Sledujte: Reklama Rogera Federera vidí 2 staré muže, kteří ho ignorují při diskusi o vlastnostech auta

Roger Federer je bývalý hráč světové jedničky

Roger Federer je bývalý hráč světové jedničky

20násobný grandslamový šampion Roger Federer je jedním z nejslavnějších sportovců na světě. A nedávná reklama na Mercedes-Benz si na tuto myšlenku pohrála, protože ukázala, že dva starší muži jsou tak zapojeni do jejich diskuse o autě, že si nevšimli švýcarské legendy.

Roger Federer je ambasadorem značky Mercedes Benz vyrábějící luxusní automobily. Vítěz French Open 2009 má kvůli problémům se zraněním vynechat zbývající část sezóny 2020, takže v poslední době působil na komerční frontě dvojnásob.

Federer minulý měsíc překvapil střešní tenistky v reklamě na Barillu a 39letý také uvedl na trh vlastní „veganské“ boty. Před několika dny pak Mercedes Benz sdílel obrázky na sociálních médiích, kde byl Švýcar viděn střílet pro svou reklamu.

Video z reklamy bylo dnes vydáno dříve, což jeho fanouškům přineslo spoustu zábavy.

Roger Federer hraje v reklamě na hybridní technologie

Čtyřicetisekundové video bylo natočeno v Ticinu v průběhu několika dnů. Ukazuje dva starší muže sedící na verandě, načež Roger Federer dorazí na místo a jde do nedalekého obchodu.

Dva starší občané nevěnují příchodu Švýcarů žádnou pozornost a místo toho začnou diskutovat o tom, zda auto, které řídil, bylo elektrické auto nebo mělo benzínový motor.

Federer vejde do obchodu, popřeje obchodníkovi „dobrý den“ a nakoupí požadované jídlo. Poté, co vyšel ven, upoutal pozornost dvou starých mužů na a vyřešil jejich diskusi slovy: „Je to elektrický a benzínový.“

Dva starší pánové vypadají hvězdně, protože jim stříbrný medailista z roku 2012 říká.

Roger Federer - nejlépe placený sportovec na světě

Roger Federer

Značka Rogera Federera je nedotčená

Roger Federer se stal profesionálem v roce 1998 a za posledních 22 let získal 20 grandslamových titulů. Tento součet zahrnuje šest titulů Australian Open, jeden French Open, osm wimbledonských šampionátů a pět US Open trofejí.

Zatímco Federer nyní dosáhl soumraku své kariéry, nezabránilo mu to ve shrábnutí velkých peněz. Nedávno se stal globálně nejlépe placeným sportovcem s příjmem 106,3 milionu dolarů za poslední rok.

Je na místě poznamenat, že svět č. 4 vydělal pouze 6,3 milionu dolarů na prize money, zatímco zbytek jeho příjmů byl díky podpoře značky.

Rolex Paris Masters - šestý den

Rolex Paris Masters - šestý den

V současné době je Roger Federer tváří 13 různých společností, včetně Barilla, Moet & Chandon, Rimowa, Gillette, Wilson, Mercedes-Benz, Credit Suisse, Rolex a On.

Populární Problémy

Váš průvodce streamováním Popelky online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Jak rychle tónovat zadek. Kdo by nechtěl tónovaný zadek? Vylepšení zad je opravdu jednoduché. Zadek je v podstatě jen další sval, takže je lze cílit a posilovat. Několik klíčových cvičení zpevní váš zadek rychle ...

UFC 250 se koná v sobotu večer. Zde je návod, jak sledovat Nunes vs Spencer a všechny souboje na vaší televizi, Roku, Firesticku nebo jiném zařízení.

Zde je návod, jak můžete online streamovat předběžnou soutěž Miss America 2020 online bez kabelu.

LiAngelo Ball a sršni se v neděli utkají s Blazers v Summer League. Zde je několik různých způsobů, jak můžete sledovat hru živě online.

I přes omezení týkající se Covid je přehlídka Macy's Thanksgiving Day Parade 2020 stále nezbytnou událostí. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online, pokud nemáte kabel.