Jak si vyrobit domácí sadu váhy

Závaží pro zlepšení vaší síly a kondice lze vyrobit z mnoha běžných domácích potřeb. Mléčné džbány, konzervy a různé předměty denní potřeby vám mohou pomoci zůstat ve formě. Ušetřete tedy své peníze a udržujte se v kondici najednou!Metoda 1 ze 3: Výroba lehčích domácích závaží

 1. 1 Použijte konvici na mléko. Naplňte čistý, plastový galonový džbán vodou, pískem, kameny nebo betonem. Ujistěte se, že džbán má držadlo; použijete to k dokončení opakování cvičení. Pomocí držadel zvedejte a spouštějte džbán stejně jako jakoukoli činku nebo činku.
  • Pomocí ručních vah na mléčnou konvici můžete provádět bicepsové kudrlinky, cviky na tricepsy, ohnuté řady, mouchy, mrtvý tah a zvedání ramen.
  • Tyto váhy můžete také držet na stranách, když děláte dřepy nebo výpady.
 2. 2 Zvedněte konzervy. Konzervované zboží, které vám padne do rukou, funguje dobře jako jednoduché ruční závaží. To je zvláště dobré, pokud začínáte a snažíte se pomalu budovat svaly. Používejte větší konzervy jako těžší závaží nebo medicinbaly.
 3. 3 Vyrobte si činky z plastových lahví s vodou. Namísto recyklace plastových lahví na vodu a sodovku je znovu naplňte vodou nebo do nich vložte oblázky nebo písek. Při plnění je zvažte, aby byly váhy stejné pro obě ruce. Zvedněte lahve jako každou činku.
 4. 4 Vyrobte si činky pomocí lahví s vodou. Namísto použití lahví s vodou na ruční závaží tato metoda připevňuje více lahví k vašim pažím jako závaží na zápěstí. Než si je nasadíte na ruce, naplňte je pískem. U těžších hmot přidejte vodu poté, co je zcela naplníte pískem.
  • Když jsou naplněny, skotskou páskou nalepte plastové lahve po celém předloktí. Páska se nedotýká vaší pokožky; dotýká se pouze lahví, aby je držely pohromadě. Můžete také použít lepicí pásku, jen ji nepřilepte na kůži. Umístěte lahve dostatečně těsně, aby vám nesklouzly z paží.
 5. 5 Vytvořte vážený medicinbal z basketbalu. Vezměte starý basketbal a vyvrtejte díru do jednoho z černých pruhů. Díra by měla být dostatečně velká, aby se mohla vložit do váženého materiálu. Umístěte trychtýř do otvoru a naplňte pískem nebo oblázky, dokud nedosáhnete požadované hmotnosti. K vyplnění díry použijte sadu na opravu pneumatik. Pokud nemáte sadu na opravu pneumatik, můžete také použít lepicí pásku. Repurovaný míč lze nyní použít stejně jako medicinbal.
 6. 6 Vyrobte si závaží na zápěstí z ponožek. Naplňte čistou ponožku suchými fazolemi. Střídavě použijte oblázky nebo malé řemeslné kameny pro vyšší hmotnost. Šitý nebo slepený otevřený konec ponožky uzavřete. Poté sešijte konce k sobě nebo našijte na konce suchý zip, abyste jej mohli snadno odstranit.
  • Pomocí váhy upravte hmotnost. Podle hmotnosti naplňte ponožku, jak chcete, a přebytečnou látku odstřihněte. Pokud chcete dělat těžší váhy, ale vnitřní materiál se nevejde, použijte větší ponožku.
  • Při výběru ponožky nezapomeňte vybrat dostatečně dlouhou, aby se vám omotala kolem zápěstí. Pokud je ponožka příliš dlouhá, naplňte ji tak, aby se vám omotala kolem zápěstí, a poté přebytečnou látku odstřihněte, než zavřete konec.
 7. 7 Použijte balíčky rýže nebo fazolí. Tyto balíčky jsou skvělé pro malé váhy, pokud jste začátečník. Můžete je použít přímo ze skříně na bicepsové kadeře a další malé zvedací pohyby.
 8. 8 Rozřízněte duše pneumatik jízdních kol na ruční závaží. Vezměte duši jízdního kola a rozřízněte ji na stejné délky. Zajistěte jeden konec trubice lepicí páskou a poté trubku naplňte pískem. Druhý konec uzavřete lepicí páskou. Můžete je buď nechat naplocho, nebo je ohnout do kruhů, dokud se oba konce nedotknou, a zajistit konce k sobě lepicí páskou.
  • Je to skvělý způsob výroby závaží různých velikostí. Začněte s 1 nebo 3 libry. Můžete také vyzkoušet 5 nebo dokonce 8 liber závaží. Před zavřením závaží použijte váhu.
 9. 9 Vyrobte si váženou vestu. Pořiďte si rybářskou vestu nebo vestu s několika malými kapsami. Naplňte plastové sáčky pískem nebo betonem a vložte do všech kapes. Běhejte, vytahujte, tlačte nebo jděte pěšky s váženou vestou.
 10. 10 Použijte plechovky od barvy. Držte plechovky s barvami v rukou za jejich držadla. Většina plechovek s barvou je o něco těžší než plastové lahve nebo plechovky od potravin, takže je můžete použít při budování svalů. Rukojeti vám umožní používat plechovky jako činky. reklama

Metoda 2 ze 3: Těžší domácí váhy

 1. 1 Použijte kbelíky o objemu 18 g. Naplňte kbelík o objemu 18,9 litru pískem, kameny, betonem nebo dokonce vodou. Použijte jej k vytvoření kudrlinek nebo připevněte dva z nich na tyč nebo prkno a použijte jako bench press.
 2. 2 Udělejte činku z lahví s vodou. Vezměte 2 balení po 6 lahvích a odlepte je symetricky páskou na železnou tyč, kterou můžete snadno uchopit. Tato činka bude dobrá pro jakékoli cvičení, které provádíte s činkou, jako jsou zvedáky a tlaky.
  • Pokud jsou tato 2 balení příliš velká, nepoužívejte napůl naplněné lahve. Napůl naplněné lahve se budou motat a otřásat barem. Namísto toho přilepte jednotlivé naplněné lahve k baru.
  • Pokud 2 balení nestačí, použijte čtyři nebo šest balení lahví přilepených k baru. Střídavě přilepte jednotlivé lahve na každý konec lišty. Nejprve je postavte vodorovně podél lišty vedle sebe a poté je naskládejte na sebe. Ujistěte se, že ponecháte dostatek prostoru pro ruce, abyste mohli tyč uchopit v širokých a úzkých úchopech.
  • Nahrávání musí být funkční. Vytvořte vodorovné, svislé a diagonální obálky a zabalte balíčky na lištu.
 3. 3 Najděte staré pneumatiky povalované po dvoře. Pneumatiky se používají v mnoha tréninkových a kulturistických rutinách. Při cvičení můžete k běžným pneumatikám přidat další závaží, nebo můžete jít na vrakoviště a najít pneumatiky pro traktor. Překlopit je a přivázat k nim lano, abyste za sebe zatáhli, jsou jen dva způsoby, jak můžete použít pneumatiku jako závaží.
 4. 4 Postavte hubenou trubku. Slosh trubice jsou dlouhé plastové trubice naplněné asi 40 libry vody. Cvičební výhody ale plynou z nerovnoměrné, svažující se vody, díky které budete používat svaly, když se budete snažit udržet vodu v rovnováze, jak jde z jednoho konce trubice na druhý. Můžete si vyrobit vlastní šikmou trubku s PVC trubkou. Trubka by měla mít průměr asi 10 cm a délku 2,7 až 3,0 m. Na jeden konec nasaďte víčko a poté dýmku naplňte do poloviny vodou. Zakryjte druhý konec.
 5. 5 Z duffle bagu vyrobte pytel na písek. Pytle s pískem jsou podobné rozbředlým trubičkám v tom, že jsou nestabilní, přesouvají závaží, což vyžaduje, abyste zapojili více svalů. Chcete -li si vyrobit jednoduchý pytel na písek, naplňte do mrazáku pytle o objemu 18,9 nebo 22,7 litru. Chcete, aby měl pytel s pískem kolem 50 nebo 60 liber. Sáčky sáčkujte dvakrát, aby se nerozbily, a pak konec zalepte páskou. Umístěte sáčky do vaku. Zapněte tašku na zip a jste připraveni cvičit!
  • Alternativním způsobem, jak vyrobit pytel s pískem, je použít starý armádní/námořní batoh nebo plátěný pytel na prádlo. K plnění hrachovým štěrkem použijte dodavatelské pytle na odpadky. Můžete je naplnit 10, 20 nebo 25 liber. Naplňte 5 nebo 6 pytlů štěrkem a zajistěte je lepicí páskou. Přidejte je do tašky, dokud nedosáhnete požadované hmotnosti.
  • Přidejte a odeberte sáčky písku nebo štěrku pro různé hmotnosti. Pomocí váhy určete, jak je taška těžká, než začnete cvičit, a podle toho přidejte nebo odeberte váhu. Pokud nechcete měnit hmotnost, můžete přidat písek nebo štěrk přímo do vaku. Pokud to uděláte, váhu nemůžete snadno odebrat nebo přidat.
  • Ve vnitřních taškách nechejte trochu místa, aby se mohl pohybovat písek nebo štěrk.
  • Pokud přidáváte velké množství váhy, použijte pevnější vak.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Výroba domácích Kettlebells

 1. 1 Použijte džbán na mléko nebo džus. Naplňte čistou plastovou nádobu na galon nebo 2litrovou láhev vodou nebo pískem. Ujistěte se, že džbán má držadlo; to je potřeba k dokončení cvičení s kettlebell.
 2. 2 Jako kettlebell používejte staré plechovky od barvy. Vzhledem k tomu, že staré plechovky s barvou mají odolat houpání, dokážou vyrobit skvělé improvizované kettlebell. Jednoduše upravte činky, které můžete použít při cvičení s kettlebell.
 3. 3 Udělejte z bramborového pytle kettlebell. Kupte si přepravní pytel na brambory, rýži nebo cukr, který najdete ve většině obchodů s potravinami. Naplňte pytel pískem, dokud nedosáhnete požadované hmotnosti. V horní části vaku zavažte poutko na ruku. Pomocí lana nebo lepicí pásky zajistěte smyčku, aby se neodlepila. Boky a dno tašky můžete vyztužit lepicí páskou.
  • Tuto metodu můžete použít k výrobě více kettlebellů různých hmotností. Pomocí stupnice změřte, kolik liber vkládáte do pytlů, než svázáte horní část pytle.
  reklama

Domácí nápady na váhu

Objekty každodenní potřeby, které lze použít jako závaží

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak mohu cvičit doma?Laila Ajani
  Fitness trenér Laila Ajani je fitness trenér a zakladatel Push Personal Fitness, organizace osobního tréninku se sídlem v San Francisco Bay Area. Laila má odborné znalosti v závodní atletice (gymnastika, silový trojboj a tenis), osobním tréninku, běhu na dálku a olympijském zvedání. Laila je certifikována National Strength & Conditioning Association (NSCA), USA Powerlifting (USAPL) a je specialistou na korektivní cvičení (CES).Laila AjaniExpertní trenér Odpověď odborníka Kromě používání vlastních činek můžete provádět i cvičení s vlastní váhou, jako jsou kliky, poklesy nebo dřepy.
 • Otázka Poskytly by tyto výhody stejné jako skutečné váhy v posilovně? Tom de backer Nejlepší odpověď Ano. Závaží jsou závaží. Bez ohledu na to, co používáte jako extra váhu, abyste trochu posunuli svůj trénink, váhy jsou závaží. Vaše svaly nevědí, zda zvedáte láhev s vodou nebo běžné zvonové závaží.
 • Otázka Mohu na některý z nich použít dřevní štěpku? Ne, protože dřevní štěpka je mnohem lehčí než písek, voda, kameny nebo beton. Mulč nebo dřevní štěpka by to neudělaly.
 • Otázka Je pravda, že činku mohu vyrobit pomocí plechovky naplněné cementem a trubkou? Ano, můžete dostat dvě plechovky a do obou kbelíků vložit tyč a nalít do ní cementovou směs.
 • Otázka Vyrovná se 16 oz plechovka zeleniny stejné hmotnosti jako 1 lb při cvičení? Ano, 16 oz je 1 lb.
 • Otázka Mohu vyrobit závaží ze dvou slepených pohovek? Tom de backer Nejlepší odpověď. Ne. Gauč je daleko za hranicí síly většiny lidí. Gauče také nemají rovnoměrně rozloženou hmotnost v celém svém objemu, takže je velmi obtížné najít střed rovnováhy.
 • Otázka Kde najdu někoho, kdo mi poskytne základní cvičební plán? Můžete se podívat online na dobré cvičební plány pro jakoukoli úroveň dovedností, od začátečníka po odborníka.
 • Otázka Chci překvapit svoji rodinu, když začnu hubnout; Existuje způsob, jak bych mohl činit závaží, aniž bych kupoval nebo dostával věci? Pokud je vaším cílem zhubnout, používal bych cvičení s vlastní váhou, jako jsou kliky, sedy lehy, dřepy a další kalistenická cvičení. Odporová pásma také fungují dobře a jsou mnohem levnější než závaží.
 • Otázka Mohou cervikální pacienti provádět tato cvičení? Záleží na každém pacientovi. Nejlepší by bylo zeptat se svého lékaře před provedením některého z těchto cvičení.
 • Otázka Jsou činky vyrobené z džbánů na vodu dobré a jak bych je vyrobil. Jakákoli závaží jsou účinná. V zásadě přimícháte cement do džbánu a jako tyčovou část použijete koště.
Zobrazit více odpovědí Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Varování

 • Domácí závaží si pečlivě vyzkoušejte, než je použijete při intenzivním tréninku. Chcete se ujistit, že je páska bezpečná, nebo že nic nevypadne nebo nespadne a neublíží vám.
 • Před zahájením cvičebního programu se vždy poraďte s lékařem nebo kvalifikovaným zdravotníkem.
 • Používáte -li domácí činku, jak je popsáno nebo jinak, ujistěte se, že jste zajistili svou pozornost, abyste zajistili svou bezpečnost. To je zvláště důležité v benchpressu, kde svalové selhání může mít za následek rozdrcený hrtan nebo horší.
 • Dávejte si pozor na svůj domácí kettlebell; pokud vás bolí zápěstí po (nebo během) cvičení, přestaňte ho používat a kupte si kettlebell.
reklama

Populární Problémy

Ať už jste na trhu nebo mimo trh, zde je několik různých způsobů, jak sledovat živý přenos hry Steelers vs Jaguars dnes.

Jak cvičit bez vstupu do posilovny. Často jde o to, abyste si zacvičili: „připojte se k posilovně!“ Ale ne každý má rád tělocvičny. Mohou být drahé, nepohodlné nebo nepohodlné. Mnozí neradi cvičí před davem. Někteří dělají ...Existuje spousta jednoduchých kroků, které můžete udělat, abyste vybrali zdravé porce pro své děti. Velikost porcí se bude lišit v závislosti na věku vašeho dítěte. Například dítě ve věku od 2 do 3 let bude potřebovat pouze polovinu doporučené velikosti porce ...

Většina fen se k močení přikrčí. Obzvláště obtížné je to však pro zvířata, která si poranila záda, pánev nebo zadní nohu. Stejně tak některá zranění mohou narušit nervové zásobení močového měchýře, ...

Zde jsou všechny podrobnosti, které potřebujete o tom, jak sledovat premiéru seriálu When Calls the Heart Season 7 online, pokud nemáte kabel.