Živý přenos USA vs Belgie v ženském fotbalu: Jak se dívat bez kabelu

USA ženy

Getty

Americký ženský národní fotbalový tým bude pokračovat v přípravě na mistrovství světa v neděli hostováním Belgie na stadionu Banc of California v Los Angeles.

Začátek hry je naplánován na 21:00. ET a bude vysílán na ESPN2. Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ESPN2 prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů : Všechny čtyři obsahují ESPN2.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou pětidenní zkušební verzi PS Vue , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) ) nebo jiné podporované zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

kde koupit raketovou raketu

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně ESPN2.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Sling TV

ESPN2 je součástí balíčku kanálů Sling Orange.

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Platformy ESPN

Kromě toho můžete na počítači sledovat živý přenos ze hry přes ESPN.com nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.

Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit ke kabelovému poskytovateli, ale pokud to nemáte, můžete se stále přihlásit k jedné z výše uvedených možností a poté k přihlášení použít své přihlašovací údaje PlayStation Vue, Hulu nebo Sling TV a sledovat na digitálních platformách ESPN.

USA vs. Belgie Náhled

Americký ženský národní tým nikdy nehrál Belgii.

Růst mnoha ženských národních týmů po celém světě je pozoruhodné sledovat, ale to platí zejména pro tyto evropské země mimo týmy, které dosáhly nejnovějšího úspěchu, jako je Německo, Anglie, Švédsko, Norsko a Francie, vedoucí USA řekla v březnu trenérka Jill Ellisová podle USSoccer.com .

Když se podíváte na týmy jako Španělsko, Skotsko a Portugalsko a země, které soutěžily v play off mistrovství světa UEFA - Belgie, Nizozemsko, Švýcarsko a Dánsko - vidíte týmy, které za poslední čtyři nebo pět let udělaly pozoruhodné pokroky pouze pomáhá růst hry po celém světě. Belgie je země s bohatou fotbalovou kulturou - domnívám se, že jejich mužský tým je na 1. místě na světě - takže vidím jen to, jak se belgický ženský tým stále zlepšuje a jsme opravdu nadšeni z příležitosti hrát je poprvé čas.

USA Nejlépe Austrálie

Tři dny před jejich náklonem k Belgii Američané v dalším přátelském utkání obsadili Austrálii 5: 3 v Commerce City v Coloradu.

Šest minut poté, co ve druhém poločase padla 2: 1, Tobin Heath v 53. minutě hlavou vyrovnal za tým USA. Sedm minut poté Megan Rapinoe dala Američanům náskok a Mallory Pugh, který nastoupil místo Rapinoe, přidal dvojici pojistných gólů.

Je obrovské, že hráči přicházejí z lavičky jako Mal, řekl Rapinoe Philadelphia Inquirer . Právě to budeme na mistrovství světa potřebovat. Žádný hráč nebude schopen hrát každou hru, každou minutu a my máme takovou palebnou sílu, která pro nás přichází z lavičky. To je pro nás obrovské.

Pugh pochází z nedalekého Highlands Ranch v Coloradu.

Miluji být doma, řekl Pugh Denverský příspěvek . A jen si tu zahrát před mistrovství světa. Nějak to pro mě shrnuje celý kruh. Denver mě formoval tak, jak jsem dnes, a toto město prostě miluji.

Alex Morganová otevřela skóre svým 100. gólem za národní tým.

Proti Belgii se těžko dosahují cíle

Belgičané neprohráli v 10 zápasech, šest vyhráli a čtyři remizovali. Brankář Nicky Evrard, který hraje za nizozemský FC Twente, zaznamenal shutouts v pěti z posledních šesti zápasů týmu.

badmintonová čtyřhra

Čtyři z nich přišly na Kyperský pohár žen, kde tým nedostal gól. Ve skupinové hře zvítězili nad Slovenskem 3: 0, remizovali s Rakouskem 0: 0 a na čele Nigérie 1: 0. V zápase útěchy opět remizovali s Rakouskem, když obsadili třetí místo na penalty.


Populární Problémy

Ve čtvrtek se Nevada a Nebraska setkají v Classic Golden Window. Pokud nemáte Big Ten Network, můžete hru sledovat online zdarma.

Indie a Nový Zéland se setkávají na svém 3. ODI. Zde je návod, jak sledovat zápas online v USA.

Isner má velké vzestupné podání a skvělý forhend. Pokud se mu podaří dobře bránit na bekhendové straně, určitě může způsobit rozrušení. .

Vzestup a pád a vzestup Juana Martina Del Potra.

„Iconic: TLC“, speciál CW pořádaný Jordin Sparks, má premiéru v pondělí 1. června. Pokud nemáte kabel, můžete jej sledovat online.

Jak vyrobit česnekovou pastu. Česnek obsahuje tolik vody, že z něj můžete udělat hustou pastu pouhým nasekáním a rozdrcením. S pouhými několika přísadami a přesným promícháním můžete česnek přeměnit na toum ...