Jak vyzvednout dívky na střední škole

Toto je návod, jak vyzvednout dívky v prostředí střední školy. Ať jste ještě ve škole nebo prostě přát si jste byli ve škole, vyzvedávání dívek po celém světě je v zásadě stejné: buďte sebevědomí, vyzařujte kouzlo a skvěle konverzujte.

Způsob, jakým mluvíš se svou oblíbenou dívkou, by měl být stejný jako způsob, jakým mluvíš se svou matkou, tetou, sestrou nebo sestřenicí, a ne způsob, jakým mluvíš se svým klukem.

učitel tenisu

Část 1 ze 2: Pick-up

 1. Obrázek s názvem Pick Up Girls in High School Krok 1

  1 Přistupte k ní a dejte se do něčeho vhodného. Toto je nejtěžší část. Zkuste přejít nervy; neukazujte jim vaše koktání nebo pocení. Cítit se sebevědomě, abyste vypadali sebevědomě.
  • Když něco zahájíte, promluvte si o něčem vhodném. V koutku duše dívka pravděpodobně ví, že s ní mluvíš, protože vypadá hezky, ale musíš alespoň předstírat, že máš důvod s ní mluvit.
  • Dokud má smysl, že s ní o tom budete mluvit z čista jasna, jděte na to:
   • Nezačínejte s kýčovitým vyzvednutím, jako například „Kdybych byl brzdovým světlem, při každém průchodu bych zčervenal, jen abych na vás mohl zírat o něco déle.“ Přiznejme si to: tyto zřídka fungují. Zvyšte své šance tím, že začnete neformální .
   • Můžete říci něco jako „Slyšel jsem, že jsi byl ve třídě [tak a tak]. Moje třída je na nic, takže přemýšlím, jestli bych tam mohl přestoupit. Jak je to?'
   • Nebo můžete zkusit: „Hej, viděl jsem tě fandit minulý pátek na fotbalovém zápase. Kdy bude další domácí zápas? '


 2. Obrázek s názvem Vyzvedněte dívky na střední škole Krok 2

  2 Vyberte si začátek konverzace. Nyní, když jste se dostali do sociální situace, budete pravděpodobně muset začít konverzaci. Vstávání a povídání si s ní je skvělé, ale pokud nemáte co říct, může to být nepříjemné rychle.
  • Zkuste začátek nepřímé konverzace. Nepřímý startér konverzace je místo, kde s ní začnete mluvit, aniž byste poukazovali na to, jak je krásná. Nezapomeňte být sebevědomí.
   • 'Hledám na to ženský pohled.' Právě jsem mluvil s přítelem, jehož přítelkyně se s ním rozešla. Problém je v tom ona volá dál mu . Proč to dělá? '
   • Nebo: „Možná mi můžeš pomoci. Jsem tu nový a vlastně nevím, co lidé dělají pro zábavu. Co děláte vy a vaši přátelé o víkendu? '
  • Pokud jste trochu sebevědomější, můžete zkusit přímější přístup. Pamatujte, že tento přístup má větší šanci na opomenutí, ale mohl by na dívku také opravdu zapůsobit.
   • `` Obvykle to neříkám, ale jsi naprosto nejúžasnější dívka, kterou jsem za poslední dobu viděl ... 3 minuty. Ahoj, jmenuji se [tvoje jméno]. '
   • 'Promiň, že tě obtěžuji, ale vypadáš příliš dobře na to, abys byl teď sám.' Nevadilo by ti, kdybych s tebou chvíli chodil? '
 3. Obrázek s názvem Pick Up Girls in High School Krok 3

  3 Pracujte v komplimentech jako začátečníci konverzace. Každý má rád lichotky. Pokud je to při dobrém vkusu a děláte to tak akorát, můžete hned udělat velký dojem.
  • „Ahoj, to jsou nádherné náušnice. Udělal jsi je? '
  • 'Ahoj, to jsou nádherné šaty, udělala sis je sama?'
  • „Dobrý den, nemohl jsem si nevšimnout, jak se vaše šaty hodí k vašim očím. Je to skvělá barva. '
  • Ať děláte cokoli, zpravidla nemluvte o ženských částech těla. Téměř všechny dívky jsou vypnuté, když mluvíte o jejich prsou nebo zadku. Nestřílejte se tedy do nohy; držet kompliment její vlasy, oči, rty, nebo oblečení.
 4. Obrázek s názvem Pick Up Girls in High School Krok 4

  4 Nechoďte příliš silní. Zahájení konverzace je skvělý začátek. Při prvním průchodu po ní ale nežádejte příliš mnoho. Udržujte světlo a rychle. Vypadni z její tváře za pět minut nebo méně.
  • Pokud konverzace narazila na přirozený útes, nebojte se jednoduše říci: „Rád jsem vás poznal. Uvidíme se někdy? '
  • Pokud konverzace probíhá opravdu dobře - směje se a flirtuje očima - požádejte o její telefonní číslo. Jednoduše: „Hej, mohu získat vaše telefonní číslo? Možná se můžeme setkat mimo třídu? '
 5. Obrázek s názvem Pick Up Girls in High School Krok 5

  5 Mluvte s ní pořád kolem školy. Jedna konverzace vás naštěstí vždy nerozhodí ani nezlomí. Pokud jste na ni poprvé neudělali nejlepší dojem, vracejte se a zapojte ji do konverzace. Její strážce by mohl sestoupit. Nemluvte o autech atd., Dokud o tom nebude mluvit, protože to může být nepříjemné.
  • Zeptejte se jí na otázky, aby mohla mluvit: „Jak se ti líbí ve škole?“ 'Už máš nějaké plány na vysokou školu?' 'O kterých klubech jste slyšeli dobré věci?'
  • Vyprávějte jí vtipné příběhy nebo vtipy. Dívky milují kluky s hravým smyslem pro humor. Udržujte věci lehké, možná i trochu sarkastické. Pokud si z vás dělá legraci, neberte si to osobně a nebojte se vysmát se sama sobě.
  • Být tam pro ni. Když je na plavecké soutěži nebo soutěží v debatě, ukažte jí, že vám na ní záleží. Pokud dala jasně najevo, že se jí to nelíbí, nedělej to. Ale pokud je na plotě, tohle by mohlo naklonit váhu.
 6. Obrázek s názvem Pick up Girls in High School Step 6

  6 Nestavte ji na piedestal. Jednou z největších chyb, které kluci dělají, když mluví s dívkami, je věnovat veškerou pozornost jí a ne sobě. Místo toho dívky chtějí vědět, jak skvělý je chlap vy jsou. Nechlubte se sebou, ale pochopte, že je v pořádku jí říct o skvělých věcech, které ve svém životě děláte (např. Kytara, snowboarding, sport, fotografie, práce atd.). Zde musí být mezi oběma lidmi rovnováha.
  • To, že dívku ověříš, neznamená, že tě potvrdí zpět. Stejně jako ověříte pouze atraktivní dívky, budou ověřovat pouze atraktivní dívky. Ukažte jí tedy, jak jste atraktivní svými zájmy, vírou, hodnotami a koníčky.
 7. Obrázek s názvem Pick Up Girls in High School Krok 7

  7 Uzavřít dohodu. Velkou chybou, kterou kluci dělají, je, že nikdy nepozvou dívku na rande nebo nezjistí její číslo. Nezvyšují se. Musíte nadále stupňovat vztahy, které máte s dívkami.
  • Eskalujte fyzicky počínaje tajnými potřeseními rukou, abyste lechtáním bojovali k objímání a polibkům.
  • Eskalovejte konverzačně tím, že získáte její číslo a mluvíte s ní po telefonu; Pokud se na to příliš stydíte, požádejte o její Facebook.
  • Spousta chlapů nikdy nežádá o telefonní číslo dívky. Dívka to bere jako znamení, že je ten chlap nemá rád. Nepodléhejte tomuto scénáři.
  reklama

Část 2 ze 2: Zdokonalování

 1. Obrázek s názvem Vyzvedněte dívky na střední škole, krok 8

  1 Mít nějaký styl. Skvělý cit pro módu a péče o hygienu jsou dva z nejdůležitějších faktorů, které určují, jak jste atraktivní pro dívky ve vaší škole. Pokud právě nosíte pruhované svetry, neforemně vypadající džíny a tenisky, je čas na změnu. Upravte si vlasy, kupte si košile, které vám sedí, a začněte nosit dapper boty.
  • Zůstaň čistý. Dívky jsou blázni pro čisté chlapy. Pravidelně se sprchujte, používejte nit a čistěte si zuby dvakrát denně. Abyste udělali dojem, musíte hezky vonět.
  • Kupte si nebo najděte nízké kalhoty nebo džíny s nízkým střihem. Pokud jste na těžší straně, pravděpodobně jsou lepší pytlovější kalhoty (ale neztrácejte se v moři látky). Skinny džíny, které obepínají každý centimetr vašich nohou, pravděpodobně nejsou nejvhodnější, pokud si nejste jisti, že je můžete stáhnout.
  • Kupte si nebo najděte nějaké upravené košile s límečkem. K zapůsobení na dívky nepotřebujete na tričkách draky ani kmenové vzory. Postačí jednoduchý kostkovaný, jednobarevný nebo pruhovaný vzor.
  • Kupte si nebo najděte měkké, jednoduché svetry nebo bundy. Dejte dívkám záminku, aby se k vám přiblížily. V-krky jsou v současné době ve velkém stylu. Posádkové krky a mikiny také fungují. Řiďte se tím, co si myslíte, že vám bude slušet.
  • Pěkně se ostříhejte. Ano, možná budete muset za účes ostříhat více než 20 $. Ale bude to stát za to. Prohlédněte si časopisy jako GQ nebo Vanity Fair a přineste obrázek někoho, kdo má střih, který byste chtěli.
 2. Obrázek s názvem Vyzvedněte dívky na střední škole, krok 9

  2 Buď přátelský. Dívky přirozeně přitahují kluci, kteří mají spoustu „sociálních důkazů“. Chcete -li získat sociální důkaz, musíte být „populární“, což jednoduše znamená, že stačí získat spoustu přátel. Buďte tedy více upovídaní a seznamte se s lidmi ve vaší škole, třídě atd. Vždy se usmívejte a smějte se. Zkuste se s každým dobře bavit. Pokud nevypadáte, že si užíváte, jste vypnuti.
  • Zapojte se do toho, co máte rádi. Střední škola může být pro mnohé z nás těžká, protože stále zjišťujeme, co se nám líbí a co ne. Pokud máte koníčky, zájmy nebo zvědavosti, najděte si další lidi, kteří sdílejí stejnou vášeň. Je pravděpodobné, že se s nimi sžijete.
  • Dělejte laskavosti pro ostatní lidi. Nenechte ostatní, aby vás obcházeli a vykořisťovali, ale pomozte lidem, kteří vypadají důvěryhodně a vděčně. Vaše sociální zásoby budou stoupat.
  • Dělejte věci mimo školu. Ten chlap, který je napojen na sociální scénu mimo školu, přitahuje spoustu lidí (chlapců a dívek), protože školní scéně často chybí ta hrana a živost.
 3. Obrázek s názvem Vyzvedněte dívky na střední škole, krok 10

  3 Stůjte si za svým přesvědčením. Dívky milují kluky, kteří mají v životě cíle a stojí si za svým. Pokud se dívka rozhodne být k tobě zlá, nepřijmi to. Řekni jí, že to nebylo hezké, a že s ní skončíš. Nebuďte z toho ale úplní pitomci, ale raději to řekněte ve smyslu rozhovoru se svým malým bratrem nebo sestrou. Je to neškodné, ale chcete se ujistit, že dělají správnou věc.
 4. Obrázek s názvem Vyzvedněte dívky na střední škole, krok 11

  4 Nebojte se odmítnutí. Odmítnutí je samozřejmě těžké: Nikdo nechce mít pocit, že je jakýmkoli způsobem neadekvátní, a když nás odmítnou, tak se cítíme. Ale odmítnutí je součástí života.
  • Nevkládejte všechny své naděje do jediné dívky. Pokud se dostanete tak daleko, připněte na ni své naděje poté, co jste navázali vztah. Ale udělat to do té doby je asi trochu nezdravé.
  • Pokud vás po nějakou dobu neodmítají, nezkoušíte to. Normální kluci - kluci, kteří se nejmenují Brad Pitt nebo George Clooney - jsou neustále odmítáni. Pokud nejste odmítnuti, nevystupujete tam.
  • Zkoušej to dál. Zvedněte se, když vás dívka shodí. Pokud budete sedět a žertovat o svých problémech a nechat svou sebeúctu vážně zasáhnout, stanete se pro ostatní dívky méně atraktivní. Snažte se zůstat šťastní a se silnou pletí.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Neotravujte ji neustále. Pokud jste se dostali do fáze „přátel“, neposílejte jí SMS 24/7 a neposílejte jí zprávy, kdykoli je online. Tím se ztratilo mnoho přátelství a možných přítelkyň.
 • Pamatovat si, buď vždy přátelský . Nechovejte se příliš rozzlobeně nebo tvrdě. Nechovejte se přehnaně mizerně nebo vnímavě. Bavte se s lidmi a vždy nezapomeňte zůstat ve stylu.
 • Vyjasněte své úmysly jasně a k věci, pokud máte strach, že by o ni mohl mít zájem někdo jiný. Neplížte se pomalu tím, že vás to zajímá, protože ona to možná nepochopí nebo ji dostane někdo jiný.
 • Ten, od kterého nejméně čekáte, by mohl být váš dokonalý zápas.
 • Ujistěte se, že najdete věci společné a použijte tyto body k zahájení konverzace.
 • Udělejte si čas na vybudování vztahu. Nenabíjejte čelně do jednoho, protože budete vypadat zoufale nebo se zaseknete na špatné osobě.
 • Sběrací linky někdy fungují, ale mohou být sýrové a opačné.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Dávejte pozor, abyste dívku neuráželi, když ji škádlíte. Dívky na střední škole jsou nejisté, takže si musíte někdy dávat pozor. Pamatujte, že dívky se mohou samy sobě smát a vtipkovat, ale pak se otočí a řeknou, že jste zlí.
 • Pokud vás zablokovala na sociálních sítích, může to znamenat, že vás nemá ráda.
reklama

Populární Problémy

Novak Djokovic se po dvouměsíční přestávce vrací tento týden do akce na Masters Monte Carlo.

Stan Wawrinka se ve středu utká s Tommym Paulem ve druhém kole Rolex Paris Masters 2020. Oba hráči se proti sobě postaví poprvé na turné ATP.

Premiéra seriálu „This Is Us“ ve 4. sérii se bude vysílat 24. září 2019. Podívejte se, jak sledovat epizodu 1 spolu s dalšími novými epizodami online prostřednictvím živého přenosu.

Dominic Thiem věří, že Novak Djokovic je drtivým favoritem na zisk letošního šestého titulu ve Wimbledonu, ale tvrdí, že Rogera Federera nelze nikdy odepsat.

Výbuch z minulosti: Sampras-Agassi v zápase svého života

Fixture: (2) Naomi Osaka (JPN) vs Markéta Vondroušová (CZE)