Jak streamovat „The Rookie“: Průvodce prohlížením rodiny

DisneyStreamujte nováčka hned

Existují příběhy tak povznášející a inspirující, že je třeba je vyprávět. V roce 2002 režíroval John Lee Hancock Nováček a přinesl do centra pozornosti příběh hráče Major League Baseball Jim Morris. Morris, kterého hraje Dennis Quaid, nebyl před divadelním vyprávěním Disney běžným jménem, ​​ale překonal velké překážky pro krátkou kariéru v MLB.Hodinky Nováček online a podívejte se, jak Disney přijala místní legendu MLB, kde si zahrál Brian Cox, Jay Hernandez a Rachel Griffiths. Film byl prvním kritickým úspěchem společnosti Disney v roce 2002, a to navzdory poměrně špatnému výkonu pokladny. S Nováček streamování, diváci dostanou příležitost inspirovat se Morrisovým krátkým, ale pozoruhodným příběhem. Nováček je jedním z dramatických sportovních filmů společnosti Disney Vzpomeňte si na Titány , Zázrak , a Glory Road .

Zde je návod, jak streamovat Nováček právě teď:

Jak streamovat „The Rookie“ - exkluzivně na Disney+

Nováček je jedním z fanoušků oblíbených originálních filmů Disney, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Nováček a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte The Rookie
  5. 5. Klepněte na Nováček
  6. 6. Klepněte na tlačítko PLAY

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba obsahuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi
„The Rookie“: Přehled

Datum vydání: 29. března 2002
Tvůrci: Mike Rich
Ředitel:
John Lee Hancock
V hlavních rolích:
Dennis Quaid, Rachel Griffiths, Jay Hernandez, Brian Cox
Hodnocení:
G
Synopse:

Středoškolský učitel a hlavní trenér baseballu souhlasí s tím, že se znovu vrátí ke svému snu o vstupu do Major League, pokud se jeho tým dostane do play -off.


Jak dlouho je „nováček“?

Nováček má dobu běhu 127 minut.


Zápletka „The Rookie“

Maloměstský učitel přírodních věd Jim Morris se už dávno vzdal snu stát se nadhazovačem Major League Baseball poté, co zranění ramene zničí jeho šance hrát za Milwaukee Brewers. Jak tvrdě pracuje na nalezení talentu v týmu, který trénuje, jeho nadaný fastball inspiruje sázku mezi ním a jeho týmem.

Navzdory špatnému výsledku jeho tým, Big Lake Owls, pověřil Morrise, aby se znovu pokusil o MLB, pokud se dokáže dostat do play -off. Se sázkami se Morris vydává trénovat vítězný tým, zatímco jeho hráči tvrdě pracují, aby dali svému trenérovi šanci znovu zazářit jako nejstarší nováček baseballu.


Obsazení „The Rookie“

Silné obsazení předních mužů a žen pomohlo oživit příběh Jima Morrise. Dramatický, ale upřímný příběh Morrise vyžadoval silný talent k zachycení důležitých témat a umocnění emocí filmu.

Dennis Quaid jako Jim Morris

Skutečný středoškolský učitel a hlavní trenér sova okresu Reagan. Film sleduje Morrisovu krátkou kariéru hráče Major League Baseball a ukazuje jeho čas překonáváním překážek v jeho vlastním týmu. Quaid i Morris jsou texasští domorodci a The Rookie podruhé Quaid líčil baseballový nadhazovač. Mimo rychlých hřišť, Quaid provedl všechny nadhazování ve filmu.

Rachel Griffiths jako Lorri Morris

Manželka Jima Morrise a matka dvou dětí. Lorri se připojila k Morrisovi na jeho cestě stát se hráčem Major League Baseball a je líčena jako podporující rozhodnutí jejího manžela. Lorri se stará o jejich tři děti poté, co se rodina přestěhovala do Big Lake, TX. Rachel Griffiths je vynikající filmová a televizní herečka a působí v divadelní komunitě od roku 1987.

Jay Hernandez as Joaquin ‘Wack‘ Campos

Soví hráč a část důvodu sázky s Morrisem. Vylíčený Jayem Hernandezem, Campos podporoval Morrise a jeho sen stát se hráčem baseballu. Hernandez, model a herec, měl další roli ve filmu Pixar, Toy Story 4. Nováček byl Hernandezovou čtvrtou celovečerní rolí a první ze dvou sportovních rolí, přičemž druhou z nich byla Friday Night Lights.

Brian Cox jako Jim Morris Sr.

Nesouhlasný otec Jima Morrise, Morris, starší, je odcizen svému synovi. Morris, starší, slouží jako největší překážka jeho syna a stále váhá s podporou baseballové kariéry. Brian Cox je téměř o osm let starší než Quaid, ale jeho drsný vzhled a chování dobře zapadají do role kritické rodičovské postavy.


Písně a soundtrack „The Rookie“

Soutěžíme s oceněným soundtrackem z filmu z roku 2000, O Brother, Where Art Thou? ,, Disney’s The Rookie nevystoupil. Díky kombinaci country a blues se o cestu Jima Morrise postarali známí umělci jako John Fogerty, Willie Nelson, Steve Earle a Carter Burwell. Písně jako Some Dreams od Earle, In My Time of Need od Ryana Adamse a Allison Moorer’s Tumbling Down pomohly zformulovat inspirativní příběh nováčka o následování vašich snů.

Zvukový doprovod přijal mírné přijetí, ale krátce poté upadl do neznáma. Skóre vytvořil Carter Benedict Burwell, který spolupracoval s bratry Coenovými na 16 filmech.


„Nováček“ u pokladny

S rozpočtem téměř 22 milionů dolarů si Rookie vydělal jen 80,7 milionu dolarů. Film vyšel po boku filmů jako Smrt Smoochy, Panic Room a Clockstoppers, ale předcházely mu také Doba ledová a Stroj času.


Recenze „The Rookie“ - Co řekli kritici

Přes malý návrat pokladny, The Rookie propuštěn na obecně příznivé recenze. Velká část chvály, kterou film obdržel, se týkala výkonu Dennise Quaida, ale film si vysloužil ocenění za srdce a inspirační poselství. Film byl kritizován za příliš dlouhý, zejména s ohledem na předmět. Kritici si také užili schopnost filmu dotknout se dvou žánrů - sestupného týmu, který musí překonávat překážky, a stárnoucího talentu, který chce svůj sen ospravedlnit.

ptex loketní rukáv

Kde se „The Rookie“ hodí do Disney Movie Pantheonu

I když se tolik filmů Disney stalo velkou součástí animované nebo filmové kultury, The Rookie je ten, který po vydání potěšil diváky a pomalu zmizel v pozadí. Film byl orámován více nezapomenutelnými tituly jako Lilo & Stitch a Monsters, Inc.

V letech 2002 a 2003 získala Cenu za nejlepší sportovní film ESPY, Cenu společnosti Las Vegas Film Critics Society za nejlepší rodinný film, Carnie Award za divadelní vydání a Cenu ASCAP za film a televizi za nejlepší pokladní filmy. Rookie byl také nominován Americkým filmovým institutem na seznam filmů 100 let… 100 na zdraví.

Pro Morrise pomohl The Rookie z něj rozpoznatelnou postavu, což vedlo ke kariéře inspirativního řečníka.


Upoutávka „The Rookie“Hrát si

The Rookie (2002) 'Now available' video trailer (60fps) Pochází ze školy Rock 30th Anniversary Schoolhouse 2002! DVD. Toto je verze „Nyní k dispozici“. Verze „Coming Soon“ existuje, ale zatím nemám verzi v kvalitě DVD. 2016-07-15T03: 12: 17 000Z

Streamujte nováčka hned


Drobnosti „The Rookie“: 5 rychlých faktů

Přestože byl jeho předmět přímočarý a příběh byl založen na skutečné sportovní postavě, stále existuje několik fascinujících faktů, které stojí za to vědět, když se podíváte na The Rookie.

1. Jim Morris sledoval jeho příběh rozvinutý ze strany

Během hry proti Orlando Rays hraje skutečný Jim Morris jednoho z rozhodčích. Je ho také možné vidět během okresního přeboru, jak fandí Sovím v šedém tričku a slunečních brýlích.

2. Léčba pro fanoušky Texas Rangers

Scéna, kde Jim vykročí na hromádku, byla natočena v The Ballpark v Arlingtonu během sedmé směny hry Texas Rangers. Další střelecké kopy natočené na stadionu v Arlingtonu byly natočeny po skončení hry.

3. Naučit se novou dovednost pro roli

Trevor Morgan, mladý herec zodpovědný za ztvárnění Mladého Jimmyho, se naučil hrát levou rukou, aby co nejlépe zapadl do role. Dennis Quaid je levák a prošel devítiměsíčním tréninkem, aby dokončil nadhazování Jima Morrise.

4. Cameo pro Alexe Rodrigueza

Přestože byl v té době členem Seattle Mariners, Alex Rodriguez ztvárnil hráče Texas Rangers. Zůstal u Strážců až do roku 2004, kdy po zbytek kariéry přešel do New York Yankees.

5. Pocta klasické historii baseballu

The Rookie má několik poct ke skutečným událostem v baseballu, jako je play -off hra z roku 1951 mezi New York Giants a Brooklyn Dodgers. Povzbuzení hlasatele ve filmu k vítězství Velké sovy bylo zavoláním zpět do rozhlasového hovoru poté, co Bobby Thomson trefil homerun, který zajistil hru pro Giants.

Streamujte nováčka hned


Populární Problémy

Finále LA má svoji premiéru ve vysílání v pondělí večer. Zde je návod, jak sledovat streamování pořadu online, pokud nemáte kabel.

Jak se setkat s dívkou na večírku. Večírky jsou jedním z nejlepších míst pro setkávání žen, zejména pro ty, které nemají věk pro legální pití. Mohou být také velmi zastrašující. Být obklopen spoustou žhavých dívek může někoho znervóznit, ...

Jak přežít černý pátek. Pojmenované podle dne, kdy se obchody a maloobchodníci začínají „dostávat do černých“ (dosahují zisku), http: //en.wikipedia.org/wiki/Black_Friday_ (nakupování)#Origin_of_the_name_.22Black_Friday.22 Černý pátek je dnem ...

Jak bojovat s holí. Základní a účinná strategie boje s holí nebo zbraní podobnou palici. Kali hole, deštníky, hole, páčidla. Najděte si cvičnou hůl, která se vám pohodlně drží. Sejmutá rukojeť koštěte bude fungovat. ...

Americká bývalá světová jednička reagovala na zprávy o pozitivním testování Šarapovové na zakázanou látku meldonium.

Jak zmírnit bolest paty. Bolest paty může být způsobena celou řadou příčin, od nadměrného používání, podvrtnutí a skákání na tvrdém povrchu až po plantární fasciitidu. Navštivte svého lékaře, pokud jste utrpěli zranění, máte silnou bolest a nemůžete unést svou ...