Živý stream UFC 242: Jak se dívat na UFC PPV online

Živý stream UFC 242

Getty

UFC 242 PPV můžete zakoupit přímo zde . Podrobnosti o cenách a náhledu události si přečtěte níže.
UFC se vrací do Abú Zabí poprvé od roku 2014 za vzrušující noční bitvou.Hlavní karta začíná ve 14 hodin. ET a může být zakoupeno a sledováno přímo zde výhradně prostřednictvím ESPN+ . Existuje několik různých cenových možností, takže zde je přehled o tom, jak koupit UFC 242 PPV a sledovat živý přenos bojů online:


Jak objednat UFC 242 PPV

K nákupu UFC 242 potřebujete předplatné ESPN+, takže vaše možnosti objednání závisí na tom, zda již jste předplatitelem ESPN+:Pokud nemáte ESPN+ : Můžete získat speciální nabídku který zahrnuje roční předplatné ESPN+ (hodnota 49,99 $) a UFC 242 (hodnota 59,99 $) za pouhých 79,98 $.Tento balíček můžete zakoupit přímo zde , a poté budete moci sledovat předkartu UFC 242 (ESPN+) i hlavní kartu (ESPN+ PPV) na jakékoli digitální platformě ESPN (více o tom níže)

Pokud již máte ESPN+ : UFC 242 můžete koupit přímo zde za 59,99 $ .Dostanete také možnost speciální ceny balíčku, pokud si jednoduše chcete prodloužit své současné předplatné ESPN+ o rok a získat UFC 242 za 79,98 $.
Kde sledovat živý přenos UFC 242

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+ a zakoupíte PPV, existuje několik různých způsobů, jak můžete sledovat živý přenos hlavní karty UFC 242 online.

Souboje můžete sledovat na počítači přes ESPN.com nebo můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Ke sledování všech těchto možností se budete muset přihlásit pomocí svého účtu ESPN+.


Náhled UFC 242

UFC 242, jehož hlavní postavou je lehký boj o sjednocení titulu mezi Dustinem Poirierem a Khabibem Nurmagomedovem, nabízí jedny z nejzajímavějších bojovníků v akci. Neporažený Khabib Nurmagomedov dosud válcoval svou konkurenci, přesto se ve své hvězdné kariéře dosud nesetkal s tak vyrovnaným bojovníkem jako Poirier. Poirierova elitní pozemní hra spojená s jeho rychle se zlepšujícím vstáváním z něj udělala někoho schopného postavit Khabibovi výzvu, ať už jde o boj kdekoli.

Khabib se proslavil především tím, že se silně opíral o své zastavení šíření a agresivní vrcholovou kontrolu. Byl to vynikající stylistický zápas, který sesadil z trůnu McGregora - čistého útočníka - a přestože by se neměl snažit porazit Poiriera, musí si dělat starosti, co se stane, když nevyhnutelně narazí na podložku. Khabib bude muset dávat pozor, než aby jednoduše poskládal Poiriera shora, aby se na zemi žádným způsobem nevystavoval, protože otvory, které dává menším bojovníkům, budou potrestány Poirierem.

Poirier sám přichází o velké vítězství, když popřel králi muší váhy Maxu Hollowayovi šanci vstoupit do elitního klubu šampiónů. Poirier dlouhodobě vlastní jednu z lepších pozemních her ve sportu, ale vývoj jeho rukou ho katapultoval ze statusu vrátného na dočasného šampiona. Postavil se na kliniku proti Hollowayovi - vynikajícímu útočníkovi - a díky své nově nalezené všestrannosti je extrémně těžkým zápasem pro každého bojovníka.

Na kartě je také odveta mezi Edsonem Barbozou a Paulem Felderem. Ti dva se spojili v extrémně vzrušující boj v roce 2015, kdy Barboza po třech vzrušujících kolech přišla s rozhodujícím vítězstvím. Oba muži jsou rádi, že boj pokračuje, protože Barboza pochází ze silného prostředí Muay Thai, kde Felder vlastní pozadí thajského boxu. Odvetný zápas by měl být dosti podobný prvnímu kolu se spoustou akce a oba bojovníci přistávají v ukončující záležitosti.

UFC 242 představuje řadu prominentních bojovníků z ruské oblasti Dagestan - díky relativně blízkému umístění do Abú Zabí. Kromě Nurmagomedova sedí Islam Machačev 17: 1 a je připraven se dostat na mapu vítězstvím nad mistrem světa Jiu-Jitsu Davi Ramosem. Machačev v současné době vlastní pětibojovou sérii vítězných zápasů UFC a pokud by k tomuto součtu přidal další na kartě pay per view, vážný krok v soutěži by téměř jistě byl na cestě.


Populární Problémy

Váš průvodce streamováním Wall-E online-včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Jak zjistit, kolik něco stojí. Přemýšleli jste někdy o tom, kolik stojí vaše starožitné umělecké dílo nebo jaká je hodnota vaší sbírky karet baseballu? Ať už plánujete věc prodat, nechat si ji pojistit, nebo jste prostě zvědaví, ...

Shanann Watts a její dcery Bella a Celeste byly uloženy k odpočinku 1. září 2018 při zádušní mši. Vylití podpory místních památníků bylo zdrcující.

Andy Murray prohrál ve čtvrtfinále US Open s Keiem Nishikorim v epické pětisetové bitvě.

Výběr správných kopaček může být matoucí. K dispozici je tolik různých typů obuvi a všechny jsou navrženy speciálně pro určité typy hráčů a podmínky. Zatímco konkrétní fotbalové kopačky mohou být perfektní v ...