Winston-Salem Open 2021: Frances Tiafoe vs Andy Murray náhled, souboj a předpověď

ve Wimbledonu 2021 ' />

Andy Murray pozdravuje Frances Tiafoe na Wimbledonu 2021

Podrobnosti zápasu

Svítidlo: (13) Frances Tiafoe vs (WC) Andy Murray

Datum: 24. srpna 2021

Turnaj : 2021 Winston-Salem otevřeno

Kolo : Druhé kolo (kolo 32)

Místo : Winston-Salem, Spojené státy americké

Kategorie : ATP 250

Povrch : Venkovní hardcourt

Odměna : 717 955 USD

Živé televizní vysílání : USA - Tennis Channel

Náhled Frances Tiafoe vs Andy Murray

Frances Tiafoe zahájí kampaň Open Winston-Salem Open 2021 v úterý zápasem druhého kola proti Andy Murray. Zatímco Tiafoe obdržel v prvním kole sbohem, Murray porazil Noaha Rubina 6: 2, 6: 0, aby v neděli odstartoval svůj turnaj.

Murray byl ve skutečnosti přitahován tváří v tvář Nicku Kyrgiovi v prvním kole, ale Australan se na poslední chvíli stáhl. Tím se otevřel slot pro šťastného poraženého pro Rubina, který v posledním kole kvalifikace sestoupil k Lucase Pouille.

Ale Rubin nebyl v takové formě, aby Murrayovi odpor nabízel, vzhledem k tomu, že jeho zápas proti Pouille - který trval 127 minut - se dostal o pár hodin dříve. Jako takový Murray zjistil, že je docela snadné označit jeho autoritu Američanem; Skot získal 92% bodů za první podání a také více než polovinu bodů za návrat.

Tváří v tvář odpočinuté Frances Tiafoe bude pro trojnásobného šampiona Major úplně jiná míčová hra. Tiafoe hrál naposledy na turné minulý čtvrtek, kdy podlehl ve druhém kole Cincinnati Masters Diegu Schwartzmanovi.

Třiadvacetiletý mladík má za sebou plodných pár týdnů během amerického hardcourtového švihu. Tiafoe postoupil do třetího kola na turnaji Toronto Masters poté, co úspěšně vyjednal několik kvalifikačních kol, když porazil lidi jako Emil Ruusuvuori, Yoshihito Nishioka a Denis Shapovalov.

Tiafoe to podpořil vítězstvím nad Ugem Humbertem v Cincinnati, takže by byl před zápasem proti Murrayi s jeho formou docela spokojený.

Frances Tiafoe vs Andy Murray proti sobě

Andy Murray vede Frances Tiafoe s náskokem 1: 0. Ti dva spolu hráli v loňském roce na Cincinnati Masters, přičemž Brit vyhrál ve třech setech.

pringles tenisové míčky

Předpověď Frances Tiafoe vs Andy Murray

Může Andy Murray proti Frances Tiafoe vyhrát 2: 0?

Může Andy Murray proti Frances Tiafoe vyhrát 2: 0?

Je pravděpodobné, že to bude vyrovnaný zápas. Na jedné straně zaznamenala Frances Tiafoe v poslední době několik působivých výher, na straně druhé je herní styl Andy Murrayho šitý na míru tak, aby čelil americkému.

Tiafoeho střílení je mírně neortodoxní, s neobvyklým švihem rakety. To mu pomáhá generovat obrovskou sílu na jeho forhendu, který je spolu s jeho podáním jeho největší zbraní.

Ale Murrayova obrana je v poslední době v dobré kondici, zejména vzhledem k tomu, jak dobře si vedl proti velkému porci Hubertu Hurkaczovi v Cincinnati. Pokud Tiafoe nemůže dosáhnout zdravého procenta ze svých prvních podání, bude jeho druhé podání pod velkým tlakem.

Skotovo druhé podání také není největší zbraní, takže v tomto zápase mohlo být spravedlivých pár brejkbolů. Ale Tiafoe by měl mít náskok vzhledem ke své vynikající kondici a rychlosti nohou, za předpokladu, že jeho první podání je na peníze.

Předpověď: Frances Tiafoe vyhrát ve třech setech.

Populární Problémy

Tento wikiHow vás naučí, jak změnit výchozí jazyk v telefonu nebo tabletu Android, a také jak změnit vstupní jazyk klávesnice pro Android. Otevřete Nastavení Androidu. Přejeďte prstem dolů z horní části obrazovky a poté klepněte na ...

Kriticky oslavovaný film Deadwood je zpět ve formě filmu. Zde je návod, jak sledovat online stream „Deadwood: The Movie“, i když nemáte HBO.

Jak se připravit na cestu do Francie. Cestování do zahraničí, ať už za prací nebo za zábavou, může být stresující. Přizpůsobení se rozdílům v kultuře, učení se regionálně specifickým pravidlům a předpisům, komunikace prostřednictvím jazykových bariér a ...

Bývalá hráčka WTA Top 10 Andrea Petkovic si zajímavě zahrála finále US Open, které v neděli vyhrál Dominic Thiem. Dominic Thiem přišel ze dvou setů, aby se zamiloval, aby porazil Alexandra Zvereva a získal svůj první grandslamový titul.

Video: Šarapovová přerušuje Djokovičovu tiskovou konferenci

Po týdnu vysoce oktanových akcí v Madridu se turné žen přesune do italského hlavního města na druhý sezónní turnaj WTA 1000 v antuce.