Jak se dívat na 6. sérii Celebrity Family Feud online

RuPaul

ABC „Tučný typ vs. RuPaul's Drag Race“

Letní televize se s premiérou 6. série vrací do plného proudu Celebrity Family Feud , pořádá Steve Harvey. Oblíbená herní show se vrací v neděli 31. května ve 20 hodin. ET/PT na ABC.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Celebrity Family Feud na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte ABC na Hulu pomocí živé televize

Součástí je ABC (živé na vybraných trzích) Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Celebrity Family Feud žít na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která obsahuje nové epizody Celebrity Family Feud po jejich vysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

Sledujte nyní ABC na AT&T TV

AT&T TV Now (dříve DirecTV Now) nabízí šest různých balíčků kanálů . Pohybují se od 45 do 125 živých televizních kanálů a všechny obsahují ABC (živé na vybraných trzích):

Získejte nyní televizi AT&T

Jakmile se zaregistrujete do AT&T TV, můžete nyní sledovat Celebrity Family Feud žijte na počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now - bez ohledu na to, jaký balíček kanálů si vyberete - přichází s cloudovým DVR.

Sledujte ABC na YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně ABC (živé na vybraných trzích):

Získejte YouTube TV

Jakmile se zaregistrujete na YouTube TV, můžete sledovat Celebrity Family Feud živě na počítači prostřednictvím webových stránek YouTube nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace YouTube.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


Náhled na sezónu 6 „Celebrity Family Feud“Hrát si

Celebrity Family Feud - Queer Eye: OG vs. Queer Eye: Nová třída Předplatné: goo.gl/mo7HqT 2020-05-26T22: 54: 48Z

Moderátorem komik Steve Harvey je tato ikonická herní show, na které se představí celebrity a jejich rodinní příslušníci (nebo někdy i širší televizní rodiny), kteří se postaví proti sobě v soutěži o pojmenování nejpopulárnějších odpovědí na otázky průzkumu položené 100 lidem. Vítězný tým vydělává peníze na charitu podle svého výběru.

V šesté sezóně zahrnuje prvních pár zápasů některé z největších hvězd reality TV a také seznámení s nejbližší rodinou dvou legendárních komiků.

Premiéra v šesté sezóně, která se bude vysílat 31. května, je Queer Eye OG vs Queer Eye: The New Class, která staví původní Fab Five proti novému Fab Five v tom, co slibuje povedenou a pohádkovou půlhodinu televize.Hrát si

Nejzábavnější momenty Celebrity Family Sporné momenty se Stevem Harveyem! Zde je důvod, proč musíte sledovat Celebrity Family Feud! Nová sezóna má premiéru tuto NEDĚLI (31. KVĚTNA 2020) v 8 | 7c na ABC! Získejte HRU BOARD Family Feud! ► amzn.to/2RdVP5i Hrajte na svém TELEFONU nebo TABLETU! ► bit.ly/2RrMnLo PŘIHLÁŠENÍ ► bit.ly/FamilyFeudSub SOCIÁLNÍ ► @FamilyFeud WEBSITE ► FamilyFeud.com KAPITOLY: 0:00 Úvod 0:19 Shaq 0:46 Kim Kardashian… 2020-05-26T19: 59: 47Z

Poté druhá epizoda, vysílaná 7. června, staví Andyho Cohena proti Skutečné manželky z Beverly Hills v první polovině show a Drew Carey vs. Kevin Nealon ve druhé polovině. Mezi účastníky patří:

Tým Andy Cohen: Hostitel Watch Co se děje naživo s Andy Cohen a Radio Andy, hrající za Big Brothers Big Sisters of America spolu s Radio Andy moderuje Bevy Smith, Jeff Lewis, Amy Phillips a John Hill.

Tým RHOBH: Bravo hvězdy Kyle Richards, Lisa Rinna, Dorit Kemsley, Garcelle Beauvais a Teddi Mellencamp hrají za Dětskou nemocnici Los Angeles

Tým Drew Carey: The Cena je správná hostitel hraje s dalšími baviči Brendonem Walshem (hostitel podcastu World Record), Blaine Capatch (hostitel Lucha Vavoom), spisovatelkou Heather Anne Campbell ( The Twilight Zone, Rick & Morty) a Chris Holmes (DJ pro Paul McCartney), hrající za La Maida Project.

Tým Kevin Nealon: The SNL hvězda hraje se svou rodinou, manželkou Susan Yeagleyovou, tchyní Sally Yeagleyovou, bratrem Chrisem Nealonem a přítelkyní a herečkou Cheryl Hines, hrající za Hope Hospice

Poté epizoda tři, vysílaná 14. června, obsazení Tučný typ přebírá obsazení o f RuPaul’s Drag Race .

Team Bold Typ: Katie Stevens, Aisha Dee, Melora Hardin, Stephen Conrad Moore a Sam Page hrající za Girls, Inc.

Drag Race týmu RuPaul: RuPaul, Carson Kressley, Latrice Royal, Michelle Visage a Raven-David Petruschin, hrající za The Ali Forney Center.

nasazování tenisových míčků na chodítka

Celebrity Family Feud vysílá v neděli ve 20 hodin ET/PT na ABC.


Populární Problémy

The Amazing Race je zpět na sezónu 32, počínaje středou 14. října 2020. Zde je návod, jak sledovat živý přenos show online zdarma.

Zde je váš kompletní průvodce, jak sledovat namočenou soutěž, tříbodovou soutěž a celý víkend NBA All Star online bez kabelu.

Vyrazit na víkend do lesa může být zábavné zpestření rutinního víkendu. Úspěšná cesta zahrnuje naplánování zboží a oblečení, které potřebujete mít u sebe. Noste méně zásob, pokud nemáte přístup k vozidlu nebo plánujete ...

Texans and Saints se setkávají na prvním fotbalovém zápase v pondělí večer v sezóně 2019. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Roger Federer se chystá debutovat v komiksu po boku Globi, kultovní švýcarské kreslené postavičky.

Rafael Nadal a Dominic Thiem se postaví proti sobě ve druhém kole každý s každým finále ATP 2020. Španěl vede v h2h rakouské 9-5, ale toto bude jejich vůbec první halové střetnutí.