Přímý přenos Panthers vs Cardinals: Jak se dívat online bez kabelu

3. týden Flexibilní žebříčky fantasy fotbalu

Getty Panthers RB Christian McCaffreyS Cam Newtonem mimo hru se Carolina Panthers vydali na cestu jako smolaři proti vítěznému Arizona Cardinals a celkovému výběru č. 1 Kyleru Murrayovi v neděli.Začátek hry je naplánován na 16:05 hodin. ET, a pokud je na vašem trhu ( mapa pokrytí ), bude to vysílaný na Foxu . Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Panthers vs Cardinals na svém počítači, telefonu, Firestick, Roku, Apple TV, Xbox One, PS4, Smart TV nebo jiném zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb:Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

tenisový míček na svalové uzly

Fox (žije na vybraných trzích, včetně Charlotte a Phoenix) je jedním z Více než 100 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV . Navíc, pokud chcete sledovat více NFL nad rámec této hry, FuboTV je skvělá volba, protože jsou zahrnuty také CBS, NBC a NFL Network, zatímco NFL RedZone je k dispozici v doplňku Sports Plus.Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos Panthers vs Cardinals na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živé přenosy, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávejte to.

Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizíHulu With Live TV je dodáván s více než 60 živými televizními kanály, včetně Fox (živé vybrané trhy, včetně Charlotte a Phoenix). Má také CBS, NBC a ESPN, což z něj činí nejlevnější streamovací službu každý kanál, který bude mít v této sezóně hry Panthers a Cardinals.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos Panthers vs Cardinals na vašem počítači prostřednictvím webové stránky Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Přepínejte, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Pokud je hra na vašem trhu: Sling TV

jak vyhrát tiebreak v tenise

Balíček Sling TV Sling Blue je dodáván s více než 40 živými televizními kanály, včetně Fox (živě na vybraných trzích, včetně Charlotte a Phoenix). Pokud jde o další kanály NFL, v balíčku Sling Blue je zahrnuta pouze síť NFL, zatímco ESPN je v Sling Orange a CBS není k dispozici na Sling.

tenisový profesionál

Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat živý přenos Panthers vs Cardinals na svém počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud nemůžete sledovat živě, cloud DVR je k dispozici jako doplněk.

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket.TV

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelitní televizi (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům určitých metropolitních oblastí, jako je San Francisco, Philadelphia a New York City. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků přes SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry, které nejsou dostupné na trhu, na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na svém telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, která je k dispozici na mnoho různých zařízení .

Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a hru NFL po sezóně živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos Panthers vs Cardinals a každou další hru NFL na počítači přes DAZN.com, nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN .


Náhled Panthers vs Cardinals

Panthers trvali na tom, že hvězdný rozehrávač Cam Newton je zdravý, ale tento týden tým oznámil, že v NFL MVP 2015 bude chybět zápas 3. týdne proti Cardinals s nepříjemným problémem nohou.

Ve skutečnosti jde dobře, řekl trenér Ron Rivera v pátek na konferenčním hovoru. Nešťastná část byla minulý týden, kdy hrál krátký týden a noha neměla čas se vrátit, pokud tomu dobře rozumím. Bylo to docela bolestivé. Byla to jen jedna z věcí, na které musíme počkat a zjistit, kde je [příští týden].

tenisky na bolesti zad

Jediná věc, kterou nechceme udělat, je další nezdar.

dobré tenisky na tenis

Na jeho místě bude startovat Kyle Allen, nedraftovaný volný agent roku 2018. Allen zahájil jednu hru v minulé sezóně v 17. týdnu. Hodil 228 na 16 z 27 přihrávek s dvojicí přistání, když Panthers porazili odpočívající New Orleans Squad 33-14.

Nejlepší věc, kterou vám mohu říct, je podívat se na naši poslední hru v loňském roce, řekl o Allenovi ofenzivní koordinátor Panthers Norv Turner. To je způsob, jakým bych očekával, že bude hrát. Hrál na vysoké úrovni.

Cardinals neberou test proti týmu bez Newtonů na lehkou váhu. Allen ukázal, že je schopný ve své jediné předchozí akci NFL.

Minule Kyle Allen vstoupil na pole, které vyhrál, a získal 30 bodů na silnici, řekl Kingsbury. Chápeme, že budeme mít plné ruce práce.

Dalším příběhem je, že Allen byl spoluhráči na vysoké škole v Texas A&M, přičemž na druhé postranní čáře bylo velké jméno, Cardinals QB Kyle Murray. Oba se přenesli a šli odtud různými cestami. Murray vyhrál Heisman a byl celkově výběrem č. 1, zatímco Allen nebyl povolán.

Šli jsme spolu do školy. Hráli jsme spolu, řekl Murray novinářům. Opravdu nemám kontrolu nad tím, kdo tam začíná. To je jejich dohoda. Prostě se musím připravit ke hře, a kdo je jejich quarterback, je jeho quarterback.

Murray hrál dobře ve svých prvních dvou zápasech, ale dosud nezískal své nepolapitelné první vítězství. Cardinals se vrátili svázat Lvy v 1. týdnu a nemohli dokončit comeback proti Ravens.

Podle Odds Shakra jsou Cardinals doma 2bodovým favoritem hry, která má celkem 44,5.Populární Problémy

Jak nainstalovat francouzský odtok. Francouzská stoka, nazývaná také záclonová stoka, se vyrábí umístěním děrované trubky do příkopu, který byl naplněn štěrkem. Je to skvělá volba, pokud chcete nasměrovat povrchovou vodu mimo domov ...

Jak zabránit podvrtnutí kolen. Vaše kolena jsou velká, komplexní klouby, které se snadno zraní. Pro stabilitu se spoléhají na řadu vazů a jakýkoli přímý kontakt s kolenem nebo kontrakcí tvrdých svalů může zranit jednoho nebo několik z nich ...

Pokud platnost účtu v bance nebo kreditní kartě vyprší, budete muset starou kartu bezpečně a bezpečně zlikvidovat. Chcete -li potvrdit stav své kreditní karty, před zničením kreditní karty zavolejte svého bankovního zástupce. Kontaktní číslo je obvykle ...

Francouzská tenisová federace (FTF), organizátoři osamělého antukového hřiště, French Open, známého také jako Roland Garros, a All India Tennis Association (AITA) v úterý zahájily v Indii Rendez-Vous à Roland-Garros.

Teenage sensation Coco Gauff se ve středu ve druhém kole Roland Garros setkává s kvalifikantkou Martinou Trevisanovou. Gauff předvedl vynikající debut v Paříži a hned v úvodním kole vyřadil nasazenou jedničku Johanna Konta.