Jak vložit láhev vodky do pevného ledu

Vodka je často podáván ledový a skladován v mrazáku. Může být užitečné a estetické vložit láhev vodky do ledu, pokud má být láhev ve formální situaci předložena hostům nebo jinak ponechána mimo mrazničku po libovolně dlouhou dobu. Láhev vodky podávaná tímto způsobem se často označuje jako ledová vodka , a lze použít pro výstřely stejně jako míchané nápoje. Vodka podávaná při této teplotě bude mít hustší, poněkud sirupovou konzistenci. Pokud je podáván přímo, skvěle doplňuje íránský kaviár.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Vložte láhev vodky do pevného ledu, krok 1

  1 Úplně otevřete horní část 1/2 galonového kartonu na mléko a dobře ho vypláchněte . Pokud je to žádoucí, každou ze stěn mírně pokrčte, aby nádoba získala zaoblenější tvar a umožnila silnější tvorbu ledu. Uvědomte si, že zatímco tání silnějšího ledu bude trvat déle, tenčí bude lépe vidět skrz.
 2. Obrázek s názvem Vložte láhev vodky do pevného ledu, krok 2

  2 Do nádoby vložte plnou láhev vodky . Ujistěte se, že se vaše láhev vodky vejde do volného místa. Můžete použít jakoukoli láhev vodky, která nejlépe sedí nebo vypadá, a podle potřeby ji doplnit nebo doplnit z jiné lahve.
 3. Obrázek s názvem Vložte láhev vodky do pevného ledu, krok 3

  3 Mléko naplňte studenou vodou z vodovodu . Hladina vody by měla dosahovat až k základně hrdla láhve vodky. Může být žádoucí odšroubovat samotnou špičku faucetu (faucetová součást, která provzdušňuje vodu) před naplněním kartonu, protože vzduch, který je ve vodě zachycen, způsobí, že led bude zakalenější nebo neprůhlednější.
  • Aby byl led mnohem jasnější, použijte filtrovanou vodu, která byla dvakrát převařena a ochlazena. Vařením se odstraní vzduch ve vodě i minerály, zatímco filtrováním se odstraní různé nečistoty, které všechny způsobují neprůhlednost ledu. Případně si kupte destilovanou vodu a jednou ji provařte, abyste odstranili vzduch, a poté ji ochlaďte. Nalijte vodu opatrně a jemně, abyste minimalizovali stříkání, protože vzduch se při míchání ve vodě zachytí. Jemně poklepejte na strany naplněného kartonu a hrdlo ponořené lahve, aby se uvolnily vzduchové bubliny, které jsou přilepené k povrchům. Zkuste také několikrát jemně otáčet ponořenou lahví tam a zpět, abyste odstranili vzduchové bubliny. Uvědomte si, že led bude mít stále tendenci vytvářet kosmetické zlomeniny, díky kterým bude méně čistý. Dalším možným způsobem, jak zajistit co nejčistší led, by bylo použít malou hadici a vodu z jedné nádoby odsát do kartonu na mléko, přičemž se ujistěte, že konec hadice, která je v krabici na mléko, je ve spodní části lepenková krabice. Během plnění kartonu s mlékem to umožní, aby se do vody dostalo méně vzduchových bublin.


 4. Obrázek s názvem Vložte láhev vodky do pevného ledu, krok 4

  4 Opatrně zvedněte naplněnou krabici od mléka a láhev vodky uchopením horních okrajů kartonu na mléko.
  • Umístěte květiny nebo jiné ozdoby do vody a zaklesněte je mezi láhev a vnitřní stěnu krabice od mléka, aby zůstaly ponořené.
 5. Obrázek s názvem Vložte láhev vodky do pevného ledu, krok 5

  5 Vložte naplněný mléčný karton a láhev vodky do mrazák na rovné, rovné ploše. Dno kartonu s mlékem musí být co nejrovnější, aby po vyjmutí vložené lahve mohlo stát vzpřímeně samo. Nechte vodu přes noc úplně zmrznout.
 6. Obrázek s názvem Vložte láhev vodky do pevného ledu, krok 6

  6 Vyjměte krabici s mlékem z ledu . To se provádí tak, že se nejprve na karton na krátkou dobu pustí studená nebo studená voda. Zkuste vytáhnout láhev z kartonu. Pokud láhev nelze snadno vytáhnout z krabice, odtrhněte krabici z ledu po částech. • Uvědomte si, že led se při spuštění pod vodou v důsledku náhlé změny teploty poněkud zlomí, což způsobí, že led bude méně čistý a jednotný.
 7. Obrázek s názvem Vložte láhev vodky do pevného ledu, krok 7

  7 V případě potřeby ořízněte led, aby měl kulatější a příjemnější vzhled. Čipujte nebo škrábejte malá množství najednou pomocí pevného špičatého nože. Dávejte pozor, abyste nerozbili led nebo nerozbili láhev vodky. Dávejte také pozor, abyste se neporezali, a uvědomte si, že led může při štěpkování ztratit svoji průhlednost, pokud jej poté nepotopíte pod vodou.
 8. Obrázek s názvem Vložte láhev vodky do pevného ledu, krok 8

  8 Umístěte vloženou láhev na servírovací tácek . Podnos by měl být schopen pojmout trochu vody, která se roztaje z ledu, a měl by zabránit tomu, aby se vložená láhev příliš sklouzávala. Pokud má být láhev přenášena na tácku, lze ji udržet na místě vložením na skládaný látkový ubrousek. Led však může na ubrousku přimrznout, takže ubrousek bude možná nutné vyjmout. • Dno ledu nemusí být dostatečně rovné, aby umožnilo zůstat vložené láhvi ve svislé poloze. Dno lze vyrovnat tak, že vloženou láhev postavíte na rovný povrch, který byl zahřát v troubě nebo horkou vodou, dokud se dno trochu nerozpustí a nezploští.
 9. Obrázek s názvem Vložte láhev vodky do pevného ledu, krok 9

  9 Zabalenou láhev vodky zabalte do látkového ubrousku . Díky tomu bude snazší a bezpečnější vyzvednout láhev.
  • Chcete -li ubrousek připravit, nejprve jej přeložte na polovinu.
  • Přeložte vytvořenou hranu dvakrát.
  • Připevněte záda k uzlu, abyste jej zajistili.
 10. Obrázek s názvem Vložte láhev vodky do pevného ledu, krok 10

  10 Vraťte láhev do mrazáku pokud se led příliš neroztál. Láhev znovu použijte a podle potřeby znovu naplňte vodkou. Nenechávejte ubrousek pod lahví, protože určitě zmrzne na láhev a na podnos. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud se led znatelně rozpustil, vložte láhev zpět do krabice od mléka, přidejte potřebné množství vody a znovu zamrazte.
 • Nejprve filtrujte a vařte vodu získat čistý led .

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Pijte zodpovědně.
reklama

Populární Problémy

Jak uchovat švýcarský mangold. Mangold je zelená živina bohatá na živiny, která se dobře hodí téměř ke každému jídlu. Ať už sklízíte vlastní mangold, nebo ho chcete mít vždy po ruce, existují způsoby, jak mangold uchovat a prodloužit tak čas, který máte ...

Zde je návod, jak sledovat hry Steelers online bez kabelu v roce 2019.

Kinesio tape vytvořil a vyvinul Dr. Kenzo Kase na začátku sedmdesátých let. temeř...

Plánování školních tanců vyžaduje spoustu času, úsilí a organizace, ale je to spousta zábavy! Než však můžete plány provést, musíte je schválit zaměstnanci a ředitelem. Zde je postup! Slušně vyhledejte ...

Jak mít konečnou hru na schovávanou (venku). Vždy jste byli vybráni jako hledači, protože jste na Hide-and-Seek tak špatní? Nebo jste vždy chyceni jako první, protože nemůžete myslet na dobré úkryt ...

Jak vypadat Preppy do školy. Pokud chcete ve škole vypadat upraveně, začněte tím, že vylepšíte svůj šatník. Kupte si oblečení od známých preppy návrhářů, udělejte si zásoby základního preppy zboží a zkuste replikovat skutečnou uniformu přípravné školy ...