Brisbane International 2020: Náhled, kde sledovat, detaily živého přenosu a další

Ashleigh Bartyová

Ashleigh Bartyová

Brisbane International 2020 bude prvním turnajem WTA Premier roku 2020. Na jednom z pěti Premier turnajů tohoto roku se Brisbane zúčastní tři nejlepší ženské dvouhry Ashleigh Barty, Karolína Plíšková a Naomi Osaka. Plíšková je obhájcem titulu a chtěla by letos zvednout svou třetí trofej v Brisbane.

Nejlépe hodnocená Ashleigh Bartyová se pokusí získat domácí výhodu v Brisbane, když se připravuje čelit grandslamovému vítězi v každém kole turnaje. S největší pravděpodobností se ve druhém kole utká s Marií Šarapovovou poté, co se Australan v prvním kole rozloučí. Šarapovovou uvidíme na okruhu po dlouhém výpadku, protože její WTA Tour 2019 byla přerušena kvůli zranění pravého ramene.

Mezi další hráče, kteří se turnaje účastní, patří USA Sloane Stephens, Ukranie Elina Svitolina, bývalá světová jednička Angelique Kerber, Madison Keys, Kiki Bertens, Johanna Konta, Petra Kvitova a Sofia Kenin.

Celková výhra v Brisbane International je 1 500 000 $, přičemž vítěz dvouhry získá 266 000 $, zatímco druhá příčka vyhraje 142 000 $. Uprostřed lesních požárů v Austrálii Barty oznámila, že jakýkoli výdělek, který z turnaje získá, bude věnován rodinám a domácnostem, kterých se to týká.

Zde je vše, o čem potřebujete vědět Rozpis Brisbane International 2020 :

Název turnaje - 2020 Brisbane International

Edice - 12. místo

Kategorie - Premier WTA

Povrch - Hard / Outdoor

rozdíl mezi tenisovou a běžeckou obuví

Umístění - Queensland Tennis Center v Tennyson, Brisbane, Queensland, Austrálie

Doba trvání - 6. až 12. ledna 2020

Prize Money - 1 500 000 $

Kde se dívat 2020 Brisbane International v Indii?

Brisbane International 2020 nebude v Indii vysílán. Zde je seznam, kde můžete sledovat turnaj v jiných zemích .

Podrobnosti o živém přenosu Brisbane International 2020

2020 Brisbane International bude streamováno živě TV WTA .

Zůstaňte naladěni na Sportskeeda a získejte nejnovější mezinárodní plán Brisbane 2020, mezinárodní výsledky 2020 Brisbane, nejnovější mezinárodní zprávy 2020 Brisbane, mezinárodní skóre 2020 Brisbane a mnoho dalšího.

Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat Keeping Up With the Kardashians Season 18, Episode 5 online bez kabelu zdarma.

Rozměry tenisu: Jak velký je tenisový kurt a který povrch je nejrychlejší ?.

Lapač je možná nejdůležitější defenzivní hráč baseballového týmu. Lapač střeží nejen domácí metu, ale lapač spolupracuje s nadhazovačem a dalšími hráči na koordinaci obrany týmu. Nakonec však existují ...

Jak nechat vlasy vypadat krátce. Pokud chcete, aby vaše vlasy vypadaly kratší, aniž by je ve skutečnosti stříhaly, existuje několik metod, které nevyžadují nůžky ani žiletky. S několika domácími potřebami, které pravděpodobně již vlastníte, ...

Jak léčit bolest lokte. Bolest loktů může být způsobena artritidou, nadměrným používáním, napětím a fyzickými zraněními. Pokud rádi hrajete tenis, golf nebo cokoli, co zahrnuje pohyby při házení, můžete v určitém okamžiku pocítit bolest lokte. Naštěstí,...

Zde je kompletní průvodce, jak v roce 2019 sledovat každý Michiganský fotbalový zápas online bez kabelu.