skalpovaných nebo falešných lístků. Když je uvidíte procházet se, řekněte ne, děkuji, nebo jděte kolem.
reklama

Populární Problémy

Věřte nebo ne, vědět, jak odsávat plyn, není jen pro drobné zločince! Tato dovednost může být užitečná v nejrůznějších situacích, ať už vám dojdou míle od civilizace, potřebujete zazimovat vozidlo nebo si prostě jen chcete doplnit ...Quito, 22. srpna (IANS) Ekvádorský tenista Julio Campozano gestikuloval během svého daviscupového zápasu proti chilskému Paulovi Capdevilleovi v Manta, Ec.To, co máte na sobě, mluví hodně, zvláště když se chystáte promluvit. Chcete, aby vaše oblečení sdělovalo, že jste sebevědomí, kompetentní a máte na starosti! Pokud se cítíte zastrašováni úkolem rozhodnout se, co si obléknout, nestresujte se ....

Bílé boty Vans vypadají stylově, ale také se snadno barví. Naštěstí můžete své bílé dodávky snadno vyčistit doma pomocí produktů, které najdete po celém domě. Smíchejte čisticí roztok. Použití směsi pracího prostředku a teplé vody ...Ve videu z Instagramu je Sania Mirza vidět, jak hraje tenis, i když má dětskou bouli.