Jak se dívat na premiéru 8. sezóny „Taneční maminky“

Getty Dance Moms: Resurrection bude mít premiéru letos v létě 4. června po delší přestávce, zatímco Abby Lee Miller si odpykával trest odnětí svobody a bojoval s rakovinou.Abby Lee Millerová byla ve vězení a zpět. Bojuje s rakovinou. A teď je zpět ve studiu, pro sezónu 8 Taneční maminky . Nová a dlouho očekávaná sezóna Taneční maminky premiéra 4. ledna 2019 ve 21 hodin ET/PT a 20:00 CT. Pro ty, kteří se chtějí podívat na novou sezónu show, ale nemají doživotní síť nebo kabelové předplatné, stále existují možnosti. Pokud nemáte kabel, můžete na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení sledovat živý přenos Lifetime prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTVLifetime je jedním z více než 95 živých televizních kanálů zahrnutých v hlavním balíčku FuboTV.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos po celou dobu životnosti na svém počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.Hulu s živou televizí

nejlepší nové tenisové rakety

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně Lifetime.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos po celý život na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Zobrazit nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má většinu pořadů k dispozici po odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

TV Philo

Doživotnost je zahrnuta v hlavním 58kanálovém balíčku Phila, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě.

Můžeš zahájte bezplatnou 7denní zkušební verzi Philo TV právě zde , a poté můžete Lifetime sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na telefonu (podporováno iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám také umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní přehrát jakoukoli událost, která byla vysílána za poslední tři dny.


Kromě výše uvedených možností živého streamování je celá sezóna 8 Taneční maminky , stejně jako jednotlivé epizody, jsou k zakoupení na Amazonu .

Nyní se podívejme na všechny podrobnosti o tom, co očekávat v této sezóně, od popisů epizod po časy představení a další.

DANCE MOMS SEASON 8 PREMIÉRA ČAS A PLÁN: Premiéra budou dvě epizody zády k sobě, které se budou vysílat od 9 do 11:15 hodin. ET/PT a 8 - 22:15 CT. Poté, s epizodou 3, normální 9 - 22 hodin ET/PT a 8 - 21 hodin Časový úsek CT bude pokračovat. Kromě premiéry, která začíná ve 21 hodin. ET/PT, bude také hodinový speciál o bitvě zdraví a cestě Abby Lee Millerové Taneční maminky . Začne to ve 20 hodin. ET/PT.

TANEČNÍ MAMINY SEZÓNA 8 PLOTOVÉ SYNOPSE: Pokud jde o děj této sezóny, Amazonský popis nové sezóny říká: Cesta nebyla jednoduchá Taneční máma Hvězda Abby Lee Miller. Po loňském výkonu trestu odnětí svobody byl instruktorovi diagnostikován nehodgkinský lymfom. Ale pokud něco, Abby dokázala, že je bojovnice a není připravena zavěsit taneční boty. S cílem dát svůj život, zdraví a taneční studio dohromady, se Abby vrací do Abby Lee Dance Company v Pittsburghu.

velikost tenisových raket pro mládež

TANCE MAMS NÁVRAT SPECIÁLU ABBY: Synopse speciálu, který se koná 4. června 2019, hodinu před premiérou, uvádí, že Abby snáší fyzické a emocionální boje, podstupuje chemoterapii a učí se znovu používat nohy, a přitom tlačí dopředu, aby ji udržela sen o novém soutěžním tanečním týmu pro Abby Lee Dance Company naživu.

DANCE MOMS 2019 EPIZODA 1 a 2: Epizody 1 a 2 mají název Abby’s Big Comeback a Mommy Dearest. Abby se nakonec vrací na soutěžní taneční scénu v Pittsburghu, kde její dědictví začalo; Abby doufá, že její nový tým sedmi cizinců může tančit společně jako jeden; Abby dává dvěma šťastným tanečníkům první sóla v sezóně, což vede jednu matku k výbuchu ... Tým bojuje s náročným kmenovým tancem; Abbyina hvězdná tanečnice pod tlakem praskne.

DANCE MOMS 2019 EPIZODA 3: 11. června 2019 bude odvysílána třetí epizoda s názvem Broadway Brat. Popis toho, co očekávat, zní, Abby zpochybňuje tým svým dosud nejvážnějším skupinovým tancem a poprvé ve své kariéře ALDC obsadila Lilly jako vedoucí; když si GiaNina stěžuje na její choreografii, Abby rozpoutá svůj hněv na veteránovi z Broadwaye.


Populární Problémy

Pokud nemáte kabel, zjistěte, jak sledovat speciál k 15. výročí kriminální série A&E The First 48.

John Isner se v prvním kole US Open 2021 utká s americkým Brandonem Nakashimou. Isner a Nakashima rozdělili svá dvě předchozí setkání na turnaji ATP Tour.

Shromáždili jsme ty nejlepší webové kamery a rozebrali, co byste měli při nákupu streamovat do služeb jako Twitch a YouTube.

Jak napsat hit. Napsat hit je práce lásky. Mnoho skladatelů tráví svou kariéru snahou dostat se do top 10, ale to neznamená, že to nemůžete udělat. S odhodláním a úsilím by vaše píseň mohla být dalším hitem ...