Jak bojovat s holí

Základní a účinná strategie boje s holí nebo zbraní podobnou palici. Kali hole, deštníky, hole, páčidla.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Boj s holí Krok 1

  1 Najděte si cvičnou hůl, která se vám pohodlně drží. Sejmutá rukojeť koštěte bude fungovat. Hůl by měla být přibližně ve vzdálenosti mezi vaším podpažím a zápěstím.
 2. Obrázek s názvem Boj s holí Krok 2

  2 Procvičte si házení hůlky ve vzorech osmičky. Nebo pro stejný efekt opakovaně stříhejte X do vzduchu. Pohybujte se od lokte a ramene místo zápěstí.
 3. Obrázek s názvem Boj s holí Krok 3

  3 Levou dlaň držte směrem ven od těla. Mějte na paměti, že toto je vaše obrana, protože je lepší, aby vaše menší ruka byla zasažena než ruka, ve které držíte hůl.
 4. Obrázek s názvem Boj s holí Krok 4

  4 Procvičujte rychlé údery a zasouvání z několika pozic komory: Přes levé rameno, přes pravé rameno, z levého boku. Najděte rány, které můžete účinně doručit z každého z těchto počátečních umístění.
 5. Obrázek s názvem Boj s holí Krok 5

  5 Představte si, že bojujete se soupeřem.
 6. Obrázek s názvem Boj s holí Krok 6

  6 Postavte se mírně bokem kolena pokrčená, jako by se chystala vrhnout. Pokud bojujete s více než jedním soupeřem, vždy mějte přehled o celé situaci kolem vás.
 7. Obrázek s názvem Boj s holí Krok 7

  7 Dobré cílové oblasti pro hokejku jsou: temeno hlavy, boky hlavy a krku, klíční kosti, paže, zápěstí, klouby, lokty, kyčelní kosti, kolena.
 8. Obrázek s názvem Boj s holí Krok 8

  8 Zjistěte, jak klamat sankce. Můžete se zdát, že mu dodáte forhendový úder na levou klíční kost, a opravdu se houpete dolů a rozbijete mu koleno.
 9. Obrázek s názvem Boj s holí Krok 9

  9 Procvičte si jednoduchou dokončovací sadu. To by mohlo být tak jednoduché jako dvě osmičky. Procvičte si jednu ránu a poté proveďte dokončovací sadu. Udělejte to znovu a znovu a opakovaně s několika počátečními údery.
 10. Obrázek s názvem Boj s holí Krok 10

  10 Procvičte si práci pod úhlem. Levou nohou vytočte úhel 45 stupňů, proveďte úder a proveďte dokončovací sadu. Udělejte to znovu na pravé straně. Udělejte totéž krok zpět šikmo levou a pravou nohou a do strany levou a pravou nohou. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Kdo sakra bojuje holemi? DaWolf501 Pomohlo by vám, kdyby vás napadl někdo, kdo by se vás pokusil zranit nebo unést a nemáte žádné jiné zbraně. To by se mohlo týkat i jiných palcových zbraní.
 • Otázka Platí to i pro nůž nebo malý meč? DaWolf501 Pokud je to správná délka, pak ano, to platí. Pokud je příliš krátký, jako nůž, pak to nepomůže.
 • Otázka Kam mohu jít na školení? Najděte si místní centrum bojových umění. Dojo, které trénují karate, obvykle učí takové věci.
 • Otázka Co mám dělat, když na mě někdo zaútočí a já nemám poblíž klacek? Pokud máte poblíž něco jiného, ​​co by mohlo být použito jako zbraň, pak ji uchopte a ubraňte se jí. Pokud to není možné, zkuste co nejrychleji utéct.
 • Otázka Co kdybych je omylem bodl klackem a oni začali krvácet? To je nepravděpodobné, pokud je hůl na koncích spíše tupá. Ale pokud se to nějak stane, jděte na citlivé části těla, když jsou v šoku z bodnutí. Jděte na nižší oblasti, solar plexus, temeno jejich hlav atd.
 • Otázka Je bezpečné držet hůl uprostřed? Mně to funguje dobře. Ano, stačí zatočit páčkou, aby nedošlo k zasažení vaší ruky. Rychle přesuňte hůl a zasáhněte útočníka co nejrychleji.
 • Otázka Jak mám bojovat s personálem? Pokud jste pravák, položte pravou ruku na úplný konec hůlky. Levou postavte o něco výše (možná 1,5-2 stopy). Postavte se pravou nohou dopředu, poté udělejte krok levou a současně houpejte hůl. Díky hybnosti je hůl velmi nebezpečná. Doporučuji podívat se na video YouTube na kanálu „The Modern Rogue“ s názvem „Fighting with Quarterstaffs“.


Nezodpovězené otázky
 • Vyhraju 100%, když udělám levou nohu o 45 stupňů?
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Stejné principy lze aplikovat na nůž.
 • Zasahujte předměty, jako jsou sloupky, stromy, visící pneumatiky. Příspěvek ve vašem suterénu s kobercem omotaným kolem je skvělým cílem. Stejně tak visí tenisový míček na laně.
 • Naučte se, jak nosit sekundární zbraň, jako je nůž, v levé ruce. Procvičte si osmičku s holí-forhendem, bekhendem-a poté bodnutí dopředu nožem.
 • Naučte se podávat kopy nízké linie (kopy do dolních končetin těla, až ke kolenům). Tyto kopy provádějte špičkou, vnitřním okrajem a vnějším okrajem boty.
 • Kopněte také míčem na nohu. Při kopání prsty na nohou buďte opatrní. Nedělejte to, pokud jste naboso.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Dávejte pozor, abyste nikomu neublížili.
 • Nikoho nezabíjejte, už vůbec ne své partnery.
 • Buďte si vědomi zákona.
 • Snažte se nedělat nepořádek.
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Tyčka

Populární Problémy

Au! Bolest ramen není žádná legrace. Pokud máte subakromiální bursitidu nebo bolest a zánět ramene, je pravděpodobné, že ji můžete léčit a zbavit se bolesti. Bursa je vak naplněný tekutinou, který maže klouby. Nacházejí se v ...

Po opětovném zachycení všech čtyř grandslamů v roce 2018 může někdo zastavit Velkou trojku v prvním grandslamu sezóny 2019?

Dirk Hordorff prozradil, že 20 nejlepších hráčů v čele s Novakem Djokovičem neplánuje bojkotovat US Open. Němec také řekl, že věří, že světová jednička Djokovič bude velmi často přítomna na Flushing Meadows v srpnu,

Gael Monfils stáhl své jméno z turnaje Dominica Thiema z osobních důvodů. Navzdory vypuknutí COVID-19 v tenisovém světě Thiem neplánuje svůj turnaj zrušit.

Když jsou všichni naskládaní na hromadu v obchodě s potravinami nebo na farmářském trhu, může výběr lahodného, ​​zralého melounu vypadat jako nemožné. Nikdo ale nechce jít domů a krájet si ovoce, jen aby zjistil, že utratil ...