Jak se dívat na „Hotel Paranormal“ online bez kabelu

Cestovatelským kanálem je Dan Aykroyd

Cestovní kanál Dan Aykroyd hostí nejnovější strašidelnou sérii Travel Channel, Hotel Paranormal

Moderuje Dan Aykroyd, Paranormal Hotel je nejnovější strašidelná nabídka z Travel Channel. Seriál má premiéru v sobotu 11. července ve 22 hodin. ET/PT.Pokud nemáte kabel, postupujte takto Paranormal Hotel na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:jaká je nejlepší tenisová raketa
Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte Travel Channel na Philo TV

Travel Channel je součástí hlavního 59kanálového balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Dodává se také s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí a k registraci není nutná žádná kreditní karta:

Bezplatná zkušební verze PhiloJakmile se zaregistrujete do Phila, můžete sledovat Paranormal Hotel žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo nebo ve svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat pořady na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.

Sledujte Travel Channel na FuboTV

Travel Channel je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:Zkušební verze FuboTV zdarmaJakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Paranormal Hotel živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožňuje sledovat pořady na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich ukončení. , i když je nezaznamenáte.

Sledujte Travel Channel na Hulu pomocí živé televize

Travel Channel je součástí Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Paranormal Hotel živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled „hotelu Paranormal“Hrát si

Hotel Paranormal | Vypráví Dan Aykroyd, nová originální série T+E Haunting Vypráví Dan Aykroyd, T+E Haunting New Original Series Hotel Paranormal Checks-In Unchanted Visitors from the Other Side. Světová televizní premiéra v pátek 15. května ve 21 hodin. ET/PT, exkluzivně na novém původním desetidílném dokumentárním seriálu T+E T+E Hotel Paranormal (10 × 60 ‘), který vyrábí torontská Saloon Media, společnost Blue Ant Studios, sleduje děsivý, skutečný… 2020-04-27T09: 00: 05Z

Nejnovější série na prozkoumání údajně strašidelných míst je Paranormal Hotel , který se pyšní skutečným Ghostbusterem jako jeho vypravěč v podobě Dana Aykroyda. Série se pyšní sloganem, na který se můžete kdykoli podívat, ale nikdy nemůžete odejít z klasické písně Eagles Hotel California a tisková zpráva slibuje desítky pravdivých, děsivých příběhů paranormálních hotelových hostů.

Každá epizoda nabízí příběhy o paranormálních setkáních vyprávěné z pobytů ve velkých hotelech, dálničních motelech a hostincích po celém světě. Od předmětů létajících přes místnosti až po starodávné duchy uvězněné v lobby až po démonické hosty, Hotel Paranormal v 10 hodinových epizodách přináší do života děsivá setkání s dramatickými přestavbami a paranormálními odbornými poznatky.

Jako dlouholetý vyznavač duchů si myslím, že neuvěřitelná setkání, na která upozorňujeme Paranormal Hotel otevře mnoho myslí a snad prolomí část skepse, kterou lidé vůči paranormálním jevům mají, uvedl Aykroyd v prohlášení. Jsem nadšený, že mohu propůjčit svůj hlas, abych pomohl divákům po celých Spojených státech přenést tyto napínavé příběhy duchů ze skutečného života, z nichž mnohé se odehrávají na jejich vlastních dvorcích.

V premiéře cestuje prodavač do motelu, kde pomocí mobilního telefonu dokumentuje činnost poltergeisty. Při útěku do noci se stane posedlý duchem vraha a potřebuje exorcismus. Na školní cestě do Vatikánu teenager a jeho přátelé omylem osvobodili dávné zlo a nesli následky. Poté novinářka pátrá po příběhu v Connecticutu, když se přihlásí do historického hostince v Nové Anglii a odrazí nadpřirozený útok. Všichni tito hosté se stali kořistí paranormálního predátora.Hrát si

Hotel Paranormal | T+E | Epizoda 1 | Sneak Peek Zde je malý náhled na T+E’s Haunting New Original Series Hotel Paranormal Narrated by Dan Aykroyd. Světová televizní premiéra v pátek 15. května ve 21 hodin. ET/PT, výhradně na T+E HOTEL PARANORMAL, je desetidílný dokumentární seriál, který se spoléhá na svědectví první osoby a odhaluje pravdivé zprávy o těch, kteří se odvážili zůstat nebo… 2020-05-11T23: 55: 26Z

Mezi další epizody uvnitř skrytých hrůz hotelů patří následující:

Temná historie - premiéry v sobotu 18. července ve 22 hodin ET/PT

Nadpřirozené události nutí majitele hotelu vykopat zakopaná tajemství, kuchaře terorizuje přízračná dáma v červeném a mladého chlapce ohrožuje temné zjevení v luxusním hotelu.

Paranormal Target - premiéry v sobotu 25. července ve 22 hodin ET/PT

Ochranka pronásleduje tajemného vetřelce v izolovaném luxusním hotelu, nadpozemská bytost následuje dva turisty zpět do jejich hotelového pokoje a vdova je obtěžována démonickou entitou v malé nocleh se snídaní.

Teritoriální duchové - premiéry v sobotu 1. srpna ve 22 hodin ET/PT

Renovace vzbudí hněv duchů v nechvalně známém arizonském hotelu, na vrátného zaútočí duch vražedného piráta a žena se v historickém hostinci setká s blízkým mrtvým teenagerem.

When Ghosts Attach - Premiéra v sobotu 8. srpna ve 22 hodin ET/PT

Skeptik se stane věřícím poté, co se na balkóně hotelu objeví spektrální nevěsta, přízračné sirotky napadnou otce a dceru v New Orleans a muž v silničním motelu zahání ducha sériového vraha.Hrát si

Exkluzivní klip: „Hotel Paranormal“ společnosti Travel Channel | SYFY WIRE V premiéře cestuje prodavač do motelu, kde pomocí mobilního telefonu dokumentuje činnost poltergeisty. Při útěku do noci se stane posedlý duchem vraha a potřebuje exorcismus. Na školní cestě do Vatikánu teenager a jeho přátelé omylem osvobodili ... 2020-07-07T13: 59: 52Z

Straší mnoho - premiéry v sobotu 15. srpna ve 22 hodin ET/PT

Na servírku koktejlů zaútočí v hotelovém baru zákeřné bytosti a majitel penzionu při rekonstrukci bývalého nevěstince bojuje se sukulem.

Uzavření duchové - premiéry v sobotu 22. srpna ve 22 hodin ET/PT

Z romantického útěku se stane noc hrůzy, stinná zjevení terorizují úředníka na recepci během noční směny a ve strašidelné koupelně v honosném kalifornském hotelu je přítomna ochranka.

Čarodějnická hodina - premiéry v sobotu 29. srpna ve 22 hodin ET/PT

Zlomyseľná přítomnost zaútočí uprostřed noci na majitele ubytování se snídaní, pár se probudí v duchu, který otřásá postelí, a žena dostane bizarní telefonát v mizerném motelu.

Dark Secrets - Premiéry v sobotu 5. září ve 22 hodin ET/PT

Majitel hotelu bojuje za záchranu entity před temnými silami, které v domě straší, a žena toužící po luxusu ve čtyřhvězdičkových lázních se postaví přízračné služce.

Zlí obyvatelé - premiéry v sobotu 12. září ve 22 hodin ET/PT

Ochranka se v luxusním kalifornském hotelu setká s dobře oblečeným duchem, neviditelný útočník zanechává na ženě škrábance a mladá dívka sleduje, jak se ze stěn jejího hotelového apartmá vynořuje stínový muž.

Paranormal Hotel vysílá v sobotu v 10 hodin ET/PT na Travel Channel.


Populární Problémy

Za ta léta došlo k několika skvělým zápasům.

Blokování je zásadní pro solidní přestupek. Pomáhá chránit quarterbacka při přihrávce a dělá otvory pro běh zády, které by mohly proběhnout při spěchajících hrách. Neschopnost zablokovat způsobí, že se jakýkoli přestupek rozpadne. Ale dobrá blokovací hra je jedna ...

Jak správně používat katanu. Katana je styl japonského meče známý svou dlouhou zahnutou čepelí, která je schopná snadno proříznout různé materiály. I když se může zdát jednoduché houpat katanu, stříhat a útočit jedním ...

Suché, odlupující se lokty jsou nepříjemné-určitě vás zvýší sebevědomí, pokud se snažíte rozhýbat vzhled bez rukávů-a pokud se neléčíte, může se stát nepohodlným a bolestivým. Pokud vás trápí suché popraskané lokty, ...

Rory McIlroy se zasnoubil s Caroline Wozniacki

Roger Federer otevřeně hovořil o své manželce a důležitosti finálových zápasů, i když skončily zlomeným srdcem. Federer se domnívá, že je důležité pokračovat v soutěži na nejvyšší úrovni, než hrát každý turnaj o peníze.