Jak rychle bojovat

Ať už se chcete naučit bojovat, abyste ochránili sebe, svůj domov, nebo jen jako záchrannou síť, praxe je dokonalá. Udržujte se mentálně i fyzicky připraveni tím, že se budete učit učit se a zdokonalíte své bojové dovednosti tím, že se naučíte základní techniky.

Metoda 1 ze 4: Správné zahřátí

 1. 1 Vložte čas. Cvičení je dokonalé se vším, včetně bojů. Pokud nejste ochotni věnovat čas tréninku, nikdy nebudete rychlejší. Smyslem cvičení je udělat pohyb tolikrát, že to zvládnete bez přemýšlení a stane se to automatickým. Staňte se bojovníkem autopilota tím, že budete mít cvičení, které vám skutečně udrží pohyb ve vaší mysli.
 2. 2 Procvičte si dynamické úseky. Dynamické úseky se liší od statických úseků. Statické úseky mají zatáhnout a udržet váš sval na místě. Dynamické úseky rozpohybují vaše svaly a zahřejí je tím, že začnou pracovat. Když myslíte dynamické úseky, myslete na švihadlo, dřepy, výpady a skákací zvedáky. U paží zkuste objímat pohyby a otáčení paží. Pokud máte pocit, že zvedáte tělo a hýbete se, je to pravděpodobně dynamický úsek.
  • Srovnejte své svaly s gumičkami. Když je zima nebo je váš pohyb stažen, jsou pevně navinutí. Jejich zahřátím umožníte svému tělu připravit se na nějaký velký pohyb. Jakmile máte pocit, že jsou vaše svaly uvolněné, je vaše rozcvička hotová.


 3. 3 Získejte hlavu ve hře. Vizualizujte si ideální výsledek boje. Představte si, jak chcete vyhrát, a představte si každý pohyb v každém okamžiku. Chystáte se vyrazit úder? Chystáte se vyhodit 30 úderů za minutu? Rozveselte se a načerpejte adrenalin.
  • Je důležité si vybudovat sebevědomí. Pokud se bojíte dostat se do boje, analyzujte svůj strach. Ano, můžete se zranit. Ano, můžete dostat pěstí do nosu. Připomeňte si, vyhrajete a bude to vrchol vašeho týdne. Při budování sebe sama pochopte, že jste dobří i v jiných fyzických aktivitách.
 4. Obrázek s názvem Fight Fast Step 4

  4 Přijďte si zacvičit. Na pracovní pohovor byste se nedostali s pantoflemi a pyžamem, takže neprovádějte boj, pokud nejste připraveni. Dobrou náladu vám pomůže, když si obléknete trenýrky a pevně šněrujete běžecké boty. Zajišťuje také správný pohyb při cvičení.
  • Před cvičením se ujistěte, že nemáte těžké jídlo ani prázdný žaludek. Dopředu si dejte zdravou lehkou svačinku, abyste se ujistili, že se udržíte až do svačiny po tréninku, aniž byste byli malátní z vašeho cheeseburgeru a hranolků. Nezapomeňte také zůstat hydratovaní.
  reklama

Metoda 2 ze 4: Házení Best Jab

 1. 1 Procvičte si postoj úderem. Měli byste být mírně shrbení s pokrčenými koleny, lokty dovnitř směrem k tělu a pěsti blízko tváře. Udržujte bradu zastrčenou, abyste chránili čelist a zůstali hbití na nohou. V závislosti na své dominantní ruce držte tuto stranu těla nakloněnou za zbytkem.
  • Pokud například hodíte úder pravačkou, levá strana vašeho těla by měla být mírně před levou. Udržujte svou dominantní stranu mírně nakloněnou za sebe.
  • Pamatujte také při házení úderů na správnou formu ruky. Zavřete prsty a palec mějte mimo pěst. Zastrčení palce může vést k rozbití číslic.
 2. 2 Udeřte celým tělem. Pokud budete bouchat pouze svaly paží, bude to slabé a prázdné. Místo toho použijte sílu a váhu ve svém těle, aby se váš úder dostal dopředu. Když hodíte úder, zkroťte tělo a vykročte směrem k soupeři. To využívá sílu vašich nejsilnějších svalů na nohou, aby pohánělo úder vpřed.
  • Poté, co hodíte úder, rychle vyskočte a vraťte se zpět do svého postoje, abyste se ochránili před protiútokem.
  • Při házení úderem natáhněte paži na maximum. To vytváří silný, bodavý pohyb.
 3. Obrázek s názvem Fight Fast Step 7

  3 Dát si pauzu. Necvičte údery házením rány za ranou. Místo toho nechte svaly po dechu dýchat a relaxovat. Jakmile únava odezní, cvičte znovu. Nechte svaly odpočívat a umožní vám každý úder jako nejlepší. Cvičení tímto způsobem naučí vaše tělo pouze mít nejlepší, úplné údery, než neúčinné a slabé hody.
  • Zpočátku si nedělejte starosti s rychlostí. Důležitější je hodit pořádný úder. Přemýšlejte o tom takto: Pokud nemůžete hodit pořádný úder, nezáleží na tom, jak rychlý je špatný úder.
  reklama

Metoda 3 ze 4: Budování rychlostních svalů

 1. 1 Proveďte 10 rychlých sad 10-15 opakování prodloužených kliků. Prodloužené kliky jdou pouze na 1/3 cesty, jako na plné kliky. To procvičí vaše tricepsy a vybuduje svalovou paměť a vytvoří rychlý úder. Pomocí tohoto cvičení maximalizujte rychlost a explozi úderů.
 2. 2 Shadowbox v 100% rychlosti v rukavicích. Shadowbox před zrcadlem se soustředí na techniku ​​a rychlost. Nepoužívejte závaží a soustřeďte se na techniku. Udělejte si čas, abyste zjistili, jak dlouho můžete jet plnou rychlostí. Když si vybudujete vytrvalost a začne se zlepšovat vaše síla a koordinace, budete schopni házet více úderů za kratší dobu.
 3. Obrázek s názvem Fight Fast Step 10

  3 Použijte speed bag a double-end speed bag. Toto boxerské vybavení odpovídá svému jménu. I když to nejen zvyšuje rychlost úderů, ale také vám to pomůže soustředit se na vaši přesnost, načasování a koordinaci. Když uhodíte speed bag, okamžitě se na vás odrazí a donutí vás udeřit znovu. Toto opakování posiluje vaše ramena a paže a zároveň vytváří rychlou dobu odezvy. reklama

Metoda 4 ze 4: Získání nejlepšího thajského kopu Muay

 1. 1 Dokonalá forma. Stejně jako u úderů, bez správné formy nemůžete hodit silný kop. Postavte se do pozice pro kop Muay Thai tak, že dáte levou nohu před druhou a položíte ruce těsně k obličeji podobně jako při úderu. Tím se otevře váš bok a umožní vám silný švih. Když jste připraveni cvičit pohyb, opřete se o prsty přední nohy a švihněte zadní nohou částečně dopředu. Cvičení pohybu vám pomůže, abyste se s ním cítili dobře.
  • Když se opřete o prsty na nohou, přijde vaše vedoucí ruka, aby ochránila váš obličej. Mezitím se vaše dominantní ruka začne houpat dozadu za vaše tělo.
 2. Obrázek s názvem Fight Fast Step 12

  2 Namiřte koleno na cíl. Když se pohybujete směrem k prstům na nohou a zvedáte nohu směrem k soupeři, musíte namířit dominantní koleno přímo na cíl. Představte si to jako zvedání, abyste vzbudili dojem falešného kopnutí.
  • Zde začíná platit důležitost kladení váhy na prsty, nikoli na paty. Udržováním váhy na prstech necháte zbytek těla projít do plných zatáček.
 3. 3 Proveďte plnou kopu. Poté, co jste zvedli kolena, se vraťte dolů na zem. Aniž byste ztratili hybnost, nakloňte se dopředu na prsty, zkroťte tělo a kopněte nohou směrem k soupeři. Pamatujte, že chcete, aby kontakt měla vaše holeň, ne vaše noha. Měli byste vyvinout takovou sílu, aby vaše tělo provedlo celých 180 otáček.
  • Rychle o kopu. Pomalý kop vás ponechá otevřený a zranitelný vůči vašemu nepříteli. Udržujte rychle zapojené svaly, silný kop a protivníka v šachu.
  • Na konci 180 zatočení zvedněte olověné koleno proti své straně pomocí olověné ruky. To ochrání vaše tělo před jakýmkoli úderem nebo vrácenými kopy od vašeho protivníka.
  • Při správném provedení může být kop Muay Thai nejničivějším bojovým tahem. Pokračujte v tréninku, abyste si vypracovali jistý způsob ukončení boje.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mohu vyhrát v boji s vysokým soupeřem? Využijte velikost ve svůj prospěch. Měli byste být alespoň o něco rychlejší než někdo vyšší než vy, což znamená, že se jeho útokům můžete snáze vyhnout.
 • Otázka Je nejlepší nedat soupeři prostor k dýchání? Absolutně; tím získáte navrch. Nikdy nevzdávejte, když máte navrch.
 • Otázka Jak mohu rychle posunout celé tělo, aniž bych ztratil rovnováhu? Pokrčte kolena a zaujměte dobrou pozici s dominantní nohou vpředu.
 • Otázka Je pravda, že bych se při házení úderem neměl naklánět? To je správně. Neměli byste se naklánět, protože nechcete, aby byla odhalena vaše strana.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Nebuď namyšlený bojovník. Přestože váš protivník může vypadat slabý a malý, může se pohybovat rychle a efektivně. Tím, že zůstanete při zemi a soustředíte se, zabráníte tomu, aby vás váš nepřítel překvapil.
 • Buďte připraveni vyrazit. Je velmi nepravděpodobné, že projdete bitvou, aniž byste podnikli nějaký boj nebo úder. Když se této myšlence otevřete, budete schopni zahrát bolest co nejrychleji.
 • Studujte různá bojová umění, protože jedno může nabídnout něco více sladěného s vaší koordinací.
 • Vědět, kdy bojovat a kdy odejít. Termín boj nebo let byl vytvořen z nějakého důvodu. To může rozhodnout mezi bezpečností nebo jistou zkázou.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Nebojujte špinavě, pokud není váš život v ohrožení, nebo se vám protivník nemusí odvděčit.
 • Boj vám často může způsobit spoustu problémů. Bojujte pouze tehdy, pokud na tom závisí váš život, a nikdy nepoužívejte zbraň, pokud to není pro sebeobranu.
reklama

Populární Problémy

Jen proto, že nemáte doma výsuvnou tyč nebo přístup do posilovny, neznamená to, že nemůžete cvičit ani cvičit záda! Existuje spousta věcí, které můžete najít doma nebo venku, na kterých můžete místo baru vytahovat. Můžeš...

Klíčem k tomu stát se dobrým trenérem nebo manažerem baseballu je mít dobré zázemí ve hře. Znalosti a zkušenosti získané jako hráč budou dlouhou cestou k získání respektu vašeho týmu. Zásadní je také schopnost stavět a ...

Serena Williams se setká s Ana Ivanovic v semifinále Italian Open.

Turnikety pro bojové aplikace (CAT) obvykle používají v bojovém prostředí vojáci ke kontrole silného krvácení. Škrtidlo je vyrobeno ze samolepícího pásku s řetízkem z navijáku, tyčí a sponou. Je to ideální škrtidlo v ...

Nilagang Baka je polévka na filipínském vývaru s hovězím masem. Obvykle má také cibuli, brambory a pechay. Někteří lidé také rádi přidávají další položky, jako je kukuřice, banány saba nebo dokonce zelí. Https://www.angsarap.net/2014/0 ...

Jeden z životopisů Rogera Federera, Dave Seminara, nedávno odhalil některé zajímavé a neslýchané anekdoty o 39letém muži.