Australian Open 2019, Čtvrtfinále: Milos Raonic vs Lucas Pouille: Kde sledovat a podrobnosti živého přenosu

Miloš Raonic

Miloš Raonic

můžete hrát raketbal sám?

Pravděpodobně se jedná o dva hráče, u kterých nikdo nečekal, že se dostanou do čtvrtfinále Australian Open 2019. Milos Raonic i Lucas Pouille však vzdorovali šanci dosáhnout v turnaji tak daleko.

Nyní bude mít jeden z nich příležitost kvalifikovat se také do semifinále, protože se utkají ve čtvrtfinále mužské dvouhry 23. ledna. Jejich zápas se odehraje po čtvrtfinále obou dvouhry žen v denním zasedání v Rod Laver Arena.

Raonic, který se v poslední době potýká se zraněními, předvedl na turnaji zatím vynikající výkony. 28letý Kanaďan, který porazil lidi jako Stan Wawrinka, Nick Kyrgios a Alexander Zverev, byl vynikající. Jeho výkon proti Zverevovi byl neuvěřitelný, když porazil světovou jedničku. čtyři 6-1, 6-1, 7-6 (5) v předchozím kole.

Skvělý byl i Francouz Pouille. Překvapivě je to poprvé, co prošel prvním kolem na Australian Open. Porazil Michail Kukushkin, Maximilian Marterer, Alexej Popyrin a Borna Coric, aby dosáhli tak daleko.

Raonic měl to nejlepší z Pouille všechny tři časy, které potkali na turné. Hráli také navzájem na Australian Open v roce 2016, kde Raonic vyšel na špici ve dvou setech. Pouille ještě nevyhrává set proti Kanaďanovi s velkým úderem.

Zde je vše, co potřebujete o zápase vědět:

Zápas: Milos Raonic vs Lucas Pouille, čtvrtfinále.

Čas: 09:00 IST nebo později (14:30 AEDT nebo později). Zápas je naplánován na třetí denní část a odehraje se po čtvrtfinále žen mezi Naomi Osaka a Elinou Svitolinou a Serenou Williamsovou a Karolinou Plíškovou.

Místo: Rod Laver Arena, Melbourne.

Kde sledovat podrobnosti:

Indie: Zápasy budou živě předváděny v televizi na Sony SIX, Sony SIX HD, Sony Ten 2 a Sony Ten 2 HD. Zápasy lze také živě streamovat na SonyLiv.

POUŽITÍ: ESPN2 a Tennis Channel.

Austrálie: Kanál 9 - Wide World of Sports, 9Gem a 9Now.

Evropa: Televizní kanál Eurosport a živá streamovací služba Eurosport Player

Všechny zápasy lze také streamovat živě na oficiálním webu Web Australian Open .


Můžete sledovat aktuální skóre a živé aktualizace zápasu tady .

Populární Problémy

Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak můžete sledovat každý zápas tenisového turnaje US Open 2020 online naživo.

Bratr Andyho Murraye vystřelil na hráče dvouhry, kteří hrají čtyřhru jen kvůli penězům.

Pokud se vám někdo líbí a jste si docela jistí, že vás má rád zpět, možná si říkáte, jestli je čas na první polibek. První polibek je vzrušující, ale je normální cítit nervozitu a nejistotu, co dělat. Ve skutečnosti je to pravděpodobně ...

Super Smash Bros. pro Nintendo 3DS má k odemčení k dispozici 7 skrytých stupňů. Chcete -li se dozvědět, jak je odemknout, přečtěte si tuto příručku. Odemkněte Magicant odemčením Ness. Ness můžete odemknout poražením Classic na libovolné intenzitě nebo hraním 10 zápasů.

Senzační běh Reillyho Opelky na National Bank Open 2021 pokračoval v pátek, když ve čtvrtfinále porazil Roberta Bautistu Aguta 6: 3, 7: 6 (1), aby se dostal do semifinále.

Stefanos Tsitsipas si rezervoval své místo ve čtvrtfinále National Bank Open 2021 tím, že v 16. kole přesvědčivě porazil Rusku Karen Chačanovovou.