Jak jíst muffin

Muffiny jsou často považovány za rychlou a snadnou šálu pro vaše ranní dojíždění, ale ve skutečnosti existuje několik způsobů, jak přistoupit k jídlu muffinu! Vyberte si svůj oblíbený muffin a vyzkoušejte jednu z těchto metod.Metoda 1 ze 6: Vybírání nahoře

 1. Obrázek s názvem Jíst muffin Krok 1

  1 Rozbalte svůj vybraný muffin. Když je papírový kelímek rozbalený a položený naplocho, může pomoci zabránit případnému rozlití drobků jinam.
 2. Obrázek s názvem Jíst muffin Krok 2

  2 Prsty odtrhněte kousky vršku muffinu. Můžete je jíst tak, jak jsou, ale jsou skvělé i pro namáčení do polevy nebo kávy.
  • Pamatujte, že když muffiny rozeberete prsty, vytvoří se drobky, takže tato metoda bude méně než ideální, pokud se snažíte být čistí nebo jíte na veřejném prostranství, jako je auto nebo metro.
  • Muffiny, které obsahují větší ovoce, jako jsou borůvky, se často velmi dobře hodí ke sběru kousků, protože borůvky lze často z muffinu odstranit přírodními kousky.
 3. Obrázek s názvem Jíst muffin Krok 3

  3 Pokud jste tak neučinili, rozbalte papírový kelímek na základnu na muffiny. Vezměte základnu a snězte ji jako kousek ovoce.
 4. Obrázek s názvem Jíst muffin Krok 4

  4 Podle potřeby nakrájejte základnu na menší plátky. Tyto menší kousky základny jsou skvělé pro namáčení do kávy a polevy nebo pro držení malých pomazánek džemu nebo másla. reklama

Metoda 2 ze 6: Sejmutí vrchní části celého muffinu

 1. Obrázek s názvem Jíst muffin Krok 5

  1 Rozbalte muffin. Když je papírový kelímek rozbalený a položený naplocho, může pomoci zabránit případnému rozlití drobků jinam.
 2. Obrázek s názvem Jíst muffin Krok 6

  2 Uchopte celý vrch muffinu a otočte. Pohyb je podobný tomu, který byste použili k otevření sklenice. Vytáhněte horní část muffinu ze základny.
  • Tato metoda je nejspolehlivější, když má vrch muffinu ve srovnání se základnou muffinu mírnou krustu nebo tvrdost.
  • Když je celková konzistence muffinu měkčí nebo méně hustá, může se vám zdát, že se muffinový povrch rozpadá ve vašich rukou, když se jej pokoušíte odstranit. Buďte připraveni změnit strategii!
 3. Obrázek s názvem Jíst muffin Krok 7

  3 Jezte vrch muffinu jako sušenku. Pokud je muffin hustý, je spodní část muffinového topu skvělým prostředkem na máslo nebo jiné pomazánky. Pokud jste shledali muffin sušší nebo drobivější, vrchní část muffinu možná nebude schopna přijmout pomazánku, aniž by se nejprve rozpadla. V tomto případě je nejlepší sníst vrchní pláň.
 4. Obrázek s názvem Eat a Muffin Step 8

  4 Dokončete konzumaci muffinového základu. Jezte základnu podle potřeby, buď prsty nebo nádobím. reklama

Metoda 3 ze 6: Nejprve jíst dno

 1. Obrázek s názvem Jíst muffin Krok 9

  1 Rozbalte muffin. Když je papírový kelímek rozbalený a položený naplocho, může pomoci zabránit případnému rozlití drobků jinam.
 2. Obrázek s názvem Jíst muffin Krok 10

  2 Muffin držte v ruce bokem nebo dnem vzhůru. Nejprve snězte dno muffinu, podobně jako byste jedli jablko.
  • Tato metoda bývá docela čistá, protože spodní část muffinu lze často sníst na jedno sousto a nechat za sebou vršek.
  • Tuto metodu zvažte, pokud jste na cestách, ale zároveň si přejete respektovat čistotu svého okolí.
 3. Obrázek s názvem Eat a Muffin Step 11

  3 Snězte zbytek muffinu. Můžete jíst obyčejné, nebo potřít polevou nebo máslem vršek muffinu.
  • Na rozdíl od toho, když nejprve odstraníte horní část, zjistíte, že tato metoda obvykle produkuje méně drobků, protože je nerozebíráte prsty - většina z nich skončí v ústech!
  • Mějte na paměti, že tato metoda, spolu s jídlem muffinu vcelku, může vypadat poněkud drsně v závislosti na velikosti muffinu. Nejprve zhodnoťte sociální situaci!
  reklama

Metoda 4 ze 6: Používání nádobí

 1. Obrázek s názvem Eat a Muffin Step 12

  1 Rozbalte svůj vybraný muffin. Můžete ho položit na talíř nebo nechat na obalu, abyste sbírali drobky.
 2. Obrázek s názvem Eat a Muffin Step 13

  2 Muffin nakrájejte na požadované porce pomocí vidličky a nože. Vezměte na vědomí, že používání nádobí funguje nejlépe na muffiny, které jsou na vlhčím konci spektra. Sušené muffiny jsou náchylnější k rozpadání na kousky, takže nádobí dělá více práce, než je nutné.
  • Krájení muffinu přímo na polovinu umožňuje rovný povrch na každém plátku, který je skvělý pro nanášení másla nebo jiných polev.
  • Krájení muffinu na menší kousky o velikosti kousnutí umožňuje snazší namáčení do kávy nebo polevy.
  • Používání vidličky je užitečné při konzumaci muffinu, který obsahuje velké kousky ovoce, jako jsou jahody nebo borůvky, i když je muffin suchý a drobivý. Ovoce je skvělým kotevním bodem pro vaši vidličku a umožňuje snadné nabírání velkých kusů muffinů.
 3. Obrázek s názvem Eat a Muffin Step 14

  3 Jezte muffin vidličkou a nožem. Pokud zjistíte, že se zbytek muffinu rozpadl na menší kousky, pomocí nože naberte drobky na vidličku nebo použijte lžíci. Tato metoda je obvykle možná pouze doma nebo při jídle v restauraci nebo pekárně. reklama

Metoda 5 ze 6: Ohřívání muffinu

 1. Obrázek s názvem Jíst muffin Krok 15

  1 Rozbalte muffin. Muffin neohřívejte, dokud je stále v obalu, protože se obal může přehřát nebo vznítit.
 2. Obrázek s názvem Eat a Muffin Step 16

  2 Rozbalený muffin dejte na ubrousek nebo do mikrovlnné trouby. Lze také použít tupperware nebo jiné plastové nádoby, ale ujistěte se, že jsou vhodné do mikrovlnné trouby a nejsou náchylné k deformaci.
 3. Obrázek s názvem Eat a Muffin Step 173 Vložte muffin do mikrovlnné trouby. Ujistěte se, že povrch, na kterém muffin spočívá, je vhodný do mikrovlnné trouby.
 4. Obrázek s názvem Eat a Muffin Step 18

  4 Zahřívejte na vysoké nastavení po dobu 30 sekund. Jednotlivá nastavení mikrovln se mohou lišit. Pokud si nejste jisti, že je 30 sekund vhodné, kontrolujte muffin každých 15 sekund, který je v mikrovlnné troubě.
  • Pokud ohříváte více muffinů, budete muset prodloužit čas strávený mikrovlnami na každý další muffin. Třicet sekund pro každý muffin je dobrý začátek.
 5. Obrázek s názvem Eat a Muffin Step 195 Užijte si muffin. Pokud je správně zahřátý, měl by být teplý a měkký.
 6. Obrázek s názvem Eat a Muffin Step 20

  6 V troubě nebo toustovači rozehřejte muffin. Muffiny lze také ohřívat v běžných troubách a toustovačích.
  • U konvenčních a toustovačů zabalte muffiny do fólie a opékejte je při teplotě 177 ° C po dobu 10 až 15 minut.
  • Muffiny lze také nakrájet na polovinu a opéct s trochou másla naneseného na každou stranu. To pomáhá zajistit, aby muffiny při ohřívání nevyschly. Každou stranu muffinu můžete zabalit alobalem a opékat při 177 ° C po dobu 10 až 15 minut. Muffiny mohou trvat kratší dobu, než se zahřejí, a to v závislosti na nastavení vašeho zařízení, takže v případě nejistoty kontrolujte muffiny každých 5 minut.
  reklama

Metoda 6 ze 6: Jíst Muffin najednou

 1. Obrázek s názvem Jíst muffin Krok 211 Rozbalte muffin. Když je papírový kelímek rozbalený a položený naplocho, může pomoci zabránit případnému vysypání drobků jinam.
 2. Obrázek s názvem Eat a Muffin Step 22

  2 Seberte muffin a pořádně si z něj ukousněte. Představte si, že budete tento muffin jíst podobně jako sníst kousek ovoce, například jablko nebo hrušku.
 3. Obrázek s názvem Jíst muffin Krok 233 Pokračujte, dokud nezůstane žádný muffin. Tato metoda může být obzvláště špinavá, takže se ujistěte, že máte po ruce talíř nebo ubrousek, abyste zachytili všechny drobky.
  • Jíst celý muffin je zástupný znak metod! Muffin, který je příliš velký, příliš suchý nebo příliš drobivý, může způsobit, že budete jíst celý muffin docela podívanou.
  • Zvažte uložení této metody pro domácnost nebo kolem přátel, abyste se vyhnuli zbytečnému zírání a vytváření nepořádku pro někoho.
 4. Obrázek s názvem Jíst muffin Krok 24

  4 Do muffinu naneste máslo, polevu nebo jiné pomazánky. Umístění pomazánky na muffin může být trochu nešikovné a může se vám zdát, že se vám při konzumaci muffinu tímto způsobem trochu zamotají ruce, takže buďte opatrní. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Bude to fungovat s košíčky? Víceméně. Ale možná se budete chtít podívat Jak jíst košíček .
 • Otázka Existují nějaké jiné způsoby, jak jíst muffin? Ano - nakrájejte, vložte do misky, ve které už je rozpuštěné máslo, a promíchejte.
 • Otázka Mohu jíst anglický muffin, aniž bych si ho opékal? Můžete, pokud tomu tak dáváte přednost. Chutná však mnohem lépe opečená!
 • Otázka Mám přidat máslo před nebo po zahřátí muffinu? Doporučuji nejprve nahřát muffin.
 • Otázka Mohu muffin sníst v misce vidličkou? Tak určitě. Pokud je muffin obzvláště drobivý, byl by to dobrý způsob, jak zabránit nepořádku.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud pečete vlastní muffiny, obal se bude snáze vyjímat, pokud muffin před rozbalením necháte úplně vychladnout.
 • Na domácí muffiny není úplně nutné používat obaly. Používají se, aby se muffiny nepřichytily k pánvi. Jen se ujistěte, že v troubě nehoří.
 • Konzistence muffinu se může velmi lišit v závislosti na typu muffinu i na čerstvosti muffinu. Pokud se muffin začne rozpadat, jakmile se ho dotknete, možná budete muset změnit přístup.
 • Bezlepkové muffiny jsou obvykle mnohem drobivější než standardní muffiny, pokud nejsou správně připravené. Metody, jako je nádobí a vyjmutí horní části, nemusí být vhodné pro bezlepkové muffiny.
 • Káva, čaj, mléko nebo jiné snídaňové nápoje jsou skvělou součástí muffinů.
 • I když má váš muffin správnou konzistenci pro konkrétní metodu, jako je například sníst dno, posuďte své okolí a vyberte metodu, která je pro sociální situace.
 • Všechny starší muffiny předehřejte pomocí brojlerů, aby nedošlo k sušení nebo nadměrnému zvlhčení spojenému s mikrovlnným ohřevem.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Nejezte obal!
 • Pokud jíte čerstvý muffin, buďte opatrní, když ho sbíráte prsty. Vnitřek muffinu může být docela horký.
reklama

Upravené wikiHows

 • Jak připravit muffiny
 • Jak ocenit muffin
 • Jak vyrobit lepší muffiny
 • Jak vyrobit jablečné muffiny

Populární Problémy

Havaj a BYU se v úterý setkají na Hawaii Bowl 2019. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.USA a Japonsko bojují o olympijské zlato v baseballu. Tato hra nebude v USA v televizi, ale tady je návod, jak ji můžete stále sledovat naživo.

Novaka Djokoviče dělí pouhé dvě výhry od rekordního 7. titulu z Australian Open.Televizní show Zacha Galifianakise „Koše“ se ve čtvrtek vrací na 4. sezónu. Zde je návod, jak sledovat nové a staré epizody online bez kabelu.Švýcarská značka hodinek TAG Heuer neprodlouží smlouvu se Sharapova