Jak se módně obléknout do školní uniformy

Školní uniformy mohou působit nevkusně a nevkusně, ale nemusí. Je snadné udělat svou uniformu více vzrušující a módní vpřed s několika změnami. Můžete si vybrat stylové věci, které se budou hodit k vašemu požadovanému šatníku, a umocnit svůj outfit zábavnými šperky a doplňky. Chcete -li doplnit svůj vzhled, ujistěte se, že jsou vaše vlasy, nehty a make -up také stylové!Metoda 1 ze 3: Přizpůsobení uniformy

 1. Obrázek s názvem Šaty módně ve školní uniformě Krok 1.jpeg

  1 Když je zima, vezměte si na cestu do školy a ze školy bundu. Vyberte si barevnou bomberu, klasický džínový kabát, ostrou koženou bundu nebo leštěný vlněný kabát. Většina škol nereguluje, jaké kabáty mohou studenti nosit mimo školu, využijte tedy této svobody k tomu, abyste ukázali svůj osobní styl a dodali své uniformě určitou výhodu.
  • Pamatujte, že pokud vám během třídy bude zima, možná si nebudete moct obléknout bundu, pokud nevyhovuje dress code. Mějte ve skříňce přijatelný svetr nebo svetr pro případ, že by vám byla zima a bylo by potřeba se zakrýt.
 2. Obrázek s názvem Oblečte se módně ve školní uniformě, krok 2.jpeg

  2 Pokud nemusíte nosit konkrétní pár, pořiďte si pár zábavných bot. Většina uniforem vyžaduje, aby vaše boty měly konkrétní barvu, ale neuvádějte styl ani materiál. Vyberte si pár oxfords, flatů nebo dokonce vysokých plátěných tenisek této barvy. Rozhodněte se, zda chcete, aby to byla lakovaná kůže, semiš nebo jiný typ materiálu nebo vzoru, abyste předvedli své módní znalosti.
  • Ujistěte se, že jsou vaše boty pohodlné a můžete v nich chodit.
  • Vaše škola může omezit typ obuvi, kterou můžete nosit. Některé školy nepovolují podpatky žádného typu, proto si před koupí zkontrolujte dress code!
 3. Obrázek s názvem Oblečte se módně ve školní uniformě, krok 3.jpeg

  3 Nasaďte si ponožky v zábavné barvě, abyste ukázali svůj styl. Vyberte si pár ponožek v barvě, která doplní vaši uniformu. Pro uniformu, která má potisky, vyberte jednobarevný pár, aby uniforma nevypadala zaneprázdněna. Pokud vaše uniforma nemá vzory, klidně si vyberte pár ponožek se zábavným vzorem nebo potiskem.
  • Pokud máte potíže s přizpůsobením barvy uniformě, vyberte si pár, který bude obsahovat vaše školní barvy, aby byl vzhled účelný.
  • U dívek se můžete dostat pryč tím, že budete nosit ponožky s krajkovým nebo háčkovaným lemem kolem kotníku.
 4. Obrázek s názvem Šaty módně ve školní uniformě Krok 4.jpeg

  4 Rozhodněte se pro motýlka místo běžné kravaty. Většina školních kodexů umožňuje studentům nosit kravaty, motýlky nebo „křížové“ kravaty. Aby váš outfit vynikl, oblékněte si vzorovaného nebo jednobarevného motýlka. Pokud se blíží zvláštní příležitost, jako jsou Vánoce, Den svatého Patrika nebo Halloween, zkuste si vybrat motivového motýlka se zábavným vzorem nebo potiskem.
  • Nezapomeňte zkontrolovat školní oblečení, abyste měli jistotu, že jsou motýlky povoleny. Pokud neříká, že jsou zakázány, můžete je normálně nosit, protože jsou považovány za formálnější než běžná kravata.
 5. Obrázek s názvem Oblečte se módně ve školní uniformě, krok 5.jpeg

  5 Pod košili navrstvěte krajkovou košilku a nechte ji nakouknout přes límec. Je to skvělý způsob, jak přidat barvu do jinak nudné uniformy. Vyberte si barvu, která se bude hodit k vašemu pólu nebo halence, a pokud vám to dovolí, ponechte horní tlačítko zpět. Ujistěte se, že je krajka viditelná, ale není tak výrazná, aby ukazovala váš hrudník.
  • Některé přísné školy mohou vyžadovat, abyste měli košili úplně zapnutou. Zkontrolujte si ve své školní příručce, zda můžete tento vzhled vyzkoušet.
  • Pokud vám někdo řekne, že nemáte uniformu, můžete jednoduše stisknout horní tlačítko a zakrýt kamufláž.
 6. Obrázek s názvem Oblečte se módně ve školní uniformě, krok 6.jpeg

  6 Vyhrňte si rukávy chlapské uniformy, abyste získali uvolněnější vzhled. Pokud nemusíte nosit sako nebo svetr, rozepněte si manžety u košile a přeložte rukáv na polovinu, aby byla manžeta u lokte. Poté přeložte rukáv znovu na polovinu, aby byla manžeta zakrytá rukávem vaší košile v lokti. Získáte tak bezstarostnější a rebelsky vypadající styl.
  • Mějte na paměti, že některé školy vám nedovolí takhle si složit rukávy. Pokud vaše škola nedovoluje úplné vyhrnutí, zkuste si rukávy napůl vyhrnout do poloviny paže.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Vybírání módních doplňků

 1. Obrázek s názvem Oblečte se módně ve školní uniformě Krok 7.jpeg

  1 Připněte si knoflík nebo brož na sako nebo košili pro retro styl. To je skvělá volba pro každého studenta, aby vyjádřil svůj styl, aniž by porušil dress code. Vydejte se do místního obchodu se šetrností nebo online vyhledejte vinobraní špendlíky, knoflíky a brože. Pokud chcete jít na preppy ženský vzhled, vyberte bižuterní brož s bižuterií. Pro ostřejší styl zvolte jednoduché tlačítko nebo smaltovaný špendlík se zvířetem, slovem nebo symbolem.
  • Mějte na paměti, že vaše kolíky by měly být vhodné pro školu. Nevybírejte tlačítko, na kterém je nadávka, nebo cokoli, co by mohlo být považováno za nevhodné.
 2. Obrázek s názvem Oblečte se módně ve školní uniformě, krok 8.jpeg

  2 Pokud to vaše škola dovolí, noste šperky s deklarací. Jedním z nejlepších způsobů, jak předvést svůj styl, je obléknout si uniformu šperky. Vyberte si výrazný náhrdelník spárovaný s jednoduchými náušnicemi a prstenem nebo 2. Pokud nemáte povoleno nosit náhrdelníky, vyberte si pár zábavných náušnic, jako jsou náušnice se střapcem nebo bambulí, aby ladily s vaší uniformou.
  • Je to také užitečná strategie, jak odvést pozornost lidí od vaší uniformy a na vaši tvář.
 3. Obrázek s názvem Šaty módně ve školní uniformě Krok 9.jpeg

  3 Pro klasický ženský vzhled si dejte do vlasů čelenku, stuhu nebo mašli. Vyberte si jednobarevnou, ozdobenou nebo vzorovanou čelenku a noste ji s vlasy nahoru nebo dolů. Pokud se vám nelíbí čelenky, kupte si mašličku na sponu a dejte si ji do vlasů, abyste udrželi ofinu, nebo ji použijte ke zvýraznění uhlazeného culíku nebo vysokého drdolu. Můžete použít stužku k natažení vlasů, nebo ji zakomponovat do klasického copu.
  • Většina škol povoluje vlasové doplňky, ale některé mohou vyžadovat, aby byly plné barvy. Pro jistotu si zkontrolujte školní příručku.
 4. Obrázek s názvem Oblečte se módně ve školní uniformě, krok 10.jpeg

  4 Omotejte si na podzim a v zimě trendový šátek kolem krku. Pro útulný a trendový vzhled si oblékněte vlněný šátek se zábavným vzorem v barvách, které ladí s vaší uniformou. Pokud je venku tepleji, zkuste si uvázat hedvábný nebo saténový šátek kolem krku mašlí pro klasický módní projev.
  • Pokud má vaše škola pravidla o nenosení klobouků, nemusí povolit šátky. Než si do třídy vezmete šátek, nezapomeňte si prostudovat příručku.
 5. Obrázek s názvem Oblečte se módně ve školní uniformě Krok 11.jpeg

  5 Zastrčte kapesníček do saka a získejte klasický mužský vzhled. Vyberte malý čtvercový kus látky a složte ho na čtvrtiny. Umístěte jej do kapsy tak, aby složený roh čtverce směřoval nahoru k vašemu rameni. Určitě si vyberte látku, která ladí s vaší školní uniformou nebo kravatou.
  • Chcete -li působivější vzhled, zkuste smíchat vzory, jako jsou pruhy a puntíky, nebo použijte kapesní čtverec, který předvede vaše zájmy, například tištěný binárním kódem, pokud máte rádi informatiku.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Udržování upraveného vzhledu

 1. Obrázek s názvem Šaty módně ve školní uniformě Krok 12.jpeg

  1 Vyberte si lichotivý účes, který doplní váš outfit. Držte se přirozené barvy vlasů, jako je blond, bruneta nebo černá. Pro každodenní nošení si můžete vlasy natočit, nosit rovně nebo je nechat přirozeně uschnout. Pokud se chystáte nosit vlasy přirozeně, použijte balzám nebo stylingovou pomádu, abyste omezili krepatění a dodali stylu lesklejší vzhled.
  • Pro snazší styl si vlasy můžete stáhnout do culíku, vysokého drdolu nebo francouzských copánků. Ty budou udržovat vaše vlasy mimo obličej, zatímco vypadají dohromady.
 2. Obrázek s názvem Oblečte se módně ve školní uniformě, krok 13.jpeg

  2 Noste lehký, přirozený make -up, který zvýrazní vaše nejlepší vlastnosti. Vyberte si pro své oční stíny světle neutrální barvy a noste podkladovou bázi se světlým nebo středním krytím. Vyhněte se třpytivým očním stínům, rozjasňovačům nebo tvářenkám a pro zvýraznění očí naneste jednu vrstvu řasenky.
  • Pokud chcete nosit rtěnku, rozhodněte se pro jemný lesk nebo si vyberte přirozený nebo nahý nebo tlumený růžový odstín.
  • Některé školy nepovolují žádné líčení pro studenty do určitého věku.
 3. Obrázek s názvem Šaty módně ve školní uniformě Krok 14.jpeg

  3 Udržujte své nehty čisté a zvolte čistý nebo neutrální lak. Pravidelně stříhejte a pilujte nehty a kartáčem očistěte pod nehty. Pokud vaše škola umožňuje lak na nehty, držte se pevné neutrální barvy, například nahé nebo tlumené růžové. Pokud vaše škola nepovoluje leštění, vyberte si čirý lak, kterým předvedete své přírodní nehty a zároveň je ochráníte před poškozením.
  • Pokuste se vyhnout kousání nehtů, které by mohly vypadat rozcuchané. Pokud máte problém přestat se svým zvykem, kupte si „nekousavý“ lak na nehty, který bude mít nepříjemnou pachuť, když si kousnete nehty.
 4. Obrázek s názvem Šaty módně ve školní uniformě 15.jpeg

  4 Pokud jste muž, který chce retro vzhled, zkuste si uhladit vlasy. Kodex oblékání pro většinu škol vyžaduje, aby vám vlasy padaly z obličeje. Pokud se vám vlasy prodlužují, použijte pomádu a zatlačte vlasy kolem obličeje dozadu. Sklouzněte zadní část vlasů dolů, abyste získali lesklejší vzhled, a pokud to vaše škola vyžaduje, vlasy si nenechávejte límcem.
  • Některé školy vám mohou umožnit stáhnout si vlasy zpět do drdolu, pokud jsou delší, pokud jsou mimo límec. Nezapomeňte zkontrolovat kód oblékání ve škole, abyste se ujistili, že je to povoleno.
 5. Obrázek s názvem Oblečte se módně ve školní uniformě, krok 16.jpeg

  5 Vlasy na obličeji pravidelně stříhejte, aby vypadaly uhlazené. Pokud vám rostou vousy, kotlety nebo knír, pravidelně jej zastřihujte do tvaru. Vaše vousy by nikdy neměly vypadat škaredě nebo neupraveně, protože to lze považovat za způsob oblékání. Pokud vaše škola vůbec neumožňuje vousy, nezapomeňte se holit každý den nebo obden, podle toho, jak rychle vám vlasy rostou.
  • Pokud máte potíže s úpravou vousů, navštivte holiče a požádejte ho, aby jej vyčistil do leštěného klasického stylu. Nezapomeňte přinést inspirativní obrázek, aby měli představu o tom, jak by měly vaše vousy vypadat.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Moje škola mi nedovolí nosit čelenku nebo make -up. Jak mohu vypadat dobře ve své uniformě? Samantha L. Campbell Pokud vaše škola neumožňuje líčení, zaměřte se na to, aby vaše pokožka vypadala skvěle zavedením rutiny péče o pleť. Možná se budete cítit lépe, když nenosíte makeup, když vaše pokožka vypadá skvěle i bez něj. Pokud jde o vlasy, zkuste je upravit do různých stylů, jako je vysoký drdol nebo ocas poníka s vlasy natočenými na koncích. Použijte zlaté, stříbrné nebo vícebarevné bobby špendlíky nebo sponky, aby vaše vlasy držely na místě a udělaly módní prohlášení.
 • Otázka Pokud máte docela uvolněný styl uniformy, ale je velmi těžké s ním ladit a doplňovat ho, jak byste si měli vybírat doplňky? Samantha L. Campbell Začněte výběrem doplňků v jedné z barev vaší uniformy, jako je tmavě modrá, tmavě červená nebo dokonce zelená. Vyberte si jednoduché doplňky, jako jednobarevné ponožky, napichovací náušnice nebo jednobarevný šátek. Pokud je uniforma uvolněná, zkuste si obléknout pouze 1–2 další doplňky najednou, aby nevypadala příliš stylově.
 • Otázka Jaké barvy vypadají dobře s uniformou? Při výběru doplňků pro školní uniformu je nejlepší zvolit barvy uniformy. Také barvy jako bílá, černá, zlatá a nahá se obecně hodí k jakékoli školní uniformě.
 • Otázka Měli by dospívající chlapci nosit opasek se školní uniformou? Pokud vám kalhoty nesedí správně, může to vyřešit opasek. Zeptejte se ve škole, zda vyžadují, abyste nosili opasky.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Přečtěte si pozorně svoji školní příručku, abyste věděli, co je a co není povoleno, pokud jde o změnu nebo doplnění vaší uniformy.
reklama

Populární Problémy

Rafael Nadal se v sobotu setká v semifinále Paris Masters s Alexandrem Zverevem. Nadal vede na turné hlavou 5: 1 nad Zverevem.Upnutí: (8) Serena Williams vs Nadia PodoroskaJak změkčit ručníky. Není to žádná legrace osušit se tuhým, poškrábaným ručníkem. Je běžné, že oleje, špína a chemikálie na tkanině tvrdnou, takže je drsná a špatně se s ní manipuluje. Příčinou může být váš prací prostředek, vaše návyky při praní nebo ...

Jak vyhrát tenisový turnaj. Soutěžit v tenisovém turnaji je úžasný způsob, jak ukázat své dovednosti a soutěžit s hráči z různých prostředí a úrovní dovedností. Vítězství v tenisovém turnaji vyžaduje odhodlání, atletiku a ...Elvis Presley kdysi řekl: „Ambice jsou sen s motorem V8.“ Https://www.brainyquote.com/quotes/quotes/e/elvispresl379904.html Mít sny je zásadní pro dosažení úspěchu, ale nedostanete se tam pouhým snem. Být ambiciózní je ...Zde je návod, jak můžete online streamovat Kennedy Center Honors online.